تعمیرات پرینتر اچ پی

تعمیرات پرینتر اچ پی در نمایندگی به صورت تخصصی و با استفاده از ابزارآلات مدرن، انجام می گیرد. جهت تعمیرات پرینتر اچپی، برترین مهندسین و متخصصین کشور را فراخوانده ایم، تا با ارائه ی خدماتی درخور شما هم وطنان گرامی یاری گر شما در جهت رفع مشکلاتتان باشیم. پرینترهای اچ پی در انواع و مدل های مختلف در بازار موجود می باشند. کارشناسان مرکز تعمیرات پرینتر اچ پی ، با عملکرد انواع پرینترهای اچ پی ، آشنایی کامل دارند. دوره های تخصصی تعمیرات پرینتر اچ پی ، در سیکل های متفاوت جهت به روز رسانی دانش متخصصان این حوزه برگزار می گردد. به کاربران گرامی این اطمینان را می دهیم که تعمیرات پرینتر اچ پی در این مرکز، به صورت کاملا حرفه ای انجام می گردد. دقت، سرعت و کیفیت در ارائه ی خدمات از جمله مهم ترین مشخصات واحد تعمیرات پرینتر اچ پی است.

[us_image image=”1452″ size=”full” align=”center”]

نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی

اگر به دنبال یک نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی می گردید که بتوانید با خیال راحت و آسوده به آن اطمینان کنید و خدمات دریافت کنید، اینجا بهترین و معتبر ترین مرکزی است که می توانید به آن مراجعه داشته باشید. بهترین ها خیلی زیاد نیستند؛ همیشه محدود و معدود هستند. یافتن آنها هم معمولا کار ساده ای نیست. پرینترهای جوهرافشان، پرینترهای لیزری (تونری)، پرینتر های چندکاره و پرینترهای سوزنی انواع مختلفی از پرینتر های اچ پی هستند که هر کدام به صورت دوره ای نیاز به سرویس کلی، تعمیر جزئی یا حتی تعویض قطعات مستهلک دارند.

ما در کنار شماییم تا هرگونه ایراد فنی اعم از چاپ بی کیفیت و مخدوش، نگرفتن پرینت یا پرینت سفید، گیر کردن کاغذ در دستگاه، روشن نشدن پرینتر اچ پی و … را با تعمیر یا تعویض قطعات مرتفع کنیم. تمام خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی ارائه می شود.

تعمیر لیزر پرینتر اچ پی با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و ابزارآلات روز دنیا انجام می شود. لیزر پرینتر جزء قطعات و بخش های بسیار مهم این دستگاه است. لیزر پرینتر اچ پی یکی از بخش های یونیت لیزر است که در کنار قطعاتی همچون برد لیزر، برد موتور گرداننده و آینه کوچک عدسی فعالیت می کند. این قطعه درست مثل نور عمل می کند. لذا با خرابی لیزر در واقع نوری به دستگاه نمی رسد.

لیزر در کیفیت پرینت تاثیر مستقیم دارد و خرابی آن می تواند موجب بروز مشکلاتی در خروجی دستگاه شود. بی کیفیتی چاپ با وجود پر بودن کارتریج، تار بودن پرینت و نبود فوکوس لازم در پرینت نشانه های خرابی لیزر است. لیزر پرینتر اچ پی را می توان با جا انداختن پین آینه یا تعویض سوکت لیزر تعمیرکرد. برای تعمیر لیزر پرینتر اچ پی بررسی سیم پیچی سوکت هم ضرورت دارد. گاهی فقط باید لیزر را تعویض کرد تا کیفیت دستگاه بهبود پیدا کند.

درام مسئول انتقال تصویر از پرینتر به کاغذ است. درام خصوصا در  کارتریج لیزری نقش مهمی دارد. تا جایی که حتی بهترین کارتریج با بهترین تونر با وجود یک درام خراب نمی تواند کارایی داشته باشد. تعویض درام پرینتر اچ پی را می توانید به راحتی در نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی انجام دهید.

باید بدانید که تعویض درام معمولا موثر تر و مفید تر است؛ زیرا تعمیر درام پرینتر اچ پی حساسیت های ریز و پنهانی دارد که هر تعمیرکاری نمی تواند از عهده آن بر آید، اما با تعویض درام، سرعت بهبودی دستگاه دو چندان می شود؛ البته تعویضی با کیفیت.

اگر کاغذ کش یا قطعات داخلی آن خراب باشد، ورود و خروج کاغذ در پرینتر مختل می شود. برای کارکرد صحیح پرینتر توجه به کارکرد صحیح کاغذکش اهمیت بسیار فراوانی دارد.  عیب یابی، تعمیر، ترمیم و تعویض قطعات مختلف کاغذکش پرینتر اچ پی را به نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی واگذار کنید. باید بدانید که این قطعه در عین سادگی، پیچیدگی های زیادی دارد که بی توجهی به آنها زمینه ساز بروز مشکلات دیگری خواهد بود.

مین برد پرینتر اچ پی سایر قطعات را به یکدیگر وصل می کند و در نهایت پردازش اطلاعات را انجام می دهد. مین برد به کمک پورت یو اس بی یا یک پورت موازی به رایانه متصل می شود. برای تعمیر مین برد پرینتر اچ پی باید از روش تست محتوایی و پایه ای اختلالات جهت تشخیص شکستگی های برد الکترونیکی با استفاده از اسیلوسکوپ، سیگنال ساز، آمپرسنج، ولت متر و نرم افزارهای عیب یابی تخصصی استفاده شود. عیب یابی و ارزیابی مین برد نیازمند ابزار و تجهیزات خاصی است که در نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی مهیا است.

[us_image image=”1453″ size=”full” align=”center”]

تعمیرات پرینتر های اچ پی

پرینتر اچ پی در انواع مختلف ؛ جوهر افشان ، لیزری و چند کاره در بازار موجود می باشد. تعمیر انواع مدل های پرینتر اچ پی ، در نمایندگی اچ پی، توسط برترین مهندسین و متخصصین تعمیرات پرینتر انجام می گردد.

تعمیرات پرینتر اچ پی، به دست مجموعه‌ای از کارشناسان تعمیر و با بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات در مرکز تعمیر اچ پی انجام می‌پذیرد. کارشناسان حاضر در این مجموعه به دلیل طی دوره‌های تخصصی و دارا بودن دانش فنی مورد نیاز قادر به تعمیر و رفع تمامی اختلالاتی می‌باشند که به هر روی ممکن است در پرینترهای اچ پی  ایجاد شوند.

پرینتر (Printer) که در زبان فارسی از آن با نام چاپگر یاد می‌شود یکی از تجهیزات جانبی رایانه است. احتمالاً همگی ما برای یک‌بارهم که شده از پرینتر استفاده کرده ایم. این محصول به ویژه برای کسانی که با اداره‌ها و سازمان‌ها سرو کار دارند و یا مشغول تحصیل و تحقیق هستند، بسیار کاربرد دارد. برخی از ما نیز به صورت تخصصی کار با این دستگاه را تجربه می‌کنیم و کاربر حرفه‌ای این حوزه هستیم. در هر حال ،پرینتر، در جایگاه یکی از لوازم جانبی کامپیوتراست که  به کاربر کمک می‌کند تا متن یا تصویر ایجادشده در کامپیوتر را بر روی کاغذ دلخواه چاپ نماید.

تعمیرات پرینتر جوهرافشان اچ پی (Inject)

چاپگرهای جوهرافشان از طریق پخش قطرات ریز جوهر روی یک کاغذ از طریق منافذ ریزی که در هد وجود دارد، باعث به وجود آمدن تصاویر سیاه و سفید و رنگی می‌شوند. رنگ‌های اصلی در چاپگر جوهرافشان به سه رنگ قرمز و زرد تقسیم می‌گردند. یک رنگ سیاه نیز در این دستگاه وجود دارد که برای تولید تصویر با رنگ مشکی به کار می رود. توجه داشته باشید که شما برای چاپ حرفه‌ای یک عکس به چاپگری با شش رنگ مجزا احتیاج دارید که علاوه بر سه رنگ اصلی و رنگ مشکی دارای یک رنگ قرمز روشن و آبی روشن نیز باشد. چاپگرهای جوهرافشان به طور کلی قیمت‌های معقول‌تر و مناسب‌تری دارند و برای مصارف عمومی انتخاب مناسب‌تری هستند.

تعمیرات پرینتر رنگی لیزری اچ پی

پرینتررنگی لیزری اچ پی ، انتخابی بهینه جهت چاپ تصاویر گرافیکی و عکس می باشد. تونرهای CMYK در این پرینترها جایگزین جوهر گشته‌‌اند. این چاپگرها باعث ایجاد تصاویر گرافیکی و عکس‌هایی با کیفیت فوق‌العاده می‌شوند که نیاز عکاسان و گرافیست‌های حرفه‌ای را برآورده می‌سازند. با توجه به کیفیت بالای این چاپگرها، بدیهی است که قیمت بالایی نیز داشته باشند. این چاپگرها مناسب مصارف حرفه‌ای و کاربرد زیاد است و برای محیط منزل و استفاده عمومی نیستند.  تعمیرات پرینتر رنگی لیزری اچ پی در واحد تعمیرات پرینتر اچ پی به صورت تخصصی انجام می گردد.

تعمیرات پرینتر لیزری اچ پی

 چاپگرهای لیزری تک‌رنگ همانند دستگاه فتوکپی عمل می‌کنند از همین‌رو سرعت بالاتری دارند. چاپگرهای لیزری سیاه و سفید بهترین انتخاب برای چاپ صفحات متنی در تعداد بالا هستند. به خصوص اینکه از دقت بسیار بالایی برخوردارند. از ویژگی‌های جالب استفاده از چاپگرهای لیزری تک رنگ قیمت پایین برای هر صفحه چاپ است. که در کل باعث کاهش هزینه تعویض و یا شارژ کاتریج می شود. در کل یک چاپگر لیزری بهترین انتخاب رای یک دفتر کار یا محیط اداری بزرگ است که نیاز به چاپ متن های زیاد در طول روز دارند. تعمیرات پرینتر اچ پی نوع لیزری تک رنگ در نمایندگی اچ پی انجام می گردد.

تعمیرات پرینتر چند کاره  اچ پی (MultiFunction)

استفاده از  پرینتر چند کاره ی اچ پی ، در مکان های اداری  به  دلیل کمبود فضا وجود یک چاپگر چند منظوره بسیار مفید است. از جمله مشکلات  این دستگاه این است که ، در صورت خراب شدن یک بخش از دستگاه دیگر بخش ها نیز از کار می افتد. در کل این دستگاه برای مصارف عمومی و یا اداری کوچک کاربرد دارد. قیمت این دستگاه به نسبت امکانات و کارایی آن مناسب است. در صورت نیاز به تعمیرات پرینتر چندکاره ی اچ پی به واحد تعمیرات پرینتر اچ پی مراجعه نمایید.

خدمات واحد تعمیرات پرینتر اچ پی

 • شارژ کارتریج پرینتراچ پی
 • اصلاح نواقص مربوط به داکتر بلید
 • بررسی و اصلاح ایرادات نوار انکودر پرینتر اچ پی
 • بررسی بلوک دیاگرام و بخش‌های مختلف پرینتر اچ پی
 • اصلاح و شناسایی خطاهای مربوط به ریبون پرینتر اچ پی
 • تعمیر پرینتر کانن شامل کلیه تعمیرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری
 • حذف و نصب دوباره‌ی دایور پرینتر جهت سازگاری بیشتر با سیستم عامل
 • تعمیر پرینتر کانن شامل تعمیرات تخصصی برد انواع پرینتر فرمتر، پاور، برد فکس
 • تعمیر پرینتر در محل شامل کلیه قطعات الکترونیکی و مکانیکیِ پرینترهای لیزری، سوزنی، جوهرافشان
 • رفع خطاهای رایج در بوبین
 • بررسی نوار انکودر  و رفع عیوب آن
 • رفع ایرادات مربوط به پلیت تایمینگ و…
 • تحلیل و بررسی عیوب مربوط به پنل چاپگر
 • تهیه و ارائه‌ی انواع شارژ مواد مصرفی پرینتر
 • تعمیر پرینتر کانن شامل تعمیرات درام کیت پرینترهای لیزری رنگی
 • تعمیر پرینتر کانن، شامل تعویض قطعات مصرفی پرینترها و اسکنرها با قطعات اورجینال و اصلی
 • گردزدایی، پاک‌سازی، روغن‌کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه‌سازی عملکرد پرینتر و نیز جلوگیری از استهلاک دستگاه پرینتر اچ پی

واحدهای تعمیرات اچ پی

تعمیرات اچ‌ پی ، نیازمند حضور متخصصان حوزه‌ی صنعت چاپ و الکترونیک است. تمامی محصولاتِ ساخته شده درکمپانی اچ‌پی، نظیر ماشین‌حساب، مانیتور، دوربین دیجیتال، کامپیوتر شخصی و لپ‌تاپ، پرینتر، اسکنر و تلویزیون، در صورت نیاز به تعمیر، می‌بایست به دست متخصصان این حوزه سپرده شوند؛ متخصصانی که ضمن آشنایی با تمامی قطعات دستگاه‌های مذکور، آگاهی و اطلاعات کاملی درباره‌ی عملکرد هر کدام از آن‌ها داشته باشند. آشنایی با عملکرد محصولات اچ‌پی، موجب می‌شود تا در صورت بروز هرگونه نقص در دستگاه، قطعات معیوبِ آن به سرعت شناسایی شده و تعمیر گردند. تشخیص درست علت افت عملکرد دستگاه، ضمن آن‌که از آسیب‌رسانی به دیگر بخش‌های دستگاه جلوگیری می‌کند، از تحمیل هرینه‌های دوچندان به کاربر پیشگیری می‌کند.

بخش تعمیرات اچ پی در این مرکز از واحدهای مجزا تشکیل شده است. به عنوان مثال واحد تعمیرات پرینتر اچ پی ، که متخصصین تعمیر این محصول در آن مشغول به فعالیت هستند. در هریک از واحدهای تعمیراتی، تجهیزات و قطعات مربوط به همان محصول تهیه و گردآوری شده است. همچنین از متخصصین و کارشناسان تعمیرات مخصوص همان محصول بهره گرفته ایم.  تمامی خدمات ارائه شده در واحد تعمیرات اچ پی ، دارای گارانتی بوده و با توجه به مورد تعمیراتی و نوع دستگاه، مدت زمان گارانتی متفاوت خواهدبود.

[us_carousel post_type=”services” columns=”3″ items_gap=”0.5rem” items_quantity=”3″ items_layout=”blog_cards” columns_number=”2″ image_background=”false” header_size=”h3″ content_size=”small”]

مقالات، سوالات متداول و اخبار تعمیرات پرینتر اچ پی

مرکز تعمیرات اچ پی علاوه بر ارائه ی خدمات تخصصی در خصوص تعمیر و ترمیم پرینتر اچ پی در نظر دارد با توجه به در خواست کاربران به آشنایی با فن آوری های نوین به ارائه ی مقالات اچ پی در دو بخش مقالات تخصصی و عمومی بپردازد. کارشناسان و متخصصین تعمیرات پرینتر اچ پی با حضور در همایش ها و دوره ها ی تخصصی در جریان جدیدترین مقالات این کمپانی قرار خواهند گرفت.

متخصصین تعمیرات اچ پی پرسش های کاربران را مطالعه نموده و پس از انجام بررسی های لازم ، به گزینش پرسش ها و پاسخگویی به آن ها می پردازند. روند کار به این صورت است که پرسش ها با توجه به تعداد تکرار پرسش و پرکاربرد بودن آن انتخاب می گردد و توسط کارشناس مربوطه پاسخ داده خواهد شد.

همچنین کلیه اخبار مربوط به محصولات اچ پی در این بخش برای شما علاقه مندان قرار داده شده است.

[us_carousel columns=”4″ items_quantity=”8″ items_layout=”924″ carousel_arrows=”1″ carousel_autoplay=”1″ taxonomy_category=”%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%da%86-%d9%be%db%8c,%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84,%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%da%86-%d9%be%db%8c” carousel_arrows_offset=”1rem” overriding_link=”post”]

معرفی محصولات اچ پی

کارشناسان نمایندگی اچ پی در این بخش به معرفی جدیدترین محصولات این کمپانی در حوزه ی تولید ماشین های اداری می پردازند. معرفی محصولات توسط کارشناسان انجام شده و تمامی مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری محصول به کاربران گرامی ارائه خواهد شد. کاربران محصولات اچ پی از جمله دستگاه های کپی ، پرینتر واسکنر در این قسمت می توانند در ارتباط با مشخصات محصول خود و چگونگی استفاده از آن اطلاعات لازم را کسب نمایند. پیشنهاد می کنیم کاربرانی که قصد خرید محصولات اچ پی را دارند، مطالعه ی این بخش را از دست ندهند. پیش از خرید محصول داشتن اطلاعات کافی در مورد آن شما را در استفاده ی بهتر از محصولتان یاری خواهد نمود.

[us_carousel post_type=”us_portfolio” columns=”4″ items_quantity=”4″ items_layout=”924″ show_title=”true” overriding_link=”post”]

لینک های مفید: تعمیر پرینتر اچ پی / تعمیرات چاپگر اچ پی / نمایندگی اچ پی / تعمیرات پرینتر زیراکس / تعمیرات پرینتر ریکو / تعمیرات پرینتر کانن / مرکز تعمیرات پرینتر / مرکز تعمیرات پرینتر پاناسونیک / تعمیرات پرینتر سامسونگ / مرکز تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا / مرکز تعمیرات پرینتر کیوسرا / تعمیر چاپگر ریکو / تعمیر پرینتر ریکو تعمیر پرینتر توشیبا تعمیر پرینتر شارپ تعمیر پرینتر برادر / تعمیر پرینتر کانن تعمیر چاپگر کانن / تعمیرپرینتر زیراکس  / تعمیر پرینتر کونیکا مینولتا / تعمیر چاپگر کونیکا مینولتا / مرکز تعمیر پرینتر

نمایندگی دل / تعمیرات پرینتر دل / نمایندگی شارپ نمایندگی سونی / نمایندگی ایسوس / نمایندگی لنوو / نمایندگی زیراکس / نمایندگی اچ پی / نمایندگی کانن / تعمیرات پرینتر کانن / نمایندگی توشیبا / نمایندگی سامسونگ / تعمیرات پرینتر سامسونگ / نمایندگی هواوی / نمایندگی برادر / نمایندگی کونیکا مینولتا / نمایندگی ایسر / نمایندگی ال جی / نمایندگی اپل / نمایندگی ریکو /  نمایندگی ایکس ویژن / نمایندگی پاناسونیک / نمایندگی تعمیرات کپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *