اشتراک گذاری

تعمیرات پرینتر

تعمیرات پرینتر از جمله خدمات تخصصی مرکز تعمیرات ماشین های اداری است. تعمیرات این مرکز شامل انواع مدل های پرینتر ها  اعم از پرینترجوهری ، لیزری و … است . شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز هر گونه نقص در پرینترهای خود  با نمایندگی کپی تماس گرفته و  از راهنمایی ها و مشاوره ی کارشناسان این مرکز بهره مند گردید.

پیش از آغاز تعمیرات پرینتر می توانید از خدمات مشاوره در محل بهره مند گردید. در موارد تخصصی و اشکالات فنی شدید، روند تعمیر و سرویس پرینتر  پس از کسب اجازه از مشتری آغاز خواهد شد. متخصصین نمایندگی تعمیرات کپی ،  ضمن رفع کلیه ایرادات و اشکالات ایجاد شده در دستگاه، به دلیل اِعمال برخی گردگیری ها و تنظیمات ویژه در حین تعمیر، کیفیت اولیه دستگاه را بازخواهند یافت و به دستگاه شما عمر دوباره خواهند بخشید.

از دیگر مشخصه های  مهم در مرکز تعمیرات پرینتر بهره مندی از ابزاآلات و تجهیزات مدرن در تعمیرات می باشد که ضمن سرعت بخشی به روند تعمیرات ارائه ی تعمیرات با کیفیت بالا را به همراه دارد. جهت آشنایی با خدمات مرکز تعمیرات پرینتر ما را همراهی نمایید. نمایندگی تعمیرات پرینتر ، تعمیرات پرینتر شما را به صورت تخصصی و با بهترین امکانات انجام می دهد. متخصصین تعمیرات پرینتر را از سراسر کشور به همکاری فراخوانده ایم. سرعت و کیفیت در ارائه ی خدمات را می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات پرینتر تجربه کنید.

تعمیر پرینتر

تعمیر پرینتر در محل

پرینتر یکی از دستگاه هایی است که به طور روزانه کاربرد زیادی در محیط اداری دارد و در صورت خرابی آن، کار دچار اخلال خواهد شد، در چنین شرایطی خدمات تعمیر پرینتر در محل می تواند در زمان و هزینه صرفه جویی چشمگیری به عمل آورد. در گذشته برای تعمیر پرینتر تنها راه چاره ارسال آن به تعمیرگاه بود اما امروزه می توان بعضی از تعمیرات را بدون نیاز به مراجعه به تعمیرگاه و در محل انجام داد، البته به یاد داشته باشید که تعمیراتی که وقت گیر هستند یا سرویس جنرال دستگاه که نیاز به تجهیزات و زمان بیشتری دارد همچنان نیازمند حضور دستگاه در تعمیرگاه می باشد.

شارژ کارتریج پرینتر لیزری در محل

یکی از پر درخواست ترین خدمات، شارژ کارتریج پرینتر لیزری در محل می باشد، زیرا در صورت انجام خدمات در محل، دیگر برای جان دادن دوباره به رنگ های پرینترتان نیازی به ارسال و یا حمل دستگاه به مراکز انجام شارژ نیست، چرا که همین جا به جایی دستگاه پرینتر یا قطعات آن می تواند به آنها آسیب وارد کند. همچنین با دریافت خدمات در محل می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

شارژ کارتریج پرینتر لیزری در محل

نمایندگی تعمیرات پرینتر

نمایندگی تعمیرات پرینتر مجموعه ای ایمن و معتبر است. این مرکز مناسب ترین گزینه ی انتخابی برای ترمیم و بازیابی انواع و اقسام پرینترهای موجود در بازار است. کارشناسان ما با اعمال مراحل عیب یابی دقیق و ریزبینانه کوچک ترین اختلالات ساختاری پرینترها را هم شناسایی کرده و تعمیر می کنند. با حضور در نمایندگی تعمیر پرینتر استفاده ی دوباره از کیفیت اولیه ی چاپگر امکان پذیر خواهد بود. خاطرنشان می نماییم که اگر در پروسه ی ترمیم و بازیابی پرینتر نیاز به تعویض قطعه ی خاصی ضرورت یابد؛ به طور حتم از نمونه ی اورجینال سازگار با سیستم استفاده خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات پرینتر

خدمات تعمیر پرینتر

تعمیر مین برد پرینتر

پردازش اطلاعات مرتبط با چاپ برعهده ی مین برد پرینتر می باشد. این اطلاعات از قطعات مختلفی به مین برد راه پیدا می کنند. بنابراین مین برد پرینتر فرمانروای ساختار داخلی چاپگر است. با هدایت کلی مین برد ارسال دستورات چاپ به پرینتر ممکن می شود. یک اختلال کوچک می تواند به طور کامل کارایی مین برد و فرآیند خروج پرینت را از پرینتر مختل سازد. گاهی خرابی مین برد با خاموشی یا روشن نشدن پرینتر نیز نمایان می گردد. در چنین شرایطی کافی است با نمایندگی تعمیرات پرینتر تماس حاصل فرمایید تا طی مدت زمان کوتاهی ایرادات فنی مین برد برطرف شوند.

تعمیر فیوزینگ پرینتر

هر برگه ی چاپی که از پرینتر بیرون می آید، همان ثانیه ی اول کمی داغ به نظر می رسد. این حرارت ناشی از عملکرد صحیح بخش فیوزینگ پرینتر است. در واقع فیوزینگ، حرارت مورد نیاز حک شدن تونر بر روی کاغذهای مصرفی را فراهم می کند. استهلاک، نوسان جریان برق و آلودگی قطعات عوامل اصلی خرابی این بخش از پرینترهای موجود در بازار هستند. مهم نیست که برند سازنده ی پرینتر چیست و یا چاپگر ساخت چه سالی است. نمایندگی تعمیرات پرینتر فرآیند تعمیر و تعویض فیوزینگ پرینتر را در سطح کیفی بی نظیری به اتمام می رساند.

تعمیر لیزر پرینتر

فناوری اصلی پرینترهای لیزری بر پایه ی حضور یونیت لیزر شکل می گیرد. این یونیت دارای اجزای مختلفی چون لیزر، برد یونیت، برد موتور گرداننده و آینه ی عدسی می باشد که در همکاری با یکدیگر اسناد مختلف را به چاپ می رسانند . لیزر موجود در این یونیت، نوری تشکیل می دهد که کیفیت پروسه ی چاپ را در دست دارد. بدیهی است که خرابی لیزر به خروج پرینت های تیره و بی کیفیت ختم خواهد شد. البته خرابی رنگ پس زمینه ی پرینت های چاپ شده ممکن است ریشه در خرابی درام و یا ناکارآمدی کارتریج نیز داشته باشند. به هر حال مشکل هر چه باشد؛ در نمایندگی تعمیرات پرینتر قابل حل است. لازم به ذکر است که کلیه ی خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیر پرینتر دارای گارانتی و ضمانت های معتبر کتبی می باشند.

تعمیر لیزر پرینتر

تعمیر درام پرینتر

درام یکی از قطعات اصلی و البته حساس پرینتر است. این بخش از پرینتر فرآیند انتقال جوهر بر روی کاغذ را انجام می دهد. نور مستقیم خورشید، عدم سرویس دهی به موقع پرینتر، اصابت ضربه و خراش های سطحی علل خرابی درام پرینتر هستند. در چنین شرایطی معمولا شاهد خطوط افقی و عمودی اضافی و یا لکه های جوهر در سطح پرینت های چاپ شده خواهید بود. اگر به تازگی پرینتر مورد استفاده ی شما کیفیت چاپ ایده آلی ندارد؛ با نمایندگی تعمیرات پرینتر تماس بگیرید تا وضعیت درام سیستم بررسی شود. فراموش نکنید که دستکاری ناشیانه ی درام می تواند حجم خرابی های موجود در پرینتر را افزایش دهد. رفع عیوب درام پرینتر را به کارشناسان مجرب ما بسپارید.

تعمیر درام پرینتر

خدمات دیگر تعمیر پرینتر

 • اصلاح نواقص مربوط به داکتر بلید
 • اصلاح و شناسایی خطاهای مربوط به ریبون پرینتر
 • اصلاح و شناسایی خطاهای مربوط به ریبون پرینتر
 • تعمیر پرینتر کانن شامل تعمیرات تخصصی برد انواع پرینتر فرمتر، پاور، برد فکس
 • حذف و نصب دوباره‌ی دایور پرینتر جهت سازگاری بیشتر با سیستم عامل
 • گردزدایی، پاک‌سازی، روغن‌کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه‌سازی عملکرد پرینتر و نیز جلوگیری از استهلاک دستگاه پرینتر
 • تهیه و ارائه‌ی انواع شارژ مواد مصرفی پرینتر
 • تعمیر پرینتر کانن، شامل تعویض قطعات مصرفی پرینترها و اسکنرها با قطعات اورجینال و اصلی
 • تعمیر پرینتر کانن شامل تعمیرات درام کیت پرینترهای لیزری رنگی
 • رفع خطاهای رایج در بوبین
 • تحلیل و بررسی عیوب مربوط به پنل چاپگر
 • بررسی نوار انکودر و رفع عیوب آن
 • رفع ایرادات مربوط به پلیت تایمینگ و ….
 • تعمیرات پرینتر کانن
 • تعمیرات پرینتر توشیبا
 • تعمیرات پرینتر شارپ
 • تعمیرات پرینتر ریکو
 • تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا
 • تعمیرات پرینتر اچ پی
 • تعمیرات پرینتر سامسونگ
 • شارژ کارتریج پرینتر
 • بررسی و اصلاح ایرادات نوار انکودر پرینتر
 • تعمیر پرینتر در محل شامل کلیه قطعات الکترونیکی و مکانیکیِ پرینترهای لیزری، سوزنی، جوهرافشان
 • تعمیر پرینتر شامل کلیه تعمیرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری
 • بررسی بلوک دیاگرام و بخش‌های مختلف پرینتر
 • اصلاح نواقص مربوط به داکتر بلید

مشخصات مرکز تعمیرات پرینتر

 از جمله مشخصات مرکز تعمیرات پرینتر که  آن را به عنوان مرکز منتخب کاربران مطرح نموده است می توان به این موارد اشاره نمود. مرکز تعمیرات پرینتر خدمات خود را در واحدهای مجزا به کاربران گرامی ارائه می نماید. این مرکز ، ارکان مشتری مداری را همواره سرلوحه ی خدمات خود قرار داده است. رضایت و حفظ مشتریان معیاری تعیین کننده در میزان موفقیت نمایندگی تعمیرات کپی  است. واحد CRM یا ارتباط با مشتریان، به بررسی دقیق تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز می پردازد.برخی از شرکت‌ها با وجود صرف سرمایه‌گذاری‌های هنگفت و بی‌هدف، واحدهای مدیریت ارتباط با مشتریان خود را محدود می‌سازند و این امر تاثیری منفی در سازمان خواهدداشت.

مشتری مداری ، گرایش بدست آوردن اطلاعات در مورد مشتری و استفاده از آن در تدوین استراتژی به منظور برآورد ساختن این نیازها و اجرای این استراتژی از طریق پاسخگویی مثبت به خواسته‌ها و نیازهای مشتریان است. آن چه در وهله ی اول برای مشتریان اهمیت دارد؛ برخورد درست، احترام و رفع مشکلات آن ها است. جهت آشنایی با سایر ویژگی های  مرکز تعمیرات پرینتر این صفحه را مطالعه نمایید. همچنین می توانید با مراجعه به واحد تعمیر پرینتر از خدمات تخصصی این مجموعه بهره مند شوید.

تعمیرات پرینتر لیزری

پرینترهای لیزری برای انجام پروسه چاپ از لیزر، مغناطیس و حرارت استفاده میکنند، پرینترهای لیزری داری مخزنی به نام کارتریج هستند که مواد مورد نیاز برای انجام چاپ به نام تونر در آن نگهداری می شود، پرینتر های لیزری نیز مانند سایر دستگاه ها می توانند دچار مشکلاتی شوند که نیاز به بررسی و تعمیر خواهند داشت.

از مشکلات رایجی که کاربران به واسطه آنها به مراکز تعمیراتی مراجعه می کنند می توان کند کار کردن دستگاه و پایین بودن سرعت چاپ، کاهش کیفیت چاپ، وجود خط و خطوط روی تصویر خروجی، وجود کثیفی روی برگه خروجی، روشن نشدن دستگاه، لرزش زیاد و شنیده شدن صداهای غیرعادی به هنگام کار، مشکلات اتصال با سیم یا بی سیم به کامپیوتر ها و یا شبکه اشاره کرد که رفع آنها نیازمند بررسی دستگاه توسط فرد متخصص می باشد.

تعمیرات پرینتر جوهرافشان

پرینترهای جوهرافشان برای چاپ از جوهر ذخیره شده در مخازن خود استفاده می کنند، رایج ترین مشکلات کاربران در مورد این نوع پرینترها یافتن جوهر مناسب و شارژ مخازن است، همچنین از دیگر مشکلات رایج پرینترهای جوهر افشان میتوان به کاهش کیفیت چاپ و یا وجود هاله و کثیفی روی خروجی پرینتر اشاره کرد که در اثر مشکلات و انسداد مجراهای هد دستگاه به وجود می آید که نیازمند بررسی و تمیزکاری و تعمیر تخصصی خواهد بود.

روند خدمات سرویس در محل پرینتر

روند خدمات سرویس در محل پرینتر بدین سان میباشد که برای بهره مندی از آن، کافی است با نمایندگی این شرکت تماس حاصل فرمایید. پس از اعلام گزارش مشکلات دستگاه به همکاران ما و اطمینان از نیاز آن به بررسی تخصصی، هماهنگی های لازم نظیر آدرس شما انجام می گردد. سپس، تیم کارشناسی به محل مورد نظر اعزام شده و پس از بررسی ، اقدامات لازم برای رفع مشکل در حضور شما انجام می دهند.

اعلام این نکته ضروری است که پیش از اعزام تعمیرکاران، کلیه ی ابزار و تجهیزات لازم مشخص شده و تیم  تعمیرات به صورت مجهز در محل حاضر می شوند. پس از بررسی کامل دستگاه و تشخیص مشکل دستگاه ، تعمیرات آن انجام شده و پرینتر همانند روز اول به شما تحویل داده می شود. همچنین شما عزیزان می توانید محصول خود را در حضور تعمیرکاران امتحان نموده و در صورت وجود مشکل، تقاضای برطرف نمودن آن را داشته باشید. دغدغه ی همکاران ما در سرویس در محل پرینتر ، ترمیم و تعمیر کامل این محصول می باشد.

ویژگی های سرویس در محل پرینتر

به عنوان مهم ترین ویژگی سرویس در محل پرینتر ، باید به اختصاصی بودن این خدمات اشاره نمود. ضمن توضیح این موضوع که گروه اعزامی، متشکل از تعمیرکاران زبده و مجرب می باشد. این تعمیرکاران، به تکیه بر دانش فنی بالا، بر قطعات و بخش های مختلف انواع پرینتر تسلط کامل دارند. همچنین به دلیل استفاده از جدیدترین ابزار و تجهیزات روز دنیا در فرآیند تعمیر ، خدمات ارائه شده در سرویس پرینتر در محل ، به صورت کاملا حرفی ای می باشد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

در این خدمت سرعت دومین ویژگی اصلی ماست. علیرغم حجم بالای تقاضا برای استفاده از این سرویس، همکاران ما نهایت تلاش خود را می کنند که در اسرع وقت، اقدام به اعزام تیم به محل مورد نظر کاربران نمایند. تعمیرکاران نیز به سبب مهارت بالا، فرآیند تعمیر پرینتر را در سریع ترین زمان ممکن به پایان می رسانند.

 واحد های تعمیرات پرینتر

نمایندگی تعمیرات کپی ، علاوه بر تعمیرات پرینتر به تعمیر دیگر ماشین های اداری نیز می پردازد.  پرینترها در انواع و مدل ها ی مختلف در بازار موجود می باشند که برخی از آن ها عبارتند پرینترهای جوهر افشان ، پرینتر لیزری  ، پرینتر سه بعدی ، پرینتر چندکاره و.. شرکت های مختلف در تعمیرات پرینتر فعالیت دارند که از آن جمله می توان شارپ ، توشیبا ، کانن ، ریکو ، کونیکا مینولتا ، سامسونگ و … را می توان نام برد.

 نحوه کار  پرینتر بر اساس ساختاری که دارد تعیین می‌گردد و عملکرد هر مدل متفاوت از دیگری است. پرینترهای متفاوتی با ساختارهای متعدد در بازار موجود هستند که از سوی کمپانی‌های گوناگون عرضه شده‌اند. صرف‌نظر از کیفیت خروجی، این دستگاه‌ها عملکرد متفاوتی دارند، از همین‌رو کاربر می‌بایست پرینتر خود را بر اساس نیاز و انتظارات خویش انتخاب و تهیه نماید. جهت آشنایی با هریک از واحدهای تعمیرات پرینتر به صفحه ی مربوط به آن مراجعه نمایید.

انواع پرینتر و سایر ماشین های اداری

نمایندگی کپی علاوه بر خدمات تخصصی سرویس و تعمیر پرینتر ، در این بخش در نظر دارد جدیدترین محصولات را در حوزه ی ماشین های اداری معرفی نموده و در اختیار کاربران گرامی قرار دهد. در این بخش شاهد معرفی جدیدترین محصولات پرینتر ، جدیدترین محصولات دستگاه کپی ،  اسکنر و فکس خواهید بود. معرفی محصولات توسط متخصصین انجام شده و پس از انجام بررسی های لازم جهت مطالعه ی کاربران در سایت قرار داده خواهد شد. معرفی هر محصول شامل مشخصات نرم افزاری و سخت افزاری آن می باشد. همچنین به بررسی نقاط قوت و ضغف هر محصول می پردازیم .

به این ترتیب کاربران گرامی در هنگام خرید محصول می توانند با اطمینان از کاربرد و محاسن و معایب آن دست به انتخابی هوشمندانه بزنند. جهت مطالعه ی جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز کپی در این بخش ما را همراهی نمایید.

انواع پرینتر و سایر ماشین های اداری

مقالات، سوالات متداول و اخبار تعمیرات پرینتر

نمایندگی تعمیرات کپی ، در این قسمت به شرح و ارائه ی تازه ترین اخبار پرینتر و دیگر ماشین های اداری می پردازد. در صورتی که علاقه مند به مطالعه ی اخبار دنیای کپی و پرینتر  هستید ، مطالعه ی  مرکز تخصصی کپی را به شما پیشنهاد می نماییم.

نمایندگی کپی ضمن انجام تعمیرات پرینتر ، با توجه به نیاز کاربران به مطالعه ی مقالات بخش مقالات را در این قسمت راه اندازی نموده است .  مطالعه ی مقالات شما را در جهت استفاده ی بهتر و بهینه تر از دستگاهتان یاری خواهد نمود. جهت مطالعه ی مقالات پرینتر و سایر مقالات تعمیرگاه تخصصی کپی  در این بخش ما را همراهی نمایید.

 نمایندگی کپی در نظر دارد سوالات متداول تعمیر پرینتر را در خصوص تعمیرات تخصصی دستگاه کپی پاسخگو باشد. کاربران ماشین های اداری پرسش های متعددی در ارتباط با نحوه ی کاربرد دستگاه کپی ، پرینتر ، اسکنر و فکس و … دارند. به عنوان مثال در ارتباط با نحوه ی استفاده از پرینتر ، شیوه های مراقبت از پرینتر ، سوالات مختلف در ارتباط با کاربرد قطعات مختلف پرینتر ، تعمیرات پرینتر و… ممکن است به ذهن کاربران خطور نماید.

5/5 (1 امتیاز)