اشتراک گذاری

سرویس در محل دستگاه کپی کیوسرا

سرویس در محل دستگاه کپی کیوسرا ، در راستای راحتی آن دسته از کاربرانی راه اندازی شده است که به هر دلیلی امکان حضور در تعمیرگاه و تحویل دستگاهشان را ندارند. چنانچه شما هم جزء این افراد هستید، کافی است با نمایندگی مجاز کیوسرا در مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته و درخواست دریافت خدمات تعمیر در محل کپی را ثبت کنید. کارشناسان ما با شما تماس گرفته و هماهنگی های مورد نیاز را جهت حضور در محل انجام می ‌دهند. سپس در اولین فرصت، تیم تعمیرات کپی کیوسرا در محل به آدرس شما اعزام شده و اقدامات لازم را در راستای عیب یابی و تعمیر تخصصی فتوکپی انجام می دهند.

سرویس در محل دستگاه کپی کیوسرا با ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران همراه است و در صورت نیاز، می توانید هرگونه ایراد و اشتباه احتمالی را پیگیری کنید. برای آشنایی با جزئیات این سرویس و نحوه دریافت آن، ادامه مطلب را دنبال کنید.

سرویس در محل دستگاه کپی کیوسرا

نحوه دریافت سرویس در محل دستگاه کپی کیوسرا

چنانچه دستگاه فتوکپی دارید که نیاز به سرویس و یا تعمیرات تخصصی دارد، نیاز نیست آن را به تعمیرگاه ببرید. این کار حتی ممکن است به دستگاه آسیب رسانده و مشکلاتی را در نصب مجدد آن ایجاد کند. شما می توانید از خدمات سرویس در محل فتوکپی کیوسرا استفاده کنید. برای این کار باید با نمایندگی تعمیرات کپی کیوسرا در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. سپس تقاضای خود و مدل محصول را ثبت نموده و منتظر تماس همکاران ما باشید.

پس از اینکه مشاوران ما با شما تماس گرفته و اطلاعاتی همچون آدرس محل مورد نظر، نوع و مدل دستگاه و نیز ایرادهای عملکردی آن را از شما دریافت کردند، در اولین فرصت اقدام به اعزام تیم تعمیرات به محل مورد نظرتان می کنند. پس از حضور تعمیرکار در آدرس شما و بررسی دقیق فتوکپی و بخش های مختلف آن، اقدامات لازم در حضور شما انجام می گردد. سرویس در محل دستگاه کپی کیوسرا ، شامل عیب یابی تخصصی دستگاه و تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده این محصول می شود.

این مقاله برای شما مفید است : هد پرینتر جوهر افشان کیوسرا

تعمیرات فتوکپی کیوسرا در منزل چه مزایایی دارد؟

بیشتر کاربران به دلیل وزن بالای دستگاه کپی، تمایلی به جابجا کردن و انتقال این محصول ندارند. یکی از مهم ترین مزایای تعمیر فتوکپی کیوسرا در محل، این است که دیگر لازم نیست دستگاه را به جایی منتقل کنید. از طرفی وقتی تعمیرکار به محل مورد نظر شما بیاید، دیگر نیاز به جابجایی دستگاه نیست و احتمال ضربه خوردن آن نیز وجود ندارد.

دومین مزیت سرویس در محل دستگاه کپی کیوسرا این است که شما زمانی را صرف رفت و آمد به تعمیرگاه نمی کنید. این یعنی لازم نیست از وقت کاری خود صرف کنید تا فتوکپی را به تعمیرگاه برده و باز گردانید. همچنین با حضور تیم تعمیر در محل، هزینه انتقال دستگاه نیز حذف می شود. یکی دیگر از مزایای تعمیر کپی کیوسرا در محل هم نظارت بر کار تعمیرکار است. وقتی بررسی و تعمیر دستگاه در حضور خود شما انجام شود، می توانید بر مراحل کار تکنسین ها نظارت کامل داشته باشید و در صورت بروز خطا، به آنها تذکر دهید.

خدمات تعمیر فتوکپی کیوسرا در محل

اقداماتی مثل بررسی و تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض فیوزینگ، رفع مشکلات یونیت تغذیه، تعمیرات برد پاور، تعمیر تخصصی مین برد، تعویض و پاکسازی درام، شارژ کارتریج، تعمیر و تعویض بردها و مدارهای آسیب دیده، تعویض خازن های معیوب، تعمیر دکمه های از کار افتاده، تعمیر و تعویض تاچ پنل، رفع مشکلات وایرلس، رفع نواقص عملکردی یونیت درام، تعویض قطعات معیوب با نمونه های اورجینال، شارژ کارتریج کپی، تعویض دولوپر، رفع ایرادهای عملکردی دستگاه، تنظیم کیفیت چاپ و منوال سرویس دستگاه کپی، جزء مهم ترین خدمات سرویس در محل دستگاه کپی کیوسرا محسوب می شوند. تمامی خدمات تعمیر کپی کیوسرا در محل با ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران همراه هستند.

نمایندگی فتوکپی کیوسرا

چنانچه به دنبال مرکزی معتبر برای خرید یا تعمیر دستگاه های کپی برند کیوسرا هستید، می توانید به نمایندگی مجاز کیوسرا مراجعه کنید. این مرکز با هدف متمرکز کردن خدمات دو حوزه ذکر شده و راحتی هرچه بیشتر کاربران، اقدام به راه اندازی پارتی مجزا برای دستگاه کپی کرده است. نمایندگی فتوکپی کیوسرا ، با برخورداری از امکانات پیشرفته و نیز کادری حرفه ای و دوره دیده، انواع سرویس های مربوط به فروش و تعمیر تخصصی این محصول را ارائه می کند.

گفتنی است کادر فنی هریک از بخش های این نمایندگی، افرادی با تجربه هستند که به شکل ویژه در حوزه مورد نظر دوره دیده اند. مدیریت نمایندگی kyocera، مشتری مداری را به عنوان هدف اصلی این مجموعه در نظر گرفته و کلیه پرسنل را موظف به رعایت این اصل مهم نموده است. لذا شما کاربران عزیز می توانید اطمینان داشته باشید که با مراجعه به نمایندگی دستگاه کپی کیوسرا، علاوه بر دریافت خدمات تخصصی، نهایت حسن برخورد را از همکاران ما می بینید.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩