اشتراک گذاری

تعمیر کاغذ کش پرینتر سامسونگ

در تعمیر کاغذ کش پرینتر سامسونگ باید به این نکته توجه کرد که یافتن تعمیر کار ماهر در اولویت انتخاب است. در صورتی که تمام قطعات داخلی دستگاه به درستی کار کرده و خروجی مناسبی را آماده کنند، اگر قطعه ی کاغذ کش مشکل داشته باشد می توان گفت دستگاه عملا کارکرد ندارد. در واقع کاغذ کش، عمل ورود و خروج کاغذ به چاپگر را به عهده دارد. به همین دلیل تعمیر آن دارای اهمیت بالایی است. مراقب باشیم اگر نیاز به تعویض قطعه برای تعمیر کاغذ کش پرینتر سامسونگ بود، باید قطعات اورجینال ساخت کمپانی، تنها گزینه ی انتخابی تعمیرکار باشد. اگر کاربر، آشنایی مختصر و مفیدی با چاپگر، کاغذ کش و عمل آن داشته باشد می تواند در صورت بروز مشکل، به راحتی در جهت رفع آن اقدام کند. در ادامه به معرفی و راه های تعمیر کاغذ کش پرینتر سامسونگ می پردازیم. با ما همراه باشید.

شارپ AR-5631

مکانیزم کاغذ کش چگونه است؟

برای تعمیر کاغذ کش پرینتر سامسونگ بهتر است بدانیم کاغذ کش یا پیکاپ قطعه ای حیاتی است که عملیات خود را روی کاغذ انجام می دهد. کاغذ کش از دو بخش درونی و بیرونی تشکیل شده است. بخش درونی آن، کاغذ را به درون دستگاه می فرستد و بخش بیرونی آن، کاغذ را از پرینتر خارج می کند. به طور کلی در دو نوع است دستی، کاستی. اگر در هر صورت کاغذ کش دچار مشکل شود به طور حتم عملکرد دستگاهتان با مشکل مواجه خواهد شد، از گیر کردن کاغذ گرفته تا وارد نشدن آن به دستگاه.

عیوب کاغذ کش پرینتر سامسونگ

برای تعمیر کاغذ کش پرینتر سامسونگ ابتدا باید مشکلات عمده ای که با آن مواجه می شویم را شناسایی کنیم. البته این امر بر کاربر بایسته است تا در صورت بروز این عیوب حتما از یک تعمیر کار مجرب کمک بگیرد که از قطعات اورجینال استفاده می کند تا بار دیگر شاهد اختلال در عملکرد دستگاه خود نباشد. بهتر است بدانیم که عموما پکاپ نیازی به تعویض ندارد و غالبا تعمیر می شود. اما در صورت نیاز به تعویض آن، باید تعمیرکار ماهر با ظرافت تمام اقدامات خود را انجام دهد که مشکلی در دیگر قطعات ایجاد نشود. در ادامه مشکلات عمده ی که موجب تعمیر کاغذ کش پرینتر سامسونگ می شود را به صورت مختصر بیان می کنیم. با ما همراه باشید.

 • کار نکردن کاغذ کش در این حالت کاغذ به دستگاه ورود پیدا نمی کند.
 • گیر کردن کاغذ در دستگاه در این حالت کاغذ به دستگاه وارد یا خارج نمی شود.
 • کاغذ در ورودی (ADF) گیر می کند.
 • کاغذ در خروجی (ADF) گیر می کند.
 • کاغذ در فیدر مرحله یک (ADF) گیر می کند
 • کاغذ در بلیت گیر می کند.
 • صدای ناهنجار پیکاپ هنگام خروج کاغذ، از مهم ترین عواملی است که تعمیر کاغذ کش پرینتر سامسونگ را واجب می کند.
 • کرکره ای شدن و چروک شدن برگه در (ADF).
 • برگه با سرعت کم در فیدر کاغذ کش حرکت می کند.
 • در (ADF)باز می شود.
 • و …

تمام مواردی که گفته شد برای عیب یابی و تعمیر کاغذ کش پرینتر سامسونگ بسیار حائز اهمیت است. البته باید به یاد داشته باشید که یافتن تعمیر کار توانا از عیب یابی آن بسیار مهم تر است. تعمیرات سامسونگ با سابقه ی طولانی آماده ی ارائه ی خدمات مختلف در زمینه ی تعمیر و تعویض قطعات گوناگون پرینترهای سامسونگ است.

خدمات تخصصی تعمیرات پرینتر samsung

تعمیر پرینتر سامسونگ یکی از تخصصی ترین خدماتی است که توسط کارشناسان توانای ما ارائه می شود. تکنسین هایی که برای ارائه ی این خدمات آماده می شوند باید دارای تجربه و تخصص بالایی بوده و دوره های آموزشی تخصصی را گذرانده باشند. در این واحد تعمیرات علاوه بر تعمیر کاغذ کش پرینتر سامسونگ دیگر تعمیرات چاپگر از قبیل سرویس کامل دستگاه، تعویض تونر، تعمیر یا تعویض کاتریج، درام فیوزینگ، برد، دولوپر و … نیز پذیرفته می شود. مدیریت توانای این واحد تعمیراتی تمام تلاش خود را در راستای مدرنیته کردن تجهیزات و ابزارات خود به کار بسته است تا مراجعین بتوانند خدمات تخصصی دریافت کنند.

تعمیرات سامسونگ

تعمیرات سامسونگ آماده ی پذیرش تمام سفارشات تعمیری شما اعم از محصولات قدیمی و مدرن است. واحدهای تعمیری مجزایی در این مرکز وجود دارد که به صورت تخصصی به تعمیر دستگاه های مختلف می پردازند. تعمیرات سامسونگ سابقه ی طولانی در زمینه ی تعمیرات انواع محصولات سامسونگ دارد. برای تعمیرکاران ما هیچ مشکلی وجود ندارد که قابل برطرف شدن نباشد. مرکز تعمیرات samsung ، واحدهای خود را با هدف مشتری مداری به جدیدترین تجهیزات عیب یابی و تعمیر روز دنیا مجهز کرده است تا هیچ سدی مقابل کارهای تعمیراتی او نباشد. اگر شما نیز مثل دیگر کاربران ما به دنبال کم ترین هزینه در کنار بهترین کیفیت هستید، در خدمت به شما حاضر و آماده ایم. تعمیرکاران ما با تعهدات انسان دوستانه ایی که دارند در صورت نیاز به تعویض قطعه به طور حتم از آرشیو قطعات اورجینالی که نمایندگی تعمیرات سامسونگ فراهم کرده است، استفاده خواهند کرد.

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ با هدف ارائه ی بهترین خدمات ممکن به مشتریان، واحدهای مجزایی در زمینه ی انواع محصولات خود را اندازی کرده است. این واحدهای منفک، آماده ی ارائه ی خدمات، مختلف مشاوره قبل، حین و بعد از خرید به مشتریان عزیز هستند. این مرکزبه دلیل سابقه ی طولانی که در زمینه ی فروش به روزترین محصولات سامسونگ دارد، همواره به گزینه ی اولین انتخاب مرم تبدیل شده است. اصل مشتری مداری این واحد را می توان در ارائه ی بهترین محصولات کمپانی سامسونگ با گارانتی های طولانی دید. مشتریان ما هر گاه به این مرکز مراجعه کرده اند از انتخاب خود هرگز پشیمان نشده اند، چرا که نمایندگی samsung پیشرفته ترین محصولات کمپانی را در معرض دید و خرید عموم قرار می دهد.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩