اشتراک گذاری

مقایسه ی پرینتر اچ پی و کانن

پرینتر بخش جدانشدنی اداره ها و سازمان های مختلف است. حتی برای انجام بسیاری از مشاغل در محیط خانه نیز حضور پرینتر ضروری است. از این رو انتخاب یک پرینتر کاربردی و ایده آل مسئله ی مهمی است که باید به آن دقت داشته باشید. پرینتر های اچ پی و پرینتر های کانن دو برند مطرح در حوزه ی طراحی و تولید پرینترهای کاربردی هستند. احتمال اینکه کاربر در انتخاب یکی از این برندها سردرگم شود، بالاست. به نظر شما اچ پی بهتر است یا کانن؟ مقاله ی پیشرو را از دست ندهید تا به مقایسه ی پرینتر اچ پی و کانن بپردازیم.

مقایسه ی پرینتر اچ پی و کانن

مهم ترین پارامتر در انتخاب پرینتر اچ پی یا کانن

اصلی ترین موضوعی که باید هنگام انتخاب پرینتر به آن توجه داشته باشید، سطح انتظارتان از چاپگر جدید و قابلیت های آن می شود. از دید هر کاربر روند مقایسه ی پرینتر اچ پی و کانن می تواند متفاوت باشد. باید چاپگری را تهیه کنید که مطابق با سلیقه و نیازهای اصلیتان در پروسه ی چاپ اسناد باشد. البته در هر دو برند می توان پرینترهای مختلفی را برای اجرای دستورات گوناگون مشاهده کرد. از این رو سلیقه ی فردی اشخاص نقش پررنگی در برتری یک برند بر دیگری خواهد داشت.

پیشنهاد مطالعه :: چرا سرعت پرینتر کند است؟

مقایسه ی پرینتر اچ پی و کانن در پروسه ی چاپ عکس

گاهی اوقات کاربران مختلف به دنبال پرینتری هستند که با آن تصاویر گرفته شده از دوربین های عکاسی را به چاپ برسانند. در بازار پرینترهای گوناگونی دیده می شود که کاملا مخصوص چاپ عکس هستند.  اگر در روند مقایسه ی پرینتر اچ پی و کانن؛ به دنبال خرید یک پرینتر حرفه ای برای چاپ عکس باشید، بهتر است کانن را انتخاب کنید. این برند معمولا بسیاری از دوربین های خود را با پرینترهای چاپ عکس هماهنگ می نماید.

پارامتر دقت چاپ در پرینترهای اچ پی و کانن

دقت چاپ پارامتر تعیین کننده ای است که در فرآیند مقایسه ی پرینتر اچ پی و کانن نیز تاثیرگذار است. اما به طور کلی نمی توان گفت دقت چاپ کدام برند بر دیگری برتری دارد. این موضوع یک اصل جداگانه است که بسته به مدل پرینتر و ساختار سازنده ی آن مشخص می شود. هنگام خرید حتما یک برگه با پرینتر مورد نظر خود چاپ کرده و سطح کیفی آن را به صورت عملی بررسی کنید.

سرعت چاپ بالا در پرینترهای اچ پی و کانن

در فرآیند مقایسه ی پرینتر اچ پی و کانن، سرعت چاپ عاملی است که باید به آن توجه کرد. اگر سرعت عمل بالا برایتان حائز اهمیت است؛ پیشنهاد می کنیم پرینترهای اچ پی را برگزینید. این پرینترها در برابر کانن دارای سرعت عمل بیشتری هستند. براساس عقیده ی بسیاری از کارشناسان پرینترهای کانن دقت بیشتری در چاپ جزییات دارند. این مسئله باعث کاهش سرعت چاپ می شود.

بررسی تفاوت های پرینتر اچ پی و کانن از لحاظ پارامتر قیمت

در مقایسه ی پرینتر اچ پی و کانن و یا هر دو برند تولید کننده ی دیگر، قیمت پارامتر بسیار با اهمیتی است. مسلما پارامتر قیمت نسبت به تعداد قابلیت های چاپگر و کیفیت سازنده ی آن تعیین می شود. اما به طور کلی اچ پی محصولات خود را با قیمت کمتری روانه ی بازار می کند. اگر به دنبال تهیه ی یک پرینتر ساده ی خوش قیمت هستید، اچ پی انتخاب درستی خواهد بود. جهت کسب راهنمایی های بیشتر برای تجربه ی یک خرید رضایت بخش به فروشگاه های نمایندگی رسمی اچ پی مراجعه نمایید.

4.5/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

14 + 2 =