اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

نمایندگی فتوکپی ریکو

نمایندگی فتوکپی ریکو در جهت ارائه ی خدمات فروش و پس از فروش مربوط به این محصولات، توسط مهندسان سخت افزار و نرم افزار با تجربه در این امر، احداث گردیده، این خدمات با هدف اثبات وفاداری این مرکز به مشتریان و کاربران عزیز خود و  کسب رضایت آن ها ارائه میشود. نمایندگی فتوکپی ریکو در حوزه ی فروش انواع محصولات کپی این کمپانی فعالیت دارد و این امر باعث شده مشتریان محصولات فتوکپی ریکو از اصالت کالای خریداری شده واعتبار ضمانت نامه های آن اطمینان حاصل کنند.

همچنین خدمات پس از فروش به منظور حل و مرتفع سازی تمام مشکلات رایج و غیر رایج در محصولات فتوکپی ریکو با بالا ترین کیفیت ارائه میشود. این مرکز خدمات گوناگونی را در حوزه ی سرویس های پس از فروش ارائه میدهد که شامل خدمات پشتیبانی گسترده و تخصصی فراوانی میشود. این خدمات شامل ارائه ی انواع سرویس و پشتیبانی پیش از فروش، ارائه ی سرویس به مشتری در دوره ی گارانتی و خارج از مدت گارانتی، دریافت و تحویل اقلام موجود در انبار واحد خدمات پس از فروش، ارتباط با مشتری و پیگیری شکایت ابراز شده از جانب مشتری، تهیه ی گزارش عملکرد، انجام نظارت بر امور پشتیبانی و سایر خدمات میباشد.

[us_image image=”1367″ size=”medium” align=”center”]

نمایندگی فروش فتوکپی ریکو

یکی از اصلی ترین خدمات ارائه شده از سوی مرکز نمایندگی، فروش انواع فتوکپی ریکو، میباشد. واحد فروش فتوکپی ریکو، عرضه ی تمامی دستگاه های کپی ریکو را به عهده دارد. متقاضیانی که قصد خرید هر یک از تجهیزات کپی ریکو را دارند، میتوانند با مراجعه و یا تماس از طریق خطوط این مرکز نمایندگی فروش فتوکپی ریکو، از راهنمایی های مشاوران فروش این مرکز بهره مند شوند.

مشاوره های تخصصی و عمومی با کارشناسان حاضر در فروشگاه مرکزی ریکو موجب میگردد، اطلاعات عمومی کاربران نسبت به انواع محصولات ، افزایش یابد و درنهایت آن ها بتوانند کالای مورد نظر خود را انتخاب نمایند. کارشناسان فروش حاضر در مرکز نمایندگی فتوکپی ریکو همواره شرایط بهترین و متناسب ترین انتخاب را پیش روی کاربران محترم قرار میدهند. خدمات مشاوره ی پیش از خرید دستگاه شامل، معرفی کامل دستگاه کپی به مراجعان، شرح ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری هر یک از محصولات فتوکپی ریکو ، مقایسه ی دستگاه مورد نظر با سایر دستگاه های هم رده، شرح مزایا و معایب دستگاه، ارائه ی پیشنهاداتی بر اساس بودجه ی مورد نظر مشتری و مواردی از این دست میباشد.

نمایندگی تعمیر فتوکپی ریکو

از آن جا که دستگاه های فتوکپی ریکو در ادارات و شرکت ها به طور مکرر مورد استفاده قرار میگیرند، ممکن است به دلایل مختلفی دچار خرابی و استهلاک شوند و این امر موجب وقفه در کار هر سازمانی خواهد شد، متخصصان زبده و باتجربه در این امر معتقدند تعمیرات دستگاه کپی ریکو از حساسیت بالایی برخوردار است و انجام آن، یکی از تخصصی ترین سرویس هایی میباشد که از سوی نمایندگی دستگاه کپی ریکو در راستای خدمات پشتیبانی ازمحصولات کپی ریکو، به کاربران ارائه میشود. متخصصان و مهندسان نمایندگی ریکو با استفاده از برترین و پیشرفته ترین تجهیزات لازم جهت تعمیر این دستگاه اقدام به عمل می آورند. تجربه ی بالای کارشناسان سبب شده است که عملیات عیب یابی و تشخیص این تجهیزات، تمامی قطعات اورجینال و اصلی این برند نام آشنا جهت تعویض به کار خواهند رفت.

تعمیر در محل فتوکپی ریکو

از مهم ترین خدمات ارائه شده از سوی مرکز نمایندگی فتوکپی ریکو ، میتوان به انجام سرویس و تعمیر در محل دستگاه کپی ریکو اشاره کرد. این سرویس ها برای آسودگی و در جهت رفاه هر چه بیشتر کاربران فراهم شده است. استفاده از این سرویس باعث میشود، کاربران دستگاه های کپی ریکو، دیگر مجبور به حمل و نقل دستگاه سنگین وزن خود، به مرکز نمایندگی نباشند. آن ها میتوانند در صورت مشاهده ی هر گونه مشکل در عملکرد دستگاه کپی ریکو ی خود، با مرکز نمایندگی فتوکپی ریکو ، تماس حاصل کنند تا در سریع ترین زمان ممکن، کارشناس و متخصص مرکز، خود را به محل برساند و اقدام به تشخیص و تعمیر مشکلات دستگاه مورد در نظر کند. گفتنی ست که سرویس های تعمیر در محل نیز، جهت اطمینان خاطر بیشتر کاربران، از گارانتی های مدت دار مرکز نمایندگی برخورداراست.

[us_carousel items_layout=”blog_side_image” carousel_dots=”1″ carousel_autoplay=”1″ taxonomy_category=”%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%d8%b1%db%8c%da%a9%d9%88″]
امتیاز شما به این نوشته