نمایندگی کونیکا مینولتا

 نمایندگی کونیکا مینولتا مجموعه کارشناسان و مهندسان خویش را به پیشرفته‌ترین ابزارآلات «تعمیر» و به روزترین امکانات «فروش» مجهز ساخته تا با توجه به کاربری بالای دستگاه‌های این کمپانی و لزوم ارائه خدمات مرتبط با آن‌ها در یک مرکز معتبر و مجاز، موفق به تأمین نیازهای کاربران خویش در این دو حوزه (حوزه فروش و تعمیر) گردد. تمامی سرویس‌های ارائه شده در نمایندگی کونیکا مینولتا مبتنی بر اصول و استانداردهای مطرح شده از سوی شرکت‌های معتبر ارائه می‌گردد. افزون بر این به سبب اطمینان از تخصص و دانش کادر فنی حاضر در نمایندگی کونیکا مینولتا، تمامی خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز گارانتی و ضمانت شده است.

تعمیرات کونیکا مینولتا در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که ضمن دارا بودن مدارک تخصصی و آکادمیک، به دلیل حضور در دوره‌های آموزشی تخصصی قادر به رفع و حل غالب عیوب و اختلالات ایجاد شده در دستگاه‌های کونیکا مینولتا اعم از اختلالات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری گشته‌اند. گزینش کارشناسان مرکز تعمیرات کونیکا مینولتا پس از آنالیزهای بسیار صورت گرفته و متخصصان این حوزه پس از طی دوره‌های علمی و عملی به همکاری فراخوانده شدند. کارشناسان این مرکز ارائه‌دهندۀ خدمات تعمیر کونیکا مینولتا به دو شیوه «تعمیر در محل» و «تعمیر در مرکز» هستند و شما می‌توانید بسته به شرایط خود، درخواست انجام تعمیرات به یکی از دوشیوه را داشته باشید.

نمایندگی کونیکا مینولتا

چرا نمایندگی کونیکا مینولتا ؟

نمایندگی کونیکا مینولتا جهت دستیابی به مفهوم واقعیِ خدماتِ متمایز، دو بازوی توانمند دارد که به وجود آن‌ها بالیده و افتخارات خویش در این عرصه را مدیون حضور آن‌ها می‌داند. بازوی نخست، کارشناسان بخش فروش هستند که با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش‌های کاربران هستند و تمامی اطلاعات روز دنیا و مشاوره‌های مورد نیاز پیش از خرید را در اختیار خریداران و هموطنان گرامی قرار می‌دهند. بازوی دیگر، کارشناسان تعمیر هستند که به دلیل برخورداری از دانش فنی مورد نیاز قادر به رفع و ترمیم غالب عیوب و ایرادت ایجاد شده در تولیدات کمپانی کونیکا مینولتا هستند. کارشناسان نمایندگی کونیکا مینولتا، به دلیل در اختیار داشتن تجهیزات سازگار و متناسب با هریک از محصولات، توانایی آن را دارند تا در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت به تعمیر و ترمیم دستگاه‌های معیوب بپردازند.

از دیگر ویژگی های نمایندگی کونیکا مینولتا که کاربران را  به بهره  مندی از خدمات این مجموعه ترغیب می نماید ، واحد ارتباط با مشتریان می باشد. برخی از شرکت ها با وجود صرف سرمایه‌گذاری‌های هنگفت و بی‌هدف، واحدهای مدیریت ارتباط با مشتریان خود را محدود می‌سازند و این امر تاثیری منفی در سازمان خواهدداشت.

مشتری مداری، گرایش بدست آوردن اطلاعات در مورد مشتری و استفاده از آن در تدوین استراتژی به منظور برآورد ساختن این نیازها و اجرای این استراتژی از طریق پاسخگویی مثبت به خواسته‌ها و نیازهای مشتریان است. آن چه در وهله ی اول برای مشتریان اهمیت دارد؛ برخورد درست، احترام و رفع مشکلات آن ها است. امری که نمایندگی کونیکا مینولتا آن را سرلوحه ی خدمات خود قرار داده است.

نمایندگی konicaminolta با چندین سال تجربه در امور تعمیرات و خدمات پس از فروش ، یکی از باسابقه ترین مراکز تعمیر می باشد .این مرکز با بهره گیری از افراد متخصص و مجرب همواره در امر تعمیرات پیشرو بوده است . لازم به ذکر است ، نمایندگی اچ پی در راستای رضایت مشتریان برای تعمیرات انجام گرفته به ارائه ی گارانتی نیز می پردازد .

کارشناسان متخصص نمایندگی konicaminolta با راهکارهای اصولی و علمی تعمیرات  konicaminbolta را انجام می دهند . مدیریت این مرکز بر نحوه ی عملکرد پرسنل نظارت سختگیرانه ای دارند . تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز مطابق با آخرین متد روز و بر اساس استانداردهای جهانی انجام می شود .

نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا

نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا در زمینه ی فروش و تعمیرات انواع دستگاه فتوکپی توشیبا ، پس از سال‌ها تجربه در زمینه ی  سرویس دهی و ارائه خدمات پیش و پس از فروش دستگاه فتوکپی توشیبا به درک بالایی در زمینه ی اهمیت این دستگاه ها در ادارات و سازمان ها رسیده است. کارشناسان مجرب نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا بر این عقیده اند که نگهداری درست از این دستگاه ها و یا تعمیر سریع آنها به وقت بروز اختلال، از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا یکی از دستگاه های پرکاربرد در ادارات می باشد و در صورت بروز خرابی و اختلال دستگاه، مشکلات زیادی برای آن اداره ایجاد خواهد کرد.

لذا کاربران دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا در چنین مواقعی می توانند از طریق تماس با نمایندگی تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا به راحتی مشکل خود را در زمینه های مختلف حل نمایند. نگهداری و استفاده صحیح از دستگاه کپی کونیکا مینولتا و همچنین انجام سرویس های دوره ای آن توسط نمایندگی معتبر این محصولات، احتمال مستهلک شدن دستگاه را به طرز چشمگیری کاهش می دهد. هر چند همچنان، ممکن است به دلایلی گاه نامشخص دستگاه کپی کونیکا مینولتا خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد که در این صورت تعمیر سریع آن در راستای کار این مرکز خواهد بود.

نمایندگی پرینتر کونیکا مینولتا

یکی از پرکاربرد ترین محصولات تولید شده توسط کمپانی کونیکا مینولتا پرینتر های آن میباشد که در مدل و سری های مختلفی طراحی و روانه ی بازار شده است. از این رو تاسیس مرکز نمایندگی و پشتیبانی از پرینترهای کونیکا مینولتا ، امری واجب و ضروری بوده است. چرا که اهمیت و لزوم استفاده از پرینتر های کونیکا مینولتا بر کسی پوشیده نیست. مرکز نمایندگی پرینتر کونیکا مینولتا، از حوزه های مجزایی برای سرویس دهی، تشکیل شده است که بخشی تخصصی مربوط به نمایندگی پرینتر کونیکا مینولتا میباشد. شاید برایتان سوال شود که مرکز نمایندگی پرینتر کونیکا مینولتا ، دقیقا به چه فعالیتی مشغول است و چه سرویس هایی را به کاربران ایرانی خود ارائه میدهد؟

خدمات فروش در نمایندگی پرینتر کونیکا مینولتا در دو بخش خدمات پیش از خرید و خدمات پس از خرید انجام میگردد. مشاوران این مرکز نمایندگی ، قبل از خرید هر کالا، مشتریان عزیز را با حوصله و شکیبایی راهنمایی خواهند کرد، تا بهترین محصول را با توجه به نیاز خود تهیه کنند. نمایندگی پرینترکونیکا مینولتا  تمامی فعالیت های خود را در جهت رضایت مشتریان عزیز برنامه ریزی کرده است. این مرکز با همکاری اختصاصی با زبده ترین کارشناسان و مهندسان، قادر است تمامی سرویس های پس از فروش، اعم از نگهداری صحیح، تشخیص و تعمیر و بازیابی در صورت ایجاد اختلال را با بالا ترین استاندارد ممکن ارائه دهد و شما عزیزان قادرخوهید بود از تمام آن ها بهره مند گردید.

سرویس های تعمیر در محل نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا

کونیکا مینولتا در طراحی و ساخت چاپگرهای چندکاره تبحر دارد. معمولا این سیستم های چند منظوره اگر ظرفیت بالایی داشته باشند، دارای وزن زیادی هستند. بنابراین حمل و نقل آن ها به مراکز تعمیراتی؛ با خطر اصابت ضربه و شکستگی قطعات تشکیل دهنده همراه است. برای جلوگیری از چنین بروز مشکلاتی و افت کیفیت ساختاری محصولات کونیکا مینولتا، پیشنهاد ما استفاده از خدمات سرویس در محل نمایندگی کونیکا مینولتا است. یک تماس تلفنی کوتاه کافی است تا کارشناسان نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا طی مدت زمان کوتاهی در منزل یا محل کار شما حضور بیابند.

هزینه ی استفاده از خدمات نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا

مسلما نمی توان هزینه ی مشخصی برای استفاده از خدمات و سرویس های تعمیراتی نمایندگی کونیکا مینولتا مشخص کرد. هزینه ی ترمیم و بازیابی محصولات کونیکا مینولتا بسته به نوع دستگاه و میزان خرابی آن تعیین می شود. اگر در مراحل عیب یابی ضرورت تعویض قطعه ی خاصی دیده شود، هزینه ی ترمیم عملکرد اصلی چاپگر متناسب با مدل دستگاه و سال ساخت آن دگرگون خواهد شد. اما جای نگرانی وجود ندارد. نمایندگی کونیکا مینولتا به شما این اطمینان را می دهد که کلیه ی خدمات و سرویس های خود را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی امکان پذیر عرضه نماید.

واحدهای تخصصی تعمیرات کونیکا مینولتا

مرکز تعمیرات کونیکا مینولتا ،واحدهای تخصصی تعمیرات کونیکا مینولتا  متشکل از پارت‌های متعدد جهت بهره مندی کاربران از خدمات این مرکز سازمان دهی نموده است. گزینش کارشناسان مرکز تعمیرات کونیکا مینولتا پس از آنالیزهای بسیار صورت گرفته و متخصصان این حوزه پس از طی دوره‌های علمی و عملی به همکاری فراخوانده شدند. کارشناسان این مرکز، ارائه‌دهندۀ خدمات تعمیرات کونیکا مینولتا به دو شیوه «تعمیر در محل» و «تعمیر در مرکز» هستند و شما می‌توانید بسته به شرایط خود، درخواست انجام تعمیر به یکی از دوشیوه را داشته باشید.  مدیریت مرکز تعمیرات کونیکا به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان تعمیر خود، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی خویش را گارانتی نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند. این امر به منظور کسب رضایت مشتریان گرامی و ایجاد اطمینان از کیفیت سرویس‌های تعمیر صورت پذیرفته است.

کلیۀ خدمات تعمیر در نمایندگی کونیکا مینولتا، توسط کارشناسان زبده و کارآزموده و با بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر انجام می‌پذیرد. جهت تعمیر هر محصول واحدی مجزا را در نظر گرفته ایم تا سرعت و کیفیت خدمات رسانی به مشتریان افزا یش یابد. تعمیرات کونیکا مینولتا، -اعم از تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری- در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که به دلیل طی دوره‌های تخصصی و بین‌المللی، مهارت رفع تمامی اختلالات و عیوب ایجاد شده در این دستگاه‌ها را یافته‌اند. دوره‌های تخصصی مذکور با حضور اساتید بین‌المللی، در سیکل‌های شش ماهه و در راستای به‌روز رسانی دانش فنی و تخصصی کارشناسان تعمیر برگزار می‌گردند. دوره‌های برگزار شده در دو حوزه «تعمیرات سخت‌افزاری کونیکا مینولتا» و «تعمیرات نرم‌افزاری کونیکا مینولتا» برگزار می‌گردند و صرفاً ویژه کارمندان و کارشناسان همین مرکز می‌باشند. جهت مطالعه ی خدمات مربوط به هر واحد به صفحه ی مربوط به واحد مورد نظر مراجعه نمایید.

انواع محصولات کونیکا مینولتا

شما کاربران گرامی می‌توانید در صورت نیاز به مطالعه ی ویژگی های جدیدترین  محصولات کونیکا مینولتا به بخش ذیل مراجعه کرده و از جدیدترین مطالب تدوین شده به دست کارشناسان این مرکز بهره‌مند گردید. مطالب این بخش، توسط تیمی از زبده‌ترین و متخصص‌ترین کارشناسان این مرکز گردآوری شده و در وب‌سایت بارگذاری می‌گردند. توجه و مطالعه این مطالب به شما کاربران گرامی کمک می‌کند تا ساختار و قطعات دستگاه‌های مورد استفاده خویش را بهتر بشناسید. شناخت دستگاه‌ها و اجزای گوناگون آن‌ها سبب می‌گردد تا با استفاده درست و پیاده‌سازی استانداردهای نگهداری، عمر مفید دستگاه خویش را دوچندان سازید.

کدام محصول و چرا؟

کارشناسان حاضر در نمایندگی کوینکا مینولتا ضمن پاسخگویی به تمامی پرسش‌های مراجعه‌کنندگان عزیز، به ارائه اطلاعاتی می‌پردازند که ممکن است کاربر پیش از خرید به آن‌ها نیاز داشته باشد؛ در حالی که همه‌جا صحبت از خدمات پس از فروش است ما خود را ملزم به ارائه «خدمات پیش از فروش» نیز ساخته‌ایم. اما خدمات پیش از فروش به چه معناست؟ خدمات پیش از فروش دربردارنده تمامی اطلاعاتی است که ممکن است خریدار پیش از اقدام به خرید به آن‌ها نیاز داشته باشد. بدین‌ترتیب وظیفه ما ارائه تمامی اطلاعات و ویژگی‌های موجود در محصولات کونیکا مینولتا است. در این بخش شما را با برخی از اطلاعات ارائه شده در نمایندگی کونیکا مینولتا و جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا آشنا می‌سازیم.

مقالات، سوالات متداول و اخبار نمایندگی کانن

کارشناسان نمایندگی کونیکا مینولتا با حضور در همایش‌ها و کنفرانس‌های بین‌المللی و ملی از جدیدترین تکنولوژی‌های به کار رفته در تولیدات این کمپانی آگاهی یافته و آن‌ها را با شما به اشتراک می‌گذارند. کارشناسان این مرکز جدیدترین رویدادها و اتفاقات صنعت چاپ را رصد کرده و با پیگیری لحظه به لحظه، آن‌ها را با شما در میان می‌گذارند. مقالات تعمیرگاه تخصصی کونیکا مینولتا را بخوانید و آن‌ با دیگر همکاران و دوستان خویش به اشتراک بگذارید.

متخصصین مرکز تعمیرات کونیکا مینولتا در بخش سوالات متداول تعمیرات تخصصی کونیکا مینولتا، رایج ترین پرسش های کاربران کونیکا مینولتا پرگزیده و پاسخ داده خواهد شد. همچنین شما مشتریان گرامی می توانید هرگونه نظر، انتقاد و یا پیشنهاد خود را با ما در میان گذاشته و از این راهرو ما را در ارتقاء سطح کیفی خدمات یاری کنید. کادر پشتیبانی نمایندگی کونیکا مینولتا، با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش های شما خواهد بود. بعلاوه شما هموطنان گرامی می‌توانید از طریق ارتباط و تماس با این مرکز، درخواست خود را مبنی بر حضور کارشناسان تعمیر و سرویس در محل مورد نظرتان ثبت نمایید.

تعمیرات کونیکا مینولتا با توجه به افزایش میزان حضور تولیدات این کمپانی در بازارهای داخلی به‌ویژه در میان فعالان صنعت چاپ، نیاز بسیاری از کاربران گشته و تقاضا در این زمینه در حال افزایش است. عدم مراجعه به یک مرکز مجاز ممکن است تبعات جبران‌ناپذیری داشته باشید و امکان ترمیم و تعمیر دستگاه را -به دلیل دستکاری‌های ناشیانه و ناآزموده،- برای همیشه از میان ببرد. جهت مطالعه ی اخبار مرکز تخصصی کونیکا مینولتا در این بخش با ما همراه شوید.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران سال هاست در تعمیر انواع لوازم الکترونیکی از جمله ؛ موبایل ، تبلت ، لپ تاپ ، پرینتر، اسکنر، دستگاه کپی ، تلویزیون و… فعالیت دارد . این مرکز جهت تعمیر محصولات  مختلف برندها  از متخصصین تعمیر همان محصولات بهره می گیرد. به عنوان مثال ؛ تعمیر موبایل فقط توسط متخصصین تعمیرموبایل  انجام می شود که علاوه بر داشتن سال ها تجربه در زمینه ی تعمیرات موبایل ، دوره های فوق تخصصی لازم را نیز  گذرانده اند .علاوه بر این ؛ در این مرکز خدمات  هر یک از برندها   به متخصصین مربوط به همان برند سپرده می شود که تسلط کامل به قطعات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه ها را  دارند .

زیرا برندها ی مختلف در تولید محصولات خود از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری متفاوت استفاده می کنند . به عنوان مثال ؛ برای تعمیر آیمک ها یا مثلا مک بوک ها نمی توانیم از متخصصین تعمیر لپ تاپ که با محصولات اپل از جمله آیمک ها آشنا نیستند استفاده کنیم . هم چنین با توجه به نیازهای آموزشی کاربران و علاقه مندان به تعمیرات ،  مرکز سخت افزار ایران در نظر دارد  به زودی کلاس های آموزشی خود را با بهره گیری از زبده ترین کارشناسان برگزار کند.