اشتراک گذاری

نمایندگی کپی

  نمایندگی کپی با تیمی مجرب و حرفه ای ، این اطمینان را  به مشتریان گرامی می دهد که ابتدا دستگاه های فتوکپی را تجزیه و تحلیل کرده و سپس با توجه به مشکل موجود، آن را تعمیر می کند؛ همچنین این مرکز مشکلات شما را با بهترین راه حل فنی، کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه مرتفع می سازد و حتی‌الامکان قطعات فابریک را تعویض نمی کند و در صورت تعویض نیز قطعاتی را با کیفیتی برابر قطعات اصل جایگزین می کند .

  نمایندگی کپی یکی از مجهزترین و تخصصی ترین مراکز تعمیرات فتوکپی  با بیش از سال ها سابقه، خدمات خود را در زمینه تعمیرات تخصصی کلیه ی برندهای دستگاه کپی ، پرینتر ، اسکنر و فکس به صورت تخصصی انجام می دهد . تعمیرات دستگاه کپی در مدل های مختلف از جمله دستگاه کپی شارپ ، توشیبا، ریکو ، کانن ، کونیکا مینولتا ، زیراکس و… در مرکز نمایندگی کپی انجام می گردد. همچنین خدمات تخصصی انواع  پرینترهای لیزری ، سوزنی ، جوهرافشان چندکاره و هد انواع پرینتر در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین هزینه  به مشتریان گرامی ارائه می شود.

نمایندگی کپی

نمایندگی تعمیرات کپی

نمایندگی تعمیرات کپی همانطور که از نامش پیداست به تعمیر و بازیابی مشکلات دستگاه های کپی اختصاص دارد. از آن جا که این دستگاه ها تنوع بسیار بالایی در ساخت و تولید دارند، وقوع هر گونه خرابی در آن میتواند پیچیدگی های خاص خود را به همراه داشته باشد. به همین خاطر تعمیر این محصولات نیاز به مهارت بالایی دارد. این مهارت جز در دوره های تخصصی تعمیرات تجهیزات کپی حاصل نخواهد شد. کارشناسان و تعمیرکاران فعال در نمایندگی  کپی ، با گذراندن این دوره ها، قادرند تمامی مشکلات نرم افزاری وسخت افزاری این تجهیزات را شناسایی و برطرف کنند.

نمایندگی فروش کپی

از آن جا که محصولات کپی جزو تجهیزات گران قیمت و حساس به شمار میروند، خرید آن ها نیاز به شناخت و آگاهی زیادی دارد. همچنین لازم است برای خرید این گونه تجهیزات به مراکز فروش کپی معتبر و نام آشنا مراجعه کرد. نمایندگی فروش دستگاه کپی ، با برخورداری از واحد های فروش مجهز، توانایی دراختیار گذاشتن تمامی خدمات پیش و پس از فروش را دارد. لذا متقاضیان خرید دستگاه های کپی، میتوانند با مراجعه به نمایندگی فروش کپی، راهنمایی های لازم را جهت شناخت محصولات مختلف دریافت کنند. این راهنمایی ها باعث میشود، کاربران با دقت و آمادگی بیشتری مقایسه ی بین محصولات را به انجام برسانند ومتناسب با بودجه ی خود، اقدام به خرید کنند.

مشخصات نمایندگی کپی

نمایندگی تعمیرات کپی در راستای ارائه‌ی بهترین خدمات کیفی این حوزه به همکاران و هموطنان، بنیان کار خود را بر استفاده از به‌روزترین و پیشرفته‌ترین ابزارآلات موجود جهانی در زمینه تعمیر تجهیزات چاپ نهاده است. نمایندگی تعمیر دستگاه کپی یکی از نمایندگی‌های مجاز موجود در کشور در زمینه‌ی تعمیر ماشین های اداری است که بر اساس استاندادهای روز جهانی به ارائه سرویس‌ها و خدمات متنوع می‌پردازد.

کارشناسان فنی و مهندسان نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی با بهره‌مندی از مهارت، تجربه، دانش و خلاقیت توانسته‌اند تا در زمینه فعالیتی خود، به سطح مطلوبی از ارائه خدمات بپردازند. از دیگر مشخصات اصلی نمایندگی کپی می توان به مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان گرامی اشاره نمود. تمامی خدمات مرکز توسط واحد CRM ( ارتباط با مشتریان ) به دقت کنترل و بررسی می گردد. تمامی انتقادات پیشنهادات و نظرات شما مشتریان گرامی رسیدگی شده و به مدیریت گزارش خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات کپی

نمایندگی کپی توشیبا

نمایندگی کپی توشیبا در ایران تاسیس شده تا با ارائه ی خدمات و سرویس های فروش و پس از فروش وفاداری خود را به هم میهنان عزیزمان اثبات کند. سرویس های پشتیبانی و فروش فتوکپی توشیبا، تنوع وسیعی دارد و همواره در بالا ترین سطح خود به انجام میرسد. نمایندگی کپی توشیبا در زمینه ی تعمیرات انواع دستگاه فتوکپی توشیبا، به صورت حرفه ای فعال است. این مجموعه طی سال ها تجربه در سرویس دهی و ارائه خدمات پس از فروش دستگاه های فتوکپی، با تکیه به تجربیات ارزشمند، قادر است مشکلات و اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه را تشخیص، علت یابی و سرانجام تعمیر و مرتفع سازد.

همانطور که میدانید دستگاه های کپی یکی از حیاتی ترین تجهیزات مورد استفاده در ادارات و شرکت ها به شمار میروند و خرابی در آن ها میتواند مشکلات بسیاری را در بخش های مربوطه رقم بزند. به همین خاطر رسیدگی به موقع به مشکلات، یکی از اولویت هایی ست که نمایندگی کپی توشیبا در راستای فعالیت خود قرار داده است. همچنین کادر فروش نمایندگی دستگاه کپی توشیبا، با در اختیار داشتن مشاوران و کارمندان فروش مجرب و با حوصله، در طول هفته، قادر است تمامی مشورت ها و راهنمایی های لازم در جهت خرید انواع مدل های دستگاه فتوکپی توشیبا را دراختیار مشتریان و متقاضیان قرار دهد.

نمایندگی کپی شارپ

نمایندگی کپی شارپ پس ازسال ها تجربه ی مفید در امر فروش و تعمیر محصولات کپی شارپ ، اکنون فعالیت خود را در شعب مختلف در سراسر ایران ادامه میدهد.  نمایندگی دستگاه کپی در دو حوزه ی مجزای فروش و تعمیر ، قادر است تمامی نیاز های مشتریان را به خوبی پاسخگو باشد.

درک بالا از خواسته های مشتریان، همواره این مجموعه را در پیشبرد قدم های مثبت یاری کرده است. نمایندگی کپی شارپ با همکاری تیم مجرب و متخصص تعمیرات، این توانایی را دارد تا در کوتاه ترین زمان ممکن، مشکلات مختلف این تجهیزات را شناسایی و مرتفع سازد.

نمایندگی کپی کونیکا مینولتا

بسیاری از کاربران محصولات کپی از جزییات خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی کپی کونیکا مینولتا آگاهی ندارند. به همین جهت تصمیم گرفتیم در این باره به ذکر توضیحاتی مفید بپردازیم. نمایندگی کپی کونیکا مینولتا از مدت ها قبل، با هدف ارائه ی خدمات فروش و تعمیر احداث گردیده است. این مجموعه در شعب مختلف و با همراهی کادر زبده ی فروش و تعمیر، قادر است تمامی مطالبات کاربران این محصولات را پاسخگو باشد.

این خدمات شامل ارائه ی تمامی راهنمایی ها در زمینه ی انتخاب کالا، مقایسه ی کارایی و قیمت و ارائه ی تمام سرویس های فروش میشوند. سرویس های پشتیبانی نیز شامل تمامی خدمات تشخیص، عیب یابی و ترمیم و تعمیر انواع محصولات کپی کونیکا مینولتا در نمایندگی دستگاه کپی و محل مورد نظر کاربر میشود.

نمایندگی کپی کانن

نمایندگی کپی کانن در زمینه ی ارائه ی تمامی خدمات پس از فروش ماشین های اداری، سال ها قبل تاسیس شد . در تمام این مرکز در تمام سال های فعالیت خود موفق به جلب رضایت مشتریان محصولات کپی کانن بوده و هست. یکی از مهم ترین خدمات مرکز تعمیرات دستگاه کپی کانن تعمیر و ترمیم مشکلات این دستگاه هاست. هر چند که محصولات کپی کانن در بالا ترین سطوح کیفی طراحی و تولید شده اند اما از خرابی و استهلاک مستثنی نیستند.

علاوه بر ارائه ی خدمات پس از فروش نمایندگی دستگاه فتوکپی کانن، در زمینه ی فروش و عرضه ی محصولات کپی نیز فعالیت ارزشمندی دارد. این مجموعه ارائه ی تمامی محصولات کپی کانن را به عهده دارد. متقاضیان میتوانند با بهره مندی از راهنمایی های لازم کادر فروش، محصول مورد نظر خود را انتخاب و به مطمئن ترین شیوه های ممکن خریداری کنند.

نمایندگی کپی زیراکس

نمایندگی کپی زیراکس، با تکیه بر اصول مشتری مداری، خدمات گوناگونی را ارائه میدهد، این نمایندگی فعالیت خود را در دو حوزه ی اصلی فروش و تعمیر قرار داده است. در نمایندگی فروش، متقاضیان میتوانند کلیه ی خدمات مرتبط با فروش و پیش از فروش را در غالب مشاوره و جلسات پرسش و پاسخ، دریافت نمایند. کادر فروش فعال در نمایندگی فروش، این امکان را برای مشتری فراهم میکند که با دید بازتر و شناخت بالاتری، محصول مورد نظر خود را از میان مدل ها و نسخه های مختلف فتوکپی زیراکس، انتخاب و خریداری نماید.

این محصول تطابق بیشتری با بودجه ی مورد نظر و نوع کاربری مشتریان دارد. بخش مهم و تخصصی دیگر در نمایندگی فتوکپی زیراکس، نمایندگی تعمیر انواع فتوکپی زیراکس است. این نمایندگی به کلیه ی ابزار و امکانات روز دنیا، مجهز است و کارشناسان و متخصصان حاضر در آن از میان برترین و زبده ترین متخصصان در سطح کشور، برگزیده شده اند.

خدمات نمایندگی کپی

خدمات نمایندگی کپی عبارتند از خدمات تعمیر و سرویس و ترمیم انواع ماشین های اداری که در ذیل به آن می پردازیم :

خدمات نمایندگی دستگاه کپی

نمایندگی کپی از تیمی حرفه ای تشکیل شده است که با تلاش های شبانه روزی توانسته اند عمده نیازهای کاربران را در زمینه های مختلفی نظیر فروش، مشاوره و تعمیرات بر طرف کنند. در این مرکز علاوه بر فروش با گارانتی معتبر و مدت دار انواع مدل های قدیمی و جدید دستگاه های کپی که در کمپانی های معتبر و مشهور کونیکا مینولتا، کانن، توشیبا، شارپ، سامسونگ، زیراکس و … ساخته می شوند، خدماتی نظیر مشاوره های رایگان پیش و پس از تعمیرات و خرید نیز در اختیار کاربران قرار می گیرد.

در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی خدمات سرویس در محل با کیفیت، دقت و سرعتی خدماتی که در تعمیرگاه ارائه می شود، انجام می گیرد. کارشناسان خبره ی این نمایندگی قادرند هر گونه مشکل نرم افزاری و سخت افزاری در قطعات مکانیکی و الکترونیکی دستگاه کپی از قبیل کارتریج، درام، پیکاپ، مگنت، فیوزینگ، داکتر بلید و … را در کوتاه ترین زمان با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت ها انجام دهند. در این مرکز جدای از همه ی خدمات یاد شده، گارانتی تعمیرات و تعویض قطعات اورجینال نیز به کارابران ارائه می شود تا مراجعه کننده با خیالی آسوده به استفاده از دستگاه خود بپردازد.

واحدهای تعمیرات کپی

نمایندگی کپی خدمات خود را در واحدهای مجزا به کاربران ارائه می دهد. دستگاه فتوکپی ، ماشینی پر سرعت است که کار نسخه برداری از متون , اسناد و عکس ها را به سهولت انجام می دهد . زیراکس ، فناوری ای نامیده می شود که اغلب فتوکپی ها از آنها استفاده می کنند . البته برخی از دستگاههای کپی از کارتریج جوهر افشان بهره برده ولی در بیشتر مواقع خصوصا دستگاه کپی اداری از زیراکس استفاده می کنند که استاندارد تر هم هست .

  این دستگاهها که کپی برداری زیراکسی دارند در سال ۱۹۵۹ معرفی شدند . البته که نخستین دستگاه  فتوکپی اداری در سال ۱۷۷۹ عرضه شد که مخترع آن جیمز وات بود . نحوه کارکرد دستگاه این بود که بر انتقال فیزیکی میزانی جوهر به صورت فرمول بندی شده متکی بود . این سیستم تا نزدیک به یک قرن مورد استفاده قرار گرفت . جهت اطلاع از خدمات هر از واحدهای تعمیرات وارد لینک مربوط به آن شوید.

اخبار و مقالات نمایندگی مجاز کپی

در این قسمت متخصصین نمایندگی کپی پس از گرد آوری و تدوین مقالات آن را در اختیار شما کاربران گرامی قرار خواهند. مطالعه ی مقالات شما را در استفاده ی بهتر و بهینه تر از محصولتا یاری خواهد نمود. مقالات بخش عمومی برای کاربرانی است که علاقه مند به مطالعه ی مطالب در ارتباط با شیوه های مراقبت و نگه داری از دستگاه کپی می باشند. و مقالات تخصصی برای کاربران تخصصی ماشین های اداری و همچنین تعمیرکاران این ماشین ها می باشد که در ذیل ارائه می گردد.

بخش اخبار در مرکز تعمیرات کپی به معرفی تازه ترین اخبار دنیای ماشین های اداری و دستگاه کپی می پردازد. اخبار این قسمت توسط کارشناسان و متخصصین تولید محتوا گردآوری شده و پس از انجام بررسی های لازم در اختیار شما کاربران گرامی قرار می گیرد. مطالعه ی اخبار به کاربران کپی کمک خواهد کرد تا ضمن آشنایی با اخبار این کمپانی ، با دنیای تکنولوژی ها و فن آوری های نوین  دستگاه کپی آشنا شوند.

معرفی انواع مدل های ماشین های اداری

در این بخش به معرفی انواع مدل های دستگاه کپی می پردازیم . از آن جا که شرکت های مختلف در تولید دستگاه های کپی فعالیت دارند ، کاربران دستگاه کپی علاقه مندند با ویژگی های مختلف این محصولات آشنا شده و محصول مورد نظر خود  را انتخاب نمایند. کاربر هریک از برندهای دستگاه کپی هستید می توانید مشخصات محصول خود را در این قسمت مطالعه نمایید.

مشخصات هر محصول شامل ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری محصول مورد نظر بوده و به طور کامل برای شما کاربران گرامی شذح داده خواهد شد. همچنین کسانی که قصد خرید یک دستگاه کپی جدید را دارند و در انتخاب خود دچار شک و تردید هستند ، مطالعه ی این بخش را از دست ندهند. محصولات نمایندگی اصلی کپی را در این بخش مطالعه نمایید.

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی

نمایندگی مرکز تعمیرات کپی / نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی / نمایندگی رسمی مرکز تعمیر کپی / نمایندگی رسمی تعمیرات دستگاه کپی / نمایندگی اصلی مرکز تعمیرات کپی/ نمایندگی اصلی تعمیرات دستگاه کپی / نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی / نمایندگی تعمیرات دستگاههای کپی / نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی / نمایندگی تعمیر تعمیرات دستگاه کپی / نمایندگی کپی تخصصی مرکز تعمیرات کپی / نمایندگی تعمیرات تخصصی تعمیرات دستگاه کپی / نمایندگی تعمیر تخصصی مرکز تعمیرات کپی / نمایندگی تعمیر تخصصی تعمیرات دستگاه کپی / نمایندگی خدمات پس از فروش مرکز تعمیرات کپی /

نمایندگی خدمات پس از فروش تعمیرات دستگاه کپی / نمایندگی رسمی فروش مرکز تعمیرات کپی / نمایندگی رسمی فروش تعمیرات دستگاه کپی / نمایندگی اصلی فروش مرکز تعمیرات کپی / نمایندگی اصلی فروش تعمیرات دستگاه کپی / فروش دستگاه فتوکپی با گارانتی اصلی / فروش دستگاه فتوکپی با گارانتی اصلی / تعمیرگاه دستگاه کپی / تعمیرگاه فتوکپی / تعمیرگاه دستگاه فتوکپی / تعمیرگاه ماشین کپی / نمایندگی کپی / نمایندگی دستگاه کپی / نمایندگی فتوکپی / نمایندگی تعمیر کپی / نمایندگی تعمیر فتوکپی / نمایندگی تعمیرات فتوکپی / نمایندگی تعمیر دستگاه کپی / نمایندگی تعمیرات کپی / نمایندگی دستگاه فتوکپی / نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی

لینک های مفید : تعمیرات کپی کیوسرا / نمایندگی کیوسرانمایندگی ریکو/ نمایندگی رسمی کپی ریکو / تعمیرات ریکو/ تعمیرات کپی ریکو / تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکو /تعمیرات فکس پاناسونیک / نمایندگی پاناسونیک  / نمایندگی اچ پی / تعمیرات پرینتر اچ پی / نمایندگی سامسونگتعمیرات پرینتر سامسونگ   / تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ / تعمیرات زیراکس / تعمیرات کپی زیراکس / نمایندگی کونیکا مینولتاتعمیرات کونیکا مینولتاتعمیرات کپی کونیکا مینولتا / نمایندگی کیوسرا /  تعمیرات کپی شارپ / نمایندگی کاننمرکز تعمیرات کپی کانن / تعمیرگاه دستگاه کپی کانن   /  نمایندگی رسمی کپی کانن /   تعمیر دستگاه کپی رنگی کانن / تعمیرات کپی توشیبا / نمایندگی زیراکس  /

تعمیر فتوکپی کیوسرا / تعمیر فتوکپی ریکو / تعمیر فتوکپی  توشیبا / تعمیر کپی شارپ / نمایندگی تعمیرا کپی / تعمیر فتوکپی برادر / تعمیر فتوکپی کانن / تعمیر فتوکپی زیراکس / تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا / نمایندگی شارپ /نمایندگی ایسوس /نمایندگی دل / نمایندگی سونی / نمایندگی سامسونگ / نمایندگی ال جی / نمایندگی لنوو / نمایندگی توشیبا / نمایندگی فوجیتسو / نمایندگی ایسر/نمایندگی اچ پی مرکز سخت افزار ایران/نمایندگی توشیبا / نمایندگی شارپ /

نمایندگی ال جی / نمایندگی برادر /نمایندگی کیوسرا در ایران /  نمایندگی تعمیرات پروژکتور / نمایندگی ریکو /نمایندگی کونیکا مینولتا در ایران /نمایندگی تعمیرات ال این وان /نمایندگی تعمیرات مادربرد / نمایندگی تعمیرات مانیتور / نمایندگی ایسر در ایران / نمایندگی رسمی کپی در ایران / نمایندگی رسمی زیراکس /نمایندگی ریکو در ایران / نمایندگی کانن / نمایندگی شارپ در ایران  /نمایندگی کونیکا مینولتا / نمایندگی کانن در ایران

امتیاز شما به این نوشته