اشتراک گذاری

مگنت پرینتر کیوسرا

برای تعمیر مگنت پرینتر کیوسرا ابتدا لازم است این قطعه را از جوانب مختلف مورد بررسی قرار دهیم تا شناخت خوبی نسبت به ساختار و کارکرد مگنت پرینتر داشته باشیم. مگنت پرینتر در ظاهر قطعه ای استوانه ای شکل است. داخل این استوانه یک مغزی آهنربایی تعبیه شده است که روی مخزن اصلی کاتریج قرار میگیرد.

مگنت در نوع عملکرد پرینتر بسیار تاثیر گذار است به طوری که اختلال در کارکرد مگنت تاثیر مستقیم بر نحوه عملکرد پرینتر خواهد داشت. بی کیفیت شدن اسناد پرینت شده،وجود خط های کم رنگ افقی روی کاغذ، سیاه شدن کاغذ و وجود هاله های ابر و بادی روی آن نشان دهنده وجود اختلال در مگنت پرینتر هستند. در این مقاله قصد داریم علل به وجود آمدن این اختلالات و راهکارهای رفع آنها را مورد بررسی قرار دهیم.ش

مگنت پرینتر کیوسرا

علل خرابی مگنت پرینتر کیوسرا

همان طور که در قسمت بالا اشاره کردیم مگنت پرینتر روی مخزن اصلی کاتریج قرار میگیرد. در نتیجه اختلال در کاتریج به خرابی مگنت پرینتر منجر خواهد شد. رطوبت یکی از مهم ترین عوامل مخرب کاتریج پرینتر است که موجب آسیب دیدن تونر و خشک شدن پودر داخل کاتریج میشود. با خشک شدن پودر داخل کارتریج چرخ دنده ها شده و در ادامه مگنت پرینتر نیز آسیب خواهد دید.

تعمیر مگنت پرینتر کیوسرا

برای تعمیر مگنت پرینتر کیوسرا باید تخصص ویژه ای در رابطه با مگنت و ارتباطات داخلی آن با دیگر قطعات داشته باشید. نحوه تعمیر مگنت به نوع اختلالی که در آن به وجود آمده است ، بستگی دارد. در برخی از موارد آسیب وارد شده به قطعه جدی بوده و تعمیر مگنت امکان پذیر نمی باشد. در این صورت لازم است که مگنت پرینتر کیوسرا تعویض شود. در صورت بروز چنین مشکلاتی با مراجعه به نمایندگی مجاز کیوسرا میتوانید از تخصصی ترین و مجرب ترین تیم تعمیرات پرینتر کیوسرا از سرویس های تعمیری این مرکز بهره مند شوید.ش

تعویض مگنت پرینترکیوسرا

تعویض قطعات یک سیستم در کشور ما به دلیل وجود بی شمار قطعات تقلبی و چینی ریسک بزرگی محسوب میشود. از طرفی تعویض مگنت پرینتر نیز کار تخصصی بوده و نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد. لذا توصیه ما به کسانی که قصد تعویض آهنربای پرینتر کیوسر را دارند، این است که به نمایندگی مجاز کیوسرا مراجعه کنند. چرا که نمایندگی مجاز کیوسرا با تیمی مجرب و حرفه ای و با دسترسی به قطعات اورجینال، میتواند خدمات ویژه ای را به شما در این زمینه ارائه کنند.

نمایندگی کیوسرا

نمایندگی کیوسرا مجهز به مدرن ترین تجهیزات به روز شده و ابزارآلات تعمیری، قادر به ارائه هر گونه خدمات تعمیر و تعویض قطعات به بهترین شکل ممکن است. این مرکز به کار گیری افراد متخصص و با تجربه و همچنین با رعایت تمامی اصول و استانداردهای مطرح شده توسط کمپانی کیوسرا گام بلندی را در راستای ارائه خدمات به مشتریان این کمپانی برداشته است.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩