اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

معرفی چند مدل از بهترین پرینتر های خانگی 2020

پرینتر ها در مدل های متنوع با طیف گسترده ای از قابلیت ها و کاربرد ها در بازار وجود دارد. تقریبا می توان گفت، برند های مختلف، پرینتر های متنوعی را متناسب با تقاضا و نیاز مشتریان و کاربران این دستگاه ها تولید و عرضه می کنند. از پرینتر های معمولی و ساده گرفته تا پرینتر های چند کاره و بزرگ که برای مصارف تخصصی تر مورد استفاده قرار می گیرند، همگی طیف گسترده انواع پرینتر های موجود در بازار را تشکیل می دهند. با این حال برخی از این پرینتر ها، به عنوان پرینتر های خانگی معرفی می شوند. پرینتر هایی که برای استفاده در خانه و رفع نیاز های کاربران در حد معمول مناسب اند. با توجه به افزایش تقاضا ها برای انواع چاپگر های خانگی، در این جا می خواهیم بهترین پرینتر های خانگی 2020 را معرفی کنیم. این پرینتر ها بر اساس معیار های معینی، در بین مدل های مختلف انتخاب شده اند.

پیش از معرفی برترین چاپگر های خانگی 2020، بهتر است ببینیم که چه ویژگی هایی را باید برای خرید یک پرینتر خانگی ایده آل در نظر گرفت. اول از همه این که هنگام خرید و انتخاب از بین بهترین پرینتر های خانگی 2020، باید میزان نیاز و نوع استفاده از چاپگر را در نظر گرفت. دوم از همه این که باید دید پرینتر مورد نظر از چه نوعی است. پرینتر لیزری یا جوهر افشان. هر یک از این مدل ها، برای اهداف مشخصی برتری دارند. برای نمونه انواع جوهر افشان کیفیت چاپ عکس بالاتری دارد، اما انواع لیزری برای پرینت اسناد و مدارک دارای متن بهتر عمل می کنند. به این ترتیب باید در نظر گرفت که هدف از خرید یک پرینتر خانگی چیست؟ آیا برای چاپ عکس از آن استفاده می شود یا چاپ و پرینت مدارک و اسناد مختلف. بنابراین قدم اول، انتخاب بین پرینتر های لیزری و سپس جوهر افشان است. انجام این کار نیز باید بر اساس نوع و هدف استفاده از پرینتر مشخص شود. سپس می توان به ویژگی های برتر یک پرینتر خوب پرداخت.

بعد از آن که نوع پرینتر مشخص شد، باید به برخی از ویژگی های کلی در خصوص یک پرینتر توجه کرد. موارد زیر از جمله شاخصه هایی است که باید برای خرید و انتخاب از بین برترین چاپگر های خانگی 2020 در نظر داشت:

بر اساس این ویژگی ها، می توان نمونه های متعددی را در نظر گرفت. در ادامه برخی از بهترین پرینتر های خانگی 2020 را بر اساس برخی از این شاخصه ها معرفی خواهیم کرد.

این پرینتر لیزری از برند اچ پی، یک پرینتر سه کاره است. یعنی این که علاوه بر پرینتر، این دستگاه قابلیت اسکن و فکس را نیز در اختیار کاربر قرار می دهد. این امر در صورتی که شما به این قابلیت ها نیز نیاز داشته باشید، موجب صرفه جویی در هزینه ها و فضای قرار گیری دستگاه خواهد شد، چرا که شما سه دستگاه را در قالب یک دستگاه واحد خریداری می کنید. سرعت و کیفیت بالای چاپ این پرینتر نیز آن را به یکی از بهترین پرینتر های خانگی 2020 تبدیل کرده است.

این پرینتر از برند اچ پی نیز یکی دیگر از برترین چاپگر های خانگی 2020 است که به عنوان یک پرینتر چند کاره قابلیت های مورد نیاز کاربران را فراهم می کند. این دستگاه قابلیت اتصال به وای فای را نیز دارد و سرعت و کیفیت چاپ خوبی دارد. با این حال، تنها در صورتی که استفاده محدود تری از پرینتر خود دارید، می توان این مدل را به عنوان یکی از بهترین پرینتر های خانگی 2020 در نظر گرفت.

این پرینتر از برند اپسون، از دسته پرینتر های سوزنی است. شاخصه اصلی این دستگاه که آن را به عنوان یکی از بهترین پرینتر های خانگی 2020 معرفی می کند، مقرون به صرفه بودن آن است. سرعت و کیفیت بالای چاپ، مصرف کم برق و ظرفیت بالای پرینت از ویژگی هایی است که موجب صرفه جویی در هزینه های این دستگاه شده است. ابعاد کوچک دستگاه و سازگاری با سیستم عامل های مختلف، از دیگر ویژگی های این مدل به عنوان یکی از برترین چاپگر های خانگی 2020 است.

این مدل از برند کانن یک پرینتر چند کاره است. قابلیت کپی، پرینت و اسکن در این دستگاه به صورت سیاه و سفید وجود دارد. این دستگاه با توجه به کارایی، قیمت، کیفیت و سرعت چاپ و اندازه و ابعاد دستگاه، یکی از بهترین پرینتر های خانگی 2020 است.

این پرینتر کم جا با یک طراحی زیبا و رنگ سفید خود، یکی از پرینتر های لیزری برند سامسونگ است. یک پرینتر لیزری با قابلیت پرینت سیاه و سفید که سرعت و کیفیت چاپ بسیار مطلوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد. قیمت مناسب این دستگاه با توجه به کارایی که دارد، آن را به عنوان یکی از بهترین پرینتر های خانگی 2020 معرفی می کند. ویژگی برجسته دیگر این مدل نیز طراحی کم جا و زیبای این مدل است که آن را به یک نمونه ایده آل در بین برترین چاپگر های خانگی 2020 تبدیل کرده است.

این مدل از برند اچ پی، یک پرینتر جوهر افشان چند کاره است و کیفیت بی نظیری برای چاپ و پرینت عکس دارد. قابلیت چاپ عکس رنگی، اسکن رنگی و کپی از ویژگی های برجسته این مدل است. سرعت و کیفیت پرینت سیاه و سفید این مدل نیز بسیار بالا است. تمام این قابلیت ها به علاوه ابعاد بسیار کم جا و متناسب این دستگاه، آن را به یکی از بهترین پرینتر های خانگی 2020 تبدیل کرده است.

آخرین مدلی که می خواهیم به عنوان یکی از بهترین پرینتر های خانگی 2020 معرفی کنیم، مدل i-Sensys MF237w شرکت معروف و قدیمی کانن است. یک پرینتر چند کاره لیزری با قابلیت های بسیار منحصر به فرد و قابل توجه. این دستگاه چهار کاره بوده و قابلیت های اسکن، پرینت، فکس و کپی را در اختیار کاربران قرار می دهد. این مدل هم برای کاربرد خانگی و هم به عنوان استفاده اداری روی میز کار مناسب است. قابلیت اتصال پرینتر به شبکه، امکان شبکه کردن دستگاه و استفاده همزمان چند سیستم به صورت همزمان، سرعت و کیفیت بالای چاپ و پرینت، نمایشگر لمسی، کاربری ساده، سیستم نرم افزاری تشخیص داده هوشمند، امکان اتصال بی سیم گوشی های هوشمند و تبلت به پرینتر و وضوح بالای اسکن دستگاه از جمله ویژگی هایی است که این مدل را به عنوان یکی از برترین چاپگر های خانگی 2020 معرفی می کند.

این موارد تنها بخش بسیار محدودی از انواع مدل هایی است که می توان آن ها را به عنوان بهترین پرینتر های خانگی 2020 در نظر گرفت. با توجه به معیار هایی که کاربر برای استفاده از پرینتر خانگی خود در نظر دارد، مدل های بسیار متنوعی از برند های معتبر در بازار در دسترس است. برای خرید یک مدل ایده آل و مناسب می توانید به مقاله راهنمای خرید پرینتر مراجعه کنید.

امتیاز شما به این نوشته