اشتراک گذاری

نصب اسکنر کونیکا مینولتا C452-552-652

امروزه یکی از مشکلاتی که دارندگان دستگاه های کپی کونیکا مینولتا با آن روبرو هستند نصب و راه اندازی لوازم جانبی این دستگاه ها پس از خرید است. یکی از این دستگاه های جانبی دستگاه اسکنر کونیکا مینولتا میباشد که استفاده از آن نیازمند انجام یک سری از دستورالعمل ها است. این دستورالعمل ها ممکن است در مدل های مختلف یکسان باشد یا با کمی تفاوت بتوانید نصب اسکنر کونیکا مینولتا را به راحتی انجام دهید. در ادامه ی این مطلب به آموزش نصب اسکنر کونیکا مینولتا C452-552-652 می پردازیم. همچنین برای آشنایی با چگونگی کار با اسکنر می توانید مقاله آموزش کار با اسکنر را مطالعه نمایید.

نصب اسکنر کونیکا مینولتا C452-552-652

اقدامات لازم برای نصب اسکنر کونیکا مینولتا C452-552-652

  • ابتدا دستگاه کونیکا مینولتای مورد نظر را از طریق کابل به رایانه مورد نظر متصل کنید.
  • در منوی استارت ویندوز گزینه ی Control Panel را انتخاب کنید.
  • در صفحه ی باز شده گزینه Network And Sharing Center را انتخاب کنید.
  • در سمت چپ صفحه ی باز شده از بین گزینه ها گزینه ی Change Adapter Setting را انتخاب میکنیم.
  • وارد سایت کونیکا مینولتا شوید. برای نصب اسکنر کونیکا مینولتا C452-552-652 باید گزینه New Registration را انتخاب کنید.
  • Local Area Connection را در این صفحه انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه Details کلیک کنید. در این جا از اینکه اطلاعات نصب وارد شده باشد اطمینان حاصل کنید.
  • در صفحه باز شده SMB را فعال کنید.
  • در صفحه ی جدید Direct Input را علامت زده ودر کادر اول عدد 1 و در کادر دوم Scan را وارد کنید. Main را تیک زده و با پر کردن کادر های مربوطه بر روی OK کلیک کنید.
  • تا اینجا درایور اسکنر بر روی سیستم نصب شده است. به درایو C کامپیوتر رفته و یک پوشه ی جدید باز کنید. روی پوشه راست کلیک کرده وگزینه ی  Properties را انتخاب کنید. در نوار گزینه های بالا روی Sharing رفته و Advanced Sharing را انتخاب کنید, Share This Folder را علامت بزنید و در کادر باز شده تمام گزینه ها را تیک زده و گزینه OK را انتخاب کنید.
  • حال قسمت Security را باز کنید و تیک های سمت چپ را بزنید بر روی OK کلیک کنید. کار نصب اسکنر کونیکا مینولتا C452-552-652 به پایان رسید وحال میتوانید با مراجعه به دستگاه خود و انجام عمل اسکن از درستی نتیجه اطمینان حاصل فرمایید.

آموزش تصویری نصب اسکنر کونیکا مینولتا C452-552-652

در آموزش تصویری به صورت کامل تمامی مراحل نصب اسکنر کونیکا مینولتا C452-552-652 آموزش داده خواهد شد. در صورتی که توانایی انجام مراحل بالا را ندارید توصیه میشود فیلم آموزشی را به صورت کامل مشاهده فرمایید.

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی خدمات تخصصی در زمینه ی تعمیر و ترمیم انواع برندهای  دستگاه کپی از جمله دستگاه کپی کونیکا مینولتا به کاربران گرامی ارائه می نماید. تجهیز به روز ترین امکانات تعمیراتی و پرورش افرادی توانمند و متخصص در زمینه تعمیرات و تعویض قطعات پیچیده دستگاه های کپی، از جمله اقداماتی  بوده است که این مرکز در جهت خدمات رسانی به کاربران گرامی انجام داده است. از این رو کاربرانی که در دستگاه های کپی خود هرگونه افت عملکرد را مشاهده می کنند، می توانند با مراجعه به نمایندگی دستگاه فتوکپی واقع در شهرهای تهران و کرج، نسبت به تعمیر آن ها اقدام نمایند.  مراحل تعمیر و تعویض قطعات مختلف دستگاه کپی به دست متخصصان ارشد تعمیر دستگاه کپی که  دارای مدارک بین المللی هستند، انجام می پذیرد.

1/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩