تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا

تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا با توجه به این که پرینتر امروزه از ملزومات اساسی سازمان ها و ادارات مختلف می باشد. باید توسط مهندسین و متخصصین خبره در تعمیرات پرینتر انجام گردد. نمایندگی کونیکا مینولتا خدمات تعمیر پرینتر کونیکا مینولتا را  به صورت تخصصی و با استفاده از ابزارآلات مدرن، انجام می دهد. جهت تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا، برترین مهندسین و متخصصین کشور را فراخوانده ایم، تا با ارائه ی خدماتی درخور شما هم وطنان گرامی یاری گر شما در جهت رفع مشکلاتتان باشیم.

پرینترهای کونیکا مینولتا در انواع و مدل های مختلف در بازار موجود می باشند. کارشناسان نمایندگی کونیکا مینولتا، با عملکرد انواع پرینترهای کونیکا مینولتا آشنایی کامل دارند و دوره های تخصصی تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا ، در سیکل های متفاوت جهت به روز رسانی دانش متخصصان این حوزه برگزار می گردد.

تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا

نمایندگی پرینتر کونیکا مینولتا

نمایندگی پرینتر کونیکا مینولتا یکی از مراکزی است که به راحتی می توانید به آن اطمینان کنید و خدمات کاربردی و مفیدی را دریافت نمایید. این نمایندگی به همت مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است و در حوزه فروش، پس از فروش و تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا امکانات و تسهیلات بسیار متنوع  و مفیدی را در اختیار کاربران تهرانی و شهرستانی می گذارد. استفاده از پرینتر در منازل و محیط های کاری در دنیای امروز بسیار متداول است. پرینتر کونیکا مینولتا یکی از پرینتر های محبوب در بازار است که کاربران بسیاری از آن استفاده می کنند.

این دستگاه در کنار اینکه به سرویس های دوره ای و تهیه مواد اولیه مرغوب و سازگار نیازمند است، بدون شک نیازمند دریافت خدمات تعمیر و تعویض هم خواهد بود. نمایندگی تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا هر آنچه را که این دستگاه نیاز دارد تا کارایی اولیه خود را حفظ کند، فراهم کرده است. تعمیرکاران در حوزه تخصصی خود تجربه کافی دارند و می توانند بهترین سرویس های تعمیراتی را برای همه کاربران به ارمغان بیاورند و تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه را برطرف کنند. در بخش فروش نیز امکانات فروش با در نظر گرفتن شرایط سخت کنونی برای کاربران تدارک دیده شده است.

خدمات نمایندگی تعمیر پرینتر کونیکا مینولتا

شارژ پرینتر کونیکا مینولتا

شارژ پرینتر کونیکا مینولتا یکی دیگر از خدمات نمایندگی تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا است. شارژ کارتریج پرینتر یکی از راه های صرفه جویی در هزینه های مصرفی این دستگاه است. برای شارژ یا تعویض کارتریج پرینتر باید به یک سری اصول و قواعد توجه کنیم. برای اجرای درست شارژ کارتریج باید با اجزای داخلی این دستگاه به خوبی آشنا باشیم. نحوه باز و بسته کردن آن را بدانیم و درام را به درستی تمیز کنیم و به طور کلی با جنرال سرویس کارتریج آشنا باشیم.

برای شارژ پرینتر کونیکا مینولتا فراموش نکنید که باید کارتريج ها را همواره در حالت افقي نگهداري يا حمل کنید؛ كارتريج ها در دمای 0 تا 35 درجه سانتيگراد نگهداری کنید، كارتريج ها را در معرض آفتاب و نور شديد قرار ندهيد و پرينتر را در محيط پر گرد و غبار،  كنار پنجره و در معرض آفتاب و گرما قرار ندهيد.

تعمیر درام پرینتر کونیکا مینولتا

درام یکی از اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده ی هر پرینتر از جمله پرینترهای کونیکا مینولتا است. این بخش از چاپگر وظیفه ی مهم انتقال جوهر یا تونر مصرفی بر روی کاغذ را بر عهده دارد. بنابراین یک اختلال جزیی و ناچیز در ساختار درام می تواند سد راه چاپ اسناد مورد نیاز کاربر شود. معمولا افت کیفیت چاپ نشانه ی اصلی خرابی درام است. این افت کیفیت ممکن است با چاپ لکه ها و خطوط زائد جوهر نیز همراه شود. نمایندگی تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا طی مدت زمان کوتاهی کارایی درام را تعمیر کرده و کیفیت اولیه ی چاپگر را بازگردانی می نماید.

تعمیر دولوپر پرینتر کونیکا مینولتا

تعمیر دولوپر پرینتر کونیکا مینولتا هم در نمایندگی تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا انجام می شود. دولوپر پرینتر در دستگاه به شکل فیزیکی استفاده نمی شود. این قطعه کم کم و با گذشت زمان کیفیت خود را از دست می دهد و به تعمیر و تعویض نیاز پیدا می کند. هر گونه اختلال در دولوپر علاوه بر تاثیر منفی بر کیفیت چاپ، مصرف تونر را نیز به شدت بالا می برد و عوارض دیگری مانند ریزش پودر تونر را نیز به دنبال خواهد داشت.

برای تعمیر دولوپر پرینتر کونیکا مینولتا از نمایندگی تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا کمک بگیرید. کارشناسان نمایندگی تعمیر کونیکا مینولتا با اجزای داخلی این قطعه از جمله چرخ دنده های تانک دولوپر، بوش های تانک، اورینگ یا کاسه نمدی های تانک دولوپر، همزن های تانک دولوپر، مگنت تانک دولوپر، TDS یا سنسور، تیغه داکتر بلید و کولارها کاملا آشنا هستند و می توانند مشکل را شناسایی و رفع کند. برای تعمیر دقیق دولوپر پرینتر کونیکا مینولتا بررسی و تست سلامت همه این اجزا لازم و ضروری است.

تعمیر فیوزینگ پرینتر کونیکا مینولتا

تعمیر فیوزینگ پرینتر کونیکا مینولتا یکی از خدمات نمایندگی تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا است. فیوزینگ در پرینتر متشکل از یک المنت گرم کننده، فیوزر فیلم و پرس رول است. درام تونر را به اندازه نیاز روی کاغذ می ریزد و به کمک فیوزینگ پرینتر کونیکا مینولتا کاغذ حرارت می بیند و سند مربوطه چاپ می شود.

پس از پایان فرایند چاپ کاغذ به کمک غلطک خروجی از دستگاه خارج می شود. با همه حرارت بالایی که فیوزینگ دارد، این قطعه آتش نمی گیرد، زیرا سرعت بالایی دارد و به هیچ وجه فرصت جرقه زدن و سوختن ندارد. کاربر می تواند به کمک هشدار زمان تعویض فیوزینگ توسط خود پرینتر و یا با مشاهده خطوط اضافی روی سند چاپی متوجه اختلال فیوزینگ پرینتر خود شود و نسبت به تعمیر و تعویض آن اقدام کند.

تعمیر کاغذکش پرینتر کونیکا مینولتا

همان طور که از نام کاغذکش پیداست، این قطعه در پرینتر ها برای ورود و خروج برگه های کاغذ تعبیه می شود. هر گونه اختلالی که در روند ورود و خروج کاغذ مشاهده شود، می تواند دلیلی برای خرابی کاغذکش باشد. پاره شدن کاغذ، مچاله و چروک شدن کاغذ و یا گیر کردن کاغذ درون پرینتر علائم اصلی خرابی کاغذکش هستند. البته در این بین کیفیت کاغذهای مصرفی نیز حائز اهمیت است. اما اگر پس از استفاده از کاغذهای استاندارد نیز مرتبا شاهد گیر کردن کاغذ درون پرینتر هستید؛ با نمایندگی تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا تماس حاصل فرمایید.

تعمیر صدای ناهنجار پرینتر کونیکا مینولتا

وقتی پرینتر در حالت عادی شروع به کار می کند، یک صدای معمولی دارد که نشان از انجام درست عملیات پرینت و چاپ است. اما اگر این صدا ها از حالت نرمال و طبیعی خود خارج شوند، به این معنی است که اختلالی در دستگاه وجود دارد. برای تعمیر صدای ناهنجار پرینتر کونیکا مینولتا می توانید از نمایندگی تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا کمک بگیرید.

صداهای غیر طبیعی نشان می دهند که دستگاه در بخشی از عملیات پرینت دچار ایراد و اختلال شده است. کارتریج پرینتر، کاغذکش پرینتر، فیوزینگ پرینتر، چرخ دنده ها، موتور پرینتر و لیزر پرینتر هر کدام می توانند در صداهای ناهنجار دستگاه دخیل باشند. باید به دقت هر یک از این بخش ها بررسی شوند و بعد تعمیرات لازم انجام شود.

دیگر خدمات واحد تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا

 • بررسی نوار انکودر  و رفع عیوب آن
 • رفع ایرادات مربوط به پلیت تایمینگ و ….
 • تحلیل و بررسی عیوب مربوط به پنل چاپگر
 • تهیه و ارائه‌ی انواع شارژ مواد مصرفی پرینتر
 • رفع خطاهای رایج در بوبین در مرکز تعمیرات کونیکا مینولتا
 • تعمیر پرینتر کانن شامل تعمیرات درام کیت پرینترهای لیزری رنگی
 • تعمیر پرینتر کانن، شامل تعویض قطعات مصرفی پرینترها و اسکنرها با قطعات اورجینال و اصلی
 • گردزدایی، پاک‌سازی، روغن‌کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه‌سازی عملکرد پرینتر و نیز جلوگیری از استهلاک  پرینتر کونیکا مینولتا
 • شارژ کارتریج پرینتر کونیکا مینولتا
 • اصلاح نواقص مربوط به داکتر بلید
 • بررسی و اصلاح ایرادات نوار انکودر پرینتر کونیکا مینولتا
 • بررسی بلوک دیاگرام و بخش‌های مختلف پرینتر کونیکا مینولتا
 • تعمیر پرینتر کانن شامل کلیه تعمیرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری
 • اصلاح و شناسایی خطاهای مربوط به ریبون پرینتر کونیکا مینولتا
 • حذف و نصب دوباره‌ی دایور پرینتر جهت سازگاری بیشتر با سیستم عامل
 • تعمیر پرینتر کانن شامل تعمیرات تخصصی برد انواع پرینتر فرمتر، پاور، برد فکس
 • تعمیر پرینتر در محل شامل کلیه قطعات الکترونیکی و مکانیکیِ پرینترهای لیزری، سوزنی، جوهرافشان

تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا و دیگرواحدهای تعمیرات کونیکا مینولتا

تعمیرات کونیکا مینولتا در  دو واحد مجزا و توسط متخصصین محصول مورد نظر انجام می گردد. به عنوان مثال برای  تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا ، برترین متخصصین در تعمیرات پرینتر را به همکاری فراخوانده ایم.  هدف  مرکز تعمیرات کونیکا مینولتا   ارائه ی خدماتی با کیفیت در کنار گارانتی کلیه ی خدمات به مشتریان گرامی می باشد. به این ترتیب رضایت مشتریان هم در خرید محصولات و هم در بخش پشتیبانی پس از خرید محصول جلب خواهدشد. مدیریت نمایندگی کونیکا مینولتا در انتخاب کارمندان خود دو عنصر تخصص و تعهد را در نظر گرفته است.

ازهمین رو کارمندان نمایندگی کونیکا مینولتا در بخش های مختلف این نمایندگی از بین متعهدترین و با اخلاق ترین افراد برگزیده شده اند. در این صفحه با خدمات مختلف واحد تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا در بخش های مختلف اخبار ، مقالات ، محصولات و پاسخگویی به پرسش های متداول آشنا خواهید شد. جهت آشنایی با خدمات واحد تعمیرات کپی کونیکا مینولتا به صفحه ی مربوط به آن مراجعه نمایید.

مقالات، سوالات متداول و اخبار پرینتر کونیکا

ارائه ی مقالات کونیکا مینولتا در واحد تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا و به صورت تخصصی انجام می گردد. مقالات کونیکا مینولتا و ارائه ی آن به کاربران موجب می گردد تا کاربران محصولات کونیکا مینولتا  و از جمله پرینترهای این برند، با شیوه های حفظ و به کارگیری آنها آشنا شده و به این ترتیب استفاده ی بهتر و مفید تری از دستگاه خود داشته باشند. جهت دریافت  مقالات ، مطالب بخش مطالعه ی مقالات را پیگیری نمایید.

 در بخش سوالات متداول می توانید رایج ترین پرسش هایی را که ممکن است برای هریک از کاربران پرینتر اتفاق بیفتد مطالعه نمایید. پرسش ها از بین کاربردی ترین سولات کاربران انتخاب شده و دراین قسمت در اختیار شما کاربران گرامی قرار می گیرد. مطالعه ی سوالات متداول این بخش را به کاربران گرامی پیشنهاد می نماییم.

با توجه به گسترش صنعت چاپ و گسترش دامنه ی استفاده از پرینترها ، هر لحظه شاهد معرفی تجهیزات جدید با فناوری های نوین به بازارهای جهانی هستیم. ازین رو مطالعه ی اخبار مرتبط با دنیای چاپ برای کاربران این محصولات بسیار مفید خواهد بود. اگر شما نیز از علاقمندان این حوزه هستید می توانید با مراجعه به بخش زیر اخبار و رویدادهای مرتبط با این حوزه را پیگیری نمایید.

انواع پرینتر کونیکا مینولتا و دیگر محصولات

کمپانی کونیکا مینولتا به تولید پرینتر در انواع و مدل های مختلف می پردازد. ازین رو آشنایی با مدل های مختلف این پرینترها هم برای کسانی که این دستگاه ها را تعمیر می کنند و هم برای افرادی که قصد خرید یکی از این مدل ها را دارند ، بسیار مفید خواهد بود. ازین رو متخصصین تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا در این بخش ، به معرفی ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری پرینترهای کونیکا مینولتا می پردازند. همچنی نقاط قوت و ضعف هرمحصول مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پیش از انتخاب پرینتر حتما ویژگی ها ی آن را با نیاز خود تطبیق دهید و پرینتری انتخاب کنید که متناسب با نیازتان باشد. نمایندگی کونیکا مینولتا علاوه بر معرفی پرینتر سایر محصولات این برند را نیز به شما معرفی خواهد نمود. شما را به مطالعه ی بخش انواع پرینتر کونیکا مینولتا و دیگر محصولات دعوت می نماییم.

نمایندگی کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا توجه به اصل مشتری مداری را سرلوحه ی خود در ارائه ی خدماتش قرار داده است. تمامی کارمندان و پرسنل نمایندگی کونیکا مینولتا ملزم به احترام به مشتریان و توجه به خواسته های آنان می باشند. مدیریت نمایندگی کونیکا مینولتا بر این اصل تاکید دارد که همواره حق با مشتری است.

نمایندگی کونیکا مینولتا سال هاست به عنوان مرکز منتخب کاربران جهت تعمیر محصولاتشان مطرح است. این امر به این دلیل است که مشتریان رضایت ناشی از تعمیر محصولات را به دیگرکابران  منتقل می کنند، بنابراین رضایت مندی کاربران  اصلی ترین  دلیل برای انتخاب این مرکز توسط مشتریان است.

تعمیرات پرینتر دل / تعمیرات پرینتر اچ پی / تعمیرات پرینتر فوجیتسو / تعمیرات پرینتر سامسونگ / تعمیرات پرینتر  پاناسونیک / تعمیرات پرینتر کانن / تعمیرات مجاز پرینتر کونیکا مینولتا / تعمیرات پرینتر برادر / تعمیرات پرینتر توشیبا

تعمیرات تخصصی پرینتر کانن / تعمیرات تخصصی پرینتر دل / تعمیرات تخصصی پرینتر فوجیتسو / تعمیرات تخصصی پرینتر اچ پی / تعمیرات تخصصی  پرینتر کونیکا مینولتا / تعمیرات تخصصی پرینتر ریکو / تعمیرات تخصصی پرینتر سامسونگ /تعمیرات تخصصی پرینتر توشیبا / تعمیرات تخصصی پرینتر زیراکس / تعمیرات تخصصی پرینتر پاناسونیک /

مرکز تعمیرات پرینتر / مرکز تعمیرات پرینتر پاناسونیک / مرکز تعمیرات پرینتر سامسونگ / مرکز تعمیرات پرینتر اچ پی / مرکز تعمیرات پرینتر ریکو / مرکز تعمیرات پرینتر کیوسرا / مرکز تعمیرات پرینتر زیراکس / مرکز تعمیرات پرینتر کانن  / مرکز تعمیرات پرینتر توشیبا مرکز تعمیرات پرینتر شارپ