اشتراک گذاری

آموزش نصب پرینتر توشیبا

Toshiba فرزند خلف سرزمین آفتاب تابان، ژاپن است که به مرور و با گذشت 80 سال از توسعه آن امروزه به یک غول چند ملیتی تبدیل شده است که در زمینه های مختلف از جمله تولید محصولات الکترونیکی، رایانه های شخصی و تجهیزات مرتبط فعالیت می کند. Toshiba امروزه در دنیای رقابت های تنگاتنگ برای جلب توجه مشتری های بیشتر، توانسته است اعتماد مشتریان خاص خود را جلب کرده  و در این زمینه هر روز موفق تر از دیروز عمل کند. 

در این راستا بر آن شدیم تا به معرفی یکی از محصولات تولیدی این شرکت که بسیار مورد توجه قرار گرفته است، بپردازیم. پرینترهای توشیبا یکی از معروف ترین محصولات شرکت توشیبا است که در مدل های مختلف بسته به نوع نیاز کاربران طراحی شده است. نصب پرینتر توشیبا نیاز به صرف مدت زمانی مطالعه و کسب آگاهی های اولیه راجع به این دستگاه دارد.

از این رو در این مقاله به صورت گام به گام مراحل نصب و راه اندازی پرینتر توشیبا را به شما کاربران عزیز آموزش خواهیم داد. اگرچه اتصال پرینتر به سیستم عامل و راه اندازی آن چندان سخت و پیچیده بنظر نمی­رسد، اما بهتر است تا انتهای مسیر همرا ما باشید تا در مراحل بعدی کار با دستگاه دچار مشکلات جزئی نشوید.

آموزش نصب پرینتر توشیبا

آموزش نصب پرینتر توشیبا

اولین گام در راه اندازی این دستگاه نصب درایور پرینتر بر روی سیستم عامل موجود است. معمولا درایور مورد نیاز را همراه با دستگاه ارائه می دهند. به عبارتی نرم افزارهای مورد نیاز نصب پرینتر توشیبا در جعبه خرید آن وجود دارد که باید همه آن ها را نصب کنید. برای اطمینان از نصب آخرین ورژن درایور توصیه می­شود نرم افزار را از وب سایت toshibatec.com تهیه کنید. پس از نصب درایور کابل اتصال را به سیستم عامل متصل کنید و منتظر بالا آمدن پیغام اتصال کابل در کامپیوتر خود باشید.

توجه کنید که کابل حتما باید به درگاه های USB  متصل شده باشد. در این مرحله نیاز است دستگاه پرینتر را در سیستم شناسایی کنید. برای این کار از منوی start گزینه Devices and Printers را کلیک کرده و سپس پرینتر خود را انتخاب کنید.

تعمیرات پرینتر توشیبا خود را به ما بسپارید

تنظیم زبان پرینتر توشیبا

در بخش تنظیمات موجود در صفحه نمایشگر توشیبا می­توانید زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

نصب و فعال کردن وای فای پرینتر توشیبا

برای نصب و راه اندازی وای فای پرینتر توشیبا می­بایست با ورود به بخش تنظیمات، گزینه DHCP را انتخاب کنید. با فعال کردن این گزینه به راحتی می­توانید از سیستم های مختلفی همچون تلفن همراه و لپتاب و بدون اتصال با کابل فایل های خود را پرینت بگیرید. دستگاه پرینتر را در محلی قرار دهید که در دریافت سیگنال های وای فای دچار مشکل نشود.

نمایندگی 

سالها تجربه از نمایندگی توشیبا مرکزی کاملا قابل اعتماد ساخته است که امروزه با ارائه خدمات انواع خدمات مختلف در تعمیر و راه اندازی محصولات توشیبا نیاز مشتریان این محصولات را به خوبی براورده ساخته است. در واقع نمایندگی توشیبا براورده کننده ی تمامی نیازهای کاربران و ارائه دهنده خدماتی از قبیل مشاوره برای خرید، تعمیر و مشاوره و ضمانت پس از خرید است.

این نمایندگی را می­توان تنها مرکزی به شمار آورد که دارنده ی تمامی بخش های متنوع مشاوره، تعمیر و فروش به صورت متمرکز در یک مکان است. تلاش شبانه روزی همکاران ما در واحدهای مختلف این نمایندگی منجر به تجهیز جدیدترین فناوری های روز دنیا شده است. یکی از اقدامات مورد توجه و  موثر مدیران این مرکز می توان به شرکت دادن کارشناسان خود در کلاس های آموزشی بین المللی تعمیرات محصولات توشیبا اشاره کرد که ماحصل آن به افتخار بهره وری از تخصص برترین متخصصان و تکنیسین ها انجامیده است. نمایندگی توشیبا ضامن سلامت و کیفیت محصولات شماست. سالها تجربه کاری و موفقیت در زمینه تعمیرات محصولات توشیبا نشان از اعتماد کاربران دارد و چه سرمایه ای ارزشمند تر از اعتماد مشتریان است؟

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩