اشتراک گذاری

تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ

تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ در مرکز تعمیرات ماشین های اداری سامسونگ به صورت حرفه ای و با تجهیزات مدرن انجام می گردد. کارشناسان فعال در مرکز تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ، از میان برترین متخصصین تعمیرات دستگاه کپی انتخاب شده اند . متخصصین این مجموعه علاوه بر آشنایی با عملکردِ کلی هریک از دستگاه‌های کپی، اطلاعات جامعی نیز در باب قطعات ریز و درشت این تجهیزات و کارکرد هر یک آن ها دارند.

چنین مهارت‌هایی، یعنی تسلط بر ویژگی‌های فنی یک دستگاه، موجب می‌شود تا در هنگام بروز نقص و عیب در دستگاه، علتِ این نقص به سرعت شناسایی شده و اقدامات لازم جهت رفع و حل آن انجام گیرد. تشخیص درست، به‌هنگام و صحیحِ علت افتِ عملکرد دستگاه، ضمن آن‌که از آسیب‌رسانی به دیگر بخش‌های دستگاه جلوگیری می‌کند، از تحمیل هرینه‌های دوچندان به دارنده‌ی دستگاه پیشگیری می‌کند. به این ترتیب دستگاه کپی به صورت اولیه بازیابی و تعمیر شده و در صحت و سلامت کامل به مشتری تحویل داده خواهد شد. جهت بهره مندی از خدمات ما از طریق راه های ارتباطی ذیل اقدام فرمایید.

تعمیر کپی سامسونگ در محل

تعمیر دستگاه کپی سامسونگ در محل

با تعمیر دستگاه کپی سامسونگ در محل  علاوه بر صرفه‌جویی در زمان،  کاهش هزینه‌های حمل و جابجایی دستگاه را نیز شاهد خواهید بود.علاوه بر این، با حضور کارشناس تعمیر در محل، این امکان فراهم می‌گردد تا صاحبان دستگاه، با نظارت بر جریان کار و چگونگی تعمیرات سامسونگ، از کیفیت کار و تعمیراتِ ارائه شده اطمینان یابند. در روش سرویس و تعمیر در محل دستگاه کپی ، صاحبان دستگاه بر عملکرد کارشناس تعمیر نظارت خواهند داشت.

تمامی اقدامات لازم جهت تعمیر یا ترمیم دستگاه کپی پس ازکسب اجازه از کاربر انجام می گردد. لازم به ذکر است در صورتی که تعمیرات جزئی بوده و نیاز به حمل دستگاه به مرکز نباشد، تعمیرات در محل مورد نظر مشتری انجام می گردد. اما در صورتی که نیاز به جابه جایی و حمل دستگاه به شرکت باشد، عملیات حمل و نقل توسط کادر اعزامی مرکز تعمیر دستگاه کپی سامسونگ انجام می گردد.

تعمیر دستگاه کپی سامسونگ

خدمات تعمیر فتوکپی سامسونگ

اقداماتی مثل تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض فیوزینگ، ترمیم کارتریج آسیب دیده، تعویض هد، تمیز کردن و تعویض درام، تعمیر داکتر بلید، ترمیم وایپر بلید، تعمیر مین برد، تعمیرات برد پاور، ترمیم تخصصی اپتیک، تعمیرات سنسور، تعویض خازن های معیوب، شارژ کارتریج، ترمیم لیزر، تعمیرات تخصصی یونیت ها، تعویض دولوپر، تعمیرات کپی در محل و ارائه مشاوره های تخصصی تعمیر، اصلی ترین خدمات تعمیر دستگاه کپی سامسونگ هستند. نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی، این خدمات را با ضمانت نامه رسمی و معتبر مرکز سخت افزار ایران همراه می کند تا خیال مشتری از اصالت آنها راحت باشد.

شارژ کارتریج دستگاه کپی Samsung

شارژ کارتریج دستگاه دستگاه کپی سامسونگ، یکی از مراحل تعمیر این دستگاه است؛ البته اگر کارتریج یکبار مصرف نبوده و نیاز به تعویض نداشته باشد. همه چاپگرها و دستگاه های کپی با استفاده از مواد مصرفی کار می کنند که در کارتریج نگه داری می شوند. این مواد پس از مدتی تمام شده و نیاز به شارژ مجدد دارند.

منظور از شارژ کارتریج، اضافه کردن مواد مصرفی به این محفظه است. نکاتی مثل استفاده از مواد با کیفیت و درست طی کردن مراحل، از جمله مواردی هستند که باید در انجام این فرایند مورد توجه قرار بگیرند. تیم تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ، اول دستگاه را بررسی کرده و مطمئن می شوند که کارتریج قابلیت شارژ دارد. اگر کارتریج یکبار مصرف باشد، این قطعه را تعویض می کنند.

شارژ کارتریج دستگاه کپی Samsung

تعمیر داکتر بلید دستگاه کپی سامسونگ

داکتر بلید کپی سامسونگ از قطعات سخت افزاری مهم و حیاتی این دستگاه است. قطعه‌ای از جنس لاستیک شفاف است که به قطعه‌ فلزی دیگری متصل می شود. داکتر بلید با همکاری بلید تونر اضافی موجود بر سطح مگنت رولر را پاک و تمیز می کند، لذا اگر مشکلی در این قطعه ایجاد شود، به طور حتم کیفیت برگه چاپ شده افت می کند. شباهت اسمی داکتر بلید دستگاه کپی و بلید نباید باعث شود که این دو قطعه را یکی بدانیم. این دو قطعه در ارتباط تنگاتنگ با هم هستند، اما کاملا از هم مجزا هستند.

داکتر بلید در جهت خلاف مگنت رولر –که هادی تونر بر روی درام است- نوعی سایش ایجاد می کند تا کمک کند تونر مجددا شارژ شود؛ این قطعه طول عمر مشخصی دارد که با سر رسیدن آن، باید تعویض شود. بهتر آن است که برای اجرای عملیات تعویض از نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ کمک بگیرید تا از کیفیت خدمات مطمئن باشید.

تعویض درام کپی سامسونگ

درام دستگاه کپی ظاهری میله ای و استوانه ای شکل دارد و مسئول انتقال تصویر بر روی کاغذ است. معمولا وقتی برای بار اول کارتریج را شارژ می کنیم یا وقتی که می دانیم حجم کار بالا است، به تعویض درام فکر می کنیم. با توجه به ساختار ساده و قیمت کم تعویض درام، بهتر است که درام را تعویض کنیم. درام تعیین کننده کیفیت چاپ است و تاثیر مستقیمی در شفافیت و وضوح تصویر و سند چاپی دارد.

برای اینکه بتوانید تشخیص دهید زمان تعویض درام دستگاه کپی فرا رسیده است، باید به یکسری علائم و نشانه ها توجه کنید؛ اگر در سندی که توسط دستگاه کپی شارپ چاپ شد، خطوط اضافی وجود داشته باشد، به این معنی است که درام دستگاه دچار ایراد و اختلال شده است و باید عوض شود. نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ تعویض این قطعه را با کیفیت برتر انجام می دهد.

تعویض درام کپی سامسونگ

تعمیر چیپست کارتریج کپی سامسونگ

اگر با شارژ یا تعویض کارتریج دستگاه کپی همچنان پیغام هایی مثل  Toner exhausted، Toner empty، Toner low، Cartridge change  را دریافت می کنید، باید سراغ چیپست کارتریج دستگاه خود بروید. ریست، غیر فعال سازی و تعویض چیپست از جمله اقدامات تعمیراتی است که برای تعمیر چیپست کارتریج کپی سامسونگ می توان انجام داد. چیپست با نام IC یا همان Integrated Circuit (مدار مجتمع) هم شناخته می شود.

جنس چیپست از کریستال سیلیکونی است که چندین عنصر الکتریکی را در خود جای داده است. چیپست کارتریج دستگاه کپی مسئول شمارش برگه هایی است که توسط دستگاه چاپ می شوند. نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ این سرویس تعمیراتی را با کیفیت برتر و بهتر ارائه می دهد.

تعمیر چیپست کارتریج کپی سامسونگ

تعمیر مین برد کپی سامسونگ

مین برد قطعه مهمی در همه دستگاه های کپی از جمله دستگاه کپی سامسونگ است. این قطعه در دستگاه کپی وظیفه کنترل سایر اجزا را بر عهده دارد. مین برد قطعه ای سخت افزاری از دستگاه کپی است. نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ، این قطعه را با استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته بررسی می کند و پس از تشخیص ایراد و اختلال موجود، تعمیر را شروع می کند. نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ برای تعمیر مین برد این دستگاه، تمام استانداردهای روز را رعایت می کند.

مین برد دستگاه کپی از قطعات ریز تری مثل چیپست، بایوس و cmos تشکیل شده است. هر یک از این اجزا وظایف خاصی دارند که مکمل کارایی یکدیگر هستند. نوسانات ولتاژی و درگاه های ورودی و خروجی غیر استاندارد در پیدایش اختلال در مین برد بسیار موثرند. مشکل در مین برد باعث اختلال در کل دستگاه می شود. استشمام بوی غیر عادی مثل سوختگی، شنیدن صدای جرقه، سیاهی بخشی از مدار، گرم نشدن بعضی از قطعات، شکل غیر عادی، داغ شدن زیاد برد، خارج شدن خازن ها از حالت عادی از جمله نشانه های خرابی مین برد دستگاه کپی است.

تعمیر مین برد کپی سامسونگ

هزینه تعمیر دستگاه کپی سامسونگ

با توجه به استفاده ی زیاد ادارات از دستگاه کپی به مراتب احتمال خراب شدن آن هم شدت می گیرد اما با سرویس به موقع دستگاه کپی می توان از متحمل شدن هزینه های بیشتر جلوگیری کرد. اما گاهی نیز با وجود سرویس به موقع دستگاه کپی باز هم شاهد بروز مشکلاتی در این دستگاه هستیم. نمایندگی دستگاه کپی سامسونگ در مرکز سخت افزار ایران با تعمیرکاران متخصص و ماهر و به کار گیری به روز ترین تکنولوژی در حل مشکلات دستگاه کپی مبادرت می ورزد تا متحمل هزینه های سنگین تر تعویض قطعه و یا حتی دستگاه کپی نشوید.

هزینه تعمیر دستگاه کپی سامسونگ با توجه به ایراد دستگاه برآورد و به مشتری اعلام می شود. گاهی ایراد دستگاه کپی سامسونگ جزئی بوده و هزینه کمتری می برد. اما مشکلاتی نظیر تعویض قطعه شامل هزینه بیشتری می شود. با این حال هزینه دقیق تعمیر دستگاه کپی سامسونگ پس از بررسی و عیب یابی دقیق توسط  تعمیرکاران زبده و متخصص این مرکز برآورد و به مشتری اعلام می شود و پس از اعلام رضایت، پروسه تعمیر دستگاه کپی آغاز می شود. ممکن است حین تعمیر قسمتی از دستگاه کپی سامسونگ، تکنسین متوجه وجود ایراد در قسمت دیگر دستگاه شود که بلافاصله به مشتری اعلام و در صورت رضایت ایشان تعمیر این قسمت نیز به قسمت قبل اضافه  می شود.

هزینه تعمیر دستگاه کپی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات کپی

نمایندگی تعمیرات کپی درایران ،  تعمیرات تجهیزات اداری را به صورت تخصصی انجام می دهد. این مرکز تعمیرات تخصصی انواع دستگاههای فتوکپی را به عهده دارد.  تعمیر دستگاه کپی در نمایندگی تعمیرات کپی ، به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می شود. درد این مرکز هر قطعه ای که در ساختار دستگاه کپی است، هنگام بروز مشکل و ایجاد اختلال در کارکرد، می بایست تعمیر شود.

نمایندگی  تعمیرات کپی ، فعالیت خود را در زمینه های مختلف انجام می دهد که شامل، رفع مشکلاتی مانند گیرکردن کاغذ در دستگاه کپی ، عیب یابی و تعمیر سنسورهای دستگاه کپی در هنگام بروز مشکل و اختلال در کارایی دستگاه کپی تعمیر برد دستگاه کپی در مواقعی که کارکرد دستگاه کپی متوقف شده است و بسیاری از مشکلات دیگر می باشد. جهت بهره مندی از خدمات ما و تماس با نمایندگی تعمیرات کپی از طریق راه های ارتباطی ذیل اقدام فرمایید.

نمایندگی دستگاه کپی

دیگر واحدها در نمایندگی تعمیرات کپی

تعمیرات سامسونگ در نمایندگی تعمیرات کپی شامل تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ ، تعمیرات پرینتر سامسونگ و تعمیرات اسکنر سامسونگ می شود. جهت تعمیرات هر یک از این محصولات از متخصصین و تعمیرکاران ویژه ی همان محصول بهره گرفته و کارگاهی مجزا را به آن اختصاص داده ایم. ابزارآلات اختصاصی جهت تعمیرات هر دستگاه در کارگاه مورد نظر فراهم گشته است.

جهت مطالعه ی خدمات هریک از واحدهای تعمیراتی در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی می توانید به صفحه ی مربوط به آن محصول مراجعه کرده و اطلاعات لازم را در ارتباط با آن خدمات ارائه شده ی آن محصول دریافت نمایید. در این صفحه با خدمات مختلف نمایندگی تعمیرات کپی در حوزه ی تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ در بخش های مختلف معرفی نمایندگی، اخبار، مقالات ، محصولات و پرسش های متداول آشنا خواهید شد. جهت مطالعه ی خدمات تعمیرات اسکنر و پرینتر سامسونگ به صفحه ی مربوط به آن ها مراجعه نمایید.

 مقالات، سوالات متداول و اخبار تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ ، به منظور رفاه حال کاربران گرامی، در بخش مقالات به شرح مقالات تخصصی و عمومی سامسونگ می پردازد.  مقالات با توجه به نیاز دو گروه کاربران تخصصصی و عمومی محصولات برگزیده شده و در اختیار کاربران گرامی قرار خواهد گرفت. تعمیرات دستگاه کپی و پرسش های متعددی  که کاربران ماشین های اداری سامسونگ همواره  درارتباط با نحوه ی عملکرد این ماشین ها و ویژگی های مختلف آن ها داشته اند. همچنین مشتاق هستند تا با آگاهی از عملکرد مدل های مختلف دستگاه های اداری یک انتخاب درست و هوشندانه داشته باشند. کارشناسان تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ در این قسمت رایج ترین و کاربردی ترین پرسش های کاربران را برگزیده و به آن پاسخ خواهند داد. دانستن این نکته ضروری است که، استفاده از مواد درجه یک مانند کاغذ مناسب ، کارتریج مناسب و …. می تواند نیاز شما به تعمیرات دستگاه فتوکپی را کمتر کرده و از خرابی دستگاه کپی جلوگیری کند.

بخش اخبار در مرکز تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ ، جهت معرفی اخبار و رویدادهای  مختلف در حوزه ی ماشین های اداری سامسونگ راه اندازی شده است . دراین قسمت می توانید در جریان تازه ترین اخبار دستگاه کپی و ماشین های اداری سامسونگ قرار بگیرید.

محصولات نمایندگی تعمیر کپی سامسونگ

ماشین های اداری از جمله مهم ترین تولیدات ساموسونگ هستند که در انواع و مدل های مختلف به بازار عرضه شده اند. کمپانی سامسونگ در تولید ماشین های اداری نیز همچون سایر تولیدات خود موفق بوده است. کاربران ماشین های اداری در کشورمان همواره از محصولات سامسونگ استقبال کرده اند و آن را به عنوان یک برند با کیفیت می شناسند. تولیدات سامسونگ در حوزه ی ماشین های اداری عبارتند از: دستگاه کپی ، پرینتر و اسکنر که دراین قسمت با معرفی مدل های مختلف این محصولات به کاربران آن ها را در جهت خرید یک محصول متناسب با نیازشان راهنمایی خواهیم کرد.

این مژده را به کاربران محصولات سامسونگ و علاقه مندان به مطالعه ی ویژگی های محصولات جدید  سامسونگ می دهیم که هر محصول همزمان با ورود به بازار در این قسمت معرفی شده و اطلاعات آن در اختیار کاربران گرامی قرار خواهد گرفت. همچنین در این بخش در جریان ویژگی های اولین فعالیت های سامسونگ در حوزه ی ماشین های اداری و روند پیشرفت تکنولوژی در این محصولات قرار خواهید گرفت.

 • تعمیر AC power
 • بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ
 • عیب‌یابی یونیت کاغذکش و تعمیر آن
 • عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات
 • تعویض دولوپر دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی خطاهای مربوط به دستگاه کپی
 • اصلاح و بازیابی موتور الکتریکی دستگاه کپی
 • تعمیر AC power
 • بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ
 • عیب‌یابی یونیت کاغذکش و تعمیر آن
 • عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات
 • تعویض دولوپر دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی خطاهای مربوط به دستگاه کپی
 • اصلاح و بازیابی موتور الکتریکی دستگاه کپی
 • تعمیر AC power
 • بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ
 • عیب‌یابی یونیت کاغذکش و تعمیر آن
 • عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات
 • تعویض دولوپر دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی خطاهای مربوط به دستگاه کپی
 • اصلاح و بازیابی موتور الکتریکی دستگاه کپی
5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩