اشتراک گذاری

پنل شارپ IGZO

گزارش‌ها درباره پنل شارپ حاکی از آن است که شرکت شارپ درصدد است تولید پنل‌ شارپ IGZO و OLED را افزایش دهده و تولید پنل‌های a-Si و LTPS را کاهش دهد. با توجه به اینکه شارپ در حوزه‌ی گوشی‌های هوشمند، حضور قدرتمندی در بازارهایی نظیر ایالات متحده ندارد؛ اما برخی از محصولات این شرکت را می‌توان یافت که از پنل IGZO بهره می‌برند، این پنل در تعدادی از گوشی‌های هوشمند از جمله ریزرفون نیز کاربرد دارد.

ظاهرا در اخبار منتشر شده برای پنل شارپ هیچ اشاره ای به استفاده از این پنل ها در تلوزیون های شرکت شارپ نشده است. اما احتمالا به دلیل ظرفیت افزوده‌شده به خط تولید پنل‌های IGZO بخشی از پنل شارپ به استفاده در تلوزیون و گوشی های همراه اختصاص یابد. ظاهرا شارپ در نظر دارد تا در سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۸ برخی از خطوط تولید پنل‌های LTPS واحد ۶G خود در شهر کامه‌یاما را به خطوط تولید پنل‌های IGZO بدل کند.

پنل شارپ IGZO

تعمیرات شارپ

متخصصان ما در مرکز تعمیرات شارپ با اختصاص دادن واحد های تعمیراتی محصولات این کمپانی، تلاش می کنند با تخصصی کردن بحث تعمیرات، کیفیت بهتر و برتری را به کاربران عزیز ارائه دهند. مرکز تعمیرات شارپ با کادر متخصص و پیشرفته ی خود آماده ارائه سرویس های گوناگون در تمامی حوزه های تولیدات کمپانی شارپ است. این مرکز تعمیراتی به دستگاه های پیشرفته برای عیب یابی مجهز است و با کمک کارشناسن ارشد خود بهترین نتجه تعمیات را برای کاربران خود رقم می زند.

نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ ، خدماتی اختصاصی و برتر جهت فروش و خدمات پس از فروش به کاربران محصولات این کمپانی ارائه می نماید. کارشناسان بخش فروش واحد رسمی نمایندگی شارپ با ارائه ی مشاوره های تخصصی و رایگان در زمینه محصولات شارپ، به شما کمک می کنند تا در تصمیم گیری خود هوشمندانه و معقول عمل کنید و مطابق سلیقه، نیاز و بودجه خود بهترین مورد را برا انتخاب و خریداری کنید.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩