تعمیرات دستگاه کپی کانن

تعمیرات دستگاه کپی کانن با بهره گیری از تخصص کارشناسان خبره انجام می شود . کادرفنی این مرکز پس از گذراندن آزمون های علمی متعدد به کار گرفته شده اند . مدیریت این مرکز جهت به روز نگاه داشتن اطلاعات تکنسین ها ، آن ها را ملزم به گذراندن دوره های آموزشی در داخل و خارج از کشور کرده است . از این رو مشتریان محترم می توانند با آسودگی خاطر دستگاه خود را به این نمایندگی بسپارند..

این مرکز از دو طریق تعمیرات دستگاه کپی کانن را انجام می دهد : سرویس در محل و سرویس در مرکز . چنانچه کاربر مایل باشد دستگاه خود را در مرکز تعمیر نماید ، باید به واحد مرتبط با آن محصول مراجعه نماید ( به دلیل مجزا بودن پارت های تعمیراتی ) .  نمایندگی کانن ترتیبی داده است تا نیاز به مراجعه به یک مکان فیزیکی برای مشتری از میان برود . ما با سرویس رایگان کارشناس خود را به محل شما می فرستیم و پس از بازبینی دستگاه توسط کارشناس مجرب و باسابقه ی خود هزینه ی تعمیر را با قطعات اصل به شما اعلام می نماییم ( سرویس در محل ) .

نمونه ای از تعمیرات کپی کانن که در این مرکز انجام می شود به این شرح می باشد : تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ ، تعمیر و تعویض قطعات تونر هاپر ، تعمیر و تعویض قطعات قسمت درایو دستگاه و موتور اصلی ، تنظیمات دستگاه و تعویض بردهای الکترونیکی و تعمیر و تعویض قطعات اسکنر دستگاه .

مرکز تعمیرات کپی کانن کلیه ی خدمات مربوط به تعمیر ، بازیابی وبازسازی این دستگاه را ارائه می نماید .لازم به ذکر است ، این مرکز با بهره گیری از به روز ترین تجهیزات ، کلیه ی تعمیرات سخت افزاری و الکترونیکی دستگاه کپی را ارائه می نماید .

تعمیرات دستگاه کپی کانن

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن

نمایندگی محصولات کپی کانن در زمینه ی ارائه ی تمامی خدمات پس از فروش ماشین های اداری، سال ها قبل تاسیس شد . در تمام این مرکز در تمام سال های فعالیت خود موفق به جلب رضایت مشتریان محصولات کپی کانن بوده و هست. یکی از مهم ترین خدمات مرکز تعمیرات دستگاه کپی کانن تعمیر و ترمیم مشکلات این دستگاه ها میباشد.

این مشکلات ممکن است به دلایل مختلفی گریبان هر دستگاهی را بگیرند و معمولا در بدترین زمان ممکن رخ میدهند و باعث نگرانی کاربران شوند. هر چند که محصولات کپی کانن در بالا ترین سطوح کیفی طراحی و تولید شده اند اما از خرابی و استهلاک مستثنی نیستند. متاسفانه خیلی از کاربران تجهیزات اداری و کپی در ایران در مواقع بروز مشکلات به دلیل پرداخت هزینه های کم تر به مراکز غیر مجاز و فاقد استاندارد های مطلوب مراجعه میکنند و این امر موجب تشدید مشکلات و خرابی های اولیه در دستگاه کپی میشود و کاربر را متحمل پرداخت هزینه های متعاقب دیگری خواهد کرد. کارشناسان زبده ی مرکز نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کانن به جهت جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی در خدمت شما کاربران گرامی میباشند. شما عزیزان میتوانید از طریف راه های ارتباطی ذکر شده با این مرکز تماس حاصل کنید.

مشکلات رایج دستگاه کپی کانن

مشکلات رایج دستگاه کپی کانن

شناخت مشکلات رایج دستگاه کپی کانن به شما کمک می کند تا بتوانید ایراد و اختلالات دستگاه خود را به موقع شناسایی کنید و به موقع هم برای رفع آنها اقدام کنید. یکی از مفید ترین و بهترین کارهایی که قبل از استفاده از دستگاه می توانید انجام دهید، این است که دفترچه راهنمای دستگاه را به دقت مطالعه کنید و به این ترتیب از زیر و بم دستگاه مطلع شوید تا بتوانید به خوبی از دستگاه استفاده کنید. با این کار هنگامی که دستگاه با اختلال و ایرادی هم روبه رو می شود، این شانس را دارید که با اقدام به موقع مشکل را قبل از شدید و عمیق شدن رفع کنید.

فراموش نکنید که برخی از مشکلات رایج دستگاه کپی کانن، به دلیل گرد و غبار موجود درون دستگاه است که با پاک کردن آن مشکل رفع می شود. گاهی اوقات نیز عدم سازگاری تونر یا خراب شدن قطعات مختلف دستگاه ممکن است باعث بروز اشکال در روند کپی شوند که با تعویض تونر یا قطعه معیوب نیز این اشکالات از بین می رود. همچنین تنظیمات دستگاه باید به طور صحیح انجام شده باشد تا کپی مناسبی از دستگاه خارج شود.

رفع مشکل گیر کردن کاغذ ها در دستگاه کپی کانن

گیر کردن کاغذ یکی از مشکلات رایج دستگاه کپی است که برای همه دستگاه های کپی اتفاق می افتد؛ دستگاه کپی کانن نیز از این ایراد و اختلال مصون باقی نمانده است. دلیل اصلی این اتفاق ابعاد اشتباه کاغذ است که در تنظیمات دستگاه اعمال شده است. این موضوع باعث می شود تا دستگاه کپی کاغذ را به طور نادرست خارج کند. در نتیجه با گیر کردن کاغذ، توقفی در انجام کپی پیش می آید.

برای رفع این مشکل ابتدا باید کاغذهای گیر کرده درون دستگاه را به صورت دستی خارج کرد. سپس دوباره عملیات کپی را با تنظیم سایز مناسب و درست کاغذ انجام داد. به علاوه وجود گرد و غبار روی کاغذ هم می تواند زمینه ساز چنین مشکلی باشد.

رفع مشکل صفحات چین خورده در دستگاه کپی کانن

مچاله شدن کاغذی که درون دستگاه قرار داده شده است، یک ایراد اساسی است. جمع شدن و چین خوردن صفحه کپی شده نمونه ای دیگر از مشکلات رایج دستگاه کپی کانن به حساب می آید. این مشکل اغلب به دلیل نقص در غلطک های خروجی دستگاه رخ می دهد که باعث گیر کردن یا چسبیدن برگه ها می شود یا ممکن است جمع شدن کاغذ به علت وجود رطوبت در سینی کاغذ باشد.

برای رفع مشکل صفحات چین خورده در دستگاه کپی کانن توجه کنید که از کاغذ های چین خورده استفاده نکنید. در صورتی که سینی و غلطک های دستگاه مشکل دارد، حتما آنها را تعمیر یا تعویض کنید.

رفع مشکل کارتریج یا تونر در دستگاه کپی کانن

مشکلات کم شدن، خالی شدن یا بد عمل کردن تونر ممکن است برای هر دستگاه کپی از جمله دستگاه کپی کانن رخ دهد. این مشکل یکی از مشکلات رایج دستگاه کپی کانن است. اگر تونرها کم یا خالی شده باشند، ساده ترین راه حل تعویض آنهاست.

اگر تونرها عملکرد درستی نداشته باشند، ممکن است به این دلیل باشد که کارتریج نقص و اشکال دارد یا اینکه تونر ناسازگار است. در صورتی که از تونر ناسازگار استفاده شود، نتیجه کار بی کیفیت است و کپی مطلوبی به دست نخواهد آمد.

رفع مشکل افتادن خطوط اضافی بر روی کاغذ در دستگاه کپی کانن

زمانی که قصد دارید یک صفحه با متون ساده و تصاویر معمول را کپی کنید، ممکن است خطوط اضافی، رگه ها یا سایر انحرافات متون در صفحه کپی شده افتاده باشد. وجود مواد خارجی بر روی شیشه اسکنر یا آینه های دستگاه، خرابی قطعه درام یا توسعه دهنده دستگاه، خرابی تیغه درام و وجود مشکلات فیزیکی از جمله عوامل پیدایش چنین اختلالی است. ممکن است با پاک کردن دستی شیشه اسکنر و آینه ها مشکل حل شود. سایر مشکلات نیز با تعمیر یا تعویض بخش معیوب و خراب شده، برطرف می شود.

تعمیرات دستگاه کپی کانن در محل

از آن جا که دستگاه های کپی کانن دارای ابعاد بزرگ و وزن بالایی میباشند، پیشنهاد میکنیم برای رفع مشکلات پیش آمده دستگاهتان ، از سرویس های تعمیرات دستگاه کپی کانن در محل استفاده کنید که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه میشود. در صورت استفاده از این سرویس ، کارشناسان زبده و با تجربه در این زمینه، خود را به محل ذکر شده ی شما میرسانند واقدامات لازم در جهت تعمیر و مرتفع ساختن هر گونه مشکل دستگاه کپی کانن را به عمل می اوردند.

استفاده از سرویس در محل تعمیرات دستگاه کپی کانن  زمانی به شما عزیزان پیشنهاد میشود که از محل خرابی قطعه ،اطمینان ندارید و نمیدانید مشکل دقیقا، در کدام قسمت دستگاه شما روی داده است. همچنین ممکن است به دلایل مختلفی قادر به جابه جایی دستگاه خود و حمل آن به مرکز نمایندگی تعمیرات را نداشته باشید. از همین رو بهره گیری از این سرویس در جهت صرفه جویی در وقت و هزینه ی شما بسیار توصیه میشود.

تعمیر دستگاه کپی کانن در محل

تعمیرات کپی کانن و دیگر واحدهای تخصصی تعمیرات کپی

کارشناسان مرکز تعمیرات کپی کانن در دیگر واحدهای تخصصی تعمیرات کپی به تعمیر سایر محصولات این کمپانی مبادرت می ورزند . کارگاه های تعمیر این مرکز به صورت پارت های تفکیک شده طراحی شده اند . این کارگاه ها مجهز به ابزارآلات مدرن می باشند . لازم به ذکر است ، مهندسین این مرکز با تکیه بر دانش خود ، این تجهیزات را خریداری و فراهم نموده اند . تکنسین ها در هر یک از این کارگاه ها به تعمیر یک دستگاه خاص اقدام می نمایند . همین امر موجب افزایش دقت و تمرکز این افراد ، حین پروسه ی تعمیر می گردد .

همانطور که می دانید تعمیر دستگاه های اداری نیاز به ، بکارگیری تکنولوژی مدرن دارد . به همین دلیل مرکز تعمیرات کپی کانن به فراهم کردن این تجهیزات کوشیده است . این مرکز با بهره گیری از به روزترین تجهیزات کلیه ی تعمیرات سخت افزاری و الکترونیکی مدل های مختلف دستگاه کپی را انجام می دهد .

چنانچه شما عزیزان مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی واحدهای تخصصی تعمیرات کپی کانن هستید ، می توانید به لینک مربوط مراجعه و وارد صفحه ی مرتبط با محصول موردنظر گردید .

جدیدترین محصولات نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کانن

مهندسین نمایندگی کپی علاوه بر تعمیرات دستگاه کپی کانن به معرفی و تعمیر جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز کپی نیز ، مبادرت می ورزند . این محصولات عبارتند از : شارپ ، توشیبا ، ریکو ، کانن ، کونیکا مینولتا ، پاناسونیک ، کیوسرا ، زیراکس و سامسونگ .

تعمیرات دستگاه کپی کانن حتما باید در مجهزترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر با ارائه ی گارانتی انجام شود . نمایندگی کپی در کوتاهترین زمان با کمترین هزینه ارائه ی خدمت می نماید . یکی از اهداف مهم نمایندگی کپی ، تعمیرات کپی در محل مشتری است . با توجه به حجم بالای ترافیک و اهمیت دادن افراد به وقت و زمان ، این نیاز ( سرویس در محل ) یک امر بدیهی است که توسط نمایندگی کپی برآورده می شود . کیفیت خدمات ارائه شده از سوی این مرکز به نحوی است که ، کاربر نیازی برای مراجعه به سایر مراکز نمی بیند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به لینک نمایندگی  کپی و جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز کپی مراجعه نمایید .

اخبار، مقالات و سوالات متداول مرکز تخصصی کپی

مرکز تعمیرات کپی کانن بخش اخبار مرکز تخصصی کپی را در سایت طراحی کرده است . هدف مدیریت این مجموعه از ملزم کردن کارشناسان به ارائه ی این اخبار به روز نگاه داشتن ، دانش و دانسته های کاربران می باشد . کارشناسان ما با تکیه بر مهارت و علم خود این اخبار را گردآوری کرده اند . از این رو شما عزیزان می توانید با اطمینان خاطر نسبت به مطالعه ی این بخش اقدام نمایید . خاطرنشان می سازیم ، منابع این اخبار به تایید مراکز معتبر علمی رسیده است . جهت مطالعه ی این اخبار می توانید به لینک مرکز تعمیرات کپی و اخبار مرکز تخصصی کپی ، مراجعه نمایید.

مدیریت نمایندگی کپی با راه اندازی بخش مقالات تعمیرگاه تخصصی کپی ، سعی در ارتقای سطح علمی کاربران محترم دارد . این بخش دربرگیرنده ی مقالاتی با موضوع تعمیرات کپی کانن نیز ، می باشد. رسالت مهم ما از ارائه ی این بخش ، گام برداشتن در جهت کسب رضایت شما عزیزان می باشد . با مراجعه به لینک نمایندگی کپی و مقالات تعمیرگاه تخصصی کپی ، می توانید مقاله ی مورد نظر خود را انتخاب کرده و مطالعه نمایید .

مرکز تعمیرات کپی بخش سوالات متداول تعمیرات کپی کانن را در سایت نمایندگی گنجانده است . کارشناسان ما در این بخش به رایجترین سوالات کاربران در حیطه ی تعمیرات کپی کانن پاسخ داده اند. کاربران محترم می توانند با کلیک روی لینک تعمیرات کپی و سوالات متداول تعمیرات کپی کانن ، وارد بخش مذکور گردند .

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی در جایگاه و مقامی قرار گرفته است که ، کمتر مرکزی توانایی رقابت با این نمایندگی را دارد . حیطه ی فعالیتی این مرکز به فروش و تعمیر محصولات تولید شده توسط کمپانی کانن منتهی نمی شود . این نمایندگی به وارد کردن قطعات اورجینال نیز ، مبادرت می ورزد . به همین دلیل کارشناسان در صورت لزوم به تعویض قطعه ، حتما از قطعه ی اصل استفاده می نمایند .

این مرکز با سرلوحه قرار دادن احترام به حقوق مشتری ، همواره کوشیده است بهترین خدمات ممکن را ارائه نماید . از این رو کاربران این مجموعه به حدی زیاد است که ، موجب شده نرخ اخذ شده از مشتریان در این مرکز نسبت به سایر نمایندگی ها بسیار کمتر باشد .

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی  تمامی تلاش خود را برای جذب کارشناسان متخصص به کار گرفته است . همین امر دلیلی است برپیشی گرفتن این شرکت در مقایسه با سایر رقبا . کاربران محترم می توانند دستگاهی را که سایر مراکز قادر به تعمیر آن نیستند به دست مهندسین و تکنسین های این مجموعه بسپارند .

لینک های مفید

تعمیرات دستگاه کپی توشیبا / تعمیرات دستگاه کپی شارپ / تعمیرات دستگاه کپی برادر / تعمیر دستگاه کپی کانن / تعمیرات دستگاه کپی زیراکس / تعمیرات دستگاه کپی ریکو / تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا / تعمیرات دستگاه کپی اچ پی / تعمیرات دستگاه کپی دل / تعمیرات دستگاه کپی پاناسونیک / تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ /

تعمیرات تخصصی کپی دل / تعمیرات تخصصی کپی اچ پی / تعمیرات تخصصی کپی شارپ / تعمیرات تخصصی کپی کانن / تعمیرات تخصصی کپی توشیبا /تعمیرات تخصصی کپی کونیکا مینولتا / تعمیرات تخصصی کپی ریکو / تعمیرات تخصصی کپی / تعمیرات تخصصی کپی سامسونگ / تعمیرات تخصصی کپی پاناسونیک /

مرکز تعمیرات کپی / تعمیرگاه اصلی کپی پاناسونیک / تعمیرگاه اصلی کپی سامسونگ / تعمیرگاه اصلی کپی اچ پی / تعمیرگاه اصلی کپی ریکو / تعمیرگاه اصلی کپی کیوسرا / تعمیرگاه اصلی کپی زیراکس / تعمیرگاه اصلی کپی کانن /تعمیرگاه اصلی کپی کونیکا مینولتا / تعمیرگاه اصلی کپی توشیبا / تعمیرگاه اصلی کپی شارپ /

تعمیرگاه مرکزی مادربرد / تعمیرگاه مرکزی بازیابی اطلاعات / تعمیرگاه مرکزی آل این وان / تعمیرگاه مرکزی تی وی مانیتور / تعمیرگاه مرکزی ویدئو پروژکتور /تعمیرگاه مرکزی کولر گازی / مرکز سخت افزار ایران / تعمیرگاه مرکزی نوت بوک /تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ /

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+