سرویس در محل پاناسونیک

سرویس در محل پاناسونیک از خدمات ویژه و اختصاصی مرکز تعمیرات پاناسونیک است که تنها با هدف تامین رفاه حال و آسایش کاربران پاناسونیک راه اندازی شده است. همکاران بخش تعمیرات ما در این سرویس تلاش می کنند هر آنچه را که کاربر پاناسونیک نیاز دارد، بدون هیچ زحمت و نگرانی در اختیار او قرار دهند. این نوع از خدمات پاناسونیک مجموعه ای از مورد نیاز ترین خدمات را دربر دارد تا کاربران بتوانند با استفاده از آن همه نیازهای خود را رفع و رجوع کنند. در حقیقت برای استفاده از سرویس در محل پاناسونیک اصلا مهم نیست که کاربر کدام یک از محصولات پاناسونیک هستید، اگر مایل به استفاده از این سرویس باشید، همه امکانات را فراهم آورده ایم که به راحتی از این امکانات استفاده کنید و در نهایت به هر آنچه که می خواهید برسید.

 اهمیت استفاده از سرویس در محل پاناسونیک

با استفاده از خدمات سرویس در محل پاناسونیک دیگر دغدغه حمل و جابه جایی هیچ یک از محصولات این برند را نخواهید داشت. همکاران ما در این بخش، با سواد و دانش به روز خود به راحتی می توانند تعمیرات همه محصولات پاناسونیک را در محل مورد نظر شما انجام دهند. این سرویس به شما این امکان را می دهد که شخصا بر روند اجرای تعمیرات دستگاه خود نظارت داشته باشید و از کیفیت سرویس ارائه شد اطمینان حاصل کنید.

تعمیر پرینتر پاناسونیک در محل

به علت گستردگی استفاده از پرینتر ها هم در محل زندگی و هم در محل کار، همچنین وابسته شدن کارها به این دستگاه در صورت خرابی نیاز  سریع به تعمیر پیدا می کنند. اما همه ی ما می دانیم جابه جایی و به تعمیرگاه بردن دستگاه پرینتر اصلا کار ساده ای نیست.

صرف نظر از آسیب های احتمالی که ممکن است در حین جا به جایی به دستگاه وارد شود، صرف زمان زیاد و همچنین هزینه های بالا از دیگر مشکلات این دستگاه می باشد. اما حضور کارشناسانی با دانش بالا و با استفاده از به روز ترین فناوری ها برای تعمیر دستگاه پرینتر، در محل زندگی شما حاضر می شوند و به تعمیر و تعویض آ‌ن می پردازند.


سرویس تلفن پاناسونیک در محل

سرویس تلفن پاناسونیک در محل، این اجازه را به ما می دهد که بدون صرف زمان زیادی برای پیدا کردن تعمیرگاه ، از خدمات تعمیر و تعویض بهره مند شویم. با انجام دادن این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان، تعمیر تلفن خود را نیز به سرانجام رساندیم.

تیم کارشناسان و تعمیرکاران ما با استفاده از به روز ترین فناوری ها، تجهیزات پیشرفته و با داشتن تجارب بالا سعی در ارائه ی بهترین خدمات با سطح کیفی بالا را دارند. تعمیر کاران ما همراه با پکی از ابزارآلات در محل حاضر می شوند، تا کاربران نیازی به جستجو و خرید کردن قطعات نداشته باشند. همچنین می توانند هر پرسشی که درباره ی تلفن خود دارند از کارشناس ما بپرسند.

نحوه استفاده از سرویس در محل پاناسونیک

این سرویس به این صورت است که کاربر در صورت نیاز به خدمات سرویس در محل و منزل با نمایندگی پاناسونیک تماس گرفته و در خواست خدمات خود را را ثبت می کند.  از این طریق کاربران می توانند در وقت و هزینه خود صرفه جویی بسیاری کنند. پس از بازبینی دستگاه توسط تعمیرکاران مجرب و باسابقه  خود هزینه تعمیرات را با قطعات اصل به شما اعلام می کنیم. کادرفنی ما درصورت توافق اقدام به ریکاوری دستگاه با قطعات هولوگرام دار می نمایند .

لازم به ذکر است ، پس از تعمیر مراحل تست عملکرد و رفع مشکل از دستگاه انجام می شود . مهندسین نمایندگی پاناسونیک در زمان و مکان تعیین شده تعمیرات محصول را در مقابل کاربر انجام می دهد. این سرویس یک پیشنهاد ویژه برای آن دسته از کاربرانی است  که برای عیب یابی و رفع ایراد دستگاه خود وقت زیادی ندارند .

هزینه ی استفاده از سرویس در محل پاناسونیک

گاهی اوقات کاربر مجبور می شود هزینه های گزافی برای پروسه ی حمل و نقل دستگاه معیوب به مقصد مراکز تعمیراتی  بپردازد. اما با استفاده از سرویس در محل پاناسونیک این هزینه های رفت و آمد به راحتی حذف شده و شما تنها به پرداخت هزینه ی ترمیم و بازیابی دستگاه مورد بحث می پردازید. از طرفی ما به شما این اطمینان را می دهیم که نمایندگی رسمی پاناسونیک بالاترین سطح از خدمات تخصصی را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی امکان پذیر عرضه می نماید.

گارانتی سرویس های تعمیر در محل پاناسونیک

نمایندگی رسمی پاناسونیک کلیه ی خدمات تخصصی خود را به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی عرضه می نماید. این گارانتی ها، تمامی مراحل ترمیم و بازیابی محصولات پاناسونیک در پروسه ی سرویس در محل پاناسونیک را نیز در برمی گیرند. اگر در حین ترمیم وضعیت ساختاری دستگاه، تعویض قطعه ی خاصی ضرورت یابد، نمایندگی پاناسونیک جایگزینی را با نمونه ی اورجینال مشابه انجام خواهد داد. اصالت و کیفیت قطعه ی جدید با گارانتی مخصوص آن قابل اثبات است.

تعمیرات دستگاه کپی
گارانتی سرویس های تعمیر
تعمیرات دستگاه کپی
سرویس تعمیر در محل
تعمیرات دستگاه کپی
تعمیرات با تجهیزات پیشرفته
تعمیرات دستگاه کپی
با کم ترین هزینه و زمان ممکن

تعمیرات پاناسونیک

واحد تعمیرات پاناسونیک واحدی اختصاصی و جامع است که مسئولیت تعمیر همه محصولات پاناسونیک را بر عهده می گیرد. این واحد تعمیراتی در بخش های مجزا و تخصصی اداره می شود که در هر بخش متخصصان ویژه همان حوزه فعالیت دارند. مرکز تعمیرات پاناسونیک با استفاده از تجهیزات مدرن و دستگاه های تعمیر و عیب یابی سازگار با تولیدات پاناسونیک، این قابلیت را دارند که بهترین و با کیفیت ترین خدمات حوزه تعمیرات پاناسونیک را به کاربران این برند ژاپنی ارائه دهند.

کیفیت خدمات سرویس در محل پاناسونیک

کارشناسان اعزامی از طرف مرکز، آرشیوی جامع از قطعات جانبی را به همراه دارند تا در صورت لزوم نسبت به تعویض و جایگزینی قطعات دستگاه اقدام نمایند؛ این امر در جهت اهداف مشتری مدارانه ی این سرویس صورت گرفته و همچنین صرفه‌جویی در زمان و سرعت‌بخشی به روند تعمیر مدنظر مدیریت مرکز بوده است. تمامی قطعات به کار رفته اورجینال بوده و کاربران گرامی می توانند با اطمینان خاطر سرویس در محل پاناسونیک خود را به متخصصین ما بسپارند.

نکته ی آخر اینکه تعهد و مشتری مداری شعار اصلی مرکز تعمیر در محل پاناسونیک بوده و تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز توسط واحد ارتباط بامشتریان به دقت کنترل و بررسی می گردد. جهت ارتباط با بخش پشتیبانی، از طریق راه های ارتباطی موجود درسایت اقدام فرمایید. کارشناسان مرکز، پاسخگوی تمامی پرسش های شما می باشند.