اشتراک گذاری

انتخاب زیراکس به عنوان یکی از 100 شرکت مورد اعتماد جهان

 کمپانی زیراکس در سال 1285 خورشیدی تاسیس شد. یکی از دلایل پیشرفت این کمپانی اختراع پودر خشک تونر توسط چستر کارسون بود. یکی از غول های بزرگ در صنایع نرم افزار و سخت افزار شرکت زیراکس ( Xerox Corporation ) است. زیراکس یک شرکت آمریکایی فعال در زمینه ی محصولات و خدمات مربوط به  اسناد کاغذی و تجاری است. 

این شرکت بیش از یک قرن در زمینه ی تحقیق و توسعه فناوری فعالیت کرده و ماحصل این تلاش بی وقفه انقلابی بزرگ در فناوری بوده است. از دست آورد های کمپانی زیراکس می توان به مفاهیم کامپیوترهای دسکتاپ و پایه‌های رابط کاربری و همچنین، ماوس کامپیوتری اشاره کرد. محصولات این شرکت به بیش از 160 کشور در جهان عرضه می شود. کمپانی زیراکس توانسته است در لیست 100 شرکت مورد اعتماد جهان قرار بگیرد.

انتخاب زیراکس به عنوان یکی از 100 شرکت مورد اعتماد

جلب اعتماد جهانی برند زیراکس

زیراکس یکی از کمپانی های بزرگ در زمینه تولید و اختراع فناوری های کاربردی است. به همین جهت طبق تحقیقات انجام شده در موسسه Reputation Institute که از مرکز بین المللی سنجش و ارزیابی کسب و کار است. کمپانی زیراکس به عنوان 100 شرکت مورد اعتماد جهان شناخت شده است. این تحقیقات در دو ماه اول سال 2019 با گردهمایی 230 هزار نفر از 15 کشورجهان انجام شد.  بسیاری از شرکت ها مورد بررسی دقیق قرار گرفتند تا میزان اعتماد مردم از برند های مختلف را ارزیابی شود.

 طبق نتیجه حاصل از تحقیقات شرکت Reputation Institute، کمپانی زیراکس بین 100 کمپانی مورد اعتماد مردم قرار گرفت. این 100 کمپانی در زمینه های مختلف مانند پوشاک، لوازم خانگی و تولید دستگاه صنعتی فعالیت می کردند که در این بین زیراکس رتبه ی بالای را در مجموعه برندهای معروف تولید لوازم الکترونیکی کسب کرد.

اینو بخون حتما به کارت میاد :تعمیرات زیراکس

چرا زیراکس بین 100 شرکت مورد اعتماد جهان قرار دارد؟

همان طور که گفته شد، این تحقیقات در بین تمام شرکت ها تولید کنند انجام شده است و شرکت زیراکس در این تحقیقات برتر خود را نسبت به شرکت های مانند توشیبا به رخ کشید. با توجه به فعالیت های شرکت Reputation Institute، در زمینه ی انتخاب برترین برند ها به عنوان 100 شرکت مورد اعتماد جهان ، کمپانی Rolex، Logo، Walt Disney به عنوان مقاوم اول تا سوم برند های مورد اعتماد جهانی انتخاب شدند. در این بین کمپانی زیراکس در رتبه 70 این لیست قرار گرفته است. در نظر داشته باشید که این رتبه در بین تمامی شرکت های تولید کننده انجام شده است. در نتیجه اگر تولید کنندگان لوازم خانگی را از این لیست جدا کنیم، قطعا زیراکس رتبه بهتر را از آن خود می کند.

نمایندگی زیراکس

زیراکس یکی از معتبر ترین و متعهد ترین شرکت های در زمینه تولید و ساخت انواع ماشین های اداری است. به همین جهت این برند طرفداران زیادی در جهان دارد و ایران نیز جز طرفدارن این برند است. ما برای رفاه حال شما عزیزان و دسترسی آسان به محصولات اصلی برند زیراکس برآن شدیم تا شعب نمایندگی زیراکس در تهران و کرج تاسیس کنیم و اکنون نمایندگی زیراکس سال هاست فعالیت خود را در زمینه ی خدمات پس از فروش، خدمات مشاوره ای و فروش محصولات به نحوه احسن انجام می دهد. مراکز نمایندگی زیراکس با پرسنل متعهد و کارآزموده خود قادر به تعمیر تمامی قطعات سخت افزاری و تنظیمات نرم افزاری است.

به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم برای بهرمندی از هر گونه خدمات مربوط به برند زیراکس با نمایندگی های مجاز این مرکز تماس حاصل فرماید و در کمترین زمان، بالاترین سرعت و بهترین کیفیت محصول مورد نظر خود را دریافت کنید.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩