اشتراک گذاری

واکاوی تبلیغات پاناسونیک در المپیک 2020

همانطور که احتمالاً در جریان هستید مقرر شده است المپیک تابستانی ۲۰۲۰ یا همان «بازی‌های المپیاد سی و دوم» از تاریخ ۲۴ ژوئیه (۳ مرداد ۱۳۹۹) تا ۹ اوت سال ۲۰۲۰ (۱۹ مرداد ۱۳۹۹) به میزبانی شهر توکیو در کشور ژاپن برگزار شود. طبق معمول وقتی برنامه اجرای المپیک در کشوری بنا نهاده می شود بنگاه های تجاری آن کشور نیز در جنب و جوش برای بهره برداری حداکثری (دست کم در حوزه تبلیغات) از این رویداد عظیم ورزشی خواهند شد؛ در همین ارتباط خیلی از طرفداران و کنکاشگران مباحث عرصه تکنولوژی و تبلیغات نیز جویای وضعیت و چگونگی تبلیغات پاناسونیک در المپیک هستند.

اما گویا این رویه معمول در کشور ژاپن کمی متفاوت بوده است و طبق آخرین اخبار در این زمینه دو غول صنعتی و تکنولوژیک این کشور (تویوتا و پاناسونیک) در عرصه مذکور وارد عمل نشده اند.

آیا حمایت و تبلیغات پاناسونیک در المپیک منتفی است؟

گفتنی است المپیک توکیو در حالی سال آینده برگزار خواهد شد که تاکنون کمکِ اسپانسرها به 3 میلیارد دلار رسیده است.

شرکت‌های ژاپنی برای بازی‌های المپیک 2020 در حالی حمایت خود را اعلام کرده‌اند که مبلغ کمک حامیان مالی برای بازی‌های المپیک توکیو 3 میلیارد دلار اعلام شده که البته این مبلغ نسبت به المپیک لندن و ریو بیشتر است.

براساس گزارشات اعلام شده مبلغ کمک اسپانسرها در بازی‌های المپیک لندن 1.1 میلیارد دلار و در ریو 1 میلیارد دلار بوده است.

به گفته جان کوتز رئیس کمیسیون هماهنگی کمیته بین‌المللی المپیک، مبلغ اعلام شده شامل کمپانی‌های بزرگ ژاپنی از جمله تویوتا و پاناسونیک نمی‌شود.

توکیو برای بازی‌های المپیک 15 اسپانسر طلایی، 32 اسپانسر رسمی و 15 اسپانسر معمولی دارد که این بهترین فرصت برای اقتصاد ژاپن خواهد بود، هر چند که اینطور رئیس کمیسیون هماهنگی کمیته بین‌المللی المپیک اشاره داشت شرکتی نظیر «پاناسونیک» سیاستی دیگری را درپیش گرفته است. در نهایت می توان گفت که تا به اکنون حمایت و تبلیغات پاناسونیک در المپیک منتفی است.

ان چه از نظر شما گذشت بخشی از اخبار المپیک 2020 بود که به نظر می رسد تبلیغات پاناسونیک در این  المپیک منتفی است. کاربران علاقه مند به اخبار پاناسونیک می توانند جدیدترین اخبار را در  سایت رسمی نمایندگی پاناسونیک پیگیری نمایند. همچنین این سایت محل رسمی اطلاع رسانی در مورد خدمات نمایندگی پاناسونیک است. تعمیر تلفن پاناسونیک ، تعمیر دستگاه کپی ، فکس و پرینتر پاناسونیک از جمله خدماتی هستند که در این سایت اطلاع رسانی در مورد نحوه ی خدمات رسانی انجام می گیرد.

همچنین نمایندگی پاناسونیک این افتخار را دارد که در عرصه ی فروش و عرضه ی محصولات پاناسونیک نیز فعالیت داشته و در صورت تمایل به بهره مندی از خدمات فروش و یا تعمیرات پاناسونیک می توانید وارد صفحه ی مورد نظر شده و اطلاعات لازم را کسب نمایید. همچنین می توانید جهت ارتباط مستقیم با نمایندگی از طریق صفحه ی تماس با نمایندگی پاناسونیک اقدام فرمایید.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩