اشتراک گذاری

تغییر سایز کاغذ در دستگاه کپی

کاغذ به کار رفته در دستگاه کپی از نقطه نظرات مختلفی از قبیل سایز و کیفیت ساخت حائز اهمیت است. این نکته در بالا بردن کیفیت چاپ و عمر مفید دستگاه فتوکپی نقشی موثر ایفا میکند. به همین خاطر همواره به کاربران توصیه شده است که از کاغذهای استاندارد و سازگار با مدل فتوکپی خود استفاده کنند تا از بروز مشکلات مختلف در این حوزه بکاهند. سایز کاغذ مورد نظر جهت انجام چاپ و کپی ممکن است بنا به هدف از چاپ متفاوت باشد. از این رو هر کاربری لازم است با نحوه ی تغییر سایز کاغذ در دستگاه کپی خود آشنایی داشته باشد.

البته این تغییرات هم لازم است متناسب با نوع دستگاه و ساختار آن صورت بگیرد. طریقه ی انجام این امر دشوار نیست و با شناختی مختصر به سادگی انجام پذیر است. در همین خصوص قصد داریم در ادامه ی این مقاله به چگونگی تغییر سایز کاغذ در فتوکپی بپردازیم و جزئیات این امر را به شما عزیزان آموزش دهیم.

چگونگی تغییر سایز کاغذ در دستگاه کپی

همانطور که گفته شد ، تغییر سایز کاغذ در دستگاه کپی اهمیت بسیاری دارد و متناسب با نوع دستگاه و نیاز کاربر لازم است انجام بگیرد. تغییر سایز کاغذ به دو روش کلی انجام میگیرد. چنانچه قصد انجام این کار را برای چاپ داشته باشید میتوانید از طریق سیستمی که دستگاه به آن متصل است اقدامات لازم جهت تغییر سایز کاغذ را به انجام برسانید.

شما عزیزان میتوانید با توجه به منوی تنظیمات درایور سایز کاغذ را به راحتی متناسب با نیاز خود تغییر دهید. اما در صورتی که بخواهید تغییر سایز را برای انجام فتوکپی بر روی دستگاه اعمال کنید، میتوانید از طریق پنل و منوی دستگاه این کار را به انجام برسانید. با فشردن دکمه ی منو و ورود به بخش تنظیمات سایز تمامی سایز های قابل اجرای دستگاه کپی به نمایش در خواهد آمد. شما میتوانید این سایز ها را در هر کاست نیز مشاهده کنید. پس از انتخاب سایز کاغذ مورد نظر خود و فشردن گزینه ی اینتر و در نهایت زدن اوکی این کار به اتمام برسانید.

کلیپ آموزشی تغییر سایز کاغذ در دستگاه کپی

برای آشنایی بیشتر با نحوه ی تغییر سایز کاغذ در دستگاه کپی خود میتوانید کلیپ آموزشی زیر با به دقت مشاهده کنید :

نمایندگی فتوکپی کانن از مدت ها قبل در کشورمان ایران به فعالیت میپردازد و خدمت رسانی به کاربران و مشتریان خود را در راستای امور قرار داده است. این نمایندگی تلاش دارد خدماتی مطلوب و شایسته مشتریان ارائه دهد. نمایندگی فتوکپی کانن با احترامی که برای مشتریان ماشین های چاپ و کپی کانن قائل است و با هدف ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده، سعی دارد این سرویس ها را در سطح وسیع تری ارائه کند. به همین منظور امکان بهره مندی از خدمات فروش و تعمیر دستگاه های کپی را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها فراهم ساخته است.

این نمایندگی همچنین به کمک متخصصان و کارشناسان زبده و دوره دیده ی خود، خدمات تخصصی و کارآمدی را در خصوص عیب یابی و تعمیر انواع دستگاه کپی کانن ارائه میدهد. این نمایندگی امیدوار است با همراهی و اعتماد مشتریان بتواند خدمات بیشتر و مطلوب‌تری را به آنان تقدیم کند.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩