اشتراک گذاری

نمایندگی دستگاه کپی

نمایندگی دستگاه کپی معتبرترین واحد خدماتی ایران می باشد. این مرکز در سه واحد کاملا تخصصی و پیشرفته که مجهز به جدیدترین دستگاه های مدرن می باشند فعالیت خود را در زمینه ی مشاوره، فروش و تعمیرات به صورت شبانه روزی انجام می دهد. هر برند در زمینه ی ماشین های اداری خصوصا کپی به یک واحد کاملا مستقل با زیرمجموعه های کوچکتر سپرده شده است که خدمات مورد نیاز کاربران را ارائه می دهند. این مجموعه بزرگ هر روزه فعالیت های خود را در حوزه های مختلف گسترش داده به این ترتیب کارشناسان خبره ی آموزش دیده را به کار گرفته است. فروش محصولات کاملا اورجینال نصب و راه اندازی، سرویس دستگاه، راه های مختلف مثل کپی، پرینتر، فکس و اسکنر، تعمیر و تعویض قطعات و در پایان سرویس در محل از جمله خدمات ارائه شده در واحدهای مختلف نمایندگی دستگاه کپی است.

خدمات نمایندگی دستگاه کپی Konica minolta

• جنرال سرویس فتوکپی در نمایندگی دستگاه کپی

• نصب، راه اندازی و تنظیمات انواع مدل های فتوکپی کونیکا مینولتا

• عیب یابی قطعات مکانیکی و الکترونیکی کپی Konicaminolta

• تعمیر و تعویض دولوپر فتوکپی کونیکا مینولتا

• تعمیر و تعویض کارتریج فتوکپی کونیکا مینولتا

• تعمیر و تعویض فیوزینگ فتوکپی کونیکا مینولتا

• تعمیر و تعویض درام فتوکپی کونیکا مینولتا در نمایندگی دستگاه کپی

تعمیر و تعویض کاغذ کش فتوکپی کونیکا مینولتا

• تعمیر و تعویض مگنت رولر فتوکپی Konicaminolta

• تعمیر و تعویض صفحه نمایش فتوکپی کونیکا مینولتا

• تعمیر و تعویض مین برد فتوکپی کونیکا مینولتا

• تعمیر و تعویض موتور فتوکپی کونیکا مینولتا

• تعمیر و تعویض هیتر فتوکپی Konicaminolta در نمایندگی دستگاه کپی

• تعویض تونر و پودر سنگین فتوکپی کونیکا مینولتا

فروش کپی Konica minolta

نمایندگی دستگاه کپی در واحد تخصصی Konica minolta علاوه بر تعمیر و تعویض قطعات مختلف دستگاه کپی، شرایطی را ایجاد کرده است که جدیدترین محصولات تولید شده در کمپانی یاد شده، در این مرکز در معرض دید و خرید کاربران قرار گیرند. این محصولات کاملا اورجینال بوده و دارای ضمانتنامه های معتبر و مدت دار می باشند. نمایندگی کونیکا مینولتا، کمپانی مشهوری است که هر ساله قابلیت های فراوانی برای دستگاه های تولیدی خود طراحی می کند. به همین دلیل کاربران زیادی به دنبال خرید امن این محصولات می باشند. نمایندگی رسمی دستگاه کپی با رعایت حقوق مشتریان، برای همگام شدن ایرانیان با تکنولوژی روز دنیا، تمام این محصولات را با نازل ترین قیمت و معتبر ترین حالت به فروش می رساند.

نمایندگی دستگاه کپی Konicaminolta

نمایندگی دستگاه کپی کونیکا مینولتا از تیمی حرفه ای تشکیل شده که به صورت شبانه روزی در حال ارائه ی خدمات مورد نیاز کاربران به صورت آنلاین و غیر آنلاین می باشند. این تیم حرفه ای دوره های تخصصی بین المللی را گذرانده تا با تسلط کامل به امور مربوط ی خود بپردازد. واحد های مختلف این نمایندگی کاملا به هم هماهنگ عمل می کنند. اگر خریدار نیاز به دریافت اطلاعات داشته باشند به واحد مشاوره ارجاع داده شده و پس از دریافت راهنمایی های مفید، در واحد فروش اقدام به خرید محصولی ارجینال با گارانتی معتبر می نماید. این نمایندگی ارائه ی تمام خدمات پس از فروش خورد را به بخش تعمیرات کونیکا مینولتا محول نموده به این ترتیب تمام امور مربوط به نصب و راه اندازی، تعمیر و تعویض قطعات، سرویس کامل دستگاه، سرویس در محل و… را بر عهده دارد. کارشناسان این واحد مجهز به جدیدترین دستگاه های عیب یابی و تعمیر می باشند و به عنوان تواناترین تکنسین ها در ایران شناخته می باشند.

اخبار، اطلاعات، مقاله های جذاب و سوالات کاربران را در سایر قسمت های سایت جستجو کنید

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩