اشتراک گذاری

داکتر بلید پرینتر سامسونگ

پرینترها از قطعات مختلفی تشکیل شده اند که هر کدام بنا به وظیفه ای در دستگاه قرار گرفته اند و در راستای ارائه ی خروجی مناسب و با کیفیت در تلاش هستند. یکی از همین قطعات داکتر بلید است که قرار گیری آن در دستگاه به برند و مدل خاصی محدود نمیشود. این قطعه در ماشین های چاپ و کپی لیزری قرار گرفته است و کارایی آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 

این قطعه کامل کننده ی بلید است و تا حدودی شبیه به آن عمل میکند با این تفاوت که بلید وظیفه دارد تونر را از سطح درام تمیز کند، اما داکتر بلید وظیفه ی تمیز کردن تونر از روی مگنت پرینتر را بر عهده دارد که در صورت خرابی، یا تنظیم نبودن آن، شاهد کمرنگی و یا پر رنگی چاپ و ایجاد خطوط عمودی روی چاپ خواهیم بود. 

خرابی و ناکارآمدی این قطعه، مشکلی نسبتا متداول در انواع  چاپگرها است و در صورت بروز مشکل در آن ، لازم است اقدامات تخصصی در خصوص تعمیر یا تعویض آن از سوی کارشناس تعمیر پرینتر به عمل آید. در همین خصوص در این مقاله به داکتر بلید پرینتر سامسونگ و مشکلات آن خواهیم پرداخت.

داکتر بلید پرینتر سامسونگ

داکتر بلید پرینتر سامسونگ با چه مشکلاتی مواجه میشود ؟

همانطور که گفته شد ، داکتر بلید پرینتر سامسونگ ممکن است با برخی مشکلات و ناکارآمدی ها مواجه شود و این امر به بی کیفیت و اختلال در چاپ و خروجی دستگاه می انجامد. چنانچه شما نیز از کاربران و دارندگان چاپگر سامسونگ هستید، لازم است نسبت به عملکرد و مشکلات این قطعه ، آگاه باشید.

از مهم ترین اختلالاتی که عملکرد داکتر بلید پرینتر سامسونگ را با افت روبرو میکند، کثیفی و تجمع آلودگی است. آلوده شدن داکتر بلید پرینتر سامسونگ ، به احتمال زیاد خروجی بی کیفیت و کم رنگ به همراه خطوط اضافه و مزاحم به دنبال دارد. آلودگی این قطعه موجب میشود عملیات پاکسازی تونر با ضعف مواجه شود. 

در این مواقع برای جبران مشکل به وجود آمده ، انجام عیب یابی دقیق امری ضروری تلقی میشود. به هنگام خرابی داکتر بلید ، گزینه هایی چون تعمیر و تعویض داکتر بلید میتواند موثر باشد. در ادامه به جزییات این سرویس ها خواهیم پرداخت.

تعمیر داکتر بلید پرینتر سامسونگ

تعمیر داکتر بلید پرینتر سامسونگ ، از تخصصی ترین سرویس هایی ست که نمایندگی تعمیر پرینتر سامسونگ ، در اختیار کاربران و متقاضیان گرامی خود قرار میدهد. ظرافت و حساسیتی که در ساخت این قطعه در نظر گرفته شده است، تعمیر و بازیابی آن را با دشواری های به خصوصی همراه ساخته است. 

شما عزیزان نیز در صورت مواجهه با مشکلی نظیر بی کیفیت و بی رنگی چاپ و در صورتی که مشکلی در شارژ تونر دستگاه تان وجود نداشته باشد، لازم است کارشناسان و متخصصان تعمیر این مجموعه را در جریان امر قرار دهید.

تعویض داکتر بلید پرینتر سامسونگ

یکی دیگر از رایج ترین و البته تخصصی ترین خدماتی که نمایندگی تعمیر پرینتر سامسونگ ، برای کاربران خود در نظر گرفته است، تعویض داکتر بلید پرینتر سامسونگ است. این سرویس در مواقعی که تعمیر داکتر بلید انجام ناپذیر باشد، مورد استفاده قرار میگیرد. تعویض این قطعه ، با دقت و مهارت ویژه و استفاده از قطعات اورجینال و به صورت تضمینی در اختیار متقاضیان گرامی قرار خواهد گرفت.

نمایندگی تعمیر پرینتر سامسونگ

نمایندگی تعمیر پرینتر سامسونگ ارائه دهنده ی تخصصی ترین سرویس های عیب یابی و تعمیر انواع چاپگرهای این کمپانی مطرح و نام آشناست که با مناسب ترین شرایط و قیمت در اختیار کاربران و مشتریان گرامی قرار میگیرد. این مجموعه ضمن سرویس دهی مداوم و فعالیت در سال های اخیر و کسب تجربیات بسیار مفید، هم اکنون به یکی از جامع ترین مراکز ارائه ی سرویس بدل گردیده است که به پشتوانه ی امکانات و تخصص خود، توانسته است رضایت و اطمینان خاطر تعداد کثیری از مشتریان را به همراه داشته باشد.

این دپارتمان که زیر نظر مستقیم مرکز سخت افزاری ایران به فعالیت میپردازد هم اکنون از واحدها و شعب مختلفی تشکیل شده است که امکان دریافت سرویس های پشتیبانی و تعمیر را برای مراجعین گرامی هموار ساخته است. این سرویس ها به همراه گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر در اختیار کاربران گرامی قرار می گیرد.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩