اشتراک گذاری

تعمیر یونیت فیوزینگ کپی کانن

تعمیر یونیت فیوزینگ کپی کانن یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی کانن است که در پارت مجزای خویش، به دست زبده ترین کارشناسان و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. شما کاربران گرامی در صورت مواجهه با هر گونه اختلال و ناکارآمدی در این بخش از دستگاه، می توانید به مرکز تعمیر یونیت فیوزینگ کپی کانن مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایید.

تعمیرات انجام شده در این مرکز پس از عیب یابی صحیح دستگاه آغاز شده و تا سرویس و بهسازی کامل دستگاه ادامه دارد. شایان ذکر است تمامی خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر یونیت فیوزینگ کپی کانن مشمول گارانتی و ضمانت است.

تعمیر و تعویض یونیت فیوزینگ کپی کانن

در صورتی که امکان تعمیر یونیت فیوزینگ کپی کانن وجود نداشته باشد تعمیرکاران ما در نمایندگی کانن اقدام به تعویض آن با یک نمونه نو و اورجینال می نمایند. نیاز به تعویض یونیت فیوزینگ کپی کانن، گاه توسط هشدارهایی از سوی دستگاه به کاربر اعلام می گردد. برای مثال بعضی از دستگاه های پرینتر و کپی، با بروز اختلال در عملکرد فیوزینگ، بصورت اتوماتیک و با کدهای مخصوص هشدارهایی مبنی بر نیاز به تعویض فیوزینگ را به کاربر اعلام می دارند.

وجود خطوطی بر روی کاغذ چاپ شده نیز میتواند نشانه ای برای تعویض فیوزینگ و یا یکی از قطعات آن باشد. در چنین مواقعی بهتر است پیش از اقدام به تعویض و تعمیر یونیت فیوزینگ کپی با یکی از کارشناسان ما در نمایندگی رسمی کانن مشورت نمایید. قطعات قابل تعویض یونیت فیوزینگ دستگاه کپی عبارتند از:

  • پاک کننده پرس
  • ابری هاترولر
  • پرس
  • لامپ فیوزینگ
  • ناخنک هاترولر و پرس
  • پوسته فیوزینگ
  • هاترولر
  • بوش هاترولر
  • بلبرینگ هاترولر و پرس
  • ترمیستور

شیوه کار یونیت فیوزینگ دستگاه کپی

اگر کار با دستگاه کپی را تجربه کرده باشید حتماً مشاهده کرده اید که کاغذ خارج شده از دستگاه در ثانیه های نخست گرم است. علت این گرما وجود قطعه ای به نام فیوزینگ در دستگاه است که کاغذ در زمان چاپ می بایست از زیر آن عبور کند. فیوزینگ ها در گذشته از یک لامپ گرم کننده درون هات رولر تفلون شده و پرس رولر تشکیل شده بودند، اما امروزه جای لامپ را یک المنت گرم کننده و جای هات رولر را هم فیوزر فیلم در فیوزینگ گرفت اند که کا رایی  آن را آسانتر و بهتر کرده اند اما پرس رولر مثل همان مدل قدیم است.

  درام  که اندازه دقیق تونر مورد نیاز برای هر تصویر را در خود دارد آنرا بر روی کاغذ پاچیده و پس از آن بوسیله فیوزینگ حرارت دیده و پخته شده و بر روی کاغذ حک میشوند و در آخر کاغذ بوسیله غلطکی خروجی خارج میشود. اما علت آنکه کاغذ بر اثر گرمای فیوزینگ آتش نمیگیرد در واقع سرعت موجود در این بخش از دستگاه است. سرعتی که فیوزینگ دستگاه کپی دارد، مانع از ایجاد فرصتی برای ایجاد جرقه و سوختن کاغذ می شود. قطعه فیوزینگِ موجود در درون دستگاه پرینتر و کپی قابل تعویض و تعمیر است و اجزا آن را می توان بصورت جداگانه خریداری و بازسازی کرد.

برخی از قطعات قابل تعویض این بخش از دستگاه عبارتند از: هیت المنت، فیلم فیوزنگ، پرس رولر و… . شما کاربران گرامی خدمات و سرویس های مرتبط با این بخش را می توانید با حضور در مرکز تعمیر یونیت فیوزینگ کپی کانن دریافت نمایید. در صورت عدم امکان جابجایی و جداسازی این بخش از دستگاه می توانید از سیستم سرویس در محل کپی کانن استفاده نمایید.

واحدهای تعمیرات کانن

نمایندگی تعمیرات کانن با تقسیم ساختار درونی خویش به پارتهای متعددِ تخصصی، فضایی فراهم ساخته است تا خدمات و سرویس های مرتبط با هر یک از دستگاه های کانن صرفاً در پارت تخصصی مرتبط با همان محصول انجام پذیرد. این مرکز در طول سالهای اخیر با تمرکز بر ارائه خدمات مرتبط با تعمیر و ترمیم تجهیزات اداری کانن توانسته است نیاز غالب کاربران این دستگاه ها را برطرف سازد. برخی از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیرات کپی کانن که مرتبط با قطعات داخلی این دستگاه می باشند عبارتند از:

تعمیر یونیت اسکنرها کپی کانن، تعمیر یونیت لیزر کپی کانن، تعمیر یونیت درام کپی کانن، تعمیر یونیت فیوزینگ کپی کانن، تعمیر هیتر و فن کپی کانن، تعمیر یونیت فیدر کپی کانن، تعمیر ترموستات کپی کانن، تعمیر ترمیستور کپی کانن، تعمیر کارتریج کپی کانن و در نهایت تعمیر یونیت کاغذ کش کپی کانن. سایر واحدهای تعمیرات کانن در بخش زیر معرفی می گردند.

نمایندگی کانن

نمایندگی کانن با همکاری تیمی از مجرب ترین و خبره ترین مهندسان به ارائه تمامی خدمات مرتبط با محصولات کانن مشغول است. تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز مبتنی بر اصول و استانداردهای بین‌المللی به ویژه استانداردهای وضع شده از سویِ کمپانیِ کانن است. مهندسان مرکز تعمیرات کانن به تمامی مهارتها و تخصص های لازم جهت تعمیرات کانن مسلط بوده و قادر هستند تا با استفاده از جدیدترین متدها و شیوه ها کلیه عیوب ایجاد شده در دستگاه های کانن را رفع و برطرف سازند.

شما کاربران گرامی می توانید پیشرفته ترین خدمات در سه حوزه تعمیر، فروش و آموزش را با حضور در نمایندگی کانن و مراجعه به پارت مربوطه دریافت نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی ها و مشاوره های بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید. تعمیر یونیت فیوزینگ کپی کانن تنها یکی از خدمات ارائه شده در این مرکز می باشد و شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با سایر خدمات این مجموعه به بخش معرفی واحدهای تعمیرات کانن مراجعه نمایید.

اخبار ، مقالات ، محصولات و سوالات متداول مرتبط با کمپانی محبوب و پیشرو کانن را می توانید در سایر صفحات سایت پیگیری و دنبال نمایید.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩