تعمیرات کپی زیراکس

تعمیرات کپی زیراکس ، با پیشرفته ترین تجهیزات و ابزارآلات تعمیر روز دنیا توسط کادرفنی کاردان انجام می گردد . هدف این نمایندگی ارائه ی خدمات باکیفیت برای رفع ایرادات و اشکالات پیش آمده در دستگاه کاربران محترم می باشد . کارشناسان نمایندگی زیراکس به تعمیر ، بازیابی و ریکاوری دستگاه مشتریان می پردازند . دارندگان این محصول می توانند در صورت لزوم به بازیابی دستگاه یکی از آپشن های سرویس در مرکز و سرویس در محل را بکارگیرند . به دلیل مجزا بودن واحدهای تعمیر شما عزیزان باید به واحد مرتبط با دئستگاه مراجعه نمایید ( سرویس در مرکز ) . چنانچه تمایل داشته باشید تعمیرات کپی زیراکس را از طریق آپشن سرویس در محل انجام دهید ، مرکز به اعزام کارشناسی خبره به محل شما اقدام می نماید .

یکی از اهداف مهم نمایندگی زیراکس تعمیر دستگاه در محل مشتری می باشد . باتوجه به حجم بالای ترافیک و اهمیت دادن افراد به وقت و زمان این نیاز ( سرویس در محل ) یک امر بدیهی است که توسط نمایندگی زیراکس برآورده می شود . دستگاه کپی دستگاهی است که عمل کپی برداری و یا رونوشت از یک کاغذ را انجام می دهد . این عمل گاه با محتویات متون و یا گاه با محتویات تصاویر و یا هر دو می تواند باشد .

عملی که طی کپی برداری صورت می پذیرد می تواند با هزینه ی بسیار اندک در مقابل ابزار ها و یا وسایل کپی برداری به شمار رود . دستگاه های کپی می توانند از فناوری زیراکس استفاده نمایند و پس از آن با استفاده از گرما کاغذ کپی شده رطوبت جوهر کپی خود را از دست می دهد . در کنار فناوری زیراکس فناوری دیگری به نام کارتریج وجود دارد . کارشناسان فنی مرکز تعمیرات کپی زیراکس مسلط به تعمیر تمامی محصولات تولید شده توسط کمپانی زیراکس می باشند .

مشخصات مرکز تعمیرات کپی زیراکس

مرکز تعمیرات کپی زیراکس با بهره گیری از اساتید مجرب و بکارگیری تجهیزات مدرن در کارگاه های مجهز تمامی خدمات تعمیر را به کاربران ارائه می دهد . کارشناسان فنی نمایندگی زیراکس پس از موفقیت در آزمون های متعدد علمی برای فعالیت در این مرکز انتخاب شده اند . این افراد طی سال ملزم به گذراندن دوره های آموزشی معتبر می باشند.

از این رو تکنسین های نمایندگی رسمی این کمپانی دارای مدارکی معتبر و دانشی به روز می باشند. تمامی خدمات ترمیم و بازیابی در این مرکز با بکارگیری تجهیزات مدرن و ابزارآلات پیشرفته انجام می شود. از این رو کاربر با یک بار مراجعه به نمایندگی زیراکس می تواند دستگاه خود را سالم و بی عیب و نقص تحویل بگیرد.

خاطرنشان می سازیم پس از پایان پروسه ی تعمیر ، کادرفنی این مرکز به ارائه ی گارانتی نیز مبادرت می ورزند . درنهایت باید به این نکته اشاره نماییم که ، تعمیرات کپی زیراکس براساس استانداردهای جهانی توسط کادرفنی زبده انجام می شود . با کلیک روی لینک مشخصات مرکز تعمیرات کپی زیراکس ، می توانید اطلاعات مفیدی در این زمینه به دست آورید .

تعمیر یونیت دستگاه کپی زیراکس

دستگاه کپی زیراکس از ماشین آلات اداری است که در صنعت چاپ نقش اساسی ایفا می کند. به همین جهت تعمیرات دستگاه کپی زیراکس حتما باید توسط متخصصین و کارشناسان با تجربه در این حوزه انجام شود. کادر فنی واحد تعمیرات دستگاه کپی در شعب نمایندگی زیراکس با بهرمندی از متبحرترین تعمیرکاران و کارشناسان دستگاه کپی توانسته است، با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

یکی از تخصصی ترین بخش های تعمیرات دستگاه کپی،  تعمیر یونیت دستگاه کپی زیراکس می باشد. یونیت دستگاه زیراکس انواع مختلفی دارد که در شعب نمایندگی به بهترین نحوه ممکن تعمیرات  تمام بخش های آن انجام می شود. این بخش ها شامل: تعمیر یونیت اسکنر دستگاه کپی ، تعمیر یونیت لیزر ، ریکاوری یونیت درام دستگاه کپی ، بازیابی یونیت فیوزینگ ، تعمیر یونیت فیدر و تعمیر یونیت کاغذ کش دستگاه کپی است.

تعمیرات ADF دستگاه فتوکپی زیراکس

عملیات انتقال کاغذ به دستگاه کپی از طریق ADF دستگاه فتوکپی زیراکس انجام می شود. این قطعه  وظیفه ی تغذیه اتوماتیک دستگاه کپی را دارد و برای دستگاه کپی بسیار مهم و ضروری است. اگر به هر دلیلی ADF دستگاه فتوکپی خراب شود، در عملکرد کل دستگاه اختلال ایجاد می شود. بنابراین برای تعمیرات ADF دستگاه فتوکپی زیراکس در اسرع وقت اقدام کنید.

به دلیل پیچیدگی های فراوان تعمیر ADF دستگاه فتوکپی زیراکس فقط به وسیله ی تعمیرکاران کارآزموده امکان پذیر است. تعمیرکاران شعب نمایندگی زیراکس، دارای مدارک بین المللی می باشند و با تمامی قطعات دستگاه های کپی آشنا هستند. کارشناسان این مرکز با بکارگیری جدیدترین متد تعمیر توانایی رفع عیوب و مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری  در کلیه ماشین آلات اداری زیراکس به ویژه دستگاه کپی زیراکس را دارند. جهت رفاه حال و آسودگی خاطر شما عزیزان کلیه خدامت این مرکز با گارانتی ارائه می گردد.

تعمیر مین برد دستگاه کپی زیراکس

مین برد از قطعات اصلی دستگاه کپی است. وظیفه مین برد دستگاه کپی زیراکس  انجام عملیات کپی می باشد. تمامی اطلاعات و داده های مورد نیاز در اختیار مین برد دستگاه کپی  قرار میگیرد و دستور خروجی توسط مین برد صادر می شود.

تعمیرمین برد دستگاه کپی زیراکس کار ساده ای نیست و نیاز به مهارت و تجربه دارد. در شعب نمایندگی ما تعمیرات مین برد با پیشرفته ترین تجهیزات انجام می شود. تعمیرکاران حرفه ای در این مرکز با بکار گیری بروز ترین و جدید ترین متد به تعمیر و ترمیم مین برد دستگاه کپی می پردازند.

کارشناسان شعب نمایندگی ما با تمام اصول مراحل تعمیر آشنا هستند و پیش هر اقدامی عیب یابی و تست قطعات را به صورت تخصصی انجام می دهند و در مراحل بعد به تست محتوایی و پایه ای اختلالات جهت تشخیص شکستگی های برد الکترونیکی به کمک از اسیلوسکوپ، سیگنال ساز، آمپرسنج، ولت متر و نرم افزارهای عیب یابی می پردازند. یکی از مزیت های شعب نمایندگی زیراکس ارائه گارانتی به کاربران است.

کج شدن کاغذ در دستگاه کپی زیراکس

از رایج ترین مشکلات دستگاه کپی کج شدن کاغذ در دستگاه کپی است که اغلب کاربران با آن مواجه شده اند. از عواملی که در کج شدن کاغذ و عملکرد نادرست دستگاه کپی موثر است می توانیم به نوع کاغذ و نحوه قرار گرفتن آن اشاره کنیم. برای جلوگیری از کج شدن کاغذ باید مطمئن شوید که کاغذها به صورت صاف و مرتب در داخل دستگاه جای گرفته است. همچنین تنظیمات پرینتر در جلوگیری از کج شدن کاغذ در دستگاه کپی زیراکس تاثیر گذار است. در صورتی که هنگام کار با دستگاه کپی با مشکل گیر کردن کاغذ و یا کج شدن کاغذ در دستگاه کپی زیراکس مواجه شدید اقدامات زیر را انجام دهید.

 • از نحوه صحیح قرار گرفتن کاغذ ها اطمینان حاصل کنید.
 • از کاغذ با کیفیت مناسب برای دستگاه کپی خود استفاده کنید.
 • مطمئن شوید که  سایر مواد چاپی به شکل درست در چاپگر قرار گیرد.
 • راهنماهای اطراف دسته کاغذ را چک کنید.

در صورتی که مشکل حل نشد می توانید با مراکز نمایندگی ما تماس حاصل فرمایید. مراکز نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی علاوه بر آشنایی کامل با تمام قطعات سخت افزاری در زمینه ی نرم افزار و سرویس کردن دستگاه کپی دارای مهارت زیادی هستند.

 خدمات واحد تعمیرات کپی زیراکس

  برخی از خدمات واحد تعمیرات کپی زیراکس بدین شرح است …

 • عیب‌یابی خطاهای مربوط به دستگاه کپی
 • تعمیر AC power
 • تعمیرات بخش High Voltage  دستگاه کپی زیراکس
 • تعویض Blank Lamp دستگاه کپی تعویض و عیب‌یابی  قطعات کاست و بای‌پس
 • تعمیر دستگاه کپی زیراکسو تعویض قطعات موتور
 • رفع خطاهای مربوط به لیزر و لنز در حین تعمیر دستگاه کپی زیراکس
 • نظافت و سرویس دستگاه کپی زیراکس
 • عیب‌یابی و اصلاح یونیت لیزر در حین تعمیر دستگاه کپی زیراکس
 • بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ
 • عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات
 • تعویض دولوپر دستگاه کپی زیراکس
 • عیب‌یابی یونیت کاغذکش و تعمیر آن
 • تنظیمات دستگاه و تعمیر بردهای الکترونیکی
 • تعمیرات قطعات اسکنر دستگاه
 • تعمیر و بازیابی قطعات فیوزینگ
 • رفع ایراد قطعات تونر هاپر
 • ترمیم قطعات قسمت درایو دستگاه و موتور اصلی
 • خدمات مشاوره پیش از تعمیر دستگاه کپی زیراکس
 • سرویس قطعات دستگاه کپی
 • تعمیر قطعات دستگاه کپی
 • تعویض قطعات دستگاه کپی در صورت عدم امکان تعمیر
 • عیب‌یابی یونیت فیدر دستگاه کپی زیراکس و اصلاح آن
 • تعویض پیکاپ دستگاه کپی زیراکس
 • تنظیم منو دستگاه و تعمیر دستگاه کپی زیراکس
 •   انجام شارژ‌های پودر سبک و سنگین دستگاه کپی
 • عیب‌یابی درام و انجام اصلاحات پس از بررسی دستگاه
 • تعویض و تعمیر انواع قطعات فنی دستگاه کپی زیراکس
 • اصلاح، تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ
 • بررسی تغذیه کننده کاغذ و عملکرد صحیح دستگاه کپی زیراکس
 • انجام سرویس‌های کلی دستگاه کپی
 • عیب یابی و اصلاح عملکرد واحد ورود و خروج کاغذ
 • بررسی مکانیزم کار سولونویید دستگاه کپی زیراکس
 • اصلاح و بازیابی موتور الکتریکی دستگاه کپی

واحدهای تعمیرات کپی

نمایندگی زیراکس ، واحدهای تعمیرات کپی را به صورت پارت های ترمیم تفکیک شده طراحی کرده است . کاربران تعمیرات کپی زیراکس برای رفع ایراد دستگاه خود باید به واحد مرتبط به این دستگاه مراجعه نمایند . بدیهی است عیب یابی و رفع ایراد درماشین های اداری باید توسط متخصصان و تکنسین های اشنا و مسلط به علم سخت افزار و نرم افزار انجام شود.

درغیر این صورت اگر پروسه ی تعمیر توسط افرادی که تخصصی در این حوزه ندارند انجام شود موجب بروز اشکالات اساسی و غیرقابل حل در دستگاه می گردد . تعمیرات کپی زیراکس در این نمایندگی با تکیه بر چیره دستی و مهارت تعمیرکاران و تکنسین ها انجام می شود. از ویژگی های بارز پرسنل این مرکز می توان به خلاقیت ، تسلط به فناوری نوین ، دانش و… اشاره کرد. همین ویژگی های مثبت شرایط فعالیت این افراد را در نمایندگی رسمی زیراکس فراهم کرده است. چنانچه کاربران محترم مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی واحدهای تعمیرات کپی هستند ، می توانند به لینک مربوط مراجعه و وارد صفحه ی مرتبط با محصول موردنظر گردند .

اخبار، مقالات و سوالات متداول کپی زیراکس

کارشناسان خلاق مرکز تعمیرات کپی زیراکس ، اخبار کپی زیراکس همچنین دیگر اخبار ماشین های اداری را تهیه و در این بخش ارائه کرده اند . شما عزیزان می توانید با مطالعه ی این بخش دانشی به روز داشته باشید. با کلیک روی لینک اخبار کپی زیراکس و دیگر اخبار ماشین های اداری ، می توانید وارد بخش مذکور گردید .

مدیریت نمایندگی زیراکس بخش مقالات دستگاه کپی زیراکس همچنین دیگر مقالات ماشین های اداری را در سایت راه اندازی کرده است . در این بخش سعی داریم با ارائه ی مقالاتی به بررسی برخی از اشکالات متداول در این دستگاه بپردازیم .  با کلیک روی لینک مقالات دستگاه کپی زیراکس و دیگر مقالات ماشین های اداری ، می توانید مقاله ی موردنظر خود را انتخاب کرده و مطالعه نمایید .

اشکالات ریز و درشتی که در دستگاه بروز می کند باید توسط تعمیرکاران و تکنسین های ماهر و آشنا به علم نوین با بکارگیری ابزارآلات درجه یک انجام شود . کادر حرفه ای مرکز تعمیرات کپی زیراکس قادر به ارائه ی تمامی خدمات در سطوح ساده و پیچیده هستند . با کلیک روی لینک انواع دستگاه کپی زیراکس و دیگر محصولات ، می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید .

انواع دستگاه کپی زیراکس و دیگر محصولات

پرسنل مرکز تعمیرات کپی زیراکس به معرفی انواع دستگاه کپی زیراکس همچنین دیگر محصولات این کمپانی مبادرت می ورزند . کارشناسان فنی این مرکز تمامی خدمات مربوط به ریکاوری و بازیابی دستگاه های کپی تولید شده توسط کمپانی های معتبر ازجمله شارپ ، توشیبا ، ریکو ، کانن ، کونیکا مینولتا ، پاناسونیک ، کیوسرا و سامسونگ را انجام می دهند.

اشکالات ریز و درشتی که در دستگاه بروز می کند باید توسط تعمیرکاران و تکنسین های ماهر و آشنا به علم نوین با بکارگیری ابزارآلات درجه یک انجام شود . کادر حرفه ای مرکز تعمیرات کپی زیراکس قادر به ارائه ی تمامی خدمات در سطوح ساده و پیچیده هستند . لازم به ذکر است ، تمامی خدمات ترمیم و بازیابی که در این مرکز به کاربران گرامی ارائه می گردد دارای گارانتی می باشد . شما کاربر محترم می توانید با مراجعه به این مرکز تخصصی ترین خدمات تعمیر را دریافت نمایید . با کلیک روی لینک انواع دستگاه کپی زیراکس و دیگر محصولات ، می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید .

نمایندگی کپی

نمایندگی کپی در جهت کسب رضایت مشتری ، تیمی متشکل از افراد متبحر و مجرب تشکیل داده است . زیرمجموعه ی این نمایندگی افراد متخصص و ماهری هستند که دوره های آموزشی مختلفی را در داخل و خارج از کشور گذرانده اند .  مدیریت نمایندگی کپی به صورت کاملا سخت گیرانه بر نحوه ی عملکرد پرسنل نظارت دارد . این مرکز با استفاده از آخرین متد روز به تعمیر دستگاه معیوب کاربران می پردازد . همین امر موجب گشته نمایندگی کپی در حیطه ی فعالیتی خود به جایگاه چشمگیری دست پیدا کند .

از آن جا که مدیریت نمایندگی کپی همواره بر اصل احترام به حقوق مشتری تاکید می نماید ، لذا کسب رضایت کاربر را به عنوان مهمترین هدف برای خود و کادر فنی تعیین کرده است . درواقع دلیل توفیق این مرکز نسبت به سایر نمایندگی ها ، ارائه ی محصولات با کیفیت برای فروش به همراه کلیه ی خدمات پس از فروش می باشد .

مدیریت نمایندگی کپی کارگاه های تعمیراتی این مرکز را به ابزارآلات درجه یک تجهیز کرده است . در نهایت باید به این مطلب اشاره کنیم که کاربران با آسودگی خاطر می توانند دستگاه خود را برای تعمیر به این نمایندگی بسپارند .