اشتراک گذاری

آموزش نصب درایور دستگاه کپی

دستگاه های کپی که به یکی از لوازم ضروری در شرکت ها و مراکز کاری ، تبدیل شده اند، در انواع و نسخه های مختلفی طراحی و روانه ی بازار میشوند. سامسونگ یکی از برترین تولیدکننده ها در این عرصه محسوب میشود و به تولید محصولات با کیفیت و پر قدرت میپردازد. این تجهیزات طریقه ی استفاده ی راحتی دارند. اما پیش از این که مورد استفاده قرار بگیرند، نیاز به نصب درایور دارند. درایور نرم‌افزاری است که به کمک آن کامپیوتر، دستگاه را شناسایی می‌کند. از آن جا که طریقه ی نصب درایور دستگاه کپی ، برای بسیاری از کاربران مورد سوال است، این بخش را به آموزش نصب درایور دستگاه کپی سامسونگ اختصاص دادیم.

البته لازم است اشاره کنیم، این امکان در دستگاه های جدید تر فراهم شده است تا از طریق اتصال پورت یو اس بی به کامپیوتر، فرایند چاپ و کپی به انجام برسد. اما همچنان نصب درایور یکی از معقول ترین راه هایی ست که به کمک آن، استفاده از دستگاه کپی میسر میگردد. با ما همراه باشید تا در ادامه ی این مقاله،  به ذکر مرحله به مرحله ی نصب درایور دستگاه کپی ، بپردازیم.

آموزش نصب درایور دستگاه کپی سامسونگ

در صورتی که دستگاه کپی قدیمی باشد و امکان استفاده از آن با پورت یو اس بی و شبکه وجود نداشته باشد، تنها راه استفاده از دستگاه، نصب درایور دستگاه کپی است. با پیروی از مراحل زیر میتوانید از دستگاه خود به راحتی استفاده کنید.

1- روی دکمه‌ی Start و سپس بر روی Devices and Printer کلیک کنید. در این ویزارد، دو گزینه وجود دارد. توجه داشته باشید که گزینه ی Add a local printer در مواقعی استفاده می‌شود که دستگاه مستقیماً به کامپیوتر متصل باشد.

2- در فیلد Printer name، می‌توانید نام دیگری برای دستگاه انتخاب کنید. در غیر این صورت بدون تغییر دادن نام پیش‌فرض، دکمه‌ی Next را کلیک کنید.

3- در صفحه‌ی پایانی گزینه‌ای به نام Set as defult printer وجود دارد. با فعال کردن این گزینه، دستگاه جدید به عنوان پیش‌فرض سیستم انتخاب می‌شود. همچنین در این صفحه دکمه‌ای به نام Print a test page دیده می‌شود. با کلیک روی آن یک صفحه به طور آزمایشی چاپ می‌شود تا از عملکرد صحیح چاپ‌گر اطمینان پیدا کنید. در پایان روی دکمه finish کلیک کنید.

4- اکنون در قسمت Devices and printers می‌توانید دستگاهی را که نصب کرده‌اید در کنار چاپ‌گرها و سایر دستگاه های کپی که قبلاً نصب شده‌اند مشاهده کنید.

5- چنانچه دستگاه از طریق اترنت، وای‌فای یا بلوتوث به شبکه متصل می‌گردد، برای نصب آن باید مجدداً روی دکمه‌ی Add a printer کلیک نمایید و گزینه ی دوم را انتخاب کنید. در این صفحه، ویندوز برای یافتن دستگاه های موجود، شبکه را جست‌جو می‌نماید. پس از یافتن دستگاه، مراحل بعد، مانند افزودن فتوکپی از طریق کابل می‌باشد. در صورتی که دستگاه کپی مورد نظر یافت نشد، روی گزینه … The printer that کلیک کنید.

6- در نهایت با کلیک بر Next و در نهایت Finish ، کار نصب درایور دستگاه کپی سامسونگ به پایان میرسد و پس از آن میتوانید از دستگاه خود به  راحتی استفاده نمایید.

[bsf-info-box icon=”Defaults-phone” icon_size=”32″ icon_style=”circle” title=”تعمیر دستگاه کپی سامسونگ” read_more=”more” link=”url:https%3A%2F%2Fcopymachine.ir%2F%25d8%25aa%25d8%25b9%25d9%2585%25db%258c%25d8%25b1%25d8%25a7%25d8%25aa-%25d8%25af%25d8%25b3%25d8%25aa%25da%25af%25d8%25a7%25d9%2587-%25da%25a9%25d9%25be%25db%258c-%25d8%25b3%25d8%25a7%25d9%2585%25d8%25b3%25d9%2588%25d9%2586%25da%25af%2F|||” read_text=”تماس با نمایندگی تعمیر دستگاه کپی سامسونگ” pos=”square_box” box_border_style=”solid” box_border_width=”1″ box_border_color=”#000000″ title_font_size=”desktop:20px;”]

تعمیر دستگاه کپی سامسونگ ، یکی از  تخصصی ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی سامسونگ است که با بهره‌مندی از حضور کارشناسان متبحر و تجهیزات پیشرفته انجام می‌پذیرد. کارشناسان و متخصصان نمایندگی تعمیر دستگاه کپی سامسونگ ، پس از گذراندن دوره های تخصصی بسیار و کسب تجربه های گران در این حیطه، در واحدهای پشتیبانی و تعمیر شروع به فعالیت نموده و قادرند، کلیه ی مشکلات سخت افزاری و مکانیکی مورد نیاز در خصوص انواع دستگاه های کپی سامسونگ و سایر ماشین های اداری این کمپانی را به انجام برسانند.

این مجموعه ی بزرگ، با به کارگیری از تجهیزات ویژه و امکانات به روز خود و همچنین شیوه های مدرن و کارآمد، امکان دریافت تخصصی ترین خدمات را برای کاربران و متقاضیان گرامی فراهم ساخته است. گارانتی و ضمانت نامه ، از مهم ترین امتیازاتی ست که در راستای حفظ اعتماد کاربران، به این عزیزان عرضه میشود.

[/bsf-info-box]
امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩