اشتراک گذاری

تعمیر داکتر بلید پرینتر اچ پی

تعمیر داکتر بلید پرینتر اچ پی کار بسیار تخصصی است و تعمیر این قطعه فقط  توسط تعمیرکاران حرفه ای انجام می شود . در صورتی که قطعه داکتر بلید پرینتر شما با مشکل مواجه شد هرگز کار تعمیر این قطعه را به تعمیرکاران مبتدی نسپارید. زیرا ممکن است به دلیل تشابه اسمی و عدم عیب یابی صحیح، داکتر بلید پرینتر اچ پی با بلید اشتباه گرفته شود.

از آنجا که وظیفه ی این دو قطعه کاملاً با یک دیگر تفاوت دارد ممکن است پرینتر شما اسیب جدی ببیند. بنابراین بهتر است برای تعمیر داکتر بلید پرینتر اچ پی با متخصصین و کارشناسان ما در نمایندگی اچ پی مشورت کنید و از خدمات با کیفیت شعب کارگاه HP در تهران و کرج بهرمند شوید. تعمیرکاران با جدیدترین متد تعمیر آشنا هستند و با پیشرفته ترین تجهیزات اقدام به تعمیر قطعه ی مورد نظر می کنند.

تعمیر داکتر بلید پرینتر اچ پی

کاربرد داکتر بلید در پرینتر

“ داکتربلید” نوعی لاستیک الکتریکی می باشد. این پلاستیک شفاف است و متصل به قعطه ی فلزی است. این قطعه بیشتر در دستگاه کپی اچ پی کاربرد دارد. این قطعه هم مانند بلید، وظیفه ی تمیز کردن تونر موجود بر روی مگنت رولر را بر عهده دارد  و اصطکاک و کارکرد زیاد داکتر بلید پرینتر، به تدریج موجب کاهش شارژ تونر می شود. 

بنابراین درصورت خرابی ممکن است به قطعات دیگر دستگاه پرینتر شما آسیب وارد کند. برای جلوگیری از آسیب به دستگاه، تعمیر داکتر بلید پرینتر اچ پی ضروری است. در نظر داشته باشید که، تعمیر این قطعه حتما باید توسط متخصصین و کارشناسان خبره انجام شود. زیرا به دلیل پیچیدگی زیاد هر تعمیرکاری توانایی تعمیر قطعه ی داکتر بلید پرینتر را ندارد.

تعمیر پرینتر HP خود را به ما بسپارید

تشخیص خرابی قطعه ی داکتر بلید پرینتر

قطعه داکتر بلید در عملکرد دیگر قطعات دستگاه پرینتر اچ پی تاثیر گذار است. سوالی که ذهن اغلب کاربران را به خود مشغول کرده، این است که چگونه باید از مشکلات قطعه ی داکتر بلید پرینتر خود با خبر شوند؟ یکی از نشانه های ایراد و عدم عملکرد صحیح این قطعه کاهش کیفیت چاپ دستگاه پرینتر اچ پی و کم رنگ بودن اسناد خروجی است. 

لازم به ذکر است، گاهی این مشکل به علت تمام شدن شارژ کارتریج رخ می دهد. در صورتی که پس از شارژ کارتریج باز با مشکل کیفیت مواجه شدید بهتر است برای تعمیر داکتربلید پرینتر اچ پی خود اقدام کنید. تعمیرات داکتربلید کار تخصصی است و برای تعویض یا ترمیم آن حتما باید به شعب نمایندگی اچ پی مراجعه کنید. تا از خدمات بی نظیر این مرکز بهرمند شوید.

تعمیر داکتر بلید پرینتر اچ پی در نمایندگی اچ پی

اچ پی یکی از برندهای قدرتمند در زمینه تولید انواع ماشین آلات اداری است. این برند طرفداران زیادی در جهان دارد و شعب نمایندگی آن در سراسر ایران به ویژه تهران وکرج فعالیت می کنند. شعب نمایندگی تعمیرات اچ پی، از خبره ترین تعمیرکاران تشکیل شده است که در تعمیر تمام قطعات پرینتر از جمله تعمیر داکتر بلید پرینتر اچ پی، شارژ کارتریج اچ پی ، تونر و… مهارت زیادی دارند.

کارشناسان و تعمیرکاران نمایندگی اچ پی با جدیدترین متد تعمیر پرینتر آشنا هستند و برای تعمیر قطعات از پیشرفته ترین تجهیزات استفاده می کنند. تعمیرکاران ما با گذراندن دوره های تخصصی بین المللی تعمیرات، آماده ارائه خدمات کامل و بدون نقص به شما کاربران گرامی می باشند. لازم به ذکر است، کلیه ی خدمات مراکز نمایندگی مجاز اچ پی دارای گارنتی فروش و خدمات پس از فروش می باشد.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩