اشتراک گذاری

تاریخچه کیوسرا

تاریخچه کیوسرا ( Kyocera) به سال ۱۹۵۹برمی گردد. این شرکت در ابتدا با نام شرکت سرامیک کیوتو، کار خود را آغاز نمود. موسس شرکت کازاو ایناموری بود. نام شرکت سرامیک کیوتو، در سال ۱۹۸۲ به کیوسرا، تغییر یافت که به نظرمی رسد این نام برگرفته از ابتدای کیوتو یعنی؛ کیو و سرامیک یعنی؛ سرا است. 

فعالیت و تاریخچه کیوسرا شرکت کیوسرا، طی سال های مختلف با پیشرفت های بسیاری همراه بود. این شرکت به تولیدات خود، در مواد سرامیکی تنوع بخشید، همچنین از استراتژی مالکیت و ادغام شرکت‌ها نیز استفاده نمود، که این سیاست‌ها، در مجموع به توسعه ی این شرکت انجامید. اولین دفتر مرکزی شرکت کیوسرا، در منطقه فوشیمی-کو، شهر کیوتو، ژاپن قرار داشت.

تاریخچه کیوسرا

تاریخچه ی تولید محصولات شرکت کیوسرا

کیوسرا یک شرکت ژاپنی است که در حوزه های مختلف فعالیت دارد. برخی از فعالیت های این شرکت از گذشته تا امروز در ذیل ذکر می شوند:

  • تولید پکیج‌های نیمه‌رسانا
  • تولید ابزارهای برش
  • تولید تجهیزات پزشکی و دندان‌پزشکی
  • تولید دستگاه کپی
  • تولید تلفن همراه
  • تولید سرامیک‌های صنعتی
  • تولید سیستم‌های تولید انرژی خورشیدی
  • تولید تجهیزات مخابراتی
  • تولید تجهیزات تصویربرداری
  • تولید قطعات الکترونیکی

تاریخچه کیوسرا و تولید تلفن همراه

در سال ۲۰۰۰، شرکت کیوسرا، بخش ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه شرکت کوالکام را، خریداری نمود. در سال ۲۰۰۸ بخش تولید تلفن‌های همراه شرکت سانیو را نیز، بدست آورد. هم‌اکنون این شرکت در زمینه ی  تولید گوشی‌های تلفن همراه فعالیت می‌نماید، همچنین بعنوان یکی از اپراتورهای تلفن همراه، در ایالات متحده آمریکا، کانادا و آمریکای لاتین محسوب می‌شود. گوشیهای کیوسرا اولین تلفنهای Palm-based  بودند که مورد استفاده عموم قرار گرفتند. مدل QCP6035 در سال ۲۰۰۱ به بازار آمد و با توجه به نوع کریر carrier به قیمت ۴۰۰ و ۵۰۰ دلار عرضه می شد. از مشخصات این گوشی می توان به حافظه ی ۸ مگابیتی و صفحه نمایش تک رنگ آن اشاره کرد.

سال شمار فعالیت ها و تاریخچه کیوسرا

در جولای، ۱۹۷۲، ستاد نظارتی مرکز کیوسرا، به کیوتو( Kyoto) ژاپن نقل مکان کرد.

در اکتبر، ۱۹۷۲، کارخانه ی Kokubu، در کاگوشیما ژاپن تاسیس شد.

در فوریه، ۱۹۷۴، سهام کیوسرا در بخش اول هر دو بورس توکیو و اوزاکا قرار گرفت.

در آوریل، ۱۹۷۴، کیوسرا توسط مدیر کل آژانس علوم وفناوری، به جهت توسعه ی فن آوری ورق سرامیک برای مدارهای الکترونیک، تشویق شد.

در جولای، ۱۹۷۵، شرکت بین المللی کیوسرا به دفتر مرکزی و کارخانه ی خود در San Diego، کالیفورنیا آمریکا نقل مکان کرد.

در دسامبر، ۱۹۷۷، کیوسرا کسب و کار خود را در هنگ کنک راه اندازی کرد.

در سپتامبر، ۱۹۷۹، کیوسرا در شرکت الکترونیکی  Cybernet سرمایه گذاری کرد.

در اکتبر، ۱۹۷۹، آزمایشگاه تحقیقات مرکزی در Kokubu، کاگوشیما، ژاپن تاسیس شد. این آزمایشگاه در حال حاضر در شهر Kirishimaقرار دارد.

میخوای بدونی چرا دستگاه کپی کیوسرا کپی نمی گیرد؟ پس کلیک کن

Kagoshima Electronics در دسامبر ۱۹۷۹ در کاگوشیمای ژاپن تاسیس شد.

در آوریل۱۹۶۰، شرکت کیوسرا در توکیو ژاپن را ه اندازی شد.

در می۱۹۶۳، کارخانه ی شیگا توسط شرکت کیوسرا، در شیگای ژاپن تاسیس شد.

درمارچ ۱۹۶۸، شرکت کیوسرا موفق به دریافت جایزه ی کسب و کارهای کوچک و موفق در دنیا شد.

در اوت ۱۹۶۸، دفتر نمایندگی کیوسرا در کالیفرنیا از ایالت متحده ی آمریکا راه اندازی شد.

در جولای ۱۹۶۹،کارخانه ی کاگوشیما که اکنون کاگوشیما سندای نام دارد، در کاگوشیمای ژاپن تاسیس شد.

در همان سال شرکت بین المللی کیوسرا، به عنوان شرکت فروش کیوسرا در آمریکا تاسیس شد.

درژانویه ی ۱۹۷۱، شرکت  Feldmühle Kyocera در اروپا، برای همکاری با Feldmühle AG در آلمان تاسیس شد.

در اکتبر ۱۹۷۱، سهام شرکت کیوسرا، Kyocera در لیست اوراق بهادار کیوتو قرار گرفت.

در مارچ ۱۹۷۲، Kyocera  به جهت  توسعه ی بسته های سرامیکی چند لایه برای مدارهای مجتمع در مقیاس بزرگ موفق به دریافت تندیس یادبود بزرگ Okochi شد.

سایر فعالیت های شرکت کیوسرا

همان گونه که در تاریخچه کیوسرا اشاره کردیم کیوسرا، شرکت چندملیتی است که با تولید تجهیزات الکترونیکی و سرامیکی کار خود را آغاز نمود. این شرکت همچنین در بازار بورس نیز فعال بوه و سهام شرکت کیوسرا، در بازار بورس نیویورک معامله می‌شود. ازدیگر فعالیت های کیوسرا، فعالیت در دنیای ورزش است. این شرکت از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ حامی مالی (اسپانسر) باشگاه فوتبال ریدینگ انگلیس بود و در حال حاضر، بعنوان اسپانسر باشگاه فوتبال اتلتیکو مادرید اسپانیا، فعالیت می‌کند.

نمایندگی کیوسرا و واحدهای تعمیرات کیوسرا

نمایندگی کیوسرا عهده دار ارائه ی تمامی خدمات تخصصی مربط به این کمپانی می باشد. کارشناسان حاضر در این مرکز با دریافت آموزش مستمر مرتبط با تکنولوژی این برند، توانایی پاسخگویی به تمامی سوالات کاربران را دارا می باشند. تمامی خدمات ارائه شده در این سازمان منطبق با اصول اولیه ی کمپانی کیوسرا می باشد. چنانچه هرنوع مشکلی در دستگاه شما ایجاد شد می توانید با مراجعه به واحدهای تعمیرات کیوسرا از خدمات این نمایندگی برخوردار شوید. 

تقسیم بندی واحدهای تعمیرات به پارت های مجزا این امکان را برای مراجعه کنندگان ایجاد نموده است که در کوتاه ترین زمان دستگاهی با همان کیفیت اولیه را در اختیار داشته باشند. کلیه ی قطعات استفاده شده در این واحدها اورجینال بوده و هیچگونه هزینه ی اضافی بابت این خدمات دریافت نخواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید.

برای اطلاع از اخبار، مقالات، محصولات و هم چنین سوالات مرتبط با کیوسرا می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید.

لینک های مفید

نمایندگی کپی / نمایندگی کپی پاناسونیک  / نمایندگی کپی سامسونگ / نمایندگی کپی اچ پینمایندگی کپی ریکو / نمایندگی کپی کیوسرا / نمایندگی کپی زیراکس / نمایندگی کپی کانن / نمایندگی کپی کونیکا مینولتا / نمایندگی کپی توشیبا / نمایندگی کپی شارپ

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩