اشتراک گذاری

تعمیرات تخصصی

تعمیرات تخصصی کپی در نمایندگی کپی و با بهره مندی از کادر متخصصین این مجموعه انجام می گردد. این اطمینان را به کاربران گرامی می دهیم  که ابتدا دستگاه های فتوکپی را تجزیه و تحلیل کرده و سپس با توجه به مشکل موجود، آن را تعمیر می کنیم؛ لازم به ذکر است مرکز تعمیرات کپی  مشکلات شما را با بهترین راه حل فنی، کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه مرتفع می سازد و حتی‌الامکان قطعات فابریک را تعویض نمی کند و در صورت تعویض نیز قطعاتی را با کیفیتی برابر قطعات اصل جایگزین می کند .

تعمیرگاه تخصصی کپی  یکی از مجهزترین و تخصصی ترین مراکز تعمیرات فتوکپی  با بیش از سال ها سابقه، خدمات خود را در زمینه تعمیرات تخصصی کلیه ی دستگاه های کپی ، پرینترهای لیزری ، سوزنی ، جوهرافشان چندکاره و هد انواع پرینتر در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین هزینه  ارائه می دهد.

تعمیرات تخصصی

تعمیرات تخصصی ماشین های اداری

دنیای ماشین های اداری دنیایی وسیع بوده  و تمامی مدل های دستگاه ها ی کپی ، پرینتر ، فکس ، اسکنر و….در این دسته قرار می گیرند . هریک از این ماشین ها داری مشخصات خاص بوده و تعمیرات آن ها نیاز مند مهارت و تخصص می باشد. لذا جهت تعمیرات تخصصی هر یک ازاین محصولات  از متخصصین و تعمیرکاران مربوط به محصول مورد نظر بهره گرفته ایم.

همچنین جهت تعمیرات تخصصی هر یک از ماشین های اداری ، کارگاهی مجزا و مجهز به ابزار آلات مدرن تدارک دیده شده است. وجود تجهیزات امری مهم و ضروری جهت طی روند تعمیرات تخصصی ماشین های اداری می باشد. لذا متخصصین این مجموعه ملزم گشته اند تا مطابق با فن اوری روز تجهیزات خود را به روز رسانی نمایند. همچنین کلاس ها و دور های آموزشی جهت بهره مندی متخصصین از آخرین متد تعمیرات برگزار می گردد. تمامی این امور موجبات بهره مندی از تعمیراتی با کیفیت و بدون بازگشت را برای کاربران  فراهم ساخته است.

تعمیرات تخصصی اجزای دستگاه فتوکپی

 • تعمیر تخصصی Scan Unit دستگاه فتوکپی
 • تعمیر تخصصی Transporter Unit دستگاه فتوکپی
 • تعمیر تخصصی Paper Stop Unit دستگاه فتوکپی
 • تعمیر تخصصی Optical Unit دستگاه فتوکپی
 • تعمیرات تخصصی SPF دستگاه فتوکپی
 • تعمیرات تخصصی ADF دستگاه فتوکپی
 • تعمیرات تخصصی Duplex دستگاه فتوکپی
 • تعمیرات تخصصی Sorter دستگاه فتوکپی
 • تعمیرات تخصصی Finisher دستگاه فتوکپی
 • تعمیر تخصصی Stapler Unit دستگاه فتوکپی
 •  تعمیرات تخصصی Main Board دستگاه کپی
 •  تعمیرات تخصصی AC Power دستگاه کپی
 •  تعمیرات تخصصی DC Power دستگاه کپی
 •  تعمیرات تخصصی Discharge دستگاه کپی
 •  تعمیرات تخصصی Blank Lamp دستگاه کپی
 •  تعمیرات تخصصی DEVELOPER Unit دستگاه کپی
 •  تعمیرات تخصصی Drum Unit دستگاه کپی
 •  تعمیرات تخصصی Paper Feed Unit دستگاه کپی
 •  تعمیرات تخصصی Fusing Unit دستگاه کپی
 •  تعمیرات تخصصی MC Charger دستگاه کپی

دستگاه کپی و عملکرد آن

  شاید ساده ترین تعریف مردمی از دستگاه فتوکپی این باشد که از نوشته ها و اسناد رونوشت می گیرد و نکته جالب اینجاست که این دستگاه به علت سطح نیاز به آن بسیار فراگیر بوده و اغلب در همه جا از آن استفاده می شود چه در ادراجات چه در جاهای دیگر.

  دستگاههای فتوکپی در اندازه های مختلف وجود دارند . برخی از آن ها بسیار بزرگترند از دیگر دستگاهها . این نوع بیشتر در ادارجات بزرگتر جهت انجام کلیه ی امکانات دستگاه کپی مورد استفاده قرار می گیرد و به نسبت امکانات داشته و سایز موجود قیمت بالاتری نیز دارند و از موارد دیگر نیز فتوکپی های کوچکتر که بیشتر مختصر مفید بودند و قیمت پایین تری دارند و البته این دستگاهها دیگر چند کاره نیستند . و در منازل و اداره های کوچکتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 نگهداری از دستگاه کپی

دستگاه کپی مانند سایر اجناس کاربردی ازاین قبیل نیاز به مراقبت و نگهداری دارد زیرا که در صورت استفاده ی نادرست و بیش از حد معمول دستگاه خراب شده و باید مورد تعمیر قرار گیرد یا حتی برخی از قطعات آن تعویض شود. البته خود تعمیرات نیز موارد قابل اشاره ی خود را دارد اینکه مرکز تعمیرات کپی قابل اطمینان هستند؟ یا اینکه کدام مرکز تعمیرات کپی بهتر است؟ یا اینکه نمایندگی اصلی تعمیر دستگاه کپی کجاست؟ یا اصلا مرکز معتبر تعمیر فتوکپی وجود دارد یا خیر؟ و از این قبیل سوالالت که پیش می آیند .

البته بایستی توجه داشت که تعمیر دستگاه کپی ظرافت خاصی می طلبد و باید تیمی متخصص و کاردان که همواره این کار را انجام داده اند این وظیفه ی سنگین را انجام دهند که هم از قبل آزمون و خطا ی خود را گذرانده باشند و هم اینکه به کلیه ی دستگاهها از قبیل انواع برند تخصص باید را دارا باشند.

روش و فرایند کپی گرفتن

روش فرایند فتوکپی به این شکل است که نخست بر روی غلتک نواری یا استوانه درام یکبار الکتریسیته یکنواخت ساکن ۶۰۰ تا ۷۰۰ ولتی توزیع می گردد. سطح غلتک با هادی های نوری آلی با بار منفی پوشیده شده اند. در این دستگاه از نور بهره برده می شود و به همین علت است که به آن دستگاه فتوکپی هم گفته می شود. باریکه نور شدیدی از کاغذی که بر سطح شیشه دستگاه کپی قرار داده شده عبور کرده، قسمت های سفید کاغذ نور را منعکس کرده و هنگامی که به نور منعکس شده به سطح درام برخورد کرده آن سطح باردار درام خنثی می شود و سطوح تیره یا همان متن و تصاویر نور را جذب می کنند و نواحی با بار منفی روی ذرام باقی می ماند.

پودر سیاه رنگ بسیار ظریفی به نام تونر در درستگاه وجود دارد که بار مثبت شارژ شده اند به بارهای منفی که روی درام باقی مانده اند می چسبند. جایی که کاغذ سیاه است بر روی درام الکتریسیته ایجاد می کند اما جایی که سفید است ایجاد نمی کند و یک تصویر بر روی آن شکل می گیرد. سطح کاغذ با الکتریسیته ساکن منفی شارژ می شود و تونر باردار مثبت از سطح درام به سطح کاغذ جذب می شود.

نمایندگی کپی و واحدهای تعمیرات کپی

نمایندگی کپی تمامی خدمات تخصصی مرتبط با ماشین های اداری را به کاربران ارائه می نماید. این مرکز  با سرلوحه قرار دادن بینش مشتری محور، ویژگی‌ های منحصر به فردی را در زمینه ارائه خدمات فراهم ساخته است و از این‌ طریق توانسته رضایت کاربران را بیش از پیش جلب نماید. نمایندگی ماشین های اداری  در زمینه ی  فروش  و خدمات پس از فروش، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات گشته است.  در حال حاضر نمایندگی کپی  ، یکی از معدود مراکزی است که توانسته در راستای استانداردهای جهانی فعالیت نماید.

 برخی از خدمات ارائه شده در این مرکز عبارتند از: مشاوره‌ی تخصصی و عمومیِ پیش از خرید یا تعمیر هر یک از محصولات کپی ، فروش و تعمیرات ماشین های اداری ، ارائه ی لوازم و مواد جانبی، آموزش تعمیرات ماشین های اداری ،  تعویض قطعات و…  در این بخش لازم می دانیم به معرفی واحدهای تعمیرات کپی بپردازیم.

تعمیرات تخصصی / نمایندگی تعمیرات تخصصی / نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی / نمایندگی رسمی تعمیر تخصصی / نمایندگی رسمی تعمیرات دستگاه کپی / نمایندگی اصلی مرکز تعمیرات کپی/ نمایندگی اصلی تعمیر تخصصی / نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی / نمایندگی تعمیرات دستگاههای کپی / نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی / نمایندگی تعمیر تعمیرات دستگاه کپی / نمایندگی تعمیرات تخصصی مرکز تعمیرات کپی / تعمیرات تخصصی دستگاه کپی / نمایندگی تعمیر تخصصی مرکز تعمیرات کپی /

نمایندگی تعمیر تخصصی تعمیرات دستگاه کپی / نمایندگی خدمات پس از فروش مرکز تعمیرات کپی / تعمیر تخصصی / تعمیر تخصصی کپی / نمایندگی رسمی فروش مرکز تعمیرات کپی / نمایندگی رسمی فروش تعمیرات دستگاه کپی / نمایندگی اصلی تعمیرات تخصصی / تعمیرات  تخصصی کپی / تعمیر تخصصی دستگاه کپی / فروش دستگاه فتوکپی با گارانتی اصلی / فروش دستگاه فتوکپی با گارانتی اصلی / تعمیرگاه دستگاه کپی / تعمیرگاه فتوکپی / تعمیرگاه دستگاه فتوکپی / تعمیرگاه ماشین کپی

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩