اشتراک گذاری

راهنمای کد ریست دستگاه کپی توشیبا

کد ریست در دستگاه های کپی به منظور از بین بردن ایرادها و نواقص به وجود آمده در مواقع لزوم مورد استفاده قرار میگیرد. دستگاه ها و ماشین های اداری به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که به هنگام رویارویی با برخی از نواقص و مشکلات، به زبانی ویژه کاربر را در جریان امر قرار میدهند. که این اعلان وجود مشکل با نظر به آنالوگ یا دیجیتال بودن دستگاه ممکن است متفاوت باشد. کد ریست دستگاه کپی توشیبا نیز به همین صورت است. این کد در مواقعی که دستگاه با مشکل مواجه شود، مورد استفاده قرار میگیرد و دستگاه را به حالت کارخانه باز میگرداند. در دستگاه های کپی پیشرفته برای راحتی بیشتر، یک نرم افزار به این منظور طراحی شده است.

چنانچه شما عزیزان نیز قصد برطرف نمودن مشکلات و ناهماهنگی های دستگاه کپی خود را با استفاده از کد ریست دارید، با ما همراه باشید تا در این خصوص نکات و اطلاعات لازم را مورد بررسی قرار دهیم. کارشناسان نمایندگی مجاز توشیبا همچنین آمادگی این را دارند تا هر گونه مشکل و ابهام در این خصوص را مرتفع سازند.

کد ریست دستگاه کپی توشیبا

چه زمانی از کد ریست دستگاه کپی توشیبا استفاده کنیم ؟

بسته به نوع و میزان مشکلی که دستگاه کپی متوجه آن شده است، میتوان از کد ریست دستگاه کپی توشیبا استفاده کرد. متاسفانه شاهد این هستیم که بسیاری از کاربران بدون توجه به مشکل و پیغام های دستگاه ، بلافاصله سراغ کد ریست فتوکپی می روند و این کار نه تنها مشکل دستگاه کپی را حل نمیکند، بلکه ممکن است آسیب هایی را به دنبال داشته باشد. این در حالی ست که دستگاه های کپی دیجیتال با نمایش جز به جز مشکل به وجود آمده میتوانند تا حدود زیادی از بروز این مشکل و پیامدهای ریست غیر ضروری فتوکپی بکاهند. نکته ی مهمی که به عنوان یک دارنده ی دستگاه کپی لازم است مورد توجه قرار دهید، استفاده ی به جا و به اندازه از کد ریست است. استفاده ی بیش از اندازه از این کد میتواند صدماتی را به دستگاه کپی توشیبا وارد نماید.

نحوه ریست دستگاه کپی توشیبا

چنانچه قصد انجام ریست دستگاه کپی توشیبا را داشته باشید، لازم است تنها به قسمت Function بروید و هر بخشی از تنظیمات را که می خواهید انتخاب کنید و سپس گزینه Function Clear را بزنید. در این هنگام دستگاه فتوکپی شما شروع به ریست شدن میکند و پس از گذشت مدتی کوتاه این فرایند به اتمام میرسد. اما پیش از آن برای لازم است با خاموش کردن دستگاه خود و نگه داشتن هم زمان کلید های 0 و 8 دستگاه را روشن کنید. کلیدهای 0 و 8 را تا زمانی که یک صدای بوق بلند میشنوید نگه دارید و پس از شنیدن صدای بوق، کلید ها را رها کنید.

حال دستگاه شما به حالت Test Mode D وارد میشود. ورود به حالت تست پیش از استفاده از کد ریست دستگاه کپی توشیبا ضرورت دارد. این کد نه تنها در مواقع بروز مشکلات و ناهماهنگی های دستگاه بلکه در مواقعی که رمز ورود به دستگاه کپی فراموش شده است نیز مورد استفاده ی بسیاری از کاربران قرار میگیرد.

نمایندگی مجاز توشیبا

نمایندگی مجاز توشیبا به منظور ارائه ی خدمات و سرویس های جامع به کاربران و دارندگان انواع محصولات و تولیدات این کمپانی مطرح و نام آشنا در سطح کشورمان احداث گردیده و از سال ها قبل به فعالیت میپردازد. خدمات و سرویس های ارائه شده از سوی این نمایندگی توشیبا در دو حوزه ی اصلی فروش و پشتیبانی دسته بندی میشود. واحدهای ارائه دهنده ی خدمات در مرکز تعمیرات توشیبا در جهت ارائه ی خدمات بهتر به هم وطنان راه اندازی شده اند.

این مرکز به تعمیرات انواع مدل ها  و تجهیزات توشیبا میپردازد و جهت تعمیرات هر دستگاه از متخصصین مربوط به همان کمک میگیرد.  واحدهای ارائه دهنده ی خدمات در مرکز تعمیرات توشیبا تمامی خدمات تعمیرات مانند تعمیرات دستگاه کپی توشیبا، بازسازی و ترمیم ماشین های اداری توشیبا را به عهده دارند. گفتنی است که این خدمات برای اعتماد بیشتر کاربران با گارانتی و ضمانت نامه ی کتبی همراه است.

3/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩