اشتراک گذاری

پاناسونیک از توقف تولید نمایشگرهای LCD تا سال ۲۰۲۱ خبر داد.

در حالی که تمام جهان شاهد رشد نجومی بازار نمایشگر های ال سی دی طی دو هفته ی اخیر بوده است، پاناسونیک اعلام کرد تا سال 2021 تولید نمایشگرهای کریستال مایع یا ال سی دی خود را متوقف میکند. صنعت تولید تلویزیون های ال سی دی در این اواخر با تحولات عظیمی روبرو بوده است. رشد و ادغام فناوری های مختلف در این عرصه به پایین آوردن چشمگیر هزینه های تولید نمایشگر برای کمپانی های تولید کننده منجر شد. 

درواقع شرکت‌ها رفته‌رفته توانستند در عین پیشرفت، هزینه‌های خود را کاهش دهند. به دنبال چنین تحولی، تولید LCD بسیار رقابتی تر از سابق شد و تنها شرکت هایی موفق شدند، جایگاه خود در این رقابت را حفظ کنند که توانایی ساخت ارزان این تجهیزات را به همراه سود کم داشتند. به نظر میرسد پاناسونیک موفق به دست یابی و حفظ چنین موقعیتی نشده است که به زودی شاهد توقف نمایشگرهای LCD پاناسونیک خواهیم بود. در ادامه به جزییاتی بیشتر در این باره خواهیم پرداخت.

سرنوشت پاناسونیک پس از توقف نمایشگرهای LCD پاناسونیک چه میشود ؟

با نگاهی گذرا به تاریخچه ی نمایشگرهای ال سی دی پاناسونیک به خوبی میتوان نتیجه گرفت که این کمپانی به عنوان یکی از پیشروان سرسخت عرصه ی تولید این سیستم ها به فعالیت میپرداخته است. با وجود موفقیت های چشمگیر پاناسونیک، بالا گرفتن رقابت در کشورهای چین و کره جنوبی به توقف تولید تلویزیون های ال سی دی در سال 2016 منجر شد. پاناسونیک در عوض در سال های اخیر تمرکز ویژه ای را بر تولید نمایشگرهای ال سی دی برای خودروها و کاربردهای صنعتی معطوف ساخت که به نظر تجارت سود آوری محسوب میشود.

حال با گذشت زمان گویا این کمپانی در زمینه ی تجاری آنقدر ها هم موفق عمل نکرده که در نهایت تصمیم به توقف نمایشگرهای LCD پاناسونیک خود گرفته است. البته توقف تولید نمایشگرهای ال سی دی به معنی خروج کامل پاناسونیک از بازار نیست. به نظر میرسد، پاناسونیک قصد دارد با تولید تلویزیون‌های OLED، جایگاه متزلزل خود را در این عرصه محکم تر کند. این شرکت بزرگ ژاپنی همچنین قصد دارد، کارخانه ای که پیش از این به تولید نمایشگرهای LCD پاناسونیک اختصاص داده بود را برای تولید باتری های اتومبیل مجددا بازسازی کند و به تعداد کارمندان خود بیافزاید.

نمایندگی پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک را میتوان یکی از تخصصی ترین مراکز ارائه ی سرویس و خدمات فروش و پشتیبانی در سطح کشور به شمار آورد. خدمات این نمایندگی شامل کلیه ی محصولات و تجهیزات این کمپانی میشود که در بالاترین سطح کیفی در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. این نمایندگی در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات ارائه شده در این مرکز واحد های مجزا و تخصصی بسیاری را دایر ساخته که هر کدام برای رسیدگی به امری جداگانه مشغول فعالیت هستند.

کارشناسان و متخصصان حاضر در این بخش، ضمن گذراندن دوره های تخصصی و پیشرفته و کسب تجربیات ارزشمند در این عرصه، آماده اند تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با نهایت دقت، هر گونه خدمات و سرویس های عیب یابی و تعمیر را با مناسب ترین شرایط و تعرفه  به انجام برسانند. بهره مندی کارشناسان نمایندگی پاناسونیک از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر سبب شده است تا تعمیرات انجام شده به دست این کارشناسان بالاترین بازدهی را داشته باشند. شما عزیزان نیز در صورت تمایل به دریافت این سرویس ها، میتوانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩