تعمیرات پرینتر

تعمیرات پرینتر از جمله خدمات تخصصی مرکز تعمیرات ماشین های اداری است. تعمیرات این مرکز شامل انواع مدل های پرینتر ها  اعم از پرینترجوهری ، لیزری و … است . شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز هر گونه نقص در پرینترهای خود  با نمایندگی کپی تماس گرفته و  از راهنمایی ها و مشاوره ی کارشناسان این مرکز بهره مند گردید.

پیش از آغاز تعمیرات پرینتر می توانید از خدمات مشاوره در محل بهره مند گردید. در موارد تخصصی و اشکالات فنی شدید، روند تعمیر و سرویس پرینتر  پس از کسب اجازه از مشتری آغاز خواهد شد. متخصصین نمایندگی تعمیرات کپی ،  ضمن رفع کلیه ایرادات و اشکالات ایجاد شده در دستگاه، به دلیل اِعمال برخی گردگیری ها و تنظیمات ویژه در حین تعمیر، کیفیت اولیه دستگاه را بازخواهند یافت و به دستگاه شما عمر دوباره خواهند بخشید.

از دیگر مشخصه های  مهم در مرکز تعمیرات پرینتر بهره مندی از ابزاآلات و تجهیزات مدرن در تعمیرات می باشد که ضمن سرعت بخشی به روند تعمیرات ارائه ی تعمیرات با کیفیت بالا را به همراه دارد. جهت آشنایی با خدمات مرکز تعمیرات پرینتر ما را همراهی نمایید. نمایندگی تعمیرات پرینتر ، تعمیرات پرینتر شما را به صورت تخصصی و با بهترین امکانات انجام می دهد. متخصصین تعمیرات پرینتر را از سراسر کشور به همکاری فراخوانده ایم. سرعت و کیفیت در ارائه ی خدمات را می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات پرینتر تجربه کنید.

تعمیرات پرینتر

نمایندگی تعمیرات پرینتر

نمایندگی تعمیرات پرینتر مجموعه ای ایمن و معتبر است. این مرکز مناسب ترین گزینه ی انتخابی برای ترمیم و بازیابی انواع و اقسام پرینترهای موجود در بازار است. کارشناسان ما با اعمال مراحل عیب یابی دقیق و ریزبینانه کوچک ترین اختلالات ساختاری پرینترها را هم شناسایی کرده و تعمیر می کنند. با حضور در نمایندگی تعمیر پرینتر استفاده ی دوباره از کیفیت اولیه ی چاپگر امکان پذیر خواهد بود. خاطرنشان می نماییم که اگر در پروسه ی ترمیم و بازیابی پرینتر نیاز به تعویض قطعه ی خاصی ضرورت یابد؛ به طور حتم از نمونه ی اورجینال سازگار با سیستم استفاده خواهد شد.

تعمیر مین برد پرینتر

پردازش اطلاعات مرتبط با چاپ برعهده ی مین برد پرینتر می باشد. این اطلاعات از قطعات مختلفی به مین برد راه پیدا می کنند. بنابراین مین برد پرینتر فرمانروای ساختار داخلی چاپگر است. با هدایت کلی مین برد ارسال دستورات چاپ به پرینتر ممکن می شود. یک اختلال کوچک می تواند به طور کامل کارایی مین برد و فرآیند خروج پرینت را از پرینتر مختل سازد. گاهی خرابی مین برد با خاموشی یا روشن نشدن پرینتر نیز نمایان می گردد. در چنین شرایطی کافی است با نمایندگی تعمیرات پرینتر تماس حاصل فرمایید تا طی مدت زمان کوتاهی ایرادات فنی مین برد برطرف شوند.

تعمیر فیوزینگ پرینتر

هر برگه ی چاپی که از پرینتر بیرون می آید، همان ثانیه ی اول کمی داغ به نظر می رسد. این حرارت ناشی از عملکرد صحیح بخش فیوزینگ پرینتر است. در واقع فیوزینگ، حرارت مورد نیاز حک شدن تونر بر روی کاغذهای مصرفی را فراهم می کند. استهلاک، نوسان جریان برق و آلودگی قطعات عوامل اصلی خرابی این بخش از پرینترهای موجود در بازار هستند. مهم نیست که برند سازنده ی پرینتر چیست و یا چاپگر ساخت چه سالی است. نمایندگی تعمیرات پرینتر فرآیند تعمیر و تعویض فیوزینگ پرینتر را در سطح کیفی بی نظیری به اتمام می رساند.

تعمیر لیزر پرینتر

فناوری اصلی پرینترهای لیزری بر پایه ی حضور یونیت لیزر شکل می گیرد. این یونیت دارای اجزای مختلفی چون لیزر، برد یونیت، برد موتور گرداننده و آینه ی عدسی می باشد که در همکاری با یکدیگر اسناد مختلف را به چاپ می رسانند . لیزر موجود در این یونیت، نوری تشکیل می دهد که کیفیت پروسه ی چاپ را در دست دارد. بدیهی است که خرابی لیزر به خروج پرینت های تیره و بی کیفیت ختم خواهد شد. البته خرابی رنگ پس زمینه ی پرینت های چاپ شده ممکن است ریشه در خرابی درام و یا ناکارآمدی کارتریج نیز داشته باشند. به هر حال مشکل هر چه باشد؛ در نمایندگی تعمیرات پرینتر قابل حل است. لازم به ذکر است که کلیه ی خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیر پرینتر دارای گارانتی و ضمانت های معتبر کتبی می باشند.

تعمیر درام پرینتر

درام یکی از قطعات اصلی و البته حساس پرینتر است. این بخش از پرینتر فرآیند انتقال جوهر بر روی کاغذ را انجام می دهد. نور مستقیم خورشید، عدم سرویس دهی به موقع پرینتر، اصابت ضربه و خراش های سطحی علل خرابی درام پرینتر هستند. در چنین شرایطی معمولا شاهد خطوط افقی و عمودی اضافی و یا لکه های جوهر در سطح پرینت های چاپ شده خواهید بود. اگر به تازگی پرینتر مورد استفاده ی شما کیفیت چاپ ایده آلی ندارد؛ با نمایندگی تعمیرات پرینتر تماس بگیرید تا وضعیت درام سیستم بررسی شود. فراموش نکنید که دستکاری ناشیانه ی درام می تواند حجم خرابی های موجود در پرینتر را افزایش دهد. رفع عیوب درام پرینتر را به کارشناسان مجرب ما بسپارید.

مشخصات مرکز تعمیرات پرینتر

 از جمله مشخصات مرکز تعمیرات پرینتر که  آن را به عنوان مرکز منتخب کاربران مطرح نموده است می توان به این موارد اشاره نمود. مرکز تعمیرات پرینتر خدمات خود را در واحدهای مجزا به کاربران گرامی ارائه می نماید. این مرکز ، ارکان مشتری مداری را همواره سرلوحه ی خدمات خود قرار داده است. رضایت و حفظ مشتریان معیاری تعیین کننده در میزان موفقیت نمایندگی تعمیرات کپی  است. واحد CRM یا ارتباط با مشتریان، به بررسی دقیق تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز می پردازد.برخی از شرکت‌ها با وجود صرف سرمایه‌گذاری‌های هنگفت و بی‌هدف، واحدهای مدیریت ارتباط با مشتریان خود را محدود می‌سازند و این امر تاثیری منفی در سازمان خواهدداشت.

مشتری مداری ، گرایش بدست آوردن اطلاعات در مورد مشتری و استفاده از آن در تدوین استراتژی به منظور برآورد ساختن این نیازها و اجرای این استراتژی از طریق پاسخگویی مثبت به خواسته‌ها و نیازهای مشتریان است. آن چه در وهله ی اول برای مشتریان اهمیت دارد؛ برخورد درست، احترام و رفع مشکلات آن ها است. جهت آشنایی با سایر ویژگی های  مرکز تعمیرات پرینتر این صفحه را مطالعه نمایید. همچنین می توانید با مراجعه به واحد تعمیر پرینتر از خدمات تخصصی این مجموعه بهره مند شوید.

خدمات تعمیر پرینتر

 • اصلاح نواقص مربوط به داکتر بلید
 • اصلاح و شناسایی خطاهای مربوط به ریبون پرینتر
 • اصلاح و شناسایی خطاهای مربوط به ریبون پرینتر
 • تعمیر پرینتر کانن شامل تعمیرات تخصصی برد انواع پرینتر فرمتر، پاور، برد فکس
 • حذف و نصب دوباره‌ی دایور پرینتر جهت سازگاری بیشتر با سیستم عامل
 • گردزدایی، پاک‌سازی، روغن‌کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه‌سازی عملکرد پرینتر و نیز جلوگیری از استهلاک دستگاه پرینتر
 • تهیه و ارائه‌ی انواع شارژ مواد مصرفی پرینتر
 • تعمیر پرینتر کانن، شامل تعویض قطعات مصرفی پرینترها و اسکنرها با قطعات اورجینال و اصلی
 • تعمیر پرینتر کانن شامل تعمیرات درام کیت پرینترهای لیزری رنگی
 • رفع خطاهای رایج در بوبین
 • تحلیل و بررسی عیوب مربوط به پنل چاپگر
 • بررسی نوار انکودر و رفع عیوب آن
 • رفع ایرادات مربوط به پلیت تایمینگ و ….
 • تعمیرات پرینتر کانن
 • تعمیرات پرینتر توشیبا
 • تعمیرات پرینتر شارپ
 • تعمیرات پرینتر ریکو
 • تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا
 • تعمیرات پرینتر اچ پی
 • تعمیرات پرینتر سامسونگ
 • شارژ کارتریج پرینتر
 • بررسی و اصلاح ایرادات نوار انکودر پرینتر
 • تعمیر پرینتر در محل شامل کلیه قطعات الکترونیکی و مکانیکیِ پرینترهای لیزری، سوزنی، جوهرافشان
 • تعمیر پرینتر شامل کلیه تعمیرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری
 • بررسی بلوک دیاگرام و بخش‌های مختلف پرینتر
 • اصلاح نواقص مربوط به داکتر بلید

 واحد های تعمیرات پرینتر

نمایندگی تعمیرات کپی ، علاوه بر تعمیرات پرینتر به تعمیر دیگر ماشین های اداری نیز می پردازد.  پرینترها در انواع و مدل ها ی مختلف در بازار موجود می باشند که برخی از آن ها عبارتند پرینترهای جوهر افشان ، پرینتر لیزری  ، پرینتر سه بعدی ، پرینتر چندکاره و.. شرکت های مختلف در تعمیرات پرینتر فعالیت دارند که از آن جمله می توان شارپ ، توشیبا ، کانن ، ریکو ، کونیکا مینولتا ، سامسونگ و … را می توان نام برد.

 نحوه کار  پرینتر بر اساس ساختاری که دارد تعیین می‌گردد و عملکرد هر مدل متفاوت از دیگری است. پرینترهای متفاوتی با ساختارهای متعدد در بازار موجود هستند که از سوی کمپانی‌های گوناگون عرضه شده‌اند. صرف‌نظر از کیفیت خروجی، این دستگاه‌ها عملکرد متفاوتی دارند، از همین‌رو کاربر می‌بایست پرینتر خود را بر اساس نیاز و انتظارات خویش انتخاب و تهیه نماید. جهت آشنایی با هریک از واحدهای تعمیرات پرینتر به صفحه ی مربوط به آن مراجعه نمایید.

انواع پرینتر و سایر ماشین های اداری

نمایندگی کپی علاوه بر خدمات تخصصی سرویس و تعمیر پرینتر ، در این بخش در نظر دارد جدیدترین محصولات را در حوزه ی ماشین های اداری معرفی نموده و در اختیار کاربران گرامی قرار دهد. در این بخش شاهد معرفی جدیدترین محصولات پرینتر ، جدیدترین محصولات دستگاه کپی ،  اسکنر و فکس خواهید بود. معرفی محصولات توسط متخصصین انجام شده و پس از انجام بررسی های لازم جهت مطالعه ی کاربران در سایت قرار داده خواهد شد. معرفی هر محصول شامل مشخصات نرم افزاری و سخت افزاری آن می باشد. همچنین به بررسی نقاط قوت و ضغف هر محصول می پردازیم .

به این ترتیب کاربران گرامی در هنگام خرید محصول می توانند با اطمینان از کاربرد و محاسن و معایب آن دست به انتخابی هوشمندانه بزنند. جهت مطالعه ی جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز کپی در این بخش ما را همراهی نمایید.

مقالات، سوالات متداول و اخبار تعمیرات پرینتر

نمایندگی تعمیرات کپی ، در این قسمت به شرح و ارائه ی تازه ترین اخبار پرینتر و دیگر ماشین های اداری می پردازد. در صورتی که علاقه مند به مطالعه ی اخبار دنیای کپی و پرینتر  هستید ، مطالعه ی  مرکز تخصصی کپی را به شما پیشنهاد می نماییم.

نمایندگی کپی ضمن انجام تعمیرات پرینتر ، با توجه به نیاز کاربران به مطالعه ی مقالات بخش مقالات را در این قسمت راه اندازی نموده است .  مطالعه ی مقالات شما را در جهت استفاده ی بهتر و بهینه تر از دستگاهتان یاری خواهد نمود. جهت مطالعه ی مقالات پرینتر و سایر مقالات تعمیرگاه تخصصی کپی  در این بخش ما را همراهی نمایید.

 نمایندگی کپی در نظر دارد سوالات متداول تعمیر پرینتر را در خصوص تعمیرات تخصصی دستگاه کپی پاسخگو باشد. کاربران ماشین های اداری پرسش های متعددی در ارتباط با نحوه ی کاربرد دستگاه کپی ، پرینتر ، اسکنر و فکس و … دارند. به عنوان مثال در ارتباط با نحوه ی استفاده از پرینتر ، شیوه های مراقبت از پرینتر ، سوالات مختلف در ارتباط با کاربرد قطعات مختلف پرینتر ، تعمیرات پرینتر و… ممکن است به ذهن کاربران خطور نماید.

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+