نمایندگی ریکو

نمایندگی ریکو سال‌هاست در امر تعمیر و فروش محصولات شرکت ریکو، فعالیت داشته و همواره به عنوان مرکز منتخب مشتریان مطرح بوده است. نمایندگی ریکو، تمرکز اصلی خود را بر تعمیرات ماشین های اداری ریکو قرار داده است. این مرکز تعمیر و فروش انواع دستگاه های اداری ریکواز جمله مدل های مختلف دستگاه کپی و فکس ریکو را به صورت تخصصی انجام می دهد. تمامی این خدمات توسط برترین کارشناسان و مهندسین کشور به صورت حرفه‌ای ارائه می‌گردد.

صبر و حوصله‌‌ی کارشناسان این مجموعه در حین کار و ارائه‌ی راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از جمله دلایلی است که موجب محبوبیت و موفقیت نمایندگی ریکودر امر خدمات‌ رسانی گشته است. متخصصین نمایندگی ریکو ملزم به حضور در دوره‌های ملی و بین‌المللی هستند که هر ماه به منظور به‌روز رسانی مهارت‌ها و دانش تخصصی آنان‌ برگزار می‌گردد. در این صفحه ضمن معرفی واحدهای تعمیرات ریکو، دیگر خدمات ریکو را در بخش های اخبار ، مقالات ، معرفی محصولات و پاسخگویی به پرسش های کاربران ریکو را شرح خواهیم داد.

نمایندگی ریکو

نمایندگی پرینتر ریکو

علاوه بر دستگاه های کپی ریکو، پرینتر های این کمپانی هم کیفیت و فروش بالایی دارند. از این رو اختصاص دادن یک بخش مجزا تحت عنوان نمایندگی پرینتر ریکو، به امری واجب بدل شده بود.  نمایندگی پرینتر ریکو در زمینه ی تعمیرات انواع پرینتر های ریکو، با بهره گیری از سال ها تجربه ی مفید، و تخصص و امکانات بالا، قادر است، در صورت بروز اختلال در هر یک از پرینترهای ریکو، مشکلات این تجهیزات را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف سازد.

همانطور که میدانید پرینتر ها تجهیزاتی ضروری برای اداره ها و شرکت ها می باشند و خرابی آن ها کاربران بسیاری را با مشکل روبرو میکند. از این رو شما عزیزان میتوانید در مواقع بروز مشکل در پرینتر ریکوی خود، با مشاوران و متخصصان این مرکز نمایندگی تماس حاصل کنید تا هر چه سریع تر نسبت به شناسایی و تعمیر خرابی دستگاه شما اقدام به عمل آورند.

نمایندگی فتوکپی ریکو

از آن جا که محصولات تولید شده ی کمپانی ریکو جزو محبوب ترین و پر فروش ترین برندهای تجهیزات کپی در بین مردم ایران میباشد. بر آن شدیم تا با احداث نمایندگی فتوکپی ریکو با ارائه ی سرویس های پشتیبانی متعدد و سرویس های متنوع، وفاداری خود را به مشتریان عزیز ایرانی ثابت کنیم. نمایندگی ریکو در زمینه ی تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکو ، طی سال ها تجربه در سرویس دهی و ارائه خدمات پس از فروش دستگاه های فتوکپی به دنبال درک بالا از نیاز مشتریان خود همواره به این آگاهی رسیده است که تمامی لوازم اداری که سازمان ها و ادارات با آن ها به صورت روزانه سر و کار دارند، نقش بسیار مهمی در پیشبرد اهداف آن سازمان دارند و در صورت بروز اختلال در هر یک از این دستگاه ها ممکن است قسمتی مهم از کار را نیز مختل کند.

از آن جا که محصولات چاپ و کپی ریکو یکی از پر کاربرد ترین دستگاه ها در ادارات میباشند، متخصصان حوزه های مختلف در این مرکز، با ارائه ی خدمات منظم و قوی و تمامی سرویس های پشتیبانی محصولات ریکو در مواقع بروز مشکلات، نسبت به برطرف سازی هر چه سریع آن اقدام میکنند. این خدمات شامل شناسایی و تشخیص و ترمیم و تعمیر تمامی دستگاه های تولید شده توسط کمپانی ریکو خواهد شد.

نمایندگی ریکو چه خدماتی ارائه میدهد؟

نمایندگی ریکو در زمینه ی تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکو، طی سال ها تجربه در سرویس دهی و ارائه خدمات پس از فروش دستگاه های فتوکپی به دنبال درک بالا از نیاز مشتریان خود همواره به این آگاهی رسیده است که تمامی لوازم اداری که سازمان ها و ادارات با آن ها به صورت روزانه سر و کار دارند، نقش بسیار مهمی در پیشبرد اهداف آن سازمان دارند و در صورت بروز اختلال در هر یک از این دستگاه ها ممکن است قسمتی مهم از کار را نیز مختل کند.

از آن جا که محصولات چاپ و کپی ریکو یکی از پر کاربرد ترین دستگاه ها در ادارات میباشند، بر آن شدیم تا با راه اندازی این مرکز نمایندگی با ارائه ی خدمات منظم و قوی و سرویس های پشتیبانی محصولات ریکو در مواقع بروز مشکلات، نسبت به برطرف سازی هر چه سریع آن اقدام کنیم. این خدمات شامل شناسایی و تشخیص و ترمیم و تعمیر تمامی دستگاه های تولید شده توسط کمپانی ریکو خواهد شد.

تعمیر پرینتر ریکو

خرابی و بروز مشکل در پرینترهای کمپانی ریکو ممکن است برای کاربر دردسر های زیادی را ایجاد کند، چرا که معمولا ماشین های اداری از قبیل پرینترهای ریکو برای کار و هدف های مهمی طراحی و تولید شده اند. همانطور که گفته شد از مهم ترین و روشن ترین خدمات مرکز نمایندگی ریکو، شناسایی و تشخیص عیوب و به دنبال آن تعمیر و بازسازی بهینه ی پرینترهای ریکودر تمامی مدل ها و نسخه ها میباشد. این امر توسط حرفه ای ترین کارشناسان واحد تعمیر پرینتر و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد گرفت.

تعمیر پرینتر ریکو
تعمیر فکس ریکو

تعمیر فکس ریکو

از دیگر واحد های تشکیل دهنده ی نمایندگی ریکو، تعمیر و بازساری دستگاه فکس ریکو میباشد. همانطور که میدانید دستگاه های فکس ریکو در ادارات و مراکز کاری نقش بسیار مهمی دارند و به دفعات زیادی ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد. پس خرابی این دستگاه هم موجب اختلال در عملکرد شرکت یا سازمان مربوطه خواهد شد. این خدمات توسط کارشناسان و متخصصان دوره دیده و با تجربه ی بالا انجام خواهد گرفت. خدمات پس از فروش محصولات ریکو در زمینه ی دستگاه فکس ریکو شامل تمای مدل ها و نسخه ها و تمام خرابی ها خواهد شد و با بالا ترین کیفیت ممکن به شما کاربران عزیز ارائه میشود.

شارژ کارتریج ریکو

اگر از کاربران دستگاه های کپی و چاپ ریکو هستید، بهتر میدانید که تعویض و شارژ به موقع کارتریج چقدر واجب و ضروری میباشد و چه نقش تعیین کننده ای در کیفیت چاپ و کارایی دستگاه شما خواهد داشت. بی توجهی به شارژ به موقع کارتریج ریکو ممکن است باعث وارد آردن آسیب هایی گاها جدی بر دستگاه ریکو ی شما و کیفیت چاپ آن ها داشته باشد. از آن جا که این کار نیاز به مهارت و تجربه ی بسیاری میباشد، کارشناسان نمایندگی ریکو برای انجام هر چه بهتری این کار در خدمت شما کاربران گرامی خواهند بود.

شارژ کارتریج ریکو
تعمیر دستگاه کپی ریکو

تعمیر دستگاه کپی ریکو

از آن جا که دستگاه های کپی ریکو در ادارات و شرکت ها به دفعات بسیاری مورد استفاده قرار میگیرند ممکن است دچار خرابی و استهلاک شوند و این امر موجب وقفه در کار خواهد شد. از این رو تعمیرات دستگاه کپی یکی از تخصصی ترین سرویس هایی میباشد که از سوی نمایندگی ریکو در راستای خدمات پشتیبانی ازمحصولات ریکو به کاربران ارائه میشود. متخصصان و مهندسان این مرکز نمایندگی با استفاده از برترین و پیشرفته ترین تجهیزات لازم جهت تعمیر این دستگاه اقدام به عمل می آورند. تجربه ی بالای کارشناسان سبب شده است که عملیات عیب یابی و تشخیص در کمترین زمان ممکن انجام شود. همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعات معیوب دستگاه کپی ریکو تمامی قطعات اورجینال و اصلی این برند نام آشنا جهت تعویض به کار خواهند رفت.

نمایندگی فروش ریکو

فروش واحد مجزایی از نمایندگی ریکو را تشکیل می دهد. برای خرید سیستم های اورجینال و باکیفیت برند محبوب ریکو می توانید به یکی از فروشگاه های نمایندگی ریکو مراجعه کنید. کارشناسان فروش ما با  ارائه ی مشاوره های رایگان شما را در مسیر یافتن چاپگر ایده آلتان راهنمایی می کنند. تجربه ی خریدی رضایتبخش و آگاهانه با حضور در نمایندگی رسمی ریکو دور از تصور نیست. این دپارتمان تخصصی بالاترین سطح از خدمات را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی عرضه می نماید.

نمایندگی تعمیرات ریکو

ماشین های اداری و چاپگرهای ریکو از سطح کیفی بی نظیری برخوردار هستند. این برند با سال ها سابقه ی درخشان یکی از کمپانی های اصلی تولید ماشین های چاپ کاربردی و مقاوم است. اما به هر حال دستگاه های چاپ از هر برندی که باشند، همواره در معرض خطر استهلاک قرار دارند. مهم نیست که دستگاه مورد استفاده ی شما ساخت چه سالی است یا دارای چه نوع قابلیت هایی می باشد. با حضور در نمایندگی ریکو شاهد برطرف سازی کلیه ی عیوب ریز و درشت آن خواهید بود. خاطرنشان می نماییم که تمامی مراحل ترمیم و بازیابی در نمایندگی تعمیرات ریکو به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی ارائه می شوند.

 واحدهای تخصصی تعمیرات ریکو

کادر فنی نمایندگی ریکو، پیش از آغاز مراحل تعمیرات ریکو، در محیطی آرام، اطلاعات و راهنمایی‌های مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهند تا امکان یک انتخاب آگاهانه برای شما فراهم گردد. پیش از هر اقدامی، به منظور رفاه حال و رضایت مشتریان گرامی، هزینه‌های تعمیر و مدت زمان مورد نیاز به صورت تخمینی برآورد شده و به اطلاع مشتریان گرامی می رسد. تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز دارای گارانتی می‌باشند. مهندسین نمایندگی ریکو طی مراحل مختلف تعمیرات دستگاه ریکو را انجام خواهند داد. 

در گام نخست، کادر فنی نمایندگی ریکو  اطلاعات اولیه و مورد نیاز را در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهند. این اطلاعات شامل پاسخگویی به تمام پرسش‌های مشتریان و نیز مواردی همچون چگونگی تعمیر دستگاه، مدت زمان مورد نیاز، روند تعمیر، برآورد هزینه ی تعمیر، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات و اطلاعاتی از این دست می‌باشد. در مرحله ی بعد در صورت تأیید مشتری، کادر فنی نمایندگی ریکو اقدام به تعمیر و ترمیم دستگاه خواهند کرد. در صورت نیاز به تعویض قطعات، این اطمینان را به شما می دهیم که در این مرکز، فقط از قطعات اورجینال و با کیفیت جهت تعویض استفاده می گردد . تمامی تعمیرات انجام شده در نمایندگی ریکو می‌بایست پس از اتمام کار، به تأیید کارشناس فنی این مرکز برسد. پس از اتمام فرآیند تعمیر و بازسازی، دستگاه برای بررسی‌های نهایی به کارشناس فنی نمایندگی ریکو تحویل داده می‌شود. جهت آشنایی با خدمات واحدهای مختلف تعمیرات ریکو به صفحه ی مربوط به آن مراجعه نمایید.

 واحدهای تخصصی تعمیرات ریکو

 جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز ریکو

شرکت ریکو، تولیدکننده انواع محصولات الکترونیکی است، که در درجه اول، به تولید انواع دوربین‌ها و تجهیزات اداری؛ از قبیل: پرینترها، دستگاه‌های فتوکپی ودورنگارها، می‌پردازد.

ریکو ، از جمله شرکت های پیشرو و ممتاز در زمینه تولید کپی در جهان می باشد و فن آوری پیشرفته محصولات آن سبب میگردد که کارایی دستگاه های فتوکپی بسیار موثرتر بوده و در نتیجه قابلیت اطمینان و اعتماد بیشتری را داشته باشند.

نمایندگی ریکو دراین بخش جدیدترین مدل های محصولات ریکو را همزمان با تولید و عرضه به بازار به کاربران معرفی خواهد کرد. به منظور رفاه حال مشتریان و تسریع در ارائه ی سرویس و تعمیرات، امکان ارائه ی خدمات و سرویس در محل و منزل فراهم شده است. مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری جدیدترین مدل های محصولات ریکو را در این قسمت مطالعه نمایید. جهت آشنایی با محصولات نمایندگی ریکو و جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز ریکو این بخش را مطالعه نمایید.

مقالات، سوالات متداول و اخبار نمایندگی ریکو

مقالات نمایندگی ریکو، از بین مقالات ارائه شده در کنفرانس های ملی و بین المللی برگزیده شده اند. با توجه به این که مخاطبین ما دو حوزه ی تخصصی و عمومی را در بر می گیرند. سعی براین است تا در جهت رفع نیاز هر دو گروه مقالات در دو دسته ی عمومی و تخصصی ارائه گردد. متخصصین نمایندگی ریکو در این بخش شما را در جریان تازه ترین مقالات تعمیرگاه تخصصی ریکو قرار خواهند داد.

دراین قسمت به ارائه ی رایج ترین پرسش ها در زمینه ی تعمیرات ریکو، کمپانی ریکو وتمامی پرسش های  مرتبط با این حوزه می پردازیم. کارشناسان تعمیر در مرکز تعمیرات ریکو، دارنده‌ی گواهی‌های بین‌المللی در زمینه تعمیرِ محصولات الکترونیکی با تمرکز بر محصولات ریکو می‌باشند؛ بعلاوه کادر فنی این مرکز، ملزم به حضور در دوره‌های فنی و تخصصی‌ای می‌باشند که در سیکل‌های یکماهه و سه ماهه به منظور به‌روز رسانی اطلاعات و مهارت‌ها برگزار می‌گردند. جهت مطالعه ی مرکز تعمیرات ریکو و سوالات متداول تعمیرات تخصصی ریکو این بخش را مطالعه نمایید.

اخبار نمایندگی ریکو، شامل جدیدترین اطلاعات و رویدادها در مورد این کمپانی است. سایت رسمی نمایندگی ریکو تازه ترین رویدادها را درمورد کمپانی ریکو تغییر و تحولات آن،  تعمیرات ریکو و محصولات این کمپانی در اختیار کاربران گرامی قرار داده است. مرکز تعمیرات ریکو  دراین بخش شما را با اخبار مرکز تخصصی ریکو  آشنا خواهد نمود.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران ، خدمات تخصصی تعمیر و فروش  انواع دستگاه های الکترونیک را به عهده دارد . این مرکز مدت هاست به عنوان مرکز منتخب کاربران مطرح می باشد.  از جمله دلایل موفقییت این مجموعه می توان به اعتماد کاربران و رضایت آنان از خدمات ارائه شده توسط پرسنل مرکز سخت افزار ایران اشاره نمود.

این مرکز توانسته رضایت مشتریان را در تعمیر انواع برند ها جلب کند . مرکز سخت افزار ایران طی سالیان متمادی در تعمیر انواع لوازم الکترونیکی از جمله ؛ موبایل ، تبلت ، لپ تاپ ، پرینتر، اسکنر، دستگاه کپی ، تلویزیون و… فعالیت داشته و حسن نیت در ارائه ی خدمات و احترام به حقوق مشتریان اثبات نموده است.

مرکز سخت افزار ایران در جهت بالابردن سطح کیفی خدمات ، جهت تعمیر محصولات مختلف برندها از متخصصین تعمیر همان محصولات بهره می گیرد. همچنین متخصصین پس از آنالیزها و آزمون های متعدد جهت مرکز می شوند . به عنوان مثال ؛ تعمیر موبایل فقط توسط متخصصین تعمیرموبایل انجام می شود که علاوه بر داشتن سال ها تجربه در زمینه ی تعمیرات موبایل ، دوره های فوق تخصصی لازم را نیز گذرانده اند .

علاوه بر این ؛ در این مرکز خدمات هر یک از برندها به متخصصین مربوط به همان برند سپرده می شود که تسلط کامل به قطعات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه ها را دارند . لذا با آسایش خاطر از انجام تعمیراتی بدون بازگشت و استفاده از قطعات اورجینال ،  می توانید تعمیرات دستگاه خود را به مرکز سخت افزار ایران بسپارید.