اشتراک گذاری

تعمیر مین برد کپی ریکو

تعمیر مین برد کپی ریکو ، از جمله خدمات عرضه شده نمایندگی ریکو به طرفداران این برند می باشد. از آنجا که ساختار نمایندگی ریکو بر افزایش بهره وری کارکنان می باشد، برای هریک از واحدهای تعمیراتی پارتی مجزا در نظر گرفته شده است. استفاده از تجهیزات پیشرفته و مطابق با متد روز یکی از چندین عوامل اثر گذار بر پیشرفت هرچه بیشتر روند کار این واحد می باشد. در این مقاله، به ارائه ی نکاتی در مورد این قطعه و تعمیر مین برد کپی ریکو خواهیم پرداخت؛ با ما همراه باشید.

تعمیر مین برد کپی ریکو

تعمیر تخصصی مین برد کپی ریکو

در واحد تعمیر مین برد کپی ریکو ، اقدامات کاملی برای احیای این قطعه صورت می گیرد. عملیات تست محتوایی و پایه ای اختلالات جهت تشخیص شکستگی های برد الکترونیکی با کمک اسیلوسکوپ، سیگنال ساز، آمپرسنج، ولت متر و نرم افزارهای عیب یابی تخصصی، از جمله ی این اقدامات می باشند. 

تجهیز این واحد به مجهز ترین دستگاه ها و ابزار مورد نیاز تعمیر مین برد، یکی از ویژگی هایی است که موجب ارتقاء سطح کیفی خدمات تعمیر شده است. همچنین لازم است بدانید که رفع ایراد آی سی تغذیه و خازن، از مهم ترین موارد و خدماتی است که در واحد تعمیر دستگاه کپی ریکو به کاربران گرامی ارائه می گردد.

این مقاله ی کاربردی را از دست ندهید :تعویض دولوپر دستگاه کپی ریکو

چگونگی عملکرد مین برد

برای آشنایی با مین برد لازم است توضیح مختصری درباره این قطعه ی حیاتی در دستگاه کپی ارائه نماییم. در واقع وظیفه ی اصلی مین برد پردازش اطلاعات است. به این روند که داده ها ی ورودی در دستگاه قرار می گیرد و مین برد به عنوان برد اصلی دستگاه تصمیم می گیرد که خروجی را به چه صورت در اختیار کاربر قرار دهد. بدیهی است که این قطعه، در روند عملکرد دستگاه کپی ریکو، تاثیر کلیدی دارد.

آموزش تعویض مین برد کپی ریکو

با وجود تخصصی بودن تعمیر مین برد کپی ریکو ، افرادی که علاقه مند هستند که به دنیای تعمیرات کپی وارد شوند می توانند با دریافت آموزش های لازم و گذارندن دوره های ضروری گامی در جهت پیشبرد اهداف خود فرانهند. در برخی مواقع امکان تعمیر مین دستگاه کپی فراهم نمی باشد و ناچار به تعویض این قطعه می باشید. در این صورت می توان با دقت بالا مراحل زیر را انجام داد:

  • در ابتدای کار می بایست که پنل دسترسی دستگاه کپی خود را به آرامی باز کنید. محافظ هایی را مشاهده می کنید که شیشه را پوشانده اند؛ آنها را نیز باید دقت باز کنید.
  • در مرحله ی دوم برای تعمیر مین برد کپی ریکو ، به برداشتن پیچ های بالا و پایین صفحه اقدام کنید. توجه داشته باشید که این کار، دقت بالایی را می طلبد. پس عجله نکنید. همچنین مراقب آسیب دیدن کابل هایی که درب بالای صفحه را به مادربرد متصل کرده اند باشید.
  • در نهایت، تمامی سیم های متصل به مادربرد را حذف کنید. برای آزاد بودن مین برد، لازم است تمام پیچ های نگه دارنده را باز کنید. حالا می توانید این قطعه را تعویض نمایید.

نمایندگی ریکو و واحدهای تعمیرات ریکو

نمایندگی ریکو، خدمات تخصصی تعمیر ، فروش و آموزش تعمیرات ریکو را به کاربران گرامی ارائه می نماید. در هرکدام از این واحدها، عیب یابی و تعمیر یکی از محصولات ریکو به شکل کاملا تخصصی انجام می گیرد. یکی از ویژگی های واحدهای تعمیرات ricoh ، تجهیز آنها به پیشرفته ترین ابزار و لوازم تعمیر است که تاثیر بسیاری در ارتقاء کیفیت خدمات این مراکز دارد. کلیه ی هزینه های دریافت شده در این نمایندگی نمایندگی، مطابق با نرخنامه ی مصوب بوده و هیچ گونه هزینه ی اضافه ای به کاربران تحمیل نمی گردد. اگر مایل هستید خدمات ما را در  واحدهای تعمیرات ریکو پیگیری نمایید.

اخبار ، مقالات ، محصولات و سوالات متداول را در دیگر صفحات سایت مطالعه نمایید.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩