نمایندگی زیراکس

نمایندگی زیراکس سال هاست فعالیت خود را در زمینه ی تعمیر، بازیابی و فروش محصولات زیراکس آغاز کرده است. این مرکز به عنوان مرکزی منتخب همواره مورد استقبال کاربران بوده و در صدر انتخاب آن ها قرار داشته است.

نمایندگی زیراکس، با کادری از متعهدترین و حرفه ای ترین  متخصصین، قادر به تعمیر و بازیابی تمامی قطعات سخت‌افزاری و اختلالات نرم‌افزاری محصولات این شرکت می‌باشد. این اطمینان را به شما می دهیم  که در صورت نیاز به تعمیر و تعویض یک دستگاه تمامی قطعات معیوب با قطعات اورجینال جایگزین خواهد شد.

خاطر نشان می کنیم، جهت بهره مندی از تعمیرات زیراکس، تنها با نمایندگی اصلی زیراکس تماس بگیرید. به این ترتیب ضمن استفاده از خدمات تخصصی و حرفه ای، از صداقت در اعلام عیوب دستگاه و نیز دستمزد منصفانه کادر فنی آسوده‌خاطر خواهید بود.

امتیازات دیگر نمایندگی زیراکس صرفه‌جویی در زمان و هزینه، سرعت بالای انجام تعمیرات، انجام مشاوره پیش از تعمیر و اعلام نتیجه‌ی نهایی پس از تعمیر و تعمیر دستگاه‌هایی است که سایر همکاران قادر به تعمیر آنها نبوده‌اند.

خدمات نمایندگی زیراکس

نظر به این که محصولات تولید شده ی زیراکس جزو محبوب ترین و پر فروش ترین برندهای تجهیزات کپی در بین مردم ایران میباشد. سال ها قبل تصمیم گرفتیم تا با احداث نمایندگی زیراکس با ارائه ی سرویس های پشتیبانی وفاداری خود را به مشتریان عزیز ایرانی خود ثابت کنیم. نمایندگی زیراکس در زمینه ی تعمیرات دستگاه فتوکپی و پرینتر، دستگاه های اسکن و فکس، طی سال ها تجربه در سرویس دهی و ارائه خدمات پس از فروش به دنبال درک بالا از نیاز مشتریان خود همواره به این آگاهی رسیده است که تمامی لوازم اداری که سازمان ها و ادارات با آن ها به صورت روزانه سر و کار دارند، نقش بسیار مهمی در پیشبرد اهداف آن سازمان دارند و در صورت بروز اختلال در هر یک از این دستگاه ها ممکن است قسمتی مهم از کار را نیز مختل کند.

از آن جا که محصولات چاپ و کپی زیراکس یکی از پر کاربرد ترین دستگاه ها در ادارات میباشند، متخصصان حوزه های مختلف در این مرکز، با ارائه ی خدمات منظم و قوی و تمامی سرویس های پشتیبانی محصولات زیراکس در مواقع بروز مشکلات، نسبت به برطرف سازی هر چه سریع آن اقدام میکنند. این خدمات شامل شناسایی و تشخیص و ترمیم و تعمیر تمامی دستگاه های تولید شده توسط کمپانی زیراکس خواهد شد. در ادامه شما عزیزان را با برخی سرویس های مرکز نمایندگی زیراکس آشنا میکنیم.

تعمیر پرینتر زیراکس

با وجود کیفیت و دقت بالای ساخت پرینتر های کمپانی زیراکس، این دستگاه ها ممکن است به دلایل مختلفی از قبیل عدم سرویس و نگهداری صحیح دچار مشکل در کیفیت و یا حتی عملیات چاپ شوند. خرابی و بروز مشکل در پرینترهای زیراکس ممکن است برای کاربر دردسر های زیادی را ایجاد کند، چرا که معمولا دستگاه های و تجهیزات اداری از قبیل پرینترهای زیراکس برای کار و هدف های مهمی طراحی و تولید شده اند.

همانطور که گفته شد از مهم ترین و روشن ترین خدمات مرکز پشتیبانی محصولات زیراکس ، شناسایی و تشخیص عیوب و به دنبال آن تعمیر و بازسازی بهینه ی پرینترهای زیراکس در تمامی مدل ها و نسخه ها میباشد. این امر توسط حرفه ای ترین کارشناسان واحد تعمیر پرینتر و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد گرفت. همجچنین تمامی خدمات و سرویس های تعمیر پرینتر در این محل دارای گارانتی های معتبر و مدت دار میباشد که خیال کاربران را از سلامت دوباره ی دستگاه خود، آسوده میسازد.


تعمیر فکس زیراکس

از دیگر واحد های مجزا در مرکز نمایندگی زیراکس به تعمیر و بازساری و حل تمامی مشکلات دستگاه های فکس زیراکس اختصاص داده شده است. همانطور که میدانید دستگاه های فکس زیراکس در ادارات و مراکز کاری نقش بسیار مهمی دارند و به دفعات زیادی ممکن است مورد استفاده قرار بگیرند و این امر ممکن است به دلایل مختلفی دستگاه را در معرض خرابی قرار دهد.

پس میتوان گفت خرابی دستگاه فکس مانند خرابی سایر تجهیزات اداری، موجب اختلال در عملکرد شرکت یا سازمان مربوطه خواهد شد. این خدمات توسط کارشناسان و متخصصان دوره دیده و با تجربه ی بالا انجام خواهد گرفت. خدمات پس از فروش محصولات زیراکس در زمینه ی دستگاه فکس زیراکس شامل تمامی مدل ها و نسخه ها و تمام خرابی ها خواهد شد و با بالا ترین کیفیت ممکن به شما کاربران عزیز ارائه میشود.


تعمیر اسکنر زیراکس

از دیگر واحدهای مجزای مرکز نمایندگی محصولات زیراکس به تعمیرات اسکنرهای این برند محبوب اختصاص دارد. متخصصان این مرکز ضمن برخورداری از دانش و تجربه ی بالا و مجهز بودن به تمامی ابزار و دستگاه های به روز دنیا، آماده ی هر گونه کمک رسانی به شما کاربران عزیز زیراکس خواهند بود.

در همین راستا خدمات گوناگونی در زمینه ی تشخیص عیوب و تعمیر و بازسازی دستگاه های اسکنر زیراکس ارائه میشود که شامل تمامی مدل ها میباشد. لذا در صورت بروز هر گونه خرابی کارشناسان واحد تعمیرات اسکنر زیراکس را در جریان مشکل خود قرار دهید تا هر چه سریع نسبت به رفع آن اقدام کنند.


تعمیر فتوکپی زیراکس

از آن جا که دستگاه های فتوکپی زیراکس در ادارات و شرکت ها به طور مکرر مورد استفاده قرار میگیرند و در عین حال  ممکن است به دلایل مختلفی دچار خرابی و استهلاک شوند و این امر موجب وقفه در کار خواهد شد، متخصصان با زبده و باتجربه در این امر معتقدند تعمیرات دستگاه کپی زیراکس از حساسیت بالایی برخوردار است و انجام آن، یکی از تخصصی ترین سرویس هایی میباشد که از سوی نمایندگیزیراکس در راستای خدمات پشتیبانی ازمحصولات زیراکس به کاربران ارائه میشود.

متخصصان و مهندسان این مرکز نمایندگی با استفاده از برترین و پیشرفته ترین تجهیزات لازم جهت تعمیر این دستگاه اقدام به عمل می آورند. تجربه ی بالای کارشناسان سبب شده است که عملیات عیب یابی و تشخیص در کمترین زمان ممکن انجام شود. همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعات معیوب دستگاه کپی زیراکس تمامی قطعات اورجینال و اصلی این برند نام آشنا جهت تعویض به کار خواهند رفت.

سرویس در محل محصولات زیراکس

استفاده از سرویس تعمیر در محل محصولات زیراکس زمانی به شما پیشنهاد میشود که از محل خرابی قطعه اطمینان ندارید و نمیدانید مشکل دقیقا در کدام قسمت دستگاه شما روی داده است. در این مواقع حتما لازم است کارشناس واحد تعمیر در محل زیراکس به محل مراجعه کند تا در قدم اول ، عیب یابی قطعه ی معیوب را انجام دهد . اما در مواقعی که قادر به تشخیص قطعه ی خراب میباشید ، میتوانید آن قطعه را ازدستگاه خود جدا کنید و به نمایندگی زیراکس مراجعه کنید و حل مشکل را به کارشناس مربوطه ارجاع دهید.

مواقع دیگری هم هست که ما تعمیرات در محل را به شما کاربر عزیز پیشنهاد میکنیم و آن وقتی ست که قطعه ای در دستگاه شما نیاز به تعویض پیدا کرده است و اگر  شما در این زمینه تخصص لازم را نداشته باشید در چنین وضعیتی بهتر است که کارشناسان ما درمحل حضور داشته باشند و خود اقدام به تعویض قطعه ی مورد نظر کنند . همچنین در سرویس های دوره ای مورد نیاز دستگاه زیراکس  و یا زمانی که قطعات بزرگ و سنگین دستگاه شما دچار خرابی میشوند که امکان جدا سازی آن ها وجود ندارد ، توصیه میشود از سرویس های تعمیر در محل نمایندگی زیراکس استفاده کنید.

سوالات متداول کاربران نمایندگی زیراکس

مشخصات اصلی نمایندگی زیراکس

  • بهره مندی از کارشناسان متعهد و توانا
  • ارائه ی مشاوره ی حضوری پیش از آغاز تعمیرات
  • استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن
  • ارائه ی خدمات با قیمت مناسب
  • رعایت اصل مشتری مداری
  • احترام به حقوق مشتریان گرامی
  • بهره مندی از تجهیزات مدرن
  • استفاده از دانش روز در تعمیرات
  • تعمیر و بازیابی تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری زیراکس

واحدهای تعمیرات زیراکس

تعمیرات زیراکس دربخش تعمیراتِ نمایندگی زیراکس، به صورت تخصصی انجام می گردد. هم اکنون شرکت زیراکس در حوزه ها ی مختلف فعالیت دارد که از آن جمله می توان به حوزه های اداری، تولیدی و بازاریابی اشاره کرد. محصولات شرکت زیراکس عبارتند از؛ انواع چاپگر( پرینتر) ، دستگاه کپی، دستگاه فکس، اسکنر، دستگاه کپی دیجیتال لیزری و جوهری جامد، نرم افزار مدیریت مستندات، تولید و پشتیبانی از نظر تونر، جوهر و کاغذ، دستگاه های تصویری دیجیتال و… واحد تعمیرات زیراکس در نمایندگی، تعمیرات تمامی دستگاه های زیراکس را با کمک کارشناسان تعمیرات زیراکس که به قطعات سخت افزاری و نرم افزاری این محصولات مسلط هستند انجام می دهد.

بروز مشکل در دستگاه های زیراکس، پس از گذر زمان، امری طبیعی به نظر می رسد. زیرا تمامی دستگاه های الکترونیک ممکن است پس از مدتی در معرض آسیب های مختلف قرار گرفته و نیازمند تعمیر شوند. انجام تعمیرات زیراکس توسط کارشناسان فنی  مجرب که با عملکرد دستگاه های زیراکس آشنایی کافی دارند، امری ضروری به نظرمی رسد.

در صورت برخورد با نواقص و اشکالات در هر یک از محصولات زیراکس می‌توانید با خاطری آسوده با کارشناسان فنی نمایندگی زیراکس تماس بگیرید و اشکالات پیش آمده در دستگاه را توضیح دهید. اگرکاربر هریک از محصولات زیراکس ، مانند ؛ دستگاه کپی، چاپگر، پروژکتور،  اسکنر و…هستید، هیچ گونه نگرانی در خصوص تعمیریا تعویض قطعات دستگاه خود نداشته باشید. گفتنی است از بازکردن  دستگاه توسط خودتان یا  مراجعه به افراد مبتدی و ناآگاه جهت تعمیرات زیراکس  جدا پرهیز نمایید.

مقالات، سوالات متداول و اخبار تعمیرگاه تخصصی زیراکس

معرفی مقالات از دیگر خدمات نمایندگی زیراکس است . در این بخش تمامی مقالات مرتبط با تعمیرات زیراکس ، دستگاه کپی ، پرینتر ، اسکنر و … شرح داده می شود. مقالات این بخش در دو گروه مقالات تخصصی و عمومی به کاربران ارائه می گردد. مقالات عمومی در موضوعاتی مانند شیوه های نگه داری از دستگاه کپی ، آشنایی با شیوه ی عملکرد هر یک از مدل های دستگاه کپی و فن آوری های نوین به کار رفته در دستگاه های زیراکس می باشد و بخش مقالات تخصصی نیز شامل راه کارها و متد نوین در تعمیرات زیراکس است که مطالعه ی آن  برای کاربران تخصصی و تعمیرکاران دستگاه کپی زیراکس بسیار مفید خواهد بود. نمایندگی زیراکس در این بخش مقالات تعمیرگاه تخصصی زیراکس به اطلاع شما می رساند.

نمایندگی زیراکس در این قسمت شما را در جریان تازه ترین رویدادهای این کمپانی قرار خواهد داد. این مژده را به کاربران گرامی می دهیم که در نمایندگی زیراکس کلیه تعمیرات با تضمین بهترین قیمت به شما مشتریان گرامی ارائه خواهد شد. علاوه براین، تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز همراه با گارانتی بوده و در صورت بروز هر گونه مشکل متخصصین نمایندگی زیراکس مسئولیت آن را در مدت گارانتی به عهده خواهند گرفت. اخبار مرکز تخصصصی زیراکس را در این بخش مطالعه نمایید.

مرکز تعمیرات زیراکس در نظر دارد با طراحی بخشی با عنوان سوالات متداول ، پرسش های کاربران گرامی را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار داده و پاسخ های صحیح و کارشناسانه را به کاربران ارائه نماید. پرسش ها ی این بخش از بین سوالات کاربردی و پرتکرار کاربران برگزیده شده و پس از پاسخگویی در اختیار آنان قرار خواهد گرفت. جهت مطالعه ی سوالات متداول تعمیرات تخصصی زیراکس مارا همراهی نمایید.

جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز زیراکس

زیراکس یک شرکت آمریکایی است که از سال ۱۹۰۶ فعالیت خود را با نام هالوید آغاز کرد .  دفتر مرکزی شرکت زیراکس در نورواک کنتیکت قرار دارد و موسس شرکت جوزف سی. ویلسون می باشد .  اولین فعالیت های این شرکت در زمینه ی تولید تجهیزات عکاسی بود . در سال های بعد این شرکت وارد عرصه ی تولید محصولات دیگر شد . برخی از محصولات تولید شده در این شرکت عبارتند از: چاپگر، دستگاه‌های‌کپی، اسکنر، دورنگار، پروژکتور ،  دستگاه نمایش و..

در سال ۱۹۴۷، شرکت هالوید حقوق تجاری برای زیروگرافی (خشک‌نگاری)، یعنی فرآیند تصویربرداری که توسط چستر کارلسون، مخترع و فیزیدان قرن بیستم، به ثبت رسیده بود را کسب کرد . حدود یک دهه بعد، در سال ۱۹۵۸ شرکت هالوید نام خود را  به هالوید زیراکس تغییر داد و در سال ۱۹۵۹، نخستین دستگاه کپی زیروگرافیک را معرفی کرد. دستگاه کپی ارائه شده توسط این شرکت نخستین محصول در رده‌ی تجاری آن به شمار می‌آمد.

با کسب موفقیت‌های پیاپی و ارائه‌ی محصولات منحصر به‌فرد، شرکت هالوید زیراکس، نام خود را در سال ۱۹۶۱ به زیراکس تقلیل داد. اکنون شرکت زیراکس یکی از محبوب ترین برندها در تولید تجهیزات اداری است. در این قسمت جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز زیراکس در حوزه ی تولید ماشین های معرفی می شوند.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران  ، پیشرو در تعمیرات فوق تخصصی و حرفه ای انواع دستگاه های الکترونیک مدت هاست به عنوان مرکز منتخب کاربران مطرح بوده است. آنچه که موجبات موفقیت این مجموعه را فراهم کرده است اعتماد کاربران می باشد . این مرکز توانسته رضایت مشتریان را در تعمیر انواع برند ها جلب کند . مرکز سخت افزار ایران طی سالیان متمادی در تعمیر انواع لوازم الکترونیکی از جمله ؛ موبایل ، تبلت ، لپ تاپ ، پرینتر، اسکنر، دستگاه کپی ، تلویزیون و… فعالیت داشته و حسن نیت در ارائه ی خدمات و احترام به حقوق مشتریان اثبات نموده است.

این مرکز جهت تعمیر محصولات مختلف برندها از متخصصین تعمیر همان محصولات بهره می گیرد. به عنوان مثال ؛ تعمیر موبایل فقط توسط متخصصین تعمیرموبایل انجام می شود که علاوه بر داشتن سال ها تجربه در زمینه ی تعمیرات موبایل ، دوره های فوق تخصصی لازم را نیز گذرانده اند .علاوه بر این ؛ در این مرکز خدمات هر یک از برندها به متخصصین مربوط به همان برند سپرده می شود که تسلط کامل به قطعات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه ها را دارند . لذا با طیب خاطر می توانید تعمیرات دستگاه خود را به مرکز سخت افزار ایران بسپارید.