اشتراک گذاری

چرا کاغذ در دستگاه کپی گیر می کند؟

یکی از مشکلاتی که کاربران دستگاه کپی  کیوسرا با آن مواجه هستند گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی است. سوالی که ذهن کاربران را درگیر کرده این است که، چرا کاغذ در دستگاه کپی گیر می کند ؟ ما در این مطلب قصد داریم چند مورد از علل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی را توضیح دهیم.

  1. استفاده از کاغذهای تا خورده، نا مرطوب و پیچ تاپ خورد در دستگاه.
  2. عدم توجه به علامت ظرفیت سینی کاغذ و پرکردن کاغذ بیشتر از حد ظرفیت دستگاه.
  3. امکان گیر کردن کاغذ های سبک در دستگاه کپی بیشتر است. بنابراین لازم است به وزن کاغذ توجه کنید.
  4. چسبندگی بین کاغذ ها، مانع از خروج مناسب کاغذ ها می شود.
  5. تنظیمات دستگاه را با نحوه ی قرار گرفتن کاغذها چک کنید. اختلال در این دو باعث گیر کردن کاغذ می شود.
  6. مشکل در پد لاستیکی ADF نیز باعث می شود کاغذ در دستگاه گیر کند.

برطرف کردن مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی

گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی از مسائلی است که اغلب کاربران با آن مواجه شده اند. برای جلوگیری از آسیب رسیدن به دستگاه، برگی که داخل دستگاه گیر کرده را به آرامی خارج کنید و سعی کنید کاغذ را از جایی که وارد دستگاه شده بردارید. اگر به آرامی از جایگاه مشخص شده کاغذ را از دستگاه خارج کنید، کاغذ را سالم از دستگاه خارج می کنید. تا آسیب کمتری به دستگاه کپی شما وارد شود. زمانی که کاغذ در دستگاه کپی گیر می کند ، صفحه نمایش کنترل پنل یک گرافیک انیمیشنی را نمایش می دهد که در آن محل قرار گرفتن کاغذ مشخص شده است.

وقتی که کاغذ پرینت شده را از دستگاه بیرون می آوریم، ممکن است بخش پرینت شده کاغذ دچار لک شود و تونر به دست شما بچسبد در این صورت بهتر است هنگام خارج کردن برگه، به طرف پرینت شده ی کاغذ دست نزنید و تونر پرینتر را چک کنید و مطمئن شوید تونر داخل پرینتر نمی ریزد.

تعمیرات مربوط به گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی کیوسرا

اگر به هر دلیلی موفق به رفع ایراد مورد نظر نشدید، حتما به تعمیرکاران  دستگاه کپی مراجعه کنید. درصورتی که با رعایت تمام اصول بالا باز مشکل شما رفع نشد،  مشکل حتما باید توسط تعمیرکاران حرفه ای بررسی و عیب یابی شود. معتبر ترین و مطمئن ترین مرکز برای تعمیر دستگاه کپی کیوسرا نمایندگی کیوسرا است.  کارشناسان این مرکز با جدیدترین متد تعمیرات دستگاه فتوکپی آشنا هستند و در صورت نیاز با پیشرفته ترین تجهیزات اقدام به تعمیر دستگاه کپی می کنند. متخصصین ما کلیه دوره های حرفه ای تعمیر را گذارنده اند  دارای مدارک بین المللی از مراکز معتبر هستند. گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی یکی از مشکلات رایج است که تعمیرکاران ما با جدیدترین روش های تعمیر اقدام به رفع مشکل پیش آمده می کنند.

[bsf-info-box icon=”Defaults-phone” icon_size=”32″ icon_style=”circle” title=”تعمیر دستگاه کپی کیوسرا در محل” read_more=”more” link=”url:https%3A%2F%2Fcopymachine.ir%2F%25d8%25b3%25d8%25b1%25d9%2588%25db%258c%25d8%25b3-%25d8%25af%25d8%25b1-%25d9%2585%25d8%25ad%25d9%2584-%25da%25a9%25db%258c%25d9%2588%25d8%25b3%25d8%25b1%25d8%25a7%2F|||” read_text=”تماس با سرویس در محل کیوسرا” pos=”square_box” box_border_style=”solid” box_border_width=”1″ box_border_color=”#000000″ heading_tag=”h2″ title_font_size=”desktop:20px;”]

 یکی از دغدغه های بزرگ کاربران دستگاه کپی کیوسرا خرابی این دستگاه و حمل آن به نمایندگی برای تعمیرات  است. شعب نمایندگی کیوسرا با هدف آسودگی خاطر شما کاربران گرامی اقدام به  تعمیر دستگاه کپی در محل می نمایند. با انجام تعمیرات حرفه ای در محلِ قرار گرفتن دستگاه کپی شما، علاوه بر کاهش هزینه های حمل و نقل از آسیب های احتمالی به دستگاه جلوگیری می شود.

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کیوسرا از تیم تخصصی در زمینه تعمیرات و تعویض قطعات دستگاه کپی کیوسرا بهره مند است. پیشنهاد می کنیم برای رفع هر گونه ایراد جزئی و یا پیچیده در دستگاه کپی خود به شعب نمایندگی کیوسرا در تهران و کرج مراجعه کنید. تا به بهترین نحوه ممکن در جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه کپی کیوسرا خدمات دریافت نمایید.

[/bsf-info-box]
امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩