اشتراک گذاری

تعمیرات Konica Minolta

تعمیرات Konica Minolta به صورت تخصصی در نمایندگی این شرکت انجام می گردد. برای اینکه بررسی و ترمیم محصولات کونیکا مینولتا به صورت هرچه تخصصی تر انجام شود، مهندسین مجرب این حوزه، تعمیرات را انجام می دهند. ضمن اینکه ابزار و تجهیزات بسیار پیشرفته و با کیفیتی در اختیار تکنسین های نمایندگی قرار گرفته است. 

محصولات شرکت کونیکا مینولتا، به سبب برخورداری از کیفیت بالا، نیازمند تعمیرات تخصصی و حرفه ای نیز می باشند. همکاران ما در نمایندگی این برند، این اطمینان را به کاربران گرامی می دهند که تعمیرات Konica Minolta در این مرکز، در بالا ترین سطح از تخصص و کیفیت انجام می پذیرد. در ادامه، توجه شما را به جزئیات دیگری در این خصوص جلب می نماییم.

تعمیرات Konica Minolta

واحدهای تعمیرات Konica Minolta

همانطور که اطلاع دارید، شرکت کونیکا مینولتا تولید کننده ی انواع ماشین های اداری، دوربین و سایر محصولات الکترونیک می باشد. به منظور افزایش تمرکز کارشناسان در تعمیر هریک از این محصولات، واحدهای مجزایی در نمایندگی این شرکت ایجاد شده است. واحدهای تعمیرات Konica Minolta، ضمن برخورداری از آخرین ابزارآلات تعمیر روز دنیا، به عیب یابی و تعمیر هریک از تولیدات کونیکا مینولتا اختصاص پیدا کرده است. 

تکنسین های مجرب در این واحدها، با بهره گیری از دانش فنی و تجربه ی بالای خود، هر محصول را به دقت بررسی کرده و اقدام به رفع عیب آن می نمایند. لازم به ذکر است که برای تعویض قطعات در واحدهای تعمیرات کونیکا مینولتا ، از نمونه های اورجینال و اصل استفاده می گردد.

تعمیرگاه تخصصی  Konica Minolta

تعمیرگاه تخصصی Konica Minolta، برای انجام تعمیرات جدی تر دستگاه های این شرکت راه اندازی شده است. در مرکز مورد بحث، مهندسین ارشد حوزه ی تعمیرات فعالیت می کنند. به عنوان مثال چنانچه یکی از دستگاه های کپی کونیکا مینولتا دچار آسیب جدی گردد، در تعمیرگاه تخصصی نسبت به تعمیر آن اقدام می گردد. 

از جمله نکات قابل توجه در تعمیرگاه تخصصی Konica Minolta، می توان به مدارک معتبر و رده بالای کارشناسان آن اشاره نمود؛ کلیه ی تعمیرکاران فعال در این مجموعه، دوره های تخصصی تعمیر را در معتبرترین آموزشگاه های داخل و خارج از کشور گذرانده و در آزمون های معتبر بین المللی، نمره ی قبولی کسب نموده اند. به همین منظور، می توان گفت که خدمات ارائه شده در تعمیرگاه تخصصی Konica Minolta، از درجه ی کیفی بسیار بالایی برخوردار می باشند.

خدمات پس از فروش Konica Minolta

خدمات پس از فروش، یکی از مهم ترین معیارهایی است که در میزان رضایت و اعتماد کاربران به یک مرکز خدماتی، تاثیر گذار می باشد. مدیریت نمایندگی کونیکا مینولتا، ضمن اشراف کامل به این موضوع، بر ارائه ی هرچه بهتر خدمات تعمیرات Konica Minolta در این مرکز، تاکید دارد. در همین راستا، کادر فنی این مجموعه موظف به ارائه ی خدمات مذکور، در نهایت صداقت و دقت به کاربران گرامی می باشند. از جمله خدمات پس از فروش کونیکا مینولتا می توان به: گارانتی فروش محصولات، ارائه ی مشاوره های تخصصی پس از فروش، راه اندازی دستگاه، خدمات تعمیراتی محصولات کونیکا مینولتا و … اشاره کرد.

نمایندگی Konica Minolta

کلیه ی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر انواع محصولات کونیکا مینولتا، در نمایندگی رسمی این شرکت به کاربران ارائه می گردد. نمایندگی Konica Minolta ، با هدف تکریم مشتری و جلب رضایت کاربران خود، اقدام به راه اندازی بخش های ویژه در این مرکز نموده است. در بخش فروش، جدیدترین تولیدات کونیکا مینولتا به کاربران عرضه می گردد. مراکز فروش این برند، معتبرترین محل برای خرید لوازم کونیکا مینولتا به صورت اورجینال می باشند. نکته ی ویژه در مورد این بخش این است که، کارشناسان خبره ی حوزه ی فروش، به ارائه ی مشاوره های تخصصی در مورد محصولات مختلف این کمپانی می پردازند.

شما کاربران گرامی، جهت برخورداری از این خدمات، می توانید با بخش فروش تماس حاصل نموده و یا در فروشگاه مرکزی کونیکا مینولتا ، به صورت حضوری از این خدمت بهره مند شوید.  بخش تعمیرات در نمایندگی کونیکا مینولتا را نباید فراموش کنیم. حضور مهندسین مجرب و با تخصص و همچنین، استفاده از به روز ترین ابزار و روش های تعمیرات Konica Minolta، این بخش را به یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیراتی تبدیل نموده است.

در صورت تمایل اخبار ، مقالات ، محصولات و سوالات متداول کونیکا مینولتا را در سایر صفحات پیگیری نمایید.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩