اشتراک گذاری

هد کیوسرا

هد کیوسرا با ویژگی های منحصر به فرد به بازار معرفی شد. کمپانی کیوسرا که  در کشور ما باماشین های اداری ساده  شناخته شده ، هد های جوهر افشانی را برای جوهر های پایه اب و یووی به بازار معرفی کرده است . بعد از عرضه انواع دستگاه ها  از سوی کمپانی های مختلف با هد های اسپکترا ، کونیکا،سیکو ، ریکو و… سازندگان ماشین آلات چاپ دیجیتال لارج فرمت برای عرضه دستگاههای جدید و سریعتر ، رو به هدهای بزرگ با عمر بالاتر آوردند که دستگاههای سریعتر و قابل رقابت در بازار امروز را عرضه کنند.

کمپانی کیوسرا قصد دارد که چاپگر های لارج فورمت با تکنولوژی یووی را  هم با این هد به بازار کشور معرفی کند.ماشین الات عرضه شده توسط این شرکت در کشور چین تولید شده و از پر سرعت ترین دستگاهای موجود در دنیا می باشند.قوی ترین دستگاه عرضه شده توسط این شرکت دارای ۱۶ هد کیوسرا می باشد که توانایی چاپ ۸ رنگ را دارا می باشد و مراحل پایانی تست خود را پشت سر می گذارد.کیفیت چاپ این دستگاهها بسیار بالا هست و کار چاپ شده فاقد هر گونه ترام می باشد. کیفیت چاپ با حفظ سرعت بالا در چاپ ، از خصوصیت بارز این دستگاها می باشد.

هد کیوسرا

ویژگی های هد جدید کیوسرا

در مورد ویژگی های هد غول پیکر کیوسرا باید گفت : این دستگاه داری ویژگی های خارق العاده می باشد. مشخصات این دستگاه عبارت است از :  پهنای پاشش جوهر در حدود ۱۱ سانتی متر ، وجود ۲۵۶۰ نازل در هر هد،رزولوشن هد ۶۰۰,۳۰۰ DPI ،و پاشش جوهر حتی با سایز ۳٫۵ PL ، آن را در جهان منحصر به فرد کرده است. این مشخصات موجب گشته است که سازندگان ماشین آلات چاپ دیجیتال ، چاپ پارچه و یووی این هد را محک یزنند.

این دستگاه ها با دقت کامل تولید شده و به تمام نقاط دنیا صادر می شوند. این دستگاه ها توانایی رقابت با ابر چاپگر های کمپانی هایی مانند Durst و Vutek را دارا می باشند.تمام قطعات استفاده شده در این دستگاهها از برند های مطرح در دنیا می باشد .قیمت این هد کیوسرا نسبت به برند های هم رده ، مناسب تر می باشد. اما قیمت دستگاه هایی که از این هد استفاده می نمایند همچنان بالا است.  قیمت بسیار مناسب جوهر مصرفی این دستگاهها با حفظ کیفیت و با بویی کم ،هزینه تمام شده چاپ را نسبت به سایر دستگاههای یووی کاهش داده است.

خواندن این مقاله پیشنهاد می شود :تعویض درام فتوکپی کیوسرا

نمایندگی کیوسرا و واحدهای تعمیرات کیوسرا

در این صفحه با مشخصات هد جدید کیوسرا آشنا شدید. نمایندگی کیوسرا جهت ارائه ی خدمات خود واحدهای تعمیرات کیوسرا را در نظر گرفته است. درهریک از این واحدها خدمات تخصصی تعمیرات یکی از محصولات کیوسرا به کاربران ارائه می شود. کارگاه تعمیرات دستگاه کپی کیوسرا خدمات تعمیر انواع مدل ای دستگاه کپی کیوسرا را ارائه می دهد . د رکارگاه تعمیرات پرینتر کیوسرا نیز خدمات تخصصی تعمیر و سرویس پرینتر کیوسرا انجام می شود. تجهیزات و امکانات مدرن لازم  جهت انجام تعمیرات در هر کارگاه فراهم شده است. جهت  آشنایی با خدمات ما در هر واحد به صفحه ی مربوط به واحد مورد نظر مراجعه نمایید.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩