نمایندگی اچ پی در شهرستان ها

نمایندگی اچ پی در شهرستان ها ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با بهسازی، تعمیر و ارتقاء دستگاه های اچ پی به کاربران عزیز ساکن در شهرستان هاست. راه اندازی این مرکز با هدف ارائه تخصصی ترین خدمات به کاربران شهرستانی به ویژه شهرستان های کوچک که از خدمات نمایندگی رسمی اچ پی بی بهره اند صورت گرفته است. از این پس دارندگان دستگاه های اچ پی (کاربران محترم شهرستانی) می توانند با بروز هر گونه اختلال و ناکارامدی در دستگاه خویش، بر اساس دستورالعمل ذکر شده.

شده در وب سایت، نسبت به ارسال کالای خویش اقدام نمایند تا تخصصی ترین تعمیرات مرتبط بر روی دستگاه آنها اِعمال گردد. نمایندگی اچ پی در شهرستان ها با به‌کارگیری امکانات موجود و با همکاری تیمی از زبده‌ترین کارشناسان فنی این حوزه، توانسته است خود را به عنوان یکی از مراکز پیشرو در ارائه خدمات مرتبط با تعمیر فناوری اطلاعات و تجهیزات الکترونیکی اچ پی مطرح سازد و از این راهرو پاسخگوی نیازهای مشترکان اچ پی باشد.

نمایندگی اچ پی در شهرستان ها

ویژگی های نمایندگی اچ پی در شهرستان ها

باتوجه به درخواستهای مکرر کاربران ارجمند شهرستانی مبنی بر فراهم آوردن امکان ارسال دستگاه های معیوب به نمایندگی اچ پی و نگرانی آنها به دلیل عدم وجود مرکزی مجاز و استاندارد جهت تعمیرات در شهرستان ها، برآن شدیم تا امکانات و فضای لازم جهت دریافت دستگاه های معیوب از شهرستانها را فراهم آوریم. در نمایندگی اچ پی در شهرستان ها کلیه خدمات مرتبط با تعمیرات اچ پی اعم از تعمیر پرینتر اچ پی، تعمیر اسکنر اچ پی و … انجام می پذیرد.

از این پس، این امکان فراهم گشته است تا شما کاربران گرامی، ساکن هر یک از شهرهای کشور عزیزمان که هستید، بی هیچ نگرانی دستگاه خود را به نمایندگی اچ پی در شهرستان ها ارسال کرده و پس از طی روند تعمیرات آن را در صحت و سلامت کامل تحویل بگیرید.

برتری نمایندگی اچ پی در شهرستان ها صرفه‌جویی در زمان و هزینه، استفاده از قطعات اورجینال، سرعت بالای انجام تعمیرات، انجام مشاوره پیش از تعمیر و اعلام نتیجه‌ی نهایی پس از تعمیر، و در نهایت تعمیر دستگاه‌هایی است که سایر همکاران قادر به تعمیر آنها نبوده‌اند. شایان ذکر است هزینه تعمیر در این مرکز بر اساس نرخنامه مصوب اتحادیه محاسبه و اخذ می گردد.

نمایندگی فتوکپی اچ پی

نمایندگی فتوکپی اچ پی در حوزه فروش و تعمیرات کپی اچ پی خدمات متعددی را ارائه می دهد. پس از خرید یک دستگاه کپی، نگهداری درست دستگاه و تعمیر سریع و به موقع آن اهمیت بسیار زیادی دارد. دستگاه فتوکپی اچ پی یکی از دستگاه های پرکاربرد در ادارات است؛ به مرور و با استفاده های بیشتر با مشکلاتی روبه رو خواهد شد که کاملا هم طبیعی است.

با این وجود باید بدانید که نگهداری و استفاده صحیح از دستگاه کپی اچ پی و همچنین انجام سرویس های دوره ای آن توسط نمایندگی فتوکپی اچ پی ، احتمال خراب شدن دستگاه را کاهش می دهد. اما اگر به هر دلیلی دستگاه کپی اچ پی خراب شود و نیاز به تعمیرات کپی اچ پی باشد، هیچ جایی بهتر و معتبر تر از نمایندگی فتوکپی اچ پی نخواهد بود. نمایندگی فتوکپی اچ پی در بخش فروش هم با ارائه خدمات پس از فروش شرکتی و تسهیلات تکمیلی فروش، خرید همه کاربران را بیمه می کند.

تمام سرویس ها و خدمات این نمایندگی تضمین شده و همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است. امکانات و تسهیلات نمایندگی فتوکپی اچ پی استثنایی و منحصر به فرد است و هر سطحی از نیاز کاربران را تامین می کند. کیفیت خدمات رسانی این نمایندگی به گونه ای است که توسط خود کاربران به یکدیگر معرفی می شود. این نمایندگی با نمایندگی اچ پی در شهرستان ها نیز همکاری دارد و تمام کاربران شهرستانی را نیز ساپورت می کند.

نمایندگی پرینتر اچ پی

نمایندگی پرینتر اچ پی اختصاصا در زمینه پرینتر های اچ پی فعالیت می کند و تنها در زمینه فروش، پس از فروش و تعمیرات پرینتر اچ پی خدمات ارائه می دهد. این نمایندگی با نمایندگی اچ پی در شهرستان ها نیز همکاری دارد و خدمات خود را به کاربران شهرستانی نیز ارائه می دهد.

امروزه استفاده از پرینتر ها بسیار متداول است. برای اینکه پرینتری بتواند مدت ها به کار و عملکرد صحیح خود ادامه دهد، باید به سلامت آن توجه شود. در غیر این صورت مسیر فرسودگی را خیلی سریع تر از حد معمول پیش می گیرد و از کار می افتد. نمایندگی پرینتر اچ پی انبوهی از خدمات را در حوزه فروش و تعمیرات ارائه می دهد. نمایندگی پرینتر اچ پی تمام خدمات خود را با مجوز های معتبر و کتبی ارائه می دهد. در نتیجه مرکز معتبری است که همه کاربران می توانند با اطمینان کامل از آن خدمات دریافت کنند.

مراحل ارسال کالا به نمایندگی اچ پی در شهرستان

 • بسته بندی دستگاه معیوب بدون لوازم جانبی آن
 • شرح مشکلات ایجاد شده در دستگاه در یک برگ کاغذ و ارسال آن به همراه دستگاه
 • شرح تعمیرات و سرویس های احتمالی که پیش از این بر روی دستگاه اعمال شده است
 • درج آدرس، شماره تماس وکدپستی ده رقمی دقیق بر روی بسته ی ارسالی
 • ارسال دستگاه به نمایندگی اچ پی در شهرستان
 • ارسال شماره رسید ( شماره ی پیگیری ) به شماره موبایل قید شده روی بسته ارسالی
 • ارسال پیامک به مشتری پس از دریافت کالا در نمایندگی اچ پی در شهرستان (نگهداری شماره رسید تا پایان مراحل تعمیر ضروری است.)
 • آغاز روند عیب یابی دستگاه توسط کارشناسان پس از دریافت کالا
 • تماس با مشتری، اعلام مشکل به وجودآمده، شرح مراحل تعمیر و هزینه ی تقریبی (مراحل تعمیر و هزینه آن باتوجه به مورد تعمیراتی و نوع دستگاه متفاوت است)
 • آغاز روند تعمیر اچ پی درصورت رضایت مشتری
 • گزارش به مشتری در صورت نیاز به تعویض قطعه
 • تست دستگاه توسط کارشناس ارشد نمایندگی اچ پی در شهرستان پس از پایان تعمیر و تأیید کادر فنی
 • واریز هزینه تعمیر توسط مشتری پس از اطمینان ازسلامت دستگاه
 • ارسال شماره حساب یا شماره کارت به مشتری جهت واریز هزینه تعمیر
 • ارسال دستگاه به آدرس مشتری در صحت و سلامت کامل

نمایندگی رسمی اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی یک مرکز معتبر و جامع است. این نمایندگی تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا رضایت کاربران را با تامین نیازهای مختلف آنها به دست آورد. کمپانی اچ پی یک شرکت موفق در تولید دستگاه هایی مانند لپ تاپ، تلبت، فبلت، دستگاه کپی، پرینتر، مانتیور، هارد، آل این وان، اسکنر، پروژکتور و desktop است. همه این محصولات در حوزه فروش، پس از فروش و تعمیرات در نمایندگی رسمی اچ پی حمایت و پشتیبانی می شود. نمایندگی رسمی اچ پی با راه اندازی نمایندگی اچ پی در شهرستان ها، خدمات رسانی را برای کاربران شهرستانی نیز ساده تر و سریع تر کرده است. تمام قوانین و استاندارد های لازم برای ارائه خدمات توسط نمایندگی رسمی اچ پی رعایت می شود. تمامی سرویس ها و خدمات این نمایندگی همراه با ارائه ضمانت نامه های معتبر و کتبی است.

نمایندگی اچ پی

نمایندگی اچ پی یکی از شرکت های پیشگام در ارائه خدمات تخصصی مرتبط با تعمیرات اچ پی است که به دلیل در اختیار داشتن پیشرفته ترین تجهیزات و همکاری با جمعی از زبده ترین کارشناسان این حوزه موفق به کسب موفقیت های بسیار در این زمینه گشته است.این شرکت علاوه بر تعمیر، در زمینه ی آموزش و فروش محصولات نیز فعالیت می کند. یکی از بزرگترین افتخارات کسب شده توسط این مرکز آن است که در طی سالهای اخیر و بر اساس نظرسنجی های انجام شده.

به عنوان برترین مجموعه ارائه دهنده خدمات از سوی کاربران انتخاب گشته است. مدیریت نمایندگی اچ پی در ایران مشتری مداری را رکن اصلی فعالیت های این شرکت می داند و اهتمام ویژه‌ای به خدمات‌رسانی سریع با قیمت‌ها و هزینه‌های مصوب شرکتی به هموطنان گرامی دارند. تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی‌ اچ پی صورت می‌پذیرد. واحدهای تعمیرات اچ پی در بخش زیر معرفی می گردند.