نمایندگی کیوسرا

نمایندگی کیوسرا در راستای تأمین، ارتقاء و کسب رضایتمندی مصرف‌کنندگانِ محصولات کیوسرا، اصول مشتری‌مداری را سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است. اگرچه نمایندگی کیوسرا در دو حوزه‌ی تعمیر و فروش محصولات کیوسرا فعالیت دارد اما عمده‌ی فعالیت و تمرکز این مرکز بر تعمیر و ارائه‌ی خدمات پس از فروش محصولات کیوسرا می‌باشد. تمامی خدمات و سرویس‌های ارائه شده در این مرکز با تلاش در جهت حفظ حقوق مراجعان و کسب رضایتمندی مشتریان گرامی عرضه می‌گردد.

کادر مجرب و باسابقه‌ی نمایندگی کیوسرا در بخش تعمیر، با بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، قادر به رفع و حل تمامی مشکلاتی می‌باشند که به هر دلیل ممکن است در محصولات کیوسرا ایجاد شده باشند. تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز مبتنی بر اصول و استانداردهای جهانی است که از سوی شرکت‌های معتبری نظیر کیوسرا مطرح شده‌اند.

کارشناسان حاضر در نمایندگی کیوسرا قادر به رفع تمامی عیوب و اشکالات ایجاد شده در محصولات کیوسرا می‌باشند؛ در صورت بروز اشکال در عملکرد هریک از محصولات این شرکت نظیر پرینتر، دستگاه‌های الکترونیکی، تجهیزات مخابراتی، قطعات نیمه‌رسانا، سیستم‌های تصویربرداری دیجیتال و … می‌توانید با حضور در نمایندگی کیوسرا نسبت به رفع و حل مشکل دستگاه خود اقدام نمایید.

همچنین در صورتی که به هردلیل قادر به جابجایی دستگاه و حضور در نمایندگی کیوسرا نمی‌باشید می‌توانید از سرویس «تعمیر در محل» نمایندگی کیوسرا بهره‌مند گردید. با بهره‌مندی از این سیستم، کارشناس تعمیر در محل و آدرس ذکر شده از سوی شما با انجام هماهنگی‌های قبلی حضور یافته و تمامی خدمات مورد نیاز جهت ترمیم و تعمیر را عرضه می‌دارد.

نمایندگی کیوسرا

نمایندگی کیوسرا در تهران و کرج

نمایندگی کیوسرا برای پشتیبانی از کاربران انواع این محصولات، در شعب مختلفی، به فعالیت میپردازد. از اصلی ترین شعب نمایندگی کیوسرا، میتوان به نمایندگی تهران و کرج اشاره کرد. این شعب، فعالیت بسیاری در زمینه های فروش و تعمیر انواع ماشین های اداری کیوسرا دارند. البته در  نمایندگی مجاز kyocera ، تاکید بسیار ویژه ای بر ارائه ی خدمات تعمیر و پشتیبانی شده است. از این رو این خدمات مختلفی نظیر عیب یابی، تعمیر و تعویض انواع قطعات معیوب، در واحدهای مجزا و اختصاصی، با دقت فراوانی به انجام میرسد.

کاربران تهرانی و کرجی، با بهره مندی از چنین خدماتی، دیگر از مراجعه به مراکز نامعتبر و غیرتخصصی، بی نیاز شده اند. به جرات میتوان گفت، این شعب با تکیه بر دانش و تجربه ی چندین ساله ی خود، هم اکنون ارائه دهنده ی بالاترین سطح از خدمات پشتیبانی در خصوص محصولات مختلف کمپانی کیوسرا در سراسر کشور به شمار میرود.

نمایندگی کیوسرا در شهرستان ها

خدمات پشتیبانی و فروش نمایندگی کیوسرا ، تنها به کاربران تهرانی و کرجی اختصاص نیافته است. این نمایندگی با اندیشیدن تمهیداتی ویژه، امکان استفاده از انواع خدمات عیب یابی و تعمیرات کیوسرا را برای کاربران عزیز شهرستانی نیز فراهم ساخته است. بدین ترتیب این عزیزان میتوانند در صورت بروز هر گونه مشکل جزیی و کلی در ساختار مکانیکی و سخت افزاری دستگاه خود، از کارشناسان و متخصصان نمایندگی مرکزی کیوسرا کمک بگیرند.

طریقه ی استفاده از این خدمات به این صورت است که کاربران، خود دستگاه یا قطعه ی معیوب شده ی آن را به نمایندگی مرکزی ارسال میکنند. کارشناسان واحد تعمیرات شهرستان، پس از تحویل دستگاه، مراحل مختلف عیب یابی و تعمیر را بر روی این تجهیزات اجرا میکنند. پس از اتمام این فرایند، دستگاه تعمیر شده، مجددا برای کاربر ارسال خواهد شد.

نمایندگی دستگاه کپی کیوسرا

تعمیرات دستگاه کپی کیوسرا در نمایندگی دستگاه کپی کیوسرا به صورت حرفه ای و با استفاده از  تجهیزات پیشرفته و مدرن به انجام میرسد. کارشناسان و متخصصان در مرکز تعمیرات دستگاه کپی کیوسرا، ضمن گذراندن دوره های مختلف و بین المللی در حوزه ی تعمیر این محصولات، قادرند هر گونه مشکل را در عملکرد انواع دستگاه های کپی کیوسرا شناسایی و مرتفع سازند. متخصصین این مجموعه علاوه بر آشنایی با عملکرد کلی هریک از دستگاه‌های کپی کیوسرا، اطلاعات جامعی نیز در باب عملکرد و ساختار قطعات مختلف این تجهیزات و کارکرد هر یک آن ها دارند. با استفاده از این مهارت ها، تعمیرات دستگاه کپی کیوسرا با کمترین خطا و نهایت دقت و کیفیت، به انجام میرسد. گفتنی ست که کلیه ی این خدمات، از گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر نیز برخوردار است.

نمایندگی پرینتر کیوسرا

نمایندگی پرینتر کیوسرا ، ارائه‌ دهنده ی تخصصی ‌ترین سرویس‌های فروش و تعمیر پرینتر، در سراسر کشور است. این مرکز با اختصاص دادن امکانات و تجهیزات نوین و به روز و تجهیز کارگاه های مختلف،  در صدد ارائه ی بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان و مراجعان محترم است. کلیه سرویس‌های ارائه شده در نمایندگی پرینتر کیوسرا جهت افزایش رفاه کاربران، مشمول گارانتی و ضمانت است.

از دیگر سرویس های کارآمد و پرطرفدار نمایندگی پرینتر کیوسرا که رفاه حال بسیاری از کاربران را به دنبال داشته است، میتوان به ارائه ی خدمات تعمیر و سرویس در محل پرینتر اشاره کرد که در حال حاضر در تهران و کرج ، قابل دریافت است.

سرویس های تعمیر در محل نمایندگی رسمی کیوسرا

دستگاه های فتوکپی و پرینترهای کیوسرا در انواع و اقسام مختلفی تولید می شوند. برخی از این چاپگرها با قابلیت های گوناگونی همراه هستند. این قابلیت های گوناگون بر ابعاد تشکیل دهنده ی چاپگر افزوده و گاهی آن ها به سیستم های سنگین وزن و غول پیکری تبدیل می کند. برای تعمیر چنین سیستم هایی بهترین راه استفاده از سرویس های تعمیر در محل است. کافی است با نمایندگی کیوسرا تماس بگیرید و درخواست خود را مبنی بر دریافت سرویس تعمیر در محل ثبت کنید.

برخی از خدمات نمایندگی کیوسرا بدین شرح است :

  • تأمین و فروش کلیه مواد مصرفی دستگاه‌های کیوسرا و قطعات یدکی اصلی
  • ارائه ی خدمات نصب، راه‌اندازی و گارانتی تعمیرات کیوسرا
  • سرویس و تعمیر تمامی دستگاه‌های کیوسرا
  • مشاوره و راهنمایی جهت خرید و یا تعمیر هر یک از محصولات کیوسرا
  • عقد قراردادهای سرویس و نگهداری محصولات کیوسرا با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف
  • تعویض و تعمیر برد محصولات جهت تعمیرات کیوسرا
  • تعمیرات موبایل‌های کیوسرا
  • تعمیرات کیوسرا ازجمله : تعمیر و ترمیم لوازم جانبی موبایل‌‌های کیوسرا
  • خدمات مربوط به تعمیرات دستگاه کپی کیوسرا در نمایندگی کیوسرا
  • تعمیرات کیوسرا از جمله : تعمیرات تبلت کیوسرا

هزینه ی استفاده از خدمات نمایندگی Kyocera

هزینه ی ترمیم و بازیابی کارایی چاپگرها و ماشین های اداری کیوسرا بسته به نوع دستگاه، اختلالات موجود در آن و البته شدت خرابی سیستم متغیر است. گاهی اوقات تعمیر یک دستگاه قدیمی به دلیل کمیاب بودن قطعات تشکیل دهنده، می تواند هزینه ی زیادی داشته باشد. از طرفی امکان دارد تعمیر چاپگر با پروسه ی تمیزکاری اصولی آن به اتمام برسد و هزینه ی چندانی نداشته باشد. به هر حال جای نگرانی نیست. نمایندگی کیوسرا بالاترین سطح از خدمات تخصصی را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی امکان پذیر ارائه می دهد.

واحدهای تخصصی تعمیرات کیوسرا

 از جمله خدمات تخصصی نمایندگی کیوسرا می باشد.  تعمیرات کیوسرا، در سه بخش مجزا شامل؛ تعمیرات دستگاه فتوکپی کیوسرا و تعمیرات پرینتر کیوسرا انجام می گردد. نمایندگی کیوسرا جهت ارائه ی هرچه بهتر خدمات خود، به سازماندهی کارگاه های جداگانه، جهت تعمیرات هر یک از این سه محصول پرداخته است. همچنین لوازم وتجهیزات لازم برای تعمیر هر یک از این محصولات تهیه شده و ازکارشناسان زبده و متخصص در تعمیر این محصولات بهره گرفته ایم. مرکز تعمیرات کیوسرا سال‌هاست که فعالیت خود را به منظور ارائه‌ی خدمات پس از فروش محصولات کیوسرا آغاز کرده است.

این مرکز عمده‌ی تمرکز خود را بر تعمیر و ترمیم دستگاه فتوکپی و پرینتر کیوسرا نهاده است. خدمات مرکز تعمیرات کیوسرا در واحدهای مجزا به کاربران ارائه می گردد . در هر صفحه خدمات مرتبط با واحد مورد نظر شرح داده شده است. جهت آشنایی با خدمات نمایندگی کیوسرا و واحدهای تخصصی تعمیرات کیوسرا  وارد لینک مربوط به آن شوید.

جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز کیوسرا

از دیگر خدمات نمایندگی کیوسرا معرفی محصولات مختلف کیوسرا همزمان با ارائه ی آن ها به بازار می باشد. به خاطر داشته باشید که در صورت بروز هر گونه نقص و خرابی در هریک از دستگاه‌های کیوسرا ، می‌بایست این دستگاه‌ها تنها در مراکز مجاز تعمیر و بازیابی گردند. این هشدار از آن‌روست که مشاهده شده، برخی از تعمیرات انجام گرفته در مراکز غیرمجاز منجر به خرابی کامل دستگاه گردیده و امکان تعمیر آن را به طور کلی از میان برده است.

مشاهده شده که در بسیاری از مراکز غیرمجاز، قطعات دستگاه‌های کیوسرا بی‌هیچ دلیلی با قطعات فِیک و تقلبی تعویض می‌گردد؛ این در حالی است که گاهاً نیازی به تعویض قطعه نبوده و دستگاه قادر به ادامه‌ی کار با همان قطعات اورجینال بوده است.

به منظور پیشگیری از چنین رویدادهایی، بهتر است در صورت بروز هر گونه نقص و خرابی، دستگاهِ خود را جهت تعمیر به مراکز و نمایندگی‌های مجاز بسپارید. جهت آشنایی با ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری محصولات کیوسرا در این بخش با ما همراه باشید. متخصصین نمایندگی کیوسرا سعی دارند جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز کیوسرا را به کاربران معرفی نمایند.

مقالات، سوالات متداول و اخبار تعمیرگاه تخصصی کیوسرا

از جمله خدمات تعمیرگاه تخصصی کیوسرا ارائه ی مقالات به کاربران گرامی می باشد. مقالات توسط کارشناسان نمایندگی کیوسرا بررسی و تحلیل شده و سپس در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت . آنچه که در گزینش مقالات اهمیت بسیاری دارد کاربردی  و مفید بودن آن می باشد. کارشناسان نمایندگی کیوسرا در کنفرانس های ملی و بین المللی حضور یافته و در این بخش دانش خود را در اختیار کاربران کیوسرا قرار خواهند داد . جهت مطالعه مقالات تعمیرگاه تخصصی کیوسرا  در این بخش ما را همراهی نمایید.

پاسخگویی به پرسش های متداول کاربران ماشین های اداری کیوسرا با توجه به تقاضاهای متعدد کاربران در برنامه ی این مرکز قرار گرفته است. کارشناسان پس از بررسی پرسش های مطرح شده کاربردی ترین و پرتکرار ترین پرسش ها را برگزیده و پاسخ  خواهند داد. همچنین خدمات مشاوره در محل از جمله خدماتی است که نمایندگی کیوسرا جهت رفاه حال کاربران گرامی در نظر گرفته است. متخصصین تعمیرات کیوسرا در این بخش  مطالعه ی سوالات متداول  تعمیرات تخصصی کیوسرا به کاربران کیوسرا توصیه می نماییم.

در این قسمت تازه ترین اخبار نمایندگی کیوسرا به اطلاع کاربران گرامی خواهد رسید. اخبار این قسمت توسط کارشناسان تولید محتوا گردآوری شده و دراین بخش بارگذاری خواهدشد.شما کاربران گرامی می توانید از طریق مراجعه به این بخش از آخرین اخبار و رویدادهای مرتبط با کیوسرا اطلاع یابید. متخصصین تعمیرات کیوسرا در این بخش اخبار مرکز تخصصی کیوسرا در اختیار کاربران گرامی قرار خواهند داد.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران ، خدمات تخصصی تعمیر و فروش انواع دستگاه های الکترونیک را به عهده دارد . این مرکز سال هاست  به عنوان مرکز منتخب کاربران مطرح می باشد. از جمله دلایل موفقییت این مجموعه می توان به اعتماد کاربران و رضایت آنان از خدمات ارائه شده توسط پرسنل مرکز سخت افزار ایران اشاره نمود.

این مرکز توانسته رضایت مشتریان را در تعمیر انواع برند ها جلب کند . مرکز سخت افزار ایران طی سالیان متمادی در تعمیر انواع لوازم الکترونیکی از جمله ؛ موبایل ، تبلت ، لپ تاپ ، پرینتر، اسکنر، دستگاه کپی ، تلویزیون و… فعالیت داشته و حسن نیت در ارائه ی خدمات و احترام به حقوق مشتریان اثبات نموده است.

مرکز سخت افزار ایران در جهت بالابردن سطح کیفی خدمات ، جهت تعمیر محصولات مختلف برندها از متخصصین تعمیر همان محصولات بهره می گیرد. همچنین متخصصین پس از آنالیزها و آزمون های متعدد جهت مرکز می شوند . به عنوان مثال ؛ تعمیر موبایل فقط توسط متخصصین تعمیرموبایل انجام می شود که علاوه بر داشتن سال ها تجربه در زمینه ی تعمیرات موبایل ، دوره های فوق تخصصی لازم را نیز گذرانده اند .

علاوه بر این ؛ در این مرکز خدمات هر یک از برندها به متخصصین مربوط به همان برند سپرده می شود که تسلط کامل به قطعات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه ها را دارند . لذا با آسایش خاطر از انجام تعمیراتی بدون بازگشت و استفاده از قطعات اورجینال ، می توانید تعمیرات دستگاه خود را به مرکز سخت افزار ایران بسپارید.