اشتراک گذاری

تعمیر کاغذکش پرینتر کیوسرا

یکی از تجهیزات مهم و کاربردی در مراکز اداری و سازمان‌های مختلف، پرینتر است که گاهاً ممکن است به دلایلی دچار نقص فنی شود. از جمله این مشکلات می‌توان به گیر کردن کاغذ در پرینتر اشاره کرد که در شرایط حاد منجر به خرابی کامل پرینتر می‌شود. در این مطلب به بررسی مشکل موجود در یکی از پرینترهای موجود در بازار یعنی پرینتر کیوسرا می پردازیم و روش های تعمیر کاغذکش پرینتر کیوسرا را به طور مفصل بیان می کنیم. آنچه را که در ادامه می خوانید، بخشی از دلایلی است که ممکن است منجر به گیر کردن کاغذ در پرینتر شود.

در ادامه راه‌هایی مختلف برای حل این مشکل پیشنهاد می شود. توجه داشته باشید گیر کردن کاغذ در پرینتر های مختلف اتفاقی معمول و طبیعی است و نیازی به نگرانی نیست. اما چنانچه برای رفع آن اقدامی نکنید، باید منتظر آسیب های بعدی در پرینتر باشید. چنانچه کاغذ در حین ورود و یا خروج از دستگاه با مشکل گیر کردن کاغذ روبرو هستید، باید اقدام به تعمیر کاغذ کش کنید. عملکرد ضعیف کاغذکش پرینتر منجر به نرسیدن کاغذ به بخش اصلی پرینت و یا چروک شدن کاغذ در حین خروج از پرینتر و یا گیر کردن کاغذ می شود. در صورتی که با این مشکل مواجه شدید و کاغذ در پرینتر گیر کرد، به هیچ وجه سعی در کشیدن آن نکنید.

تعمیر کاغذکش پرینتر کیوسرا

علل خرابی و تعمیر کاغذکش پرینتر کیوسرا

آیا می دانید چه عواملی منجر به گیر کردن کاغذ در پرینتر  می شود؟ ایجاد نقص در  غلطک و پد جداساز، استفاده از کاغذهای غیر استاندارد، وجود گرد و غبار در پرینتر برخی از عواملی است که باعث می شود کاغذ در پرینتر گیر کند. در صورت مواجهه با مشکل کار نکردن کاغذکش، پرینتر را خاموش کرده، اتصال برق را قطع کنید و برای تعمیر دستگاه از افراد متخصص کمک بگیرید.

کار کردن طولانی مدت با پرینتر و عدم توجه و سرویس به موقع قطعات پرینتر منجر به ایجاد مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر می شود بنابراین برای پیشگیری از وقوع چنین مسائلی حتما پس از مدت زمان معلومی اقدام به سرویس قطعات مختلف پرینتر کنید. با این کار از وقوع مسائل و مشکلات احتمالی پیشگیری کرده اید. پیشنهاد می شود اگر دستگاه پرینتر شما مدام در حال کار است، هر چند مدت یک بار اقدام به تعویض کاغذکش کنید. استفاده از کاغذ غیر استاندارد، به مجموعه پرینتر و به ویژه قسمت کاغذ کش شدیدا آسیب می رساند.

این مقاله ی کاربردی را از دست ندهید :تعمیر درام پرینتر کیوسرا

تعویض کاغذ کش پرینتر کیوسرا

گام اول در تعمیر کاغذکش پرینتر کیوسرا ، بازکردن پرینتر و جدا کردن کاغذکش است. اگر دانش تعمیراتی ندارید، پیشنهاد می کنیم وقت خود را بیهوده هدر ندهید و در اولین فرصت با همکاران ما در نمایندگی تعمیر پرینتر کیوسرا تماس بگیرید. درصورتی که کاغذکش بیش از حد انتظار خراب شده باشد و کارشناسان ما تعمیر آن را سودمند ندانند، اقدام به تعویض کاغذکش پرینتر کیوسرا می کنند. تعمیر و یا تعویض هریک از قطعات پرینتر و به ویژه تعمیر کاغذکش پرینتر کیوسرا نیازمند تجربه و مهارت بالا در زمینه تعمیر قطعات پیچیده پرینتر است. تعمیر و یا تعویض کاغذکش پرینتر وسط افراد غیر ماهر، موجب آسیب های بیشتری به دستگاه می شود. بنابراین توصیه می شود در صرت مشاهده مشکلاتی از این دست، به نمایندگی مجاز کیوسرا در مرکز سخت افزار ایران اعتماد کنید.

نمایندگی مجاز پرینتر کیوسرا

مجموعه‌ای کامل و مجهز از تجهیزات و مورد نیاز برای تعمیرات تخصصی پرینترهای کیوسرا در نمایندگی تعمیر پرینتر کیوسرا فراهم آمده است تا متخصصان حاذق و با تجربه بتوانند با دستان توانمند خود خدمت گزار مشتریان عزیز باشند. تمامی اعضای کادر تعمیرات تخصصی در نمایندگی تعمیر پرینتر کیوسرا دارای مدارک معتبر بین المللی در زمینه تعمیرات تخصصی هستند. آنچه امروزه از سرعت، دقت و مهارت در کار تعمیرکاران نمایندگی مجاز پرینتر کیوسرا می بینید، تجربه حاصل از تلاش های خستگی ناپذیر تمامی اعضای این نمایندگی در طول سالیان مختلف است.

تمامی تعمیرات انجام شده در شعب مختلف مرکز سخت افزار ایران تحت نظر متخصصان حرفه ای انجام می شود. نمایندگی فروش پرینتر کیوسرا از دیگر شعب ارائه دهنده خدمات پیش و پس از فروش است که در شهرهای تهران و کرج همه روزه در حال خدمت رسانی است.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩