اشتراک گذاری

پرینتر هوشمند استیکی‌ نوت‌ با پشتیبانی از الکسا

آمازون پرینتر هوشمند استیکی نوت را معرفی کرد، این پرینتر از قابلیت پرینت کردن کاغذ یادداشت چسب‌دار برخوردار است و گفته می شود تا اخر تابستان 1400عرضه خواهد شد.  

این محصول ساخته‌ی قسمت Day 1 Edition آمازون است. در ابتدا به‌صورت کانسپت معرفی شد و قرار بود روند ساخت آن زمانی شروع شود که به تعداد مشخصی پیش‌فروش دست پیدا کند. پرینتر هوشمند استیکی نوت تنها در مدت‌زمان سه روز توانست به هدف خود برسد و بین تیرماه تا شهریورماه راهی بازار می‌شود. برای مطالعه ی مشخصات و کاربرد این محصول دوست داشتنی با ما در نمایندگی تعمیرات پرینتر همراه شوید.

پرینتر هوشمند استیکی‌ نوت‌

کاربرد پرینتر هوشمند استیکی‌ نوت‌

هنوز بخشی از جمعیت دنیا به‌صورت هیبریدی بین تکنولوژی‌های دیجیتال و آنالوگ زندگی می‌کنند؛ مخصوصا سالمندانی که دستگاه هوشمند دارند. اما ترجیح می‌دهند از دستگاه‌های آنالوگ استفاده کنند. به گفته‌ی MS Power user، و به نقل از زود کمک این پرینتر به دستیار صوتی الکسا مجهز شده. پرینتر هوشمند استیکی نوت می‌تواند با دستگاهی مانند آمازون اکو هماهنگ شود. در این حالت می‌توانید یادداشت‌هایی مانند لیست خرید، لیست کارهایی که باید انجام بدهید و یادآوری‌های مختلف را پرینت کنید.

پرینتر هوشمند آمازون چگونه کار می کند؟

پرینتر هوشمند آمازون حرارتی است و با یک رول کاغذ استیکی زرد رنگ در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. کاربران  با گفتن عبارت Alexa Print a Note، می توانند لیست مورد نظر خود را پرینت نمایند. هر زمان روند پرینت کردن به پایان برسد، دستگاه نوت را برش می‌دهد و در ابعادی کوچک در اختیار کاربر قرار می دهد. این محصول یک تولید مهم در صنعت چاپ و دستگاه های کپی است.

تولید کنندگان دستگاه های پرینتر و دستگاه های کپی لازم است به قابلیت تعمیر پذیری این دستگاه ها هم توجه کنند. به عنوان مثال بعد از خرید یک دستگاه کپی ، تعمیر دستگاه کپی برای اشخاصی که آن را خریداری می کنند اهمیت بسیاری دارد. باید دید آیا آمازون خدمات پس از فروش و تعمیر پذیری پرینتر استیکی نوت را هم پشتیبانی می کند.

قیمت پرینتر آمازون استیکی نوت

قیمت پیش‌فروش پرینتر هوشمند استیکی نوت ۱۱۵ دلار در نظر گرفته شده و هنوز چیزی از قیمت نهایی این محصول مشخص نشده است. در صورتی که می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این پرینتر به دست بیاورید به سایت آمازون مراجعه کنید و مشخصات کامل تر این محصول را به همراه جزییات مشاهده کنید.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩