اشتراک گذاری

تعمیر لیزر پرینتر زیراکس

پرینتر زیراکس یکی از پرینتر های قدرتمند است که از کارایی فراوان و کیفیتی بی نظیر بهره منده می باشد. این دستگاه از بخش های مختلف تشکیل شده است و یکی از قطعاتی که نقش مهمی در این دستگاه ایفا می کند لیزر است. اختلال در عملکرد لیزر نشانه های واضحی دارد و یکی از بزرگترین نشانه های آن تار بودن تصویر چاپ شده می باشد. اما گاهی ممکن است بی کیفیت بودن تصاویر به دلیل تمام شدن شارژ کارتریج باشد. اگر بعد از شارژ کردن کارتریج باز با مشکل عدم کیفیت مواجه بودید در سریع ترین زمان برای تعمیر لیزر پرینتر زیراکس اقدام کنید.

اگر برای تعمیر دستگاه خود به دنبال مرکزی معتبر می باشید ما به شما نمایندگی  پرینتر زیراکس را معرفی می کنیم. شعب نمایندگی زیراکس، از خبره ترین تعمیرکاران تشکیل شده که تمامی دوره های بین المللی را گذراده اند.

تعمیر لیزر پرینتر زیراکس

تعمیرات تخصصی لیزر پرینتر زیراکس

تعمیر لیزر پرینتر زیراکس  کار ساده ای نیست و برای حل مشکلات عملکرد پرینتر اولین اقدام عیب یابی می باشد که  نیاز به تبحر و دانش لازم در زمینه تعمیرات پرینتر دارد. بعد از عیب یابی دستگاه شناخت قطعات پرینتر زیراکس دارای اهمیت است. یکی از پیچیده ترین و کاربردی ترین قطعات در پرینتر لیرز آن است که خود از بخش های مختلفی تشکیل شده است.

در صورتی که این قطعه دچار نقص و عدم عملکرد صحیح شود، کیفیت چاپ  در دستگاه افت می کند و این موضوع برای دفاتر فنی و کافی نت ها اهمیت زیادی دارد. بنابراین تعمیرات لیزر پرینتر زیراکس، حتماً باید به صورت تخصصی انجام شود و در صورتی که نیاز به تعویض لیزر بود، قطعه اصلی را جایگزین نماییم. یکی از معتبرترین مراکز جهت تعمیر، تعویض و ترمیم قطعات پرینتر زیراکس شعب نمایندگی زیراکس است که از تیم تخصصی در زمینه ی تعمیرات تشکیل شده و با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان، دستگاه شما را به بهترین نحوه تعمیر می کنند.

ترفندهای تعمیر لیزر پرینتر زیراکس

لیزر پرینتر زیراکس از بخش های مختلفی تشکیل شده است. یکی از علل شایع اختلال در عملکرد لیزر پرینتر ناشی از شکستگی پین آینه است. تعمیرکاران حرفه ای نمایندگی زیراکس پس از بررسی کارتریج و اطمینان از عملکرد صحیح آن، که مانند لیزر پرینتر در کیفیت چاپ تاثیر گذار است. اقدام به  تشخیص و عیب یابی مشکل لیزر پرینتر می کنند و ابتدا پین آینه را مورد بررسی قرار می دهند، اگر مشکل از پین بود به تعمیر یا تعویض آن، بر اساس میزان آسیب دیدگی می پردازند.

دیگر مشکلی که برای پرینتر به وجود می آید سوکت لیزر است، که معمولاً باید تعویض شود و تعمیرکاران در نمایندگی تعمیرات پرینتر، قطعه اصلی را جایگزین می نمایند. اگر سوکت لیزر پرینتر کاملاً از بین نرفته باشد با سیم پیچی مجدد می توانیم آن را تعمیر کنیم. در صورتی که هیچ راهی برای تعمیر نباشد، تعمیرکاران نمایندگی تعمیر لیزر پرینتر زیراکس  ، لیرز اورجینال زیراکس را جایگزین قطعه خراب می کنند. تعمیرات، تعویض و ترمیم قطعه لیزر پرینتر کار ساده نیست و حتما باید توسط متخصصین انجام شود.

شرح عملکرد پرینتر زیراکس

لیزر در دستگاه پرینتر در واقع جایگزینی مناسب برای نور در پرینتر است. این دستگاه  دارای بخشی به اسم یونیت لیزر می باشند که کیفیت چاپ  دستگاه را بالا می برد و خود این قطعه از بخش های و قطعاتی دیگر چون از لیزر، برد لیزر، برد موتور تشکیل شده است. این دستگاه یک اینه عدسی کوچک نیز دارد که از اسیب پذیرترین قطعات لیزر پرینتر زیراکس می باشد. ایجاد اختلال عملکرد در هریک از این قطعات باعث کاهش کیفیت چاپ و عملکرد پرینتر زیراکس می شود.

 بنابراین خرابی هریک از این قطعات عملکرد دستگاه را با مشکل  مواجه می کند و بهترین راه برای تعمیر لیزر پرینتر زیراکس، مراجعه به مرکز نمایندگی زیراکس است. زیرا این مراکز علاوه بر اینکه از تیم فوق تخصصی تعمیر تشکیل شده است، در صورت نیاز قطعات اصلی را جایگزین قطعه ی از بین رفته می کنند.

نمایندگی پرینتر زیراکس

ماشین آلات اداری از دستگاه های گران قیمت هستند و کارایی زیادی دارند. نمایندگی زیراکس یکی از معتبر ترین مراکز برای تعمیر و خرید محصولات برند زیراکس می باشد. این مرکز از خبره ترین تعمیرکاران بهرمند است که تمامی دوره های بین المللی تعمیرات ماشین آلات اداری زیراکس را گذرانده اند و با کلیه قطعات جدید ترین مدل پرینتر زیراکس آشنا هستند. بنابراین به بهترین نحوه ممکن اقدام به تعمیر پرینتر زیراکس شما می نمایند.

یکی دیگر از خدمات ویژه این مرکز تعمیرات پرینتر زیراکس در محل است. مدیران نمایندگی پرینتر زیراکس برای رفاه حال و آسودگی خاطر شما کاربران گرامی تعمیرکاران ماهر خود را به محل کار شما می فرستند تا علاوه بر کاهش هزینه های حمل و نقل از خطر احتمالی آسیب رسیدن به  پرینتر شما جلوگیری کنند. در شعب نمایندگی تعمیر پرینتر زیراکس، در صورت نیاز تعمیرکاران ما قطعات اصلی را جایگزین قطعه آسیب دیده می کنند.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩