اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C452

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C452 را فقط از واحد فوق تخصصی و اختصاصی تعمیرات دستگاه کپی بخواهید. این دستگاه یک دستگاه کپی رنگی است که مناسب دفاتر چاپ است. قابلیت چاپ دورو هم زمان، قابلیت چاپ مستقیم از روی فلش، فید اتوماتیک اسناد ( ای دی اف )، انتخاب خودکار سینی کاغذ، انتخاب خودکار زوم، زوم عرضی و طولی و نیز پشتیبانی از وضعیت صرفه جویی در مصرف تونر از قابلیت های این دستگاه است.

این دستگاه کپی کنسولی پر قدرت هم ممکن است درگیر اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری مختلفی شود؛ زیرا به صورت ناخودآگاه و ناخواسته در هر بار استفاده یک قدم به سمت مستهلک شدن پیش می رود. لذا اگر نسبت به سلامت و کارایی هر یک از بخش های آن بی تفاوت باشیم، سبب می شود دستگاه خیلی زود از رده خارج شود. 

اگر کاربر این مدل از دستگاه کپی کونیکا مینولتا هستید، پیشنهاد می کنیم برای تعمیرات کپی کونیکا مینولتا مدل C452 به نمایندگی کونیکا مینولتا مراجعه کنید و از خدمات و سرویس های این نمایندگی بهره مند شوید. تمام خدمات و سرویس های این نمایندگی همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است.

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C452

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C452 در محل

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C452 در محل یکی از سرویس های مفید و کاربردی است که در درجه اول برای تامین رفاه حال کاربران راه اندازی شده است. با توجه به این موضوع که این دستگاه یک دستگاه بزرگ و کنسولی است، دریافت خدمات در محل برای آن لازم و ضروری است. 

در این سرویس دیگر نیاز به حمل و جابه جایی دستگاه نیست. تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C452 در محل هم سریع تر و کم هزینه تر انجام می شود و هم بی نیاز از جابه جایی است. در این سرویس هیچ محدودیتی در خدمات رسانی وجود ندارد و صفر تا صد مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه شناسایی و رفع می شود.

شارژ کارتریج دستگاه کپی خود ر به ما بسپارید

نشانه های خرابی دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C452

  • خط افتادن روی سند چاپ شده توسط دستگاه کپی
  • چاپ شدن اسناد به صورت کاملا سیاه
  • کم رنگ چاپ شدن سند مورد نظر
  • سفید کپی گرفتن دستگاه کپی
  • گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی به صورت مدام و مداوم
  • طولانی شدن فرایند کپی
  • صداهای اضافه و غیر عادی در هنگام انجام فرایند کپی
  • پیدایش خطوط و نقاط اضافی در سند چاپ شده
  • خاموشی کامل دستگاه کپی

نحوه تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C452

برای تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C452 چه در محل و چه در تعمیرگاه ابتدا باید به دقت عیب یابی انجام شود. عیب یابی مشخص می کند که اختلال دستگاه دقیقا به علت خرابی کدام بخش است. برای عیب یابی به ابزار و تجهیزات خاصی نیاز است. تنها با استفاده از این تجهیزات است که می توان امیدوار بود بعد از یک عیب یابی بی نقص یک تعمیر بی نقص هم اتفاق بیفتد. رفع مشکلات مربوط به یونیت فیدر دستگاه کپی، عیب‌یابی درام دستگاه کپی، تعمیر یونیت لیزر، تعمیرات یونیت کاغذکش، تعمیرات برد پاور دستگاه کپی، شارژ تونر فتوکپی و تعویض کارتریج دستگاه کپی تنها نمونه هایی از خدماتی است که در ارتباط با تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل C452 ارائه می شود.

نمایندگی دستگاه کپی

اگر قصد تهیه یک دستگاه کپی یا تعمیر آن را دارید، می توانید از نمایندگی دستگاه کپی کمک بگیرید. در این نمایندگی انبوهی از خدمات در حوزه فروش، پس از فروش و تعمیرات دستگاه کپی فراهم است. هر کاربر می تواند بر اساس نیاز خود از این خدمات استفاده کند. در نمایندگی دستگاه کپی امکانات و تسهیلات بسیار متنوعی مهیا است. این تسهیلات تنها با هدف تامین رفاه و آسایش کاربران و جلب رضایت آنها فراهم شده است. نمایندگی دستگاه کپی تلاش می کند تا با تامین صفر تا صد نیاز های کاربران ، رضایت همه جانبه آنها را جلب کنند و گامی موثر در این مسیر برداشته باشد. تمام خدمات و سرویس های این نمایندگی همراه با تضمین های معتبر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩