اشتراک گذاری

رفع سیاهی برگه ها در پرینتر سامسونگ

سیاه شدن برگه ها در پرینتر یکی از مشکلاتی است که اغلب کسانی که با پرینتر کار میکنند،با آن مواجه شده اند. در پرینتر سامسونگ نیز در برخی مواقع مشکل سیاه شدن برگه ها رخ میدهد که میتواند دلایل متعددی داشته باشد. این اختلال موجب میشود که چاپ کاغذ از حالت عادی خارج شود و در نهایت کاغذ پرینت گرفته شده کاملا سیاه باشد. 

سیاه شدن برگه ها در پرینتر های جوهرافشان و لیزری دلایل متفاوتی دارد که در این مقاله هر یک را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار خواهیم داد. همچنین راه کارهای رفع سیاهی برگه در پرینتر سامسونگ شرح داده خواهد شد. در صورتی که در هنگام مطالعه ی مقاله با مشکلی مواجه شدید جهت مشاوره با کارشناسان تعمیر پرینتر سامسونگ تماس بگیرید.

رفع سیاهی برگه ها در پرینتر سامسونگ

علت سیاه شدن برگه ها در پرینتر سامسونگ

متخصصین فعال در این حوزه اصولا سیاه شدن برگه ها در پرینتر سامسونگ را به سه دلیل تقسیم میکنند.

  • اولین بخشی که پس از مواجهه با این مشکل برای رفع سیاهی برگه در پرینتر سامسونگ مورد بررسی قرار میگیرد،نقاط اتصال داخلی چاپگر میباشد. اگر نقاط اتصال داخلی دچار مشکل شده باشند،برگه های پرینت شده به طور کلی سیاه میشوند.
  • دومین مسئله ای که میتواند منجر به سیاه شدن برگه شود،ناشی از واشرهای سر مگنت کاتریج پرینتر سامسونگ میباشد. در این حالت کاغذ پرینت گرفته شده با لبه هایی سیاه به کاربر تحویل داده میشود که به هیچ عنوان نمای خوبی نداد.
  • سومین دلیل برای سیاه شدن کاغذ در پرینتر سامسونگ زمانی رخ میدهد که حجم سطل آشغال کاتریج به طور کامل پر شود. در این حالت کاغذ پرینت گرفته شده دارای ابری سیاه است که از بالا به طرف پایین کاغذ کشیده میشود.
  • هر یک از دلایل گفته شده دارای راهکارهایی برای رفع این مشکل هستند. نمایندگی سامسونگ در راستای ارائه خدمات،با به کار گیری افرادی متخصص و دسترسی به مجهزترین ابزار آلات تعمیری رفع سیاهی برگه در پرینتر سامسونگ را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.

رفع مشکل سیاه شدن کاغذ در پرینتر

همان طور که میدانید پرینتر ها به دو دسته جوهرافشان و لیزری تقسیم میشوند که سیاه شدن کاغذ در هر یک دلایل متفاوتی دارد.

  • در پرینتر های جوهرافشان سامسونگ اگر با سیاه شدن برگه ها مواجه شدید،لازم است هد دستگاه را مورد بررسی قرار دهید چرا که در بیشتر اوقات کثیف شدن هد پریتر سامسونگ موجب سیاه شدن برگه ها میشود.
  • اما در مورد پرینترهای لیزری معمولا مشکل مربوط به کارتریج است و این قسمت باید توسط فردی متخصص و با تجربه بررسی شده و نسبت به رفع سیاهی برگه در پرینتر سامسونگ اقدام شود.

برای سرویس در محل سامسونگ کلیک کنید

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ با به کارگیری مهندسان و کارشناسان خبره در زمینه تعمیرات پرینتر، خدمات قابل توجهی را برای پشتیبانی از محصولات سامسونگ ارائه میدهد. این مرکز دارای بخش های مختلفی است که هریک به صورت تخصصی و مجزا وظیفه تعمیر یک محصول را بر عهده دارند. از جمله ی این بخش ها واحد تعمیر پرینتر سامسونگ است در این واحد متخصصین و کارشناسان تعمیرات ماشین های اداری مشغول فعالیت هستند. این امکان فراهم شده است تا در صورت نیاز مشتری کادر فنی به محل مورد نظر اعزام شده و تعمیر پرینتر سامسونگ در محل انجام گردد. 

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩