اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی توشیبا 355 را با ما تجربه کنید

اگر تعمیر دستگاه کپی توشیبا 355 توسط یک مرکز معتبر و متخصص انجام شود، قطعا نتیجه ای رضایت بخش برای کاربر به دنبال خواهد داشت. دستگاه کپی توشیبا 355 نسل جدیدی از کپی و پرینتر دیجیتال و هوشمند است که در کلاس سرعت متوسط  طراحی شده است. کپی ۳۵۵ توشیبا با پیشرفته ترین امکانات برای محیط های کاری طراحی شده است.

دستگاه کپی ۳۵۵ توشیبا یک دستگاه کپی همراه با پرینتر و اسکنر رنگی با قابلیت اتصال به شبکه است که قابلیت اتصالBluetooth  و  Wifi هم دارد. کپی ۳۵۵ توشیبا با تونر اصلی خود ۳۶۰۰۰ برگ را چاپ می کند؛ از همین جهت یک چاپگر سریع با سرعت چاپ ۳۵ کپی در دقیقه محسوب می شود. امکانات و قابلیت های این دستگاه آن قدر خوب است که هر چه قدر هم از آن صحبت کنیم، باز جایی برای حرف و تعریف و تمجید هست. این دستگاه مصرف انرژی در حالت خواب تنها ۱ وات است و بسیار مقرون به صرفه است.

با همه این قابلیت های خوب و کاربردی، ممکن است درگیر ایرادات مختلفی شود. باید بدانید که برای تعمیر دستگاه کپی توشیبا 355 می توانید روی کمک های نمایندگی کپی توشیبا حسابی جداگانه باز کنید. انجام سرویس‌های کلی و مداوم دستگاه کپی، شارژ کارتریج دستگاه کپی، انجام تنظیمات و تعمیرات برد دستگاه کپی، تعویض و تعمیر قطعات فنی دستگاه کپی، عیب‌یابی خطاها و تعمیر دستگاه کپی، رفع مشکلات مربوط به یونیت فیدر دستگاه کپی و اصلاح و بازیابی موتور الکتریکی دستگاه کپی تنها نمونه هایی از سرویس های تعمیراتی هستند که برای تعمیر دستگاه کپی توشیبا 355 ارائه می شوند. همه این سرویس ها و خدمات تضمین شده و همراه با کارت گارانتی معتبر هستند.

تعمیر دستگاه کپی توشیبا 355 را با ما تجربه کنید

رایج ترین مشکلات دستگاه کپی توشیبا 355 را بشناسید

گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی توشیبا 355

این مشکل می تواند در نتیجه مسائلی نظیر وزن و جنس اشتباه کاغذ باشد. بد نیست بدانید که کاغذ های سبک مستعد گیر کردن در دستگاه کپی هستند. همچنین اگر تنظیمات دستگاه کپی توشیبا 355 با وضعیت قرار دادن کاغذ در دستگاه متفاوت باشد، امکان گیر کردن کاغذ در دستگاه وجود دارد. شما می توانید برای حل این مسئله به راحتی درب دستگاه را باز کنید و کاغذ را بیرون بکشید. اما ممکن است گاهی نیز برای تعمیر دستگاه کپی توشیبا 355 و رفع این مشکل نیازمند یک مرکز تعمیراتی شوید.

عدم کارکرد صحیح برد کپی توشیبا 355

مشکلات موجود در برد، می تواند باعث آسیب دیدن یا سوختن  قسمتی از برد دستگاه کپی شود. برد خراب فرایند انتقال دستورات به دستگاه کپی توشیبا 355 را با مشکل مواجه می کند. یکی از عواملی که منجر به آسیب رسیدن به برد دستگاه کپی توشیبا 355 می شود، فشار بیش از حدی است که در حین کار به دستگاه وارد می شود. به طور کلی فشار و ولتاژ بالای ورودی به دستگاه کپی توشیبا 355 می تواند عملکرد برد این دستگاه را تحت تاثیر قرار دهد. یقینا برای تعمیر دستگاه کپی توشیبا 355 و رفع مشکلات برد این دستگاه باید از یک مرکز معتبر کمک بگیرید.

افتادن خط بر روی برگه های کپی توشیبا 355

این مشکل موجب ناخوانا شدن برگه چاپ شده می شود. این مشکل ممکن است در نتیجه کثیف و یا خراب بودن درام دستگاه باشد. معمولا با تعویض درام این مشکل برطرف می شود. برای انجام بررسی های بیشتر و تعمیر دستگاه کپی توشیبا 355 فقط باید به یک تعمیرگاه مجهز و استاندارد مراجعه کنید.

مشکلات تونر یا کارتریج دستگاه کپی توشیبا 355

اگر تونر یا کارتریج دستگاه کپی توشیبا 355 خراب یا خالی باشد، کپی ها کمرنگ یا بی کیفیت چاپ می شوند. این مشکل با پر کردن یا تعویض کارتریج برطرف می شود. فقط دقت کنید که از جوهر و کارتریج مخصوص دستگاه کپی توشیبا 355 استفاده کنید. در غیر این صورت ممکن است کپی ها کمرنگ چاپ شود. به سایر قسمت های دستگاه آسیب وارد شود و در نتیجه تعمیر دستگاه کپی توشیبا 355 باهزینه بیشتری انجام شود.

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا 

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا معتبرترین مرکز برای ارائه خدمات در زمینه تعمیر و ترمیم انواع دستگاه کپی توشیبا است. در نمایندگی توشیبا می توانید صفر تا صد خدمات مربوط به تعمیر انواع دستگاه کپی توشیبا را دریافت کنید. در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا نه تنها تمامی خدمات در زمینه عیب یابی، ترمیم و تعمیر و سرویس های دوره ای در اختیار کاربران قرار می گیرد، بلکه برای تهیه بهترین و مرغوب ترین مواد مصرفی اولیه نیز می توانید به راحتی و با خیال راحت به آن اعتماد کنید و مطابق با ساختار دستگاه کپی خود، بهترین مواد را تهیه کنید. همه خدمات این نمایندگی تضمین شده است.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩