اشتراک گذاری

چرا تلفن پاناسونیک نویز دارد ؟

نویز تلفن پاناسونیک یکی از اختلالات رایجی ست که بسیاری از کاربران به هنگام مواجهه با آن ابراز ناراحتی میکنند. این اختلال به هنگام برقراری تماس، دردسرها ی بسیاری را متوجه افراد میکند. البته این مشکل تنها به گوشی های تلفن پاناسونیک اختصاص نیافته است و هر دستگاهی ممکن است به دلایل مختلفی با چنین اختلالی روبرو شود. از آن جا که بسیاری از کاربران در خصوص دلایل نویز تلفن پاناسونیک ، چگونگی گرفتن نویز خط تلفن سوال هایی پرسیده اند، در این بخش، به بررسی دلایل این اختلال و راه های جبران و رفع آن خواهیم پرداخت.

در سایر بخش های وبسایت نمایندگی مجاز پاناسونیک ، به بررسی مشکلات و خدمات تعمیرات پاناسونیک در خصوص انواع گوشی های تلفن پاناسونیک ، پرداخته ایم. شما عزیزان میتوانید به هنگام مواجهه با مشکلاتی از قبیل نویز تلفن پاناسونیک و خش خش و بی کیفیتی صدا ، از کارشناسان و متخصصان این مجموعه، کمک بگیرید.

چرا تلفن پاناسونیک نویز دارد ؟

انواع نویز تلفن پاناسونیک

  • نویز اتمسفر : یکی از اشکال نویز تلفن پاناسونیک ، نویز اتمسفر است. علت وقوع این مشکل معمولا به تخلیه‌ی بارهای الکتریکی ابرها مربوط میشود.
  • نویز رگباری : از دیگر صورت های نویز تلفن ، نویز رگباری است. در این موارد ممکن است قطعه ای که به صورت متراکم وجود دارد، پهنای باند را محدود و مسدود کند.
  • نویز نقطه ای : نویز نقطه ای از رایج ترین حالت های نویزتلفن PANASONIC شمرده میشود. از آن جا که این نوع نویز ها به راحتی مشخص نمیشوند، رفع و تعمیر آن ها، نیازمند تخصص و مهارت بسیار ویژه ی کارشناسان نمایندگی تعمیرات تلفن پاناسونیک است.

اصلی ترین دلایل نویز تلفن پاناسونیک

اختلالات سیم تلفن

از اصلی ترین دلایل بروز خش خش تلفن پاناسونیک ، وجود اختلال  در سیم دستگاه است. علاوه بر خرابی سیم ، فرسودگی و پوسیدگی آن نیز میتواند در به وجود آمدن نویز تلفن پاناسونیک دخیل باشد.

رطوبت گرفتگی سیم کشی

بالا رفتن بیش از حد مجاز در کابل کشی تلفن پاناسونیک ، میتواند در طولانی مدت به بروز نویز تلفن پاناسونیک دامن بزند. در این مواقع لازم است چنین مشکلی توسط فردی کارآزموده و متخصص مورد عیب یابی و تعمیر قرار بگیرد.

اگر میخوای بدونی چگونه پیغام گیر تلفن پاناسونیک را فعال کنیم؟ سریع کلیک کن

نزدیکی کابل تلفن به کابل برق

یکی از مواردی که اغلب دارندگان گوشی های تلفن پاناسونیک نسبت به آن بی توجه هستند، نزدیکی بیش از حد کابل تلفن به کابل برق است. این مشکل معمولا در بی دقتی تکنسین کابل کشی خلاصه میشود. در صورت مواجه شدن با چنین امری ، لازم است کارشناسان نمایندگی تعمیرات تلفن پاناسونیک را در جریان قرار دهید.

مشکل آنتن دهی

ضعف در آنتن دهی دستگاه از دیگر دلایل بروز نویز تلفن پاناسونیک است. در این مورد لازم است اختلالاتی که منجر به عدم آنتن دهی دستگاه میشود، توسط کارشناس مورد بررسی و تعمیر قرار بگیرد.

ایراد در خطوط شهری

خرابی و اختلال در خطوط شهری ، میتواند یکی دیگر از دلایل خش خش تلفن پاناسونیک در هنگام مکالمه باشد. در چنین مواقعی معمولا مشکل پس از گذشت مدتی، توسط مخابرات شناسایی و تعمیر میشود.

اختلال در شبکه

وجود اختلال در شبکه ی تلفن از دیگر دلایل بروز نویز تلفن پاناسونیک است. از آن جا که شبکه ی خطوط شهری ظرافت بسیاری دارد، بروز چنین مشکلی میتواند امکان پذیر باشد.

نمایندگی مجاز پاناسونک

نمایندگی مجاز پاناسونیک ، همانطور که از نامش پیداست، مرکزی مجاز و معتبر برای رسیدگی به امور و انتطارات مختلف کاربران و متقضیان گرامی است. این خدمات حوزه های مختلف فروش و تعمیر را شامل میشود و به تمامی دستگاه ها و تجهیزات تولیدی این کمپانی اختصاص یافته است. نمایندگی مجاز پاناسونیک با همکاری جمعی از زبده‌ ترین کارشناسان صنعت الکترونیک و دیگر متخصصان مرتبط با این حوزه، در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. این دپارتمان ، از واحدهای مجزای مختلفی تشکیل شده است و در شعب مختلفی در تهران، کرج و شهرستان ها، به فعالیت می پردازد. این مجموعه زیر نظر مستقیم مرکز سخت افزار ایران به فعالیت می پردازد و هم اکنون به انتخاب نخست هم وطنان مان بدل گردیده است. خدمات و سرویس های نمایندگی مجاز پاناسونیک ، با گارانتی و ضمانت نامه همراه خواهد بود.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩