اشتراک گذاری

نمایندگی فتوکپی ریکو

نمایندگی فتوکپی ریکو در جهت ارائه ی خدمات فروش و پس از فروش مربوط به این محصولات، توسط مهندسان سخت افزار و نرم افزار با تجربه در این امر، احداث گردیده، این خدمات با هدف اثبات وفاداری این مرکز به مشتریان و کاربران عزیز خود و  کسب رضایت آن ها ارائه میشود. نمایندگی فتوکپی ریکو در حوزه ی فروش انواع محصولات کپی این کمپانی فعالیت دارد و این امر باعث شده مشتریان محصولات فتوکپی ریکو از اصالت کالای خریداری شده واعتبار ضمانت نامه های آن اطمینان حاصل کنند.

همچنین خدمات پس از فروش به منظور حل و مرتفع سازی تمام مشکلات رایج و غیر رایج در محصولات فتوکپی ریکو با بالا ترین کیفیت ارائه میشود. این مرکز خدمات گوناگونی را در حوزه ی سرویس های پس از فروش ارائه میدهد که شامل خدمات پشتیبانی گسترده و تخصصی فراوانی میشود. این خدمات شامل ارائه ی انواع سرویس و پشتیبانی پیش از فروش، ارائه ی سرویس به مشتری در دوره ی گارانتی و خارج از مدت گارانتی، دریافت و تحویل اقلام موجود در انبار واحد خدمات پس از فروش، ارتباط با مشتری و پیگیری شکایت ابراز شده از جانب مشتری، تهیه ی گزارش عملکرد، انجام نظارت بر امور پشتیبانی و سایر خدمات میباشد.

نمایندگی فروش فتوکپی ریکو

یکی از اصلی ترین خدمات ارائه شده از سوی مرکز نمایندگی، فروش انواع فتوکپی ریکو، میباشد. واحد فروش فتوکپی ریکو، عرضه ی تمامی دستگاه های کپی ریکو را به عهده دارد. متقاضیانی که قصد خرید هر یک از تجهیزات کپی ریکو را دارند، میتوانند با مراجعه و یا تماس از طریق خطوط این مرکز نمایندگی فروش فتوکپی ریکو، از راهنمایی های مشاوران فروش این مرکز بهره مند شوند.

مشاوره های تخصصی و عمومی با کارشناسان حاضر در فروشگاه مرکزی ریکو موجب میگردد، اطلاعات عمومی کاربران نسبت به انواع محصولات ، افزایش یابد و درنهایت آن ها بتوانند کالای مورد نظر خود را انتخاب نمایند. کارشناسان فروش حاضر در مرکز نمایندگی فتوکپی ریکو همواره شرایط بهترین و متناسب ترین انتخاب را پیش روی کاربران محترم قرار میدهند. خدمات مشاوره ی پیش از خرید دستگاه شامل، معرفی کامل دستگاه کپی به مراجعان، شرح ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری هر یک از محصولات فتوکپی ریکو ، مقایسه ی دستگاه مورد نظر با سایر دستگاه های هم رده، شرح مزایا و معایب دستگاه، ارائه ی پیشنهاداتی بر اساس بودجه ی مورد نظر مشتری و مواردی از این دست میباشد.

نمایندگی تعمیر فتوکپی ریکو

از آن جا که دستگاه های فتوکپی ریکو در ادارات و شرکت ها به طور مکرر مورد استفاده قرار میگیرند، ممکن است به دلایل مختلفی دچار خرابی و استهلاک شوند و این امر موجب وقفه در کار هر سازمانی خواهد شد، متخصصان زبده و باتجربه در این امر معتقدند تعمیرات دستگاه کپی ریکو از حساسیت بالایی برخوردار است و انجام آن، یکی از تخصصی ترین سرویس هایی میباشد که از سوی نمایندگی دستگاه کپی ریکو در راستای خدمات پشتیبانی ازمحصولات کپی ریکو، به کاربران ارائه میشود. متخصصان و مهندسان نمایندگی ریکو با استفاده از برترین و پیشرفته ترین تجهیزات لازم جهت تعمیر این دستگاه اقدام به عمل می آورند. تجربه ی بالای کارشناسان سبب شده است که عملیات عیب یابی و تشخیص این تجهیزات، تمامی قطعات اورجینال و اصلی این برند نام آشنا جهت تعویض به کار خواهند رفت.

تعمیر در محل فتوکپی ریکو

از مهم ترین خدمات ارائه شده از سوی مرکز نمایندگی فتوکپی ریکو ، میتوان به انجام سرویس و تعمیر در محل دستگاه کپی ریکو اشاره کرد. این سرویس ها برای آسودگی و در جهت رفاه هر چه بیشتر کاربران فراهم شده است. استفاده از این سرویس باعث میشود، کاربران دستگاه های کپی ریکو، دیگر مجبور به حمل و نقل دستگاه سنگین وزن خود، به مرکز نمایندگی نباشند. آن ها میتوانند در صورت مشاهده ی هر گونه مشکل در عملکرد دستگاه کپی ریکو ی خود، با مرکز نمایندگی فتوکپی ریکو ، تماس حاصل کنند تا در سریع ترین زمان ممکن، کارشناس و متخصص مرکز، خود را به محل برساند و اقدام به تشخیص و تعمیر مشکلات دستگاه مورد در نظر کند. گفتنی ست که سرویس های تعمیر در محل نیز، جهت اطمینان خاطر بیشتر کاربران، از گارانتی های مدت دار مرکز نمایندگی برخورداراست.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩