نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ با همکاری تیمی از زبده‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان، در تلاش است تا ارائه‌دهندۀ بالاترین سطح کیفی خدمات در دو حوزۀ فروش و تعمیر محصولات شارپ باشد. نمایندگی شارپ در راستای نیل به اهداف خویش، تمامی امکانات و تجهیزات روز دنیا را فراهم ساخته و در اختیار کارشناسان و کادر فنی خویش قرار داده است.

تلفیق این دو مجموعه، -یعنی «کارشناسان متخصص» و «امکانات و تجهیزات حرفه‌ای»- سبب گشته تا به اذعان بسیاری از همکاران، نمایندگی شارپ یکی از مراکز پیشرو و متخصص در ارائه خدمات فروش و تعمیر شارپ، مطرح گردد. نمایندگی شارپ ارائه‌‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر، فروش و بهسازی مرتبط با انواع پرینتر و دستگاه کپی شارپ به متقاضیان گرامی است. خدمات ارائه شده در نمایندگی شارپ به دلیل تمرکز بر این دو محصول –یعنی پرینتر و دستگاه کپی- برخوردار از بالاترین سطح کیفی است. دستگاه‌های کپی و پرینترهای تعمیر شده در این مرکز به دلیل استفاده از برترین متدهای تعمیر و بکارگیری پیشرفته‌ترین تجهیزات، کیفیت نخستین خود را بازیافته و بدل به دستگاهی بی‌عیب‌ونقص می‌گردند.

خدمات نمایندگی رسمی شارپ

برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های ارائه شده در نمایندگی شارپ عبارتند از: تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ، تعمیر کاغذکش دستگاه کپی شارپ، تعمیر برد فتوکپی شارپ، تعمیر یونیت فتوکپی شارپ و… ، تعمیر درام پرینتر شارپ، تعمیر لیزر پرینتر شارپ، تعمیر پیکاپ رولر پرینتر شارپ، تعمیر فیوزینگ پرینتر شارپ و … . شایان ذکر است کلیه خدمات به دلیل ابعاد و وزن بالای این دو دستگاه و عدم امکان جابجایی و تحویل آنها به تعمیرگاه، به صورت تعمیر در محل ارائه می‌گردد.

نمایندگی ماشین های اداری شارپ با تجهیز شعب خود، به پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر و همکاری با زبده‌ ترین همکارانِ این حوزه در سطح کشور، موفق به ارائه ی بالاترین سطح کیفی خدمات در حوزه های مختلف پشتیبانی از انواع محصولات کمپانی شارپ گشته است. خدمات نمایندگی شارپ تنها به تعمیر این تجهیزات اختصاص ندارد. این مرکز در بخش فروش نیز، عرضه ‌کننده ی کلیه ی محصولات تولیدی این کمپانی قدرتمنداست. نمایندگی شارپ با گردهم آوردن کارشناسان و مشاوران فروش، قادر است هرگونه ابهام و سوال در زمینه ی کارایی و ویژگی های محصولات شارپ را قبل از خرید برای مشتری پاسخگو باشد.

کاربران محصولات شارپ، میتوانند با بهره مندی از سرویس های پیش از فروش نمایندگی شارپ، محصول مورد نظر خود را منطبق با نیاز و بودجه ی خود، انتخاب و خریداری نمایند.  تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی شارپ توسط تیمی از کارشناسان متخصصِ دو حوزه فروش و تعمیر انجام می ‌پذیرد و کنارهم قرار گرفتن این دو مجموعه، سبب گشته تا این مرکز موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به کاربران خویش گردد. این نمایندگی به جهت پاسخگویی به نیاز تمامی کاربران شعب مختلفی را راه اندازی نموده است. به این ترتیب کاربران میتوانند در جای جای کشورمان از این خدمات بهره مند گردند. در ادامه به بررسی سرویس های ارائه شده از سوی این شعب و معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

آیا خدمات نمایندگی شارپ گارانتی هم دارد ؟

یکی از اصلی ترین مسائلی که کاربران قبل و بعد از خرید ماشین اداری نسبت به آن توجه ویژه ای دارند، گارانتی و ضمانت نامه است. نمایندگی شارپ به دلیل اطمینان از کیفیت خدماتی که ارائه میدهد و آگاهی از نیاز کاربران، برای تمامی سرویس های پشتیبانی و فروش خود ، گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر مدت دار در نظر گرفته است. این مجموعه همواره اولویت کاری خود را بر کسب رضایت کاربران قرار داده است و به خوبی میداند حق مسلم این عزیزان دریافت ضمانت نامه برای خدماتی ست که هزینه ی آن را متقبل شده اند.  کاربران و مشتریان عزیز در تهران، کرج و سایر شهرستان ها میتوانند از چنین خدمات مفیدی بهره مند گردند.

هزینه ی تعمیر محصولات شارپ در نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ تمامی دستگاه های فتوکپی، ماشین های فکس و انواع و اقسام پرینترهای جدید و قدیمی شارپ را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی امکان پذیر تعمیر می کند. مهم نیست که دستگاه معیوب ساخت چه سالی است و یا با چه نوع مشکلی رو به رو شده است. طی مدت زمان کوتاهی شاهد بازیابی کارایی دستگاه مورد بحث با هزینه ی تعمیراتی معقولی خواهید بود. کافی است به یکی از شعب نمایندگی مجاز شارپ مراجعه کنید.

نمایندگی شارپ در تهران و کرج

از مهم ترین مراکز نمایندگی شارپ که وظایف مهمی در حوزه های مختلف فروش و تعمیر محصولات شارپ به عهده دارد، نمایندگی شارپ در تهران و کرج است. کاربران و مشتریان عزیز تهرانی و کرجی ، میتوانند با بهره مندی از انواع این سرویس ها، به رضایت مطلوبی دست یابند. در حال حاضر برای پوشش وسیع تر و ارائه ی خدماتی بهتر، نمایندگی تهران از شش شعبه ی فعال و تخصصی و نمایندگی کرج از یک  شعبه ی بزرگ تشکیل شده است. بهره مندی از خدمات نمایندگی شارپ در تهران و کرج ، به دلایل مختلفی، رضایت کاربران را به همراه داشته است.

از مهم ترین و اصلی ترین این دلایل، صرفه جویی در هزینه، انجام خدمات در زمانی حداقل، بیش از 10 سال سابقه ی درخشان این مراکز در حوزه های مختلف فروش و تعمیر، ارائه ی خدمات به صورت ضمانت شده و بسیاری از این قبیل، است. تمرکز نمایندگی شارپ در تهران و کرج، علاوه بر فروش و عرضه ی محصولات این کمپانی، بر حوزه ی تعمیرات به ویژه تعمیرات فکس، تعمیرات کپی، تعمیرات پرینتر، تعمیرات اسکنر، تعمیرات چندکاره ی شارپ و … است.

نمایندگی شارپ در شهرستان ها

همانطور که گفته شد نمایندگی شارپ برای خدمت رسانی بیشتر و افزایش رفاه حال کاربران، خدمات فروش و پشتیبانی خود را در سطح وسیعی از شهرستان های کشورمان، ارائه میدهد. این نمایندگی به خوبی از نیاز کاربران خود آگاه است و میداند بسیاری از آن ها، در خصوص دریافت خدمات پشتیبانی مطمئن و استاندارد احساس نگرانی دارند. نبودن مراکز پشتیبانی رسمی شارپ، در بسیاری از نقاط کشورمان، بدل به معضلی جدی شده بود.

از این رو مدیران نمایندگی شارپ، تصمیماتی را اتخاذ کردند تا ساکنین شهرستان های مختلف کشورمان بتوانند محصول مورد نظر خود را با اطمینان از اصالت و اعتبار و برخورداری از خدمات پس از فروش دریافت نمایند. این عزیزان میتوانند با ارسال محصول معیوب خود به نمایندگی مرکزی تهران، از خدمات تعمیر نمایندگی شارپ، با بالاترین کیفیت ممکن برخوردار شوند. این سرویس ها همگی شامل گارانتی های معتبر نمایندگی شارپ خواهد شد.

تعمیرات تخصصی دستگاه کپی

نمایندگی فتوکپی شارپ

 نمایندگی شارپ با هدف ارائه ی تخصصی ترین سرویس های مرتبط با فروش و تعمیر این محصولات راه اندازی شده است. متقاضیان تمامی این سرویس ها میتوانند با حضور در نمایندگی فتوکپی شارپ ، پس از بهره گیری از راهنمایی های لازم توسط تیم مشاوره به بخش تخصصی مربوطه مراجعه کنند و خدمات مورد نیاز خود را با بالا ترین کیفیت ممکن دریافت کنند.

با مراجعه به این مرکز، تمام آن چیزی که از یک نمایندگی انتظار دارید، به صورت یک جا در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. تمامی خدمات و سرویس های مرکز نمایندگی فتوکپی شارپ با گارانتی و ضمانت نامه های معتبر این مرکز ارائه میشود. همچنین مرکز نمایندگی فتوکپی شارپ با در اختیار داشتن تجهیزات روز دنیا و همکاری با متخصصان و مهندسان عالی رتبه ی سطح کشور، استاندارد ترین خدمات را به کاربران خود ارائه میدهد. این خدمات با عالی ترین و منطقی ترین قیمت در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در ادامه ی این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با برخی خدمات ارائه شده در این مرکز آشنا کنیم.

 

نمایندگی فروش فتوکپی شارپ

دستگاه های فتوکپی شارپ با بالا ترین سرعت و کیفیت توسط مرکز نمایندگی فتوکپی شارپ، به شما عزیزان ارائه میشود. تمامی محصولات به فروش رسیده در این مرکز از گارانتی های معتبر و ضمانت نامه ی اصالت کالا برخوردارند. کادر فروش فعال در این مرکز، با در اختیار داشتن مشاوران و کارمندان فروش زبده ی این امر، تمامی راهنمایی های لازم را در جهت انتخاب صحیح دستگاه فتوکپی متناسب با نیاز مشتری، اطلاعات لازم در راستای معایب و مزایای انواع دستگاه های فتوکپی شارپ را در اختیار مشتریان گرامی قرار خواهند داد. همچنین تمامی قیمت ها، بر اساس قیمت روز خدمت شما عزیزان ارائه میشود.


نمایندگی تعمیرات فتوکپی شارپ

نمایندگی فتوکپی شارپ،  در مرکز تعمیرات شارپ، تمامی اقدامات مورد نیاز جهت بهبود، بازیابی، سرویس و تعمیرات تخصصی دستگاه های کپی شارپ،  بر اساس استاندارد های جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی سازنده را انجام میدهد. دستگاه های تعمیر شده در نمایندگی تعمیر دستگاه های فتوکپی شارپ، به دلیل استفاده از جدید ترین متد های تعمیر و دستگاه های پیشرفته بهسازی، کیفیت اولیه ی خویش را باز یافته و بدل به دستگاهی نو و بی عیب و نقص میگردند.

جهت اطمینان خاطر مراجعان، همانطور که گفته شد، تمامی سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیرات شارپ، دارای گارانتی های مدت دار و ضمانت گشته اند. همچنین این امکان فراهم شده است تا در صورت درخواست مشتری، خدمات تخصصی تعمیر و سرویس های دستگاه فتوکپی در محل مورد نظر کاربران ارائه میگردد.

عیب یابی دستگاه های فتوکپی شارپ

در صورتی که بخواهیم دستگاه کپی به درستی و بدون مشکل کار کند. می بایست پارامتر های ضروری در مهم ترین مرحله ی تعمیرات دستگاه کپی، یعنی همان مرحله ی عیب یابی دستگاه کپی، با نهایت دقت و تخصص انجام شود. عیب یابی دستگاه کپی شارپ در نمایندگی فتوکپی شارپ، به شکلی صحیح و تخصصی سبب میگردد تا کارشناسان، بخش معیوب را در دستگاه فتوکپی شارپ، شناسایی کرده و از ورود به حوزه های نامرتبط خود داری کنند.

عیب یابی تخصصی نقش بسزایی در تشخیص درست مشکل پیش آمده دارند و این خود تنها اصل مهم در تعمیر صحیح دستگاه میباشد. گفتنی ست که برخورداری از تجهیزات روز و ابزار آلات مخصوص نیز نقش بسزایی در تعمیر صحیح فتوکپی شارپ، به عهده دارند، که این مرکز به تمامی این امکانات مجهز میباشد.

تعمیر در محل دستگاه های فتوکپی شارپ

از آن جا که دستگاه های فتوکپی شارپ دارای ابعاد بزرگ و وزن بالایی میباشند، پیشنهاد میکنیم برای رفع مشکلات پیش آمده دستگاهتان ، از سرویس های تعمیر در محل فتوکپی شارپ که توسط مرکز نمایندگی فتوکپی شارپ ارائه میشود، استفاده کنید. در صورت استفاده از این سرویس ، کارشناسان زبده ی این امر ، خود را به محل ذکر شده ی شما میرسانند واقدامات لازم در جهت تعمیر و مرتفع ساختن هر گونه مشکل دستگاه کپی شارپ را به عمل می اوردند.

استفاده از سرویس تعمیرفتوکپی شارپ در محل زمانی به شما پیشنهاد میشود که از محل خرابی قطعه ،اطمینان ندارید و نمیدانید مشکل دقیقا، در کدام قسمت دستگاه شما روی داده است و یا به هر دلیل تمایل به مراجعه به مرکز نمایندگی ندارید. در این مواقع میتوانید با برقراری تماس با مرکز از حضور کارشناس تعمیر به محل خود اطمینان حاصل کنید.

واحدهای تخصصی تعمیرات شارپ

نمایندگی شارپ سرویس , واحد تعمیرات تخصصی محصولات شارپ را، با تیمی از باتجربه ترین  مهندسین و متخصصین تعمیرات  راه اندازی نموده است. این واحد با بهره گیری از سال ها تجربه در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری محصولات شارپ  را با قطعات اورجینال و مناسب ترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

نقطه ی اتکای شارپ سرویس را می توان قابل اطمینان بودن آن دانست، زیرا که همواره اعتماد و اطمینان به یک مجموعه، سبب ساز راحتی و آسودگی خاطر مشتریان از آن مرکز می شود . از دیگر مزایای نمایندگی شارپ سرویس، میزان اهمیت به سرعت بخشیدن کار تعمیرات برای مشتریان است، از این رو عقب انداختن کار مشتریان از جمله مسائلی است که شارپ سرویس با آن برخورد خواهد کرد.

 مقالات، سوالات متداول و اخبار تعمیرگاه تخصصی شارپ

نمایندگی شارپ همواره در تلاش است تا در جهت رفع نیازهای کاربران گرامی گام بردارد. آن چه ما را خشنود می سازد رضایت شما هم وطن گرامی از نمایندگی شارپ  است. نمایندگی شارپ جهت دستیابی به مفهوم واقعیِ خدماتِ متمایز، دو بازوی توانمند دارد که به وجود آن‌ها بالیده و افتخارات خویش در این عرصه را مدیون حضور آن‌ها می‌داند. مقالات این بخش ازبین بهترین مقالات این کمپانی برگزیده شده اند و  به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گرفته اند. مطالعه ی ویژگی های نمایندگی شارپ  و مقالات تعمیرگاه تخصصی شارپ کاربران عزیز را  در استفاده ی بهتر و بهینه تر از محصولشان یاری  خواهد کرد.

در این قسمت متخصصین و کادر فنی تعمیرات شارپ ، با بررسی و گزینش رایج ترین پرسش ها در زمینه ی تعمیرات شارپ ، به پاسخگویی به پرسش های پرتکرار کاربران می پردازند. همچنین کاربران گرامی می توانند تمامی پرسش های خود را از طریق راه های ارتباطی موجود درسایت مطرح کرده و پاسخ صحیح را دریافت نمایند. سوالات متداول تعمیرات تخصصی شارپ را در این بخش مطالعه نمایید.

نمایندگی شارپ این امکان را فراهم نموده است که تازه ترین اخبار این کمپانی در اختیار کاربران گرامی قرار بگیرد. در این قسمت کارشناسان پس از بررسی اخبار بهترین اخبار این کمپانی را برگزیده ودر اختیار کاربران گرامی قرارِ خواهند داد. جدیدترین اخبار مرکز تخصصی شارپ  را در این قسمت مطالعه نمایید.

جدیدترین محصولات شارپ

در این قسمت به معرفی محصولات کمپانی شارپ از دیروز تا به امروز می پردازیم . جدیدترین مدل ها ی محصولات شارپ همزمان با ورود به بازار در اختیار کاربران گرامی قرار خواهد گرفت . کاربرانی که به دنبال خرید محصولات این کمپانی هستند، با مطالعه ی این پیج از ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری هر محصول مطلع گشته و با آگاهی کامل دست به انتخاب خواهند زد.. این شرکت طیف وسیعی از محصولات و کالاهای الکترونیکی را تولید می کند.

جالب است بدانید که شارپ به معنی تیز می باشد. شرکت شارپ پیشینه ای دیرین داشته واز شرکت های قدیمی است. در سال های اخیر شارپ  به عنوان تولید کننده ی محصولات اداری و کپی مطرح بوده است و ازین نظردر جایگاه دوم جهان قرار دارد. همچنین این شرکت با تلاش های شبانه روزی خود توانسته است سهم بزرگی در تولید دستگاه‌ها و اجاق‌های بخارپز و تولید سلول‌های انرژی خورشیدی را به خود اختصاص دهد. تلویزیون از دیگر محصولات عمده ساخت کمپانی شارپ می باشد.

مطالعه ی این قسمت برای کاربرانی که در پی یافتن جدیدترین اطلاعات در ارتباط  محصولات شارپ  هستند و یا می خواهند اطلاعاتی در ارتباط با اولین محصولات کمپانی شارپ  کسب نمایند، بسیار مفید خواهد بود. جهت مطالعه ی ویژگی های جدیدترین محصولات شارپ با ما همراه شوید.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران ، پیشرو در تعمیرات فوق تخصصی و حرفه ای انواع دستگاه های الکترونیک مدت هاست به عنوان مرکز منتخب کاربران مطرح بوده است.  آنچه که موجبات موفقیت این مجموعه را فراهم کرده است اعتماد کاربران می باشد . این مرکز توانسته رضایت مشتریان را در تعمیر انواع برند ها جلب کند . مرکز سخت افزار ایران طی سالیان متمادی در تعمیر انواع لوازم الکترونیکی از جمله ؛ موبایل ، تبلت ، لپ تاپ ، پرینتر، اسکنر، دستگاه کپی ، تلویزیون و… فعالیت داشته و حسن نیت در ارائه ی خدمات و احترام به حقوق مشتریان اثبات نموده است.

این مرکز جهت تعمیر محصولات مختلف برندها از متخصصین تعمیر همان محصولات بهره می گیرد. به عنوان مثال ؛ تعمیر موبایل فقط توسط متخصصین تعمیرموبایل انجام می شود که علاوه بر داشتن سال ها تجربه در زمینه ی تعمیرات موبایل ، دوره های فوق تخصصی لازم را نیز گذرانده اند . علاوه بر این ؛ در این مرکز خدمات هر یک از برندها به متخصصین مربوط به همان برند سپرده می شود که تسلط کامل به قطعات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه ها را دارند . لذا با طیب خاطر می توانید تعمیرات دستگاه خود را به مرکز سخت افزار ایران بسپارید.