اشتراک گذاری

مشکلات اسکن با آکروبات

اسکنر که در حال حاضر یکی از ماشین های اداری پر استفاده برای انتقال اسناد و مدارک مختلف است، راحتی بسیاری را برای کاربران خود به همراه داشته است. به دنبال رشد و پیشرفت فناوری اسکنرها نیز با دگرگونی های فراوانی همراه شده و رفته رفته به امکانات و امتیازات آن اضافه شده است. یکی از اصلی ترین این امکانات را میتوان اضافه شدن به روش های اسکن دانست. اسکنرها میتوانند به شیوه ی مختلف اسناد و مدارک مورد نیاز کاربران خود را اسکن کنند و این فرایند الزاما نباید به همان شیوه ی سنتی و همیشگی انجام بگیرد. به طور مثال: یکی از این شیوه ها اسکن با آکروبات است که کاربرد بسیار وسیعی برای کاربران به همراه داشته است.

اسکن با آکروبات میتواند در مواقعی که به حجم کاری و مورد نیاز اضافه میشود، به میزان قابل توجهی پاسخگو باشد. طریقه ی انجام این فرایند اگر چه به آسانی انجام میگیرد اما همچنان ممکن است برخی مشکلات انجام آن را با اختلال روبرو کنند. در همین خصوص مقاله ی پیش رو را به مشکلات اسکن با آکروبات و نحوه ی رفع آن ها اختصاص دادیم. چنانچه شما عزیزان نیز در این زمینه به مشکل برخورده اید، خواندن این مقاله میتواند نقش بسزایی در افزایش آگاهی شما نسبت به این مسئله داشته باشد.

مشکلات اسکن با آکروبات و روش حل آن ها

پیغام های رایج خطا به هنگام اسکن با آکروبات

 یکی از اصلی ترین و رایج ترین مشکلات اسکن با آکروبات را میتوان نمایش پیغام های خطا در این رابطه دانست. برای رفع این مشکل میتوانید روش انتقال داده را تحت گزینه های اسکنر از حالت حافظه به حالت بومی تغییر دهید. لازم است توجه داشته باشید که حالت مموری از روش انتقال داده ی مشابهی با نسخه های قدیمی تر ادوبی اکروبات Adobe Acrobat استفاده می کند و کار اسکن با آکروبات را به طور مستقیم بر روی حافظه ی سیستم کامپیوتری به انجام میرساند. این درحالیست که حالت اسکن بومی فرایند اسکن را به طور مستقیم به محل ذخیره سازی فایل ها انجام می دهد و با طیف بسیار وسیعی از اسکنرها سازگاری دارد.

مشکل در اصلاح اندازه ی صفحه

 از رایج ترین مشکلات اسکن با آکروبات که بسیاری از کاربران تا به حال با آن روبرو شده اند، میتوان مشکل در اصلاح اندازه ی صفحه را مثال زد. برخی از اسکنرها زمانی که Hide Scanner’s Native Interface در گزینه های اسکنر انتخاب نشده است، اندازه پشتیبانی شده از کاغذ را نشان نمی دهند. در چنین مواقعی توصیه میشود، گزینه رابط کاربری را به Show Scanner’s Native Interface تغییر دهید. با تغییر این گزینه میتوانید اندازه ی کاغذ را از برنامه اسکنر انتخاب کنید.

خارج شدن تصاویر نگاتیو و سفید از دستگاه

نگاتیو شدن تصویر خارج شده از دستگاه از دیگر مشکلات اسکن با آکروبات است. رفع این مشکل میتواند از طریق انتخاب Invert Black and White Images در دستگاه انجام بگیرد.

مشکل در تنظیمات اسکنر

از دیگر علل بروز برخی مشکلات اسکن با آکروبات را میتوان بهم ریختگی و اختلال در تنظیمات دستگاه اسکنر دانست. توصیه میشود قبل از هر کاری با اسکن کردن در برنامه دیگر، مطمئن شوید که اسکنر شما به درستی کار می کند یا خیر. همچنین توجه داشته باشید که تنظیمات در آکروبات و ورد و .. لازم است مشابه و مشترک باشد.

نمایندگی رسمی توشیبا، متشکل از واحدها و شعب تخصصی متعدد، تخصصی‌ترین خدمات را در حوزه های فروش، تعمیر و پشتیبانی انواع محصولات توشیبا به انجام میرساند. تعمیر اسکنر توشیبا ، تعمیر پرینتر توشیبا ، تعمیر دستگاه کپی توشیبا از جمله خدمات این مرکز است. این مجموعه به کمک کادر تعمیر زبده ی خود و بهره مندی از آرشیو جامع از قطعات اورجینال، قادر است تمامی مشکلات و اختلالات را در انواع این دستگاه ها، شناسایی و بازیابی نماید.

نمایندگی toshiba، از واحدهای مختلفی تشکیل شده است که هر کدام وظیفه‌ی رسیدگی به امری تخصصی  را به عهده دارند. از دیگر ویژگی های مثبت این مجموعه، ارائه‌ی گارانتی و ضمانت نامه‌ی معتبر مدت‌دار، به همراه خدمات و سرویس های پشتیبانی مستمر خود است. لازم به ذکر است که  کاربران کلیه ی محصولات توشیبا ، میتوانند از خدمات و سرویس های تعمیر در محل این نمایندگی نیز بهره مند گردند.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩