محصولات نمایندگی اصلی کپی

محصولات نمایندگی اصلی کپی عبارتند از تمام ماشینهای اداری دارای برند معتبر .  نام دیگر دستگاه فتوکپی دستگاه کپی یا چاپ است . این دستگاه ماشینی است که کاغذ عمل رونوشت یا نسخه برداری را از اسناد یا عکسها بطور سریع و ارزان بوسیله آن انجام میدهد. بیشتر فتوکپی ها از فناوری استفاده میکنند که زیراکس نامیده میشود . فرآیند خشک در آن با استفاده از گرما انجام میگردد . کپی ها میتوانند از فناوری هایی نظیر کارتریج جوهرافشان استفاده کنند . زیراکس برای کپی اداری استاندارد است.

دستگاههای اداری کپی برای کپی برداری توسط زیراکس در سال ۱۹۵۹ معرفی شدند. فتوکپی بطور وسیعی در کسب و کار، آموزش و اداری به کار میرود. دستگاههای کپی به تدریج منسوخ شده اند چون اسناد دیجیتالی افزایش می یابند . محصولات نمایندگی اصلی کپی با راهکارهای نوین علمی در این مرکز تعمیر میگردد .

[us_image image=”7005″ size=”full” align=”center”]

انواع محصولات نمایندگی اصلی کپی

مرکز تعمیرات کپی به فروش محصولات نمایندگی کپی نیز اقدام می نماید. پروسه تعمیر ماشینهای اداری در این مرکز به دو شیوه انجام میگردد : سرویس در محل و سرویس در مرکز . چنانچه کاربران مایل باشند دستگاه خود را در مرکز تعمیر نمایند باید به واحد مرتبط مراجعه کنند . نمایندگی مجاز کپی شرایطی را مهیا کرده است تا نیازی برای مراجعه به یک مکان فیزیکی باقی نماند .

کاربران انواع محصولات نمایندگی اصلی کپی میتوانند پس از تماس با این مرکز نسبت به دریافت خدمات اقدام نمایند . مرکز تعمیرات کپی با اعزام کارشناس متخصص به همراه تجهیزات پیشرفته نسبت به رفع ایراد پیش امده در دستگاه مبادت می ورزد . استفاده از اصلحترین کارشناسان که چندین سال تجربه کاری دارند از مهمترین دلایل موفقت نمایندگی رسمی کپی میباشد .

معرفی محصولات نمایندگی اصلی کپی

کادر مجرب نمایندگی رسمی کپی علاوه بر تعمیر به معرفی محصولات کپی نیز مبادرت می ورزند . این دستگاه ها عبارتند از : پرینتر ، فکس و اسکنر  . مرکز تعمیرات کپی با تشکیل تیمی از کارشناسان خبره توانسته در سطح قابل قبولی به ارائه خدمات ریکاوری بپردازد . مهندسین نمایندگی رسمی کپی با ارائه خدمات ترمیم و بازیابی مطلوب توانسته اند دست مراکز غیرمجاز را از فعالیت کوتاه کنند . تعمیرکاران این مرکز پس از بازیابی محصولات نمایندگی اصلی کپی به ارائه گارانتی نیز میپردازند .

کادرفنی نمایندگی کپی با حضور در دوره های آموزشی بین المللی صاحب دانشی به روز و مدارک معتبر گشته اند .این مرکز تعمیرکاران خود را پس از ارزیابی و پشت سر گذاشتن آزمونهای متعدد علمی و نظری برگزیده است . به همین دلیل کارشناسان و مهندسین ما قادر به ارائه خدماتی مطابق با استانداردهای جهانی هستند .

[us_grid post_type=”us_portfolio” columns=”4″ items_quantity=”16″ pagination=”regular” items_layout=”5158″ overriding_link=”post”]