اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

راهنمای انتخاب پرینتر

پرینتر ها امروزه در مدل های مختلف و متناسب با کاربری های متعدد ساخته شده اند. خریداران معمولا باید به دنبال راهنمای انتخاب پرینتر باشند زیرا این موضوع نکته ای است که در خرید آن ها بسیار تاثیرگذار است. با پیشرفت تکنولوژی هر کاربر ی تواند متناسب با سلیقه و نوع نیاز خود نسبت به خرید چاپگر ها اقدام کند. مطالعه ی راهنمای انتخاب پرینتر تاثیر بسزایی در انتخاب شما خواهد داشت. از این رو اگر شما هم یکی از کاربرانی هستید که قصد خرید پرینتر را دارید این مطلب برای شما بسیار مفید خواهد بود. به یاد داشته باشید عدم اطلاع از راهنمای انتخاب پرینتر زمینه های انتخابی غلط را برای شما ایجاد خواهد کرد. پرینتر ها در انواع مختلف در برند های گوناگونی مثل توشیبا، ریکو، اچ پی و … تولید شده اند. در ادامه به بررسی انواع مدل های پرینتر و بررسی نکات مهم در انتخاب پرینتر می پردازیم. همراه باشید.

نکات مهم در انتخاب پرینتر

برای انتخاب پرینتر توجه به راهنمای انتخاب پرینتر متناسب با نوع کاربری بسیار ضروری است. اولین نکته توجه به میزان ظرفیت چاپ دستگاه می باشد. این نکته به شما کمک می کند تا بنا بر میزان استفاده ی خود از دستگاه نسبت به خریداری پرینتر اقدام کنید. مراکزی پرکاربرد مانند شرکت ها و ادارات لازم است حتما به میزان ظرفیت چاپ دستگاه که در مشخصات فنی آن ذکر شده توجه ویژه داشته باشند، زیرا یکی از رایج ترین دلایل خرابی پرینتر ها استفاده ی بیش از حد از آن ها است. توجه به میزان مصرف تونر پرینتر  از دیگر نکاتی است که در انتخاب پرینتر باید به آن توجه داشته باشید. زیرا اگر مصرف تونر پرینتر بالا باشد هزینه های بسیار سنگینی برای کاربران به دنبال خواهد داشت. توجه به دقت چاپ دستگاه یکی دیگر از نکاتی است که برای انتخاب پرینتر باید به آن توجه ویژه داشته باشید. این ویژگی با علامت DPI نشان داده می شود. دقت چاپ بالا برای دستگاه کمک می کند تا متون یا تصویر چاپ شده دارای وضوح و کیفیت بالا باشد.

توجه به انواع پرینتر در راهنمای انتخاب پرینتر

انواع پرینتر در گروه بندی های متفاوتی بررسی می شوند. پرینتر ها به طور کلی در مدل های تک کاره ، چندکاره ، رنگی/ سیاه و سفید، لیزری و جوهرافشان تقسیم بندی می شوند. مدل های تک کاره تنها قادر به چاپ برگه ها یا پرینت آن ها می باشند. مدل های چندکاره علاوه بر پرینت قابلیت های دیگری مثل اسکنر، فکس  و کپی می باشد. پرینتر های رنگی عموما برای چاپ تصاویر و عکس مورد استفاده قرار می گیرند. پرینترهای سیاه و سفید نیز برای چاپ اسناد و متون به کار برده می شوند. مدل های جوهر افشان عملیات چاپ را به وسیله ی جوهر امکان پذیر می کنند و مدل های لیزری با استفاده از لیزر تصاویر را بر روی برگه منتقل می کنند.

نمایندگی پرینتر

نمایندگی پرینتر با گردآوری جمعی از متخصصان و مهندسان تمام خدمات مورد نیاز کاربران پرینتر را ارائه می کند. بد نیست بدانید تعویض انواع قطعات داخلی پرینتر با مراجعه به این واحد امکان پذیر است. تمامی عیوب نرم افزاری و سخت افزاری پرینتر ها با مراجعه به این مرکز قابل حل می باشند. نمایندگی پرینتر انواع خدمات مرتبط با فروش و پس از فروش این دستگاه را به کاربران ارائه می کند. انواع پرینتر ها در برندهای مختلف با مراجعه به این نمایندگی قابل خرید می باشند. حضور مشاوران در نمایندگی پرینتر امکان انتخابی هوشمندانه را برای شما فراهم کرده است. این مشاوران تمام اطلاعات فنی و تخصصی انواع پرینتر ها و نوع کاربری آن ها را دراختیار خریداران قرار می دهند. بهره مندی از این اطلاعات به شما کمک می کند تا محصولی تناسب با سلیقه و کاربری خود خریداری کنید. همچنین شما می توانید برای تعمیر پرینتر خود به واحد تعمیرات پرینتر مراجعه کرده و از خدمات آن بهره مند شوید.

واحد های تعمیرات کپی

واحد های تعمیرات دستگاه کپی به دلیل بهره مندی از متخصصانی مجرب می توانند انواع ماشین های اداری را در کوتاه ترین زمان تعمیر کنند. همچنین دسترسی این واحد به مدرن ترین تجهیزات و امکانات سبب شده تا فرآیند تعمیرات در این واحد با کیفیت بسیار بالایی همراه باشد. تعویض قطعات دستگاه کپی از تخصصی ترین سرویس هایی است که در این واحد انجام می شود. تمامی قطعات فرسوده و مستهلک در این واحد با نمونه های اورجینال جایگزین می شوند. انواع دستگاه کپی در هر برندی که باشد در این واحد قابل تعمیر است. متخصصان این مرکز به دلیل آشنایی کامل با تمام قطعات داخلی  دستگاه کپی می توانند انواع عیوب این دستگاه ها را برطرف کنند.

امتیاز شما به این نوشته